المصری: انتقال سفارت آمریکا به قدس، زوال رژیم صهیونیستی را نزدیک کرد
مطالب مرتبط

انتقال سفارت آمریکا به قدس، راه را برای جنایات رژیم صهیونیستی باز کرد

آنکاراـ ایرناـ عبدالله گل رییس جمهوری سابق ترکیه در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه فلسطین گفت: تصمیم ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس راه جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها را باز کرد.

راهپیمایی مردم تهران در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف

نمازگزاران تهرانی در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در روز نکبت و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کردند.

انتقال عجولانه سفارت آمریکا مقدمه ای برای توطئه های بعدی است

هدف از انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی ظاهرا محک زدن کشورهای عربی و سازشگران با رژیم صهیونیستی بوده است.

انتقال سفارت رژیم صهیونیستی به قدس محکوم است

زاهدان - ایرنا - امامان جمعه شهرستانهای مختلف سیستان و بلوچستان انتقال سفارت رژیم صهیونیستی به قدس را خیانت برخی از سران کشورهای اسلامی به ویژه رژیم آل سعود دانستند و این اقدام ضد اسلامی را محکوم کردند.

انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس از استیصال و آشفتگی رژیم صهیونیستی بیشتر پرده برداشت

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده شریعتی گفت: اقدام فتنه انگیز آمریکا در انتقال سفارتش به قدس که برای رسیمیت بخشیدن به رژیم صهیونیستی صورت گرفت بیش از هر زمان دیگر از استیصال و آشفتگی این رژیم پرده برداشت.

آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس خوی استکباریش را اثبات کرد

عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس گفت: هفته گذشته همزمان با انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی با حمایت آمریکا ملت مظلوم فلسطین را به خاک و خون کشید و بار دیگر غیر قانونی بودن خود را اثبات نمود.

نتانیاهو، انتقال سفارت آمریکا به قدس را یک لحظه تاریخی توصیف کرد

نخست‌‌وزیر رژیم صهیونیستی تأکید کرد که انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس یک لحظه تاریخی بود که اسرائیل همیشه آن را به یاد خواهد داشت.

مقاومت اسلامی با انتقال سفارت آمریکا به قدس جان تازه گرفت/ سقوط رژیم صهیونیستی حتمی است

امام جمعه قزوین با بیان اینکه مقاومت اسلامی با انتقال سفارت آمریکا به قدس جان تازه گرفت، گفت: سقوط رژیم متزلزل صهیونیستی حتمی است.

راهپیمایی نمازگزاران تهرانی در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس

نمازگران تهرانی بعد از اقامه نماز جمعه با حضور پرشور در راهپیمایی اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم کرده و علیه جنایات رژیم صهیونیستی در قدس شعار دادند.

انتقال سفارت به قدس قدردانی از کمک مالی صهیونیستها به ترامپ بود

یکی از نمایندگان پارلمان فلسطین و عضو جنبش فتح تاکید کرد که سکوت کشورهای عربی در برابر انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی بیانگر آغاز مرحله جدیدی از عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی است.

پارلمان قبرس کشتار رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد

آتن - ایرنا - پارلمان قبرس با انتشار بیانیه ای حملات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی را به نوار غزه بشدت محکوم کرد و از دولت آمریکا خواست که انتقال سفارت این کشور را در رژیم صهیونیستی به شهر قدس لغو کند.

دستیار ویژه لاریجانی: زمان به نفع رژیم صهیونیستی نیست

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با اشاره به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس، گفت: زمان به نفع رژیم صهیونیستی نیست و آینده اثبات می‌کند که مقاومت فلسطین اجازه بقای سفارت آمریکا در بیت‌المقدس را نخواهد داد.

انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشتباهی تاریخی بود

آنکاراـ ایرناـ ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه گفت: انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس، یک اشتباه تاریخی بود که موجب شد تا واشنگتن در نگاه فلسطینی ها جایگاه میانجی مذاکرات صلح فلسطین و رژیم صهیونیستی را از دست بدهد.

تاکید مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان برهوشیاری مسلمانان در قبال جنایات رژیم صهیونیستی و آمریکا

مردم شهرستانهای ایرانشهر، قصرقند و میرجاوه اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس شریف و جنایات ننگین رژیم صهیونیستی را علیه ملت مظلوم فلسطین محکوم کردند.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، افراطی گری را تشدید می کند

آنکاراـ ایرناـ ابراهیم کیراس روزنامه نگار، نویسنده و مشاور نشر روزنامه استار با انتشار مقاله ای در روزنامه کارار ترکیه نوشت: اعلام قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس باعث تشدید افراطی گری در جهان و افزایش جنگ در م

آمریکا از انتقال سفارت به بیت المقدس رهاوردی نخواهد داشت

شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز سکوت جوامع بین المللی درباره جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و گفت: آمریکا از انتقال سفارت خود به بیت المقدس رهاوردی نخواهد داشت.

راهپیمایی ضد صهیونیستی و آمریکایی در نی ریز

مردم همیشه در صحنه شهرستان نی ریز ، با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، انتقال سفارت آمریکا به قدس و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین را به شدت محکوم کردند.

تظاهرات ضد صهیونیستی در تعز یمن

مردم شهر تعز در جنوب غربی یمن پس از اقامه نماز جمعه در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا به قدس و به رسمیت شناختن این شهر مقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.

سقوط رژیم متزلزل صهیونیستی حتمی است

امام‌جمعه قزوین در خطبه‌های نماز جمعه بابیان این‌که مقاومت اسلامی با انتقال سفارت آمریکا به قدس جان تازه گرفت، گفت: سقوط رژیم متزلزل صهیونیستی حتمی است.

راهپیمایی مردمی پس از نماز جمعه تهران در محکومیت اقدام آمریکا در انتقال سفارتش به قدس

نمازگران تهرانی بعد از اقامه نماز جمعه با حضور پرشور در راهپیمایی اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم کرده و علیه جنایات رژیم صهیونیستی در قدس شعار دادند.