نشست «اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه» در باکو

در این نشست، سخنرانان تنها راه پیروزی مسلمانان و آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیست ها را تقویت مقاومت اسلامی دانستند.مطالب مرتبط

فلسطین|اتحادیه عرب جنایات اسرائیل در مرزهای غزه را محکوم کرد

اتحادیه عرب به جنایات روز گذشته رژیم صهیونیستی علیه شهروندان فلسطینی در مرزهای نوار غزه واکنش نشان داد.

نشست سفیران امارات، مصر و رژیم صهیونیستی در واشنگتن

تهران - ایرنا - روزنامه صهیونیستی هاآرتص از شرکت سفیران امارات متحده عربی و مصر در یک همایش برای حمایت از رژیم صهیونیستی خبرداد.

یمن| اعتراضات مردمی در محکومیت جنایات سعودی و ادامه محاصره یمن

منابع یمنی از تجمعات اعتراض‌آمیز در محکومیت جنایات مستمر رژیم سعودی علیه ملت یمن و ادامه محاصره این کشور خبر دادند.

سفیران امارات و اسرائیل در کنار یکدیگر در نشست سالیانه حمایت از رژیم صهیونیستی

سفیر امارات متحده عربی در واشنگتن در نشست سالیانه حمایت از رژیم صهیونیستی، که توسط بنیاد یهودی امور امنیت داخلی برگزار شد، حضور داشت.

فلسطین|هشدار دبیرکل جهاد اسلامی به اشغالگران/ تاکید البطش بر ادامه راهپیمایی‌های بازگشت

دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین با هشدار به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای جنایات پیاپی این رژیم علیه ملت فلسطین تاکید کرد گروه‌های مقاومت و در راس آنها گردان‌های القدس و گردان‌های قسام در برابر این جنایات سکوت نخواهند کرد.

سفیر امارات و اسرائیل در کنار یکدیگر در نشست سالیانه حمایت از رژیم صهیونیستی

یوسف العتیبه سفیر امارات در آمریکا شامگاه روز چهارشنبه در نشست سالیانه حمایت از رژیم صهیونیستی شرکت کرد.

دمشق آزادی فوری اسیر سوری در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی را خواستار شد

وزارت خارجه سوریه حکم دادگاه رژیم‌ صهیونیستی در حق صدقی المقت، اسیر سوریه‌ای را باطل خوانده و تاکید کرد، این حکم یک رسوایی برای رژیم‌ صهیونیستی است.

اعتصاب زنان زندانی فلسطینی در اعتراض به نصب دوربین‌های مداربسته

زنان فلسطینی که در زندان «هشارون» رژیم صهیونیستی محبوس هستند در اعتراض به نصب دوربین‌های مداربسته در حیاط این زندان، 35 روز است که وارد حیات آن نشده‌اند.

جولان فساد در کانون قدرت رژیم صهیونیستی

بیروت - ایرنا - نخستین جلسه دادگاه همسر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی برگزار شد که بحث ها درباره رسوخ فساد در میان دولتمردان این رژیم و خانواده های آنها بالا گرفته است.

اعتراض شدید نمایندگان پارلمان اروپا به حضور هیات اسرائیلی در این پارلمان

هیاتی از رژیم صهیونیستی به ریاست آوی دیختر، رییس اسبق شاباک و رییس کمیسیون روابط خارجه و امور امنیت کنست که به پارلمان اروپا رفته بود با اعتراض نمایندگان اروپا مواجه شد.

پرواز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بر فراز لبنان

برخی منابع غربی با اعلام حضور جنگنده‌های «اف-16» رژیم صهیونیستی در مرز با سوریه گفتند که نیروی هوایی این رژیم درحال سنجش میزان آمادگی سامانه‌های موشکی «اس-300» سوریه است.

سفیر رژیم صهیونیستی هیلی را دوست واقعی این رژیم دانست

نیویورک- ایرنا- سفیر رژیم صهیونیستی نخستین شخصی بود که به استعفای نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد واکنش نشان داد و او را دوست واقعی این رژیم دانست.

رژیم صهیونیستی از ورود سوخت به غزه جلوگیری کرد

تهران - ایرنا - وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از ورود سوخت به نوار غزه از طریق گذرگاه «کرم ابوسالم» به بهانه ادامه راهپیمایی های بازگشت و درگیری با ارتش این رژیم جلوگیری کرد.

درندگی و حیله‌گری از خصایص رژیم صهیونیستی است

تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه درباره گستاخی رئیس رژیم نامشروع اسرائیل نسبت به مردم ایران، گفت: درندگی، تجاوز، حقارت و حیله‌گری از خصایص بارز رژیم صهیونیستی است.

وزیرفرهنگ و ورزش رژیم صهیونیستی به ابوظبی دعوت شد

دوحه – ایرنا – دولت امارات که طی سالهای اخیر اقدامات متعددی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به عمل آورده است با دعوت از 'میری رگو' وزیر فرهنگ و ورزش این رژیم که به داشتن مواضع ضد عربی و اسلامی مشهور است، گام دیگری در این راستا برداشت .

رژیم صهیونیستی آمادگی وجرأت ایجاد جنگ جدید در منطقه را ندارد

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: رژیم صهیونیستی آمادگی وجرأت ایجاد جنگ جدید در منطقه را ندارد. محور آمریکایی و رژیم صهیونیستی تلاش می کند تا محور مقاومت را تضعیف نمایند و در این راه از همه ابزارها استفاده می‌کنند.

وزیر ورزش رژیم صهیونیستی به امارات می رود

تهران - ایرنا - منابع خبری رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب مدعی شدند: وزیر فرهنگ و ورزش رژیم اشغالگر قدس به همراه یک مقام مسئول ورزشی دیگر، اواخر اکتبر(آبان)، تیم جودوی اسرائیل را در سفر به امارات متحده عربی همراهی می کنند.

اقدامات کنگره «طب نظامی» برای مداوای مجروحین جبهه مقاومت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با همکاری اعضای کنگره طب نظامی امکان مداوای مجروحین درگیری‌های منطقه، که با تجاوز به یمن و جنایات رژیم صهیونیستی و تروریست‌ها بوجود آمده است، فراهم خواهد شد.

سفیر رژیم صهیونیستی کوربین را یهود ستیز خواند

لندن – ایرنا – «دنی دنون» سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد، «جرمی کوربین» رهبر حزب کارگر انگلیس را فردی یهود ستیز خواند که با حمایت از جنبش بایکوت، عدم سرمایه‌گذاری و تحریم رژیم اسرائیل به افکار نژادپرستانه دامن زده است.

محکومیت ریاکاری جامعه بین الملل در برخورد با رژیم صهیونیستی

هدبو رائول نماینده پارلمان بلژیک و سخنگوی حزب کارگر در سخنانی در پارلمان این کشور سیاست یک بام و دو هوای جامعه جهانی را در قبال رژیم صهیونیستی تقبیح کرد.