پیشگیری از قاچاق کالا و ارز و ایجاد فرهنگ افتخار به کالای ایرانی

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: شاه بیت مصوبات جلسه امروز ستاد بحث پیشگیری از قاچاق کالا و ارز و ایجاد فرهنگی بود که با افتخار به کالای ایرانی بپردازیم و از آن‌ها استفاده کنیم.مطالب مرتبط

اولویت مهم نیروی انتظامی، مبارزه با قاچاق و احتکار کالا

امسال 70 میلیارد تومان کالا کشف و 49 باند احتکار و کالای قاچاق در لرستان منهدم شد.

بوشهر| 68 میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد

جانشین رئیس پلیس استان بوشهر با تاکید بر برخورد با قاطع با قاچاق کالا و سوخت گفت: با تلاش ماموران نیروی انتظامی 68 میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد.

کواکبیان: مردم کالای با کیفیت داشته باشند کالای خارجی نمی‌خرند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اگر کالا گران یا بی کیفیت باشد مردم تشویق نمی شوند تا کالای ایرانی بخرند. قانونش را در مجلس تصویب کردیم تا بر کیفیت کالای ایرانی افزوده شود.

۶۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان سمنان کشف شد

سمنان - فرمانداه انتظامی استان سمنان بابیان اینکه در راستای تحقق شعار سال مبارزه با قاچاق کالا در صدر برنامه‌های ناجا قرار دارد، گفت: ۶۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کشف شده است.

مانورپیشگیری ازقاچاق کالای سلامت محور

در دومین روز ازهفته جهانی غذا ، مانور آموزش و پیشگیری از قاچاق کالای سلامت محور برگزار شد.

داروی قاچاق درصدر کشفیات مازندران قرار گرفت

ساری-ایرنا- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران گفت: در نیمه نخست سال جاری حدود 20 درصد از کشفیات کالای قاچاق در این خطه شمال کشور را دارو تشکیل داده است.

مرند رتبه اول آذربایجان شرقی در کشف کالای قاچاق را دارد

تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مرند با اشاره به کسب رتبه اول استانی شهرستان در کشف کالای قاچاق در سال 1396،گفت: سال گذشته موفق به کشف حدود 12 میلیارد تومان کالای قاچاق شدیم.

نگهداری کالا بدون اعلام موجودی تخلف است

بیرجند - ایرنا - رئیس شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قاینات گفت: صرف انبار کردن یک یا چند نوع کالا احتکار محسوب نمی شود و هر شخصی که کالای خود را بدون ثبت در سامانه و اعلام شفاف موجودی در اماکن غیررسمی دپو کند، محتکر اس

700 میلیاردریال کالای قاچاق در گناوه کشف شد

گناوه- ایرنا- فرمانده پایگاه دریابانی گناوه گفت: با تلاش مرزبانان این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون معادل 700 میلیارد ریال کالا و 120 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شده است.

27 انبار احتکار و قاچاق کالا در سمنان کشف شد

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن استان سمنان گفت: 27 انبار احتکار و قاچاق کالا همزمان با اجرای طرح مشترک برای ایجاد ثبات قیمت در بازار در نیمسال اول 97 در این استان کشف شد.

کالاهای قاچاق دیگر گارانتی نمی‌گیرند/افزایش ریسک عرضه

نمایندگان مجلس با تصویب ماده ای در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ریسک عرضه کالای قاچاق را افزایش دادند به گونه ای که دیگر امکان ارائه خدمات به کالاهای مشکوک وجود نخواهد داشت.

اقدام جهادی ناجا در مقابله با قاچاق/ كشف 1000 میلیارد تومان كالا

مقابله با کالای قاچاق یكی از كارویژه‌های اصلی مجموعه انتظامی است كه در همین راستا بیش از 1000 میلیارد تومان کالای قاچاق در استان همدان كشف و ضبط شده است.

کشف کالای قاچاق در پلدختر 486 درصد افزایش یافت

خرم آباد- ایرنا- فرمانده انتظامی پلدختر گفت:در نیمه اول سالجاری میزان کشف کالای قاچاق در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 486درصد افزایش داشته است.

فولادگر: برای تدوین نقش نظام استاندارد در حمایت از کالای ایرانی باید تلاش کرد

نماینده اصفهان در مجلس گفت: از فرصت نامگذاری امسال به حمایت از کالا و تولید ایرانی باید در راستای استانداردسازی استفاده بیشتری می‌شد.

ورود کالای قاچاق به مرز دوغارون کاهش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرکل گمرک دوغارون تایباد گفت: در 6 ماه نخست امسال 257 پرونده در حوزه کالای قاچاق مربوط به این گذرگاه مرزی تنظیم شد که نسبت به مدت مشابه پارسال شامل 311 پرونده، 17 درصد کمتر شده است.

164 میلیارد ریال کالای قاچاق در گلستان کشف شد

فرمانده انتظامی ‌گلستان گفت: در 6 ماهه نخست امسال 164 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در استان ‌کشف شده ‌که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 32 درصد افزایش دارد.

کشف 350 میلیون ریال کالای قاچاق درچابهار

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از کشف 350 میلیون ریال کالای قاچاق خبر داد.

قاچاق کالا در مرزهای ایلام وجود ندارد

ایلام - ایرنا - فرمانده مرزبانی ایلام گفت: میزان قاچاق کالا در خط مرزی 430 کیلومتری این استان با کشور عراق بسیار ناچیز و در حد صفر است.

کشف 12 میلیارد ریال کالای قاچاق در اندیمشک

فرمانده انتظامی خوزستان از چهار دستگاه تریلر از کشف 12 میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان اندیمشک خبر داد.

ضرورت مشارکت مردم در مبارزه با قاچاق کالا و ارز

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، گفت: مشارکت مردم و اجرای مناسب برنامه ها تاثیر بسزایی درکاهش قاچاق کالا و ارز دارد.]]>