پیشگیری از قاچاق کالا و ارز و ایجاد فرهنگ افتخار به کالای ایرانی

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: شاه بیت مصوبات جلسه امروز ستاد بحث پیشگیری از قاچاق کالا و ارز و ایجاد فرهنگی بود که با افتخار به کالای ایرانی بپردازیم و از آن‌ها استفاده کنیم.مطالب مرتبط

کردستان| تاکید آیت‌الله حسینی‌شاهرودی بر استفاده از کالای ایرانی

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: فرهنگ عمومی جامعه باید به این سمت و سو هدایت شود که جنس ایرانی ارزش شود و آحاد جامعه با افتخار نسبت به خرید کالا ملی و ایرانی اقدام کنند.

مبارزه با قاچاق کالا باید اجتماع محور و مردم محور باشد

احمد حسین زادگان گفت: اگر جلوی ورود کالای قاچاق را نگیریم، شعار حمایت از کالای ایرانی و اجرای سیاست های آن محقق نمی شود.]]>

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: 12 میلیارد دلار کالای قاچاق سال 96 وارد کشور شد‌

گروه استان‌ها ـ رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: سال گذشته بیش از 12 میلیارد دلار کالای قاچاق وارد کشور شده و امسال سرمایه‌ها و منابع ما در حال قاچاق است. 

پرونده های ملی قاچاق در تعزیرات افزایش 32 درصدی یافت

تهران- ایرنا- مدیرکل پیشگیری و نظارت بر قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تشکیل پرونده های مهم و ملی قاچاق کالا و ارز در 9 ماهه نخست امسال، 32 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش یافته در حالی که پرونده های قاچاق در سطح خرد کاهش داشته است

توقیف کالا‌های قاچاق میلیاردی در اصفهان

بیش از یک میلیارد و ۹۰۰میلیون ریال کالای قاچاق در اصفهان کشف و ضبط شده است.

کمیسیون فرهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز همدان

کمیسون فرهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور نماینده، ولی فقیه در استان و با موضوع فرهنگ سازی تشکیل جلسه داد.

می‌خواهند فضای مبارزه با قاچاق را مسموم کنند

عضو هیات مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران با بیان این‌که وقتی راه ورود کالای قاچاق بسته نمی‌شود، باید در سطح عرضه با این پدیده شوم مبارزه شود، گفت: در حال حاضر افرادی که از واردات کالای قاچاق سود می‌برند، با این اسم رمز که مبارزه با قاچاق

75 فروشگاه عرضه کننده پوشاک قاچاق تذکر گرفتند

تهران- ایرنا- مدیرکل پیشگیری و نظارت بر قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی گفت: 75 فروشگاه عرضه پوشاک قاچاق در تهران تذکرات لازم را دریافت کردند همچنین با مدیران مجتمع های تجاری برای تفهیم قانون و جمع آوری پوشاک قاچاق جلساتی برگزار شده است.

معدوم کردن 15 تن کالای قاچاق در کرمان

در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق امروز 15 تن کالای قاچاق در کرمان معدوم شد.

بازرسی از اصناف برای کشف کالای قاچاق در سمنان

گشت های نظارت و بازرسی استان سمنان از ابتدای امسال پنج هزار و 878 مورد بازرسی قاچاق کالا از واحدهای صنفی خرده و عمده فروش انجام دادند.

قاچاق از واردات به صادرات رسیده است/ حدی برای تولید ثروت نیست

در نشست مجمع کارآفرینان با وزیر اقتصادی مطرح شد، به خاطر افزایش نرخ ارز قاچاق از کالای وارداتی به کالای صادراتی تبدیل شده است.

87 میلیارد ریال کالای قاچاق در هرمزگان کشف شد

بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: 87 میلیارد و 909 میلیون ریال انواع کالای قاچاق و چهار باند فعال در امر قاچاق ظرف یک هفته گذشته در این استان کشف شد.

34 باند قاچاق کالا و ارز در خراسان رضوی متلاشی شدند

مشهد- ایرنا- دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گف: 34 باند قاچاق کالا و ارز ظرف 9 ماه گذشته امسال در این استان متلاشی شدند.

لابی قاچاقچیان "طرح برخود با کالای برند متخلف" را متوقف کرد

یک عضو اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با انتقاد از اینکه منافع عده‌ای در قاچاق کالا بوده و آنها نمی‌خواهند تولید ملی رونق پیدا کند، گفت: امروز چه بر سر این صنعت آمده که بازار را دو دستی در اختیار کالاهای قاچاق و وارداتی قرار داده‌ایم.

15.5میلیاردریال کالای قاچاق در پلدختر کشف شد

خرم آباد- ایرنا - فرمانده انتظامی پلدخترگفت: ماموران انتظامی سه محموله کالای قاچاق به ارزش 15 میلیارد و 430 میلیون ریال را در سه عملیات جداگانه در این شهرستان کشف کردند.

افزایش 35 درصدی کشف کالای قاچاق در گلستان + مصاحبه

رئیس پلیس آگاهی گلستان از افزایش 35 درصدی کشف قاچاق کالا در گلستان خبر داد.

کشف ۴۵۰ میلیون ریال کالای قاچاق در پایتخت

گشت انتظامی قرارگاه جنوب یگان امداد از کشف ۱۷۵ قلم کالای قاچاق به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال خبر داد.

پلیس راه‌آهن: 117هزارتن کالای قاچاق درشبکه ریلی کشف شد

تهران - ایرنا - فرمانده پلیس راه‌آهن گفت: همزمان با تشدید کنترل انبار توشه و اثاثیه همراه مسافران در یگان‌های این نیرو، در 9 ماهه امسال بیش از 117 هزار تن کالای قاچاق در حوزه ریلی کشف و ضبط شد.

قزوین در مسیر ترانزیت قاچاق کالا

روزنامه ولایت چاپ قزوین تیتر نخست امروز خود را به قاچاق کالا اختصاص داده و به نقل از مسئولان از ضرورت تقویت امکانات برای برخورد با این پدیده سخن گفته است.

توسعه بورس کالا یک ضرورت برای اقتصاد است

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: وقتی به دنبال شفافیت در اقتصاد هستیم، باید ابزارهای این شفافیت را ایجاد و یا تقویت کنیم. این در حالی است که در بازار کالای کشور پیش از راه‌اندازی بورس کالا هیچ شفافیت آماری دقیقی وجود نداشت.