المصری: انتقال سفارت آمریکا به قدس، زوال رژیم صهیونیستی را نزدیک کرد
مطالب مرتبط

ارسال نامه‌های حاوی پودر سفید به سفارت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در آلمان

ماه گذشته، سفارت‌های آمریکا و رژیم‌صهیونیستی در آلمان نامه‌هایی که پودر سفید در آنها بوده، دریافت کرده‌اند.

حماس: درهای جهنم به روی رژیم صهیونیستی گشوده خواهد شد

تهران - ایرنا- «مشیر المصری» از رهبران حماس روز چهارشنبه در واکنش به طرح رژیم صهیونیستی برای ترور رهبران این جنبش، گفت: درهای جهنم به روی اشغالگران گشوده خواهد شد و آن ها هزینه سنگینی پرداخت خواهند کرد.

رژیم صهیونیستی پروژه انتقال گاز از طریق ترکیه را لغو می کند

تهران - ایرنا - منابع خبری روز پنجشنبه گزارش دادند که رژیم صهیونیستی در صدد است تا پروژه انتقال گاز از میادین این رژیم از طریق ترکیه به اروپا را به دلیل اوضاع غیر قابل پیش بینی ترکیه لغو کند.

رد پای رژیم صهیونیستی در بزر‌گ‌ترین حمله سایبری به لبنان

روزنامه لبنانی الاخبار نوشت، رد پای رژیم صهیونیستی در بزرگ ترین حمله سایبری به دستگاه‌های امنیتی و نهادهای دولتی و خصوصی در لبنان و همچنین کانال تلویزیونی المنار و دفاتر سفارت ایران در بیروت پیدا شده است.

سفارتهای آمریکا و اسرائیل نامه‌های تهدیدآمیزی دریافت کردند

سخنگوی پلیس برلین اعلام کرد که سفارت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در این شهر نامه‌های تهدیدآمیزی دریافت کردند.

حزب الله لبنان رزمایش رژیم صهیونیستی را از نزدیک رصد کرد

بیروت- ایرنا- واحد «رسانه جنگ» متعلق حزب الله لبنان تصاویری را منتشر کرد که نشان می دهد، نیروهای مقاومت اسلامی، رزمایش اخیر رژیم صهیونیستی را در منطقه «جولان» اشغالی رصد کرده و به دقت زیر نظر گرفتند.

آمریکا نماینده رسانه ای و امنیتی رژیم صهیونیستی است

تهران - ایرنا - 'یوسف الحساینه' از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: وزارت خارجه آمریکا با اظهارات جانبدارانه خود به نماینده رسانه ای و امنیتی رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

40 سال استقامت مردم ایران شرارت آمریکا و رژیم صهیونیستی را خنثی کرد

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم مسلمان ایران 40 سال به‌ عنوان مدافعین حریم ولایت توانسته‌اند، شرارت آمریکا و رژیم صهیونیستی را در تمامی زمینه‌ها، پشت سر بگذارند و الگویی برای آزادگان جهان باشند.

کنوانسیون حقوقی خزر از حضور نظامی رژیم صهیونیستی و آمریکا در دریای خزر جلوگیری می‌کند

یک کارشناس مسائل بین‌الملل معتقد است کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر که 21 مرداد در آکتائو قزاقستان به امضا رسید می‌تواند از حضور نظامی رژیم صهیونیستی و آمریکا در دریای خزر جلوگیری کند.

ترامپ دچار زوال عقل است و هر روز به مردم دروغ می‌گوید

مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید که از سال 2003 با رئیس‌جمهور آمریکا در ارتباط بوده، گفت: «دونالد ترامپ دچار زوال عقلی است و او و کاخ سفیدش هر روز به مردم آمریکا دروغ می‌گویند».

رژیم صهیونیستی گذرگاه ابوسالم را باز کرد

تهران -ایرنا-به دنبال فشارها و انتقادهای بین المللی چند روز گذشته علیه اقدام رژیم صهیونیستی مبنی بر مسدودکردن اصلی ترین گذرگاه نوار غزه، این رژیم امروز این گذرگاه را بطور کامل بازگشایی کرد.

احتمال عقب‌نشینی رژیم صهیونیستی از تصمیم خروج از یونسکو افزایش یافت

یک مقام رژیم صهیونیستی با اعلام رایزنی تلفنی «بنیامین نتانیاهو» با مدیر سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد گفت که احتمالا این رژیم تصمیمش برای خروج از این نهاد را تغییر دهد.

سخنان نصرالله آتش در جان مسئولان رژیم صهیونیستی انداخت

تهران - ایرنا - روزنامه الوطن عمان نوشت: اعلام سیدحسن نصرالله درباره قوی تر بودن حزب الله لبنان از رژیم صهیونیستی، آتشی در جان مسئولان این رژیم انداخته است.

اذعان رژیم صهیونیستی به کشتن ۴ کودک بی‌گناه فلسطینی در سال ۲۰۱۴

نتایج تحقیقات مخفی دادستان نظامی ارتش رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که یک پهپاد نیروی هوایی این رژیم طی حمله به نوار غزه در سال ۲۰۱۴ چهار کودک از خانواده بکر را در ساحل غزه کشت.

اسرار جنگ 33 روزه؛30| بزرگترین حماقت تاریخ نیروی هوایی رژیم صهیونیستی

بالگرد رژیم صهیونیستی بعد از انجام عملیات هلی‌برن و در مسیر بازگشت با یک موشک هدف قرار گرفت و 5 کادر آن در دم جان باختند.

رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهداف خود ناتوان بوده است

غازی حمد: پیام پاسخ موشکی نیروهای مقاومت فلسطینی به تجاوزات رژیم صهیونیستی این است که اسرائیل هیچ گاه نخواهد توانست معادله را تغییر دهد.

سفارت آمریکا در آنکارا درباره کشیش بازداشتی در ترکیه بیانیه‌ای صادر نکرده است

یک مقام سفارت آمریکا در آنکارا گفت که این سفارت در رابطه با مساله «اندرو برانسون» کشیش آمریکایی بازداشت شده در ترکیه بیانیه‌ای صادر نکرده است.]]>

تئوری وحشت از رژیم صهیونیستی فروریخته است

سردبیر روزنامه رای الیوم نوشت: تئوری ترس و وحشت از رژیم صهیونیستی دیگر فروریخته است و این رژیم هرگز جرأت عملی کردن تهدیدات خود را ندارد.

مقام پیشین رژیم صهیونیستی از قدرت ایران ابراز نگرانی کرد

بیروت-ایرنا-ژنرال «یعقوب عمیدرور» رئیس پیشین شورای امنیت رژیم صهیونیستی گفت که مشکل واقعی این رژیم باریکه غزه نیست بلکه افزایش قدرت ایران در سوریه است.

مقامات رژیم صهیونیستی بر سر ترور هنیه با هم مشاجره کردند

تهران – ایرنا – ییسرائیل کاتز وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی با فریاد بر سر اویگدور لیبرمن وزیر دفاع این رژیم از او در مورد وعده اش برای ترور اسماعیل هنیه یکی از رهبران حماس، توضیح خواست.