لودریان تصمیم آمریکا را برای انتقال سفارت خود به قدس اشغالی محکوم کرد
مطالب مرتبط

کانبرا سفارت خود را به قدس اشغالی انتقال می دهد

تهران- ایرنا- یک رسانه استرالیایی از تمایل نخست وزیر این کشور برای شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت استرالیا در فلسطین اشغالی به این شهر خبر داد.

آمریکا کنسولگری خود در قدس را تعطیل می‌کند/ عریقات: محکوم می‌کنیم

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن سر کنسولگری خود در قدس را با سفارت جدیدش در این شهر اشغالی ادغام می‌کند و خدمات کنسولی توسط سفارتخانه انجام می‌شود. در همین حال دبیرکل سازمان آزادی‌بخش فلسطین این تصمیم آمریکا را محکوم کرد.

کنسولگری و سفارتخانه آمریکا در قدس ادغام می شود

تهران- ایرنا- در ادامه سیاست های ضد اسلامی - فلسطینی دولت ترامپ پس از انتقال سفارت آمریکا در فلسطین اشغالی از تل آویو به قدس، واشنگتن کنسولگری خود در این شهر را با ساختمان سفارت ادغام می کند.

انتقاد تشکیلات خودگردان از تصمیم جدید آمریکا علیه فلسطینیان

تشکیلات خودگردان فلسطین روز پنجشنبه از تصمیم آمریکا مبنی بر ادغام دفتر نمایندگی فلسطین و رژیم صهیونیستی در سفارت آمریکا در بیت المقدس اشغالی انتقاد کرد.

هشدار دستگاه اطلاعاتی استرالیا به دولت درمورد انتقال سفارت به قدس اشغالی

اتحادیه عرب تعطیلی کنسولگری آمریکا در قدس را محکوم کرد

الجزیره-ایرنا- اتحادیه عرب امروز شنبه تصمیم دولت آمریکا برای پایان دادن به کار کنسولگری اش در بیت المقدس و ادغام آن در سفارتخانه جدید در این شهر را محکوم کرد و این تصمیم را غیر مسئولانه و در چارچوب تلاش برای از بین بردن حقوق فلسطینی ها دانست.

هشدار اندونزی: جابجایی سفارت استرالیا به قدس ناقض پیمان صلح است

تهران - ایرنا - تلویزیون اس بی اس استرالیا روز سه شنبه گزارش داد که دولت اندونزی به این کشور هشدار داد که با انتقال سفارت کانبرا از تل آویو به بیت المقدس، صلح در سرزمین های اشغالی تضعیف می شود.

طالبان: سفارت آمریکا در انتخابات تصمیم گیرنده است

در حالی تهدیدات امنیتی طالبان علیه انتخابات افزایش یافته است، این گروه در بیانیه‌ای از مردم خواست با عدم حضور در مراکز رای دهی، آسیب نبینند، زیرا سفارت آمریکا تصمیم گیرنده اصلی انتخابات است و آرای مردم ارزشی ندارند.

استقبال سفارت انگلیس در تهران از تصمیم FATF

سفارت انگلیس در ایران از تصمیم گروه ویژه اقدام مالی برای تمدید تعلیق نام ایران در فهرست سیاه این گروه استقبال کرد.

آمریکا دفتر نمایندگی فلسطین و اسرائیل را ادغام کرد

آمریکا اداره نمایندگی دیپلماتیک خود در فلسطین را به سفارت ایالات متحده در قدس اشغالی سپرد.

تصمیم واشنگتن به ادغام کنسولگری خود (بخش فلسطینی) با سفارت آمریکا در قدس

تصمیم ترامپ اشتباه و عاری از فکر و اندیشه بود

آخرین رئیس جمهور شوروی سابق تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای خروج از معاهده نیروهای هسته‌ای میان برد با روسیه را محکوم کرد.

هشدار نهاد امنیتی استرالیا در مورد انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس

کوالالامپور- ایرنا- یک نهاد امنیتی استرالیا به دولت این کشور هشدار دادکه پیشنهاد اسکات موریسون نخست وزیر برای انتقال سفارت استرالیا از تل آویو به بیت المقدس می تواند منجر به افزایش اعتراض مخالفان دولت در داخل این کشور و گسترش ناآرامی و خشونت ها در غزه و ن

سوریه اقدام های رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی را محکوم می کند

دمشق- ایرنا- نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد گفت که دمشق اقدام های رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی را به طور قاطع رد و محکوم می کند.

اتریش فعلا برنامه‌ای برای انتقال سفارت خود به بیت‌المقدس ندارد

صدراعظم اتریش با تاکید برلزوم دستیابی به راهکاری برای حل اختلافات بر سر میز مذاکره، به طور تلویحی اعلام کرد که کشورش فعلا برنامه‌ای برای تغییر محل سفارت خود به بیت المقدس ندارد.

سفارت ایران در کابل حمله تروریستی قندهار را محکوم کرد

کابل - ایرنا - سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل پایتخت افغانستان با صدور بیانیه ای حمله تروریستی عصر پنجشنبه در استان قندهار را که موجب کشته شدن فرمانده پلیس و رئیس امنیت ملی این استان شد، محکوم کرد.

تشکیلات خودگردان تصمیم آمریکا را درباره ادغام کنسولگری محکوم کرد

ماجرای خاشقچی مهمانی سفارت عربستان در آمریکا را بهم زد

تهران- ایرنا- سفارت عربستان در آمریکا در میانه جنجال ناپدید شدن روزنامه نگار سعودی در ترکیه، جشن روز ملی را بدون ارائه توضیحات لغو کرد.

استقبال سفارت انگلیس در تهران از تصمیمFATF درباره ایران

تهران-ایرنا- سفارت بریتانیا در تهران با انتشار پیامی در صفحه اجتماعی توییتر از تصمیم گروه ویژه اقدام مالی (FATF) برای تمدید تعلیق ایران از فهرست کشورهای مشمول اقدامات مقابله ای این نهاد استقبال کرد.

سفارت عربستان در آمریکا جشن «روز ملی» را لغو کرد

انتقاد‌ها علیه عربستان به لغو جشن «روز ملی» که قرار بود در سفارت این کشور در آمریکا برگزار شود، منجر شد.]]>