نشست «اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه» در باکو

در این نشست، سخنرانان تنها راه پیروزی مسلمانان و آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیست ها را تقویت مقاومت اسلامی دانستند.مطالب مرتبط

ملت فلسطین همچنان در برابر جنایات رژیم صهیونیستی خواهد ایستاد

نماینده جنبش حماس در ایران گفت: راهپیمایی‌های مسالمت‌آمیز با مشارکت مردم بی‌دفاع همچنان ادامه دارد و ملت فلسطین همچنان در برابر جنایات رژیم صهیونیستی ایستادگی خواهیم کرد.

هشدار حماس به رژیم صهیونیستی درباره ادامه جنایات و عواقب بازی با آتش

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) به رژیم صهیونیستی درباره ادامه جنایات و بازی با آتش و پیامدهای آن هشدار داد.

باکو پهپادهای انتحاری از رژیم صهیونیستی خریده است

تهران – ایرنا – تارنمای روزنامه صهیونیستی جروزالم پست گزارش داد که شرکت 'البیت سیستمز' رژیم صهیونیستی آخرین مدل پهپاد خود را به جمهوری آذربایجان فروخته که قادر به انجام حملات انتحاری دقیق با برد زیاد است.

جنایات دیکتاتورهای خاورمیانه درقلب لندن به نمایش در آمد

لندن- ایرنا- کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس در سبک جدیدی از اعتراض به جنایات رژیم‌های دیکتاتوری خاورمیانه، شعارنوشته‌هایی را روی طاق معروف «ماربل آرچ» در قلب لندن به نمایش گذاشت.

باکو از تل‌آویو پهپادهای انتحاری خریداری کرده است

رسانه صهیونیستی از فروش یک نوع پهپاد انتحاری ساخت صنایع هوا-فضای رژیم صهیونیستی به جمهوری آذربایجان خبر داد.

تظاهرات اعتراض آمیز نیروهای مخالف دولت در باکو

باکو – ایرنا – نیروهای مخالف دولت جمهوری آذربایجان ، عصر امروز شنبه با برپایی تظاهرات اعتراض آمیز در استادیوم ' محصول ' شهر باکو ، خواستار آزادی زندانیان سیاسی شدند.

اعتراض اردن به افتتاح فرودگاه صهیونیستی در نزدیکی مرز خود

اردن رسما به افتتاح فرودگاه بین‌المللی رژیم صهیونیستی در مرز این کشور، اعتراض کرد.

لرستان| آمریکا در طول 40 سال انقلاب اسلامی جنایات زیادی انجام داده است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: آمریکا در طول 40 سال انقلاب اسلامی جنایات زیادی در برابر ایران انجام داده است و به تعبیر مقام معظم رهبری تمام محاسبات آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ایران غلط از آب درآمده است.

شکست امنیتی جدید رژیم صهیونیستی از نیروهای حماس

نیروهای امنیتی مقاومت فلسطین موفق شدند شبکه‌های پیشرفته جاسوسی رژیم صهیونیستی از فرماندهان گردان‌های القسام را شناسایی و یک جاسوس رژیم صهیونیستی را بازداشت کنند.

وحشت روزافزون رژیم غاصب صهیونیستی از محور مقاومت

در ارزیابی راهبردی رژیم صهیونیستی برای سال 2019 ، از ایران، سوریه و حزب الله به عنوان خطرناک ترین تهدید علیه این رژیم یاد شده است

باکو میزبان نشست کمیته نظارتی اوپک و غیر اوپک

سیزدهمین نشست کمیته وزارتی نظارت بر توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک قرار است در ماه مارس امسال در باکو برگزار شود.

رژیم صهیونیستی در مرز نابودی است

تهران - ایرنا - روزنامه فرامنطقه ای 'رای الیوم' با اشاره به گزارش مرکز مطالعات امنیت ملی دانشگاه تل آویو درباره بحران داخلی رژیم صهیونیستی، این رژیم را در مرز نابودی توصیف کرد.

امام جمعه موقت یاسوج: رژیم صهیونیستی روبه افول است

امام جمعه موقت یاسوج گفت:رژیم صهیونیستی برای حفظ بقای خود اقدام به کشیدن دیوار کرده که نشان دهنده پیروزی مقاومت مردم غزه و لبنان و افول رژیم صهیونیستی است.

مقام ارشد قضایی رژیم صهیونیستی به دریافت «رشوه جنسی» متهم شد

رئیس اتحادیه وکلای رژیم صهیونیستی به اتهام «ارتشای جنسی» در مقابل ارتقاء دادن رتبه برخی وکلای این رژیم بازداشت شده است.

سیاستمدار عراقی خواستار گشودن کانال‌های رسمی با رژیم صهیونیستی شد

نماینده سابق پارلمان عراق از رئیس جمهوری این کشور خواست "کانال‌های رسمی با رژیم صهیونیستی باز کرده و به حالت جنگی با این رژیم پایان دهد".

دادستان رژیم صهیونیستی علیه نتانیاهو به اتهام ارتشا اعلام جرم می کند

تهران – ایرنا – رسانه صهیونیستی روز جمعه گزارش کرد که دادستان کل این رژیم علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اتهام دریافت رشوه اعلام جرم می کند.

خامه‌یار: فهم واحدی از ماهیت رژیم صهیونیستی در منطقه وجود ندارد

معاون بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با بیان این که رژیم صهیونیستی یک پروژه استعماری است، گفت: درک و فهم واحدی از ماهیت و موجودیت رژیم صهیونیستی در منطقه وجود ندارد.

لبنان بار دیگر علیه رژیم صهیونیستی در شورای امنیت شکایت می کند

بیروت-ایرنا-در پی اقدامات تازه رژیم صهیونیستی در تکمیل ساخت دیوار حائل مرزی با لبنان که این کشور آن را تجاوز به خاک خود می داند، 'جبران باسیل' وزیر خارجه لبنان به نماینده این کشور در شورای امنیت دستور داد تا شکایتی را علیه رژیم صهیونیستی تقدیم این شورا کن

تیر رژیم صهیونیستی در عراق به سنگ خورد

بغداد – ایرنا – ادعای رژیم صهیونیستی پیرامون سفر چند هیات عراقی که در عضویت آن تعدادی از نمایندگان پارلمان بوده اند، به سرزمین های اشغالی، یک دورغ کاملا آشکار از آب در آمد.

انفجار در ساختمان وزارت خارجه رژیم صهیونیستی

منابع وابسته به رژیم صهیونیستی به زخمی شدن شماری از صهیونیستها بر اثر انفجاری در ساختمان وزارت خارجه این رژیم اذعان کردند.