نشست «اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه» در باکو

در این نشست، سخنرانان تنها راه پیروزی مسلمانان و آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیست ها را تقویت مقاومت اسلامی دانستند.مطالب مرتبط

نشست کابینه رژیم صهیونیستی درباره غزه در زیر زمین

کابینه رژیم صهیونیستی نشستی را در "مرکز مدیریت بحران‌" در یک محل محافظت شده در زیرزمین در قدس برگزار کرد.

بازنشر دوباره پاسخ نماینده کوبا به رژیم صهیونیستی

مظلوم نمایی نماینده رژیم صهیونیستی و درخواست از یونسکو برای یک دقیقه سکوت به احترام به اصطلاح قربانیان هولوکاست با اعتراض شدید نماینده کوبا مواجه شد.

داد و فریاد وزیران در جلسه کابینه رژیم صهیونیستی درباره موضوع ترور هنیه

شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی جزئیات دیگری را درخصوص نشست کابینه اسرائیل که روز پنجشنبه برگزار شده بود، فاش کرد.

باز نشر مجدد و گسترده تصویر پاسخ کم نظیر نماینده کوبا به رژیم صهیونیستی

­اشک تمساح و مظلوم نمایی نماینده رژیم صهیونیستی و درخواست از یونسکو، مبنی بر یک دقیقه سکوت به احترام به اصطلاح قربانیان هولوکاست با اعتراض شدید نماینده کوبا مواجه شد.

تظاهرات ده‌ها هزار نفری در تل‌آویو علیه نژادپرستانه‌ترین قانون رژیم صهیونیستی

ده‌ها هزار نفر در تل‌آویو در تظاهراتی در اعتراض به تصویب قانون نژادپرستانه «دولت یهود» در کنست رژیم صهیونیستی، شرکت کردند.

برباد رفتن رویاهای رژیم صهیونیستی در سوریه

تهران - ایرنا - بحران سوریه که با هدف تامین امنیت رژیم صهیونیستی آغاز شد، این روزها با شکست تروریست های مورد حمایت جبهه غربی - عربی - صهیونیستی در جنوب سوریه به روزهای پایانی خود نزدیک می شود، اقدامی که موجب برباد رفتن رویاهای رژیم صهیونیستی شده است.

ادامه روند عادی‌سازی روابط امارات- رژیم صهیونیستی؛ پرچم اسرائیل در ابوظبی به اهتزاز درمی‌آید

رسانه‌های صهیونیستی فاش کردند که دولت امارات برای اولین بار در تاریخ اعراب با برافراشته شدن پرچم رژیم صهیونیستی در مسابقات امارات و نواخته شدن سرود این رژیم موافقت کرده است.

اتوبوس مرگ؛ کودکانی که قربانی قساوت و کینه آل سعود شدند+ فیلم و عکس

رژیم سعودی با به راه انداختن ائتلاف جنگ‌افروزان بیش از سه سال است با چراغ سبز و حمایت آمریکا هولناک‌ترین جنایات را علیه ملت یمن مرتکب می‌شود که در تازه‌ترین این جنایات، ده‌ها کودک دانش‌آموز بیگناه را به خاک و خون کشید.

رژیم صهیونیستی گذرگاه ابوسالم را باز کرد

تهران -ایرنا-به دنبال فشارها و انتقادهای بین المللی چند روز گذشته علیه اقدام رژیم صهیونیستی مبنی بر مسدودکردن اصلی ترین گذرگاه نوار غزه، این رژیم امروز این گذرگاه را بطور کامل بازگشایی کرد.

احتمال عقب‌نشینی رژیم صهیونیستی از تصمیم خروج از یونسکو افزایش یافت

یک مقام رژیم صهیونیستی با اعلام رایزنی تلفنی «بنیامین نتانیاهو» با مدیر سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد گفت که احتمالا این رژیم تصمیمش برای خروج از این نهاد را تغییر دهد.

اذعان رژیم صهیونیستی به کشتن ۴ کودک بی‌گناه فلسطینی در سال ۲۰۱۴

نتایج تحقیقات مخفی دادستان نظامی ارتش رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که یک پهپاد نیروی هوایی این رژیم طی حمله به نوار غزه در سال ۲۰۱۴ چهار کودک از خانواده بکر را در ساحل غزه کشت.

کم آبی رژیم صهیونیستی را محاصره کرده است

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی چند سالی است که باخشکسالی روبرو شده وبرغم ادعای نخست وزیر این رژیم در زمینه موفقیت در تصفیه و بازیابی میزان زیادی از آب فاضلاب و آب دریا، بحران شدید کم آبی و خشکسالی سرزمین های اشغالی را محاصره کرده است.

پیروزی بزرگ فلسطینی‌ها؛ آدیداس از اسپانسری رژیم صهیونیستی انصراف داد

فلسطینی ها پس از یک ماه اعتراض و تحریم علیه شرکت آدیداس به خاطر اسپانسری فدراسیون فوتبال رژیم صهیونسینی این شرکت را مجاب به انصراف کردند.

رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهداف خود ناتوان بوده است

غازی حمد: پیام پاسخ موشکی نیروهای مقاومت فلسطینی به تجاوزات رژیم صهیونیستی این است که اسرائیل هیچ گاه نخواهد توانست معادله را تغییر دهد.

مقامات رژیم صهیونیستی بر سر ترور هنیه با هم مشاجره کردند

تهران – ایرنا – ییسرائیل کاتز وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی با فریاد بر سر اویگدور لیبرمن وزیر دفاع این رژیم از او در مورد وعده اش برای ترور اسماعیل هنیه یکی از رهبران حماس، توضیح خواست.

رژیم صهیونیستی پناهگاه های سیار احداث کرد

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی روز دوشنبه از بیم حملات موشکی مقاومت فلسطین در غزه پناهگاه های سیار در شهرک صهیونیستی احداث کرد.

رسانه صهیونیستی مدعی رایزنی مخفیانه سران مصر و اسرائیل درباره غزه شد

کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر این رژیم اواخر ماه مه در مصر با «عبدالفتاح السیسی»، رئیس‌جمهور این کشور دیدار کرده است.

شلیک 220 موشک، پاسخ مقاومت در «غزه» به حملات رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت

گروه‌های مقاومت فلسطین در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت اخیر 220 موشک به سمت شهرک‌ها و پایگاه‌های صهیونیستی مجاور غزه شلیک کردند.

حماس: تهدیدهای رژیم صهیونیستی کودکان را هم نمی ترساند

تهران - ایرنا - 'حسام بدران' عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) گفت: تهدیدهای رژیم صهیونیستی درباره ترور فرماندهان حماس خنده آور است زیرا کودکان فلسطینی هم دیگر از تهدیدهای مضحک این رژیم نمی ترسند.

رژیم صهیونیستی خبرنگار پرس تی وی را آزاد کرد

ریچارد سودان، خبرنگار شبکه پرس تی وی که همراه کشتی لغو محاصره غزه توسط نیروی دریایی رژیم صهیونیستی دستگیر شده بود، پس از چندین روز بازجویی آزاد شد.