المصری: انتقال سفارت آمریکا به قدس، زوال رژیم صهیونیستی را نزدیک کرد
مطالب مرتبط

کانبرا سفارت خود را به قدس اشغالی انتقال می دهد

تهران- ایرنا- یک رسانه استرالیایی از تمایل نخست وزیر این کشور برای شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت استرالیا در فلسطین اشغالی به این شهر خبر داد.

تیراندازی در نزدیکی سفارت رژیم‌صهیونیستی در آنکارا/ ضارب زخمی شد

فردی که به فرمان ایست پلیس ترکیه در نزدیکی سفارت رژیم صهیونیستی در آنکارا توجه نکرده بود، با شلیک چند گلوله زخمی شد.

حمله به سفارت اسرائیل در آنکارا با تراکتور!

منابع صهیونیستی از حمله یک کشاورز ترکیه‌ای به سفارت رژیم صهیونیستی در آنکارا با یک تراکتور خبر دادند.

کنسولگری و سفارتخانه آمریکا در قدس ادغام می شود

تهران- ایرنا- در ادامه سیاست های ضد اسلامی - فلسطینی دولت ترامپ پس از انتقال سفارت آمریکا در فلسطین اشغالی از تل آویو به قدس، واشنگتن کنسولگری خود در این شهر را با ساختمان سفارت ادغام می کند.

انتقاد تشکیلات خودگردان از تصمیم جدید آمریکا علیه فلسطینیان

تشکیلات خودگردان فلسطین روز پنجشنبه از تصمیم آمریکا مبنی بر ادغام دفتر نمایندگی فلسطین و رژیم صهیونیستی در سفارت آمریکا در بیت المقدس اشغالی انتقاد کرد.

عکرمه از رژیم صهیونیستی شکایت کرد

امام جماعت مسجدالاقصی پس از رهایی از حصر شش ماهه رژیم صهیونیستی برای نخستین بار با سفر به مالزی متن شکایت از رژیم صهیونیستی را در نقض آشکار قطعنامه 2334 شورای امنیت تایید کرد.

تکرار تهدیدات وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر پس از ادعاهای مراجع صهیونیستی مبنی بر اصابت موشک شلیک شده از غزه به بئر السبع در اراضی اشغالی، تهدید کرد که این رژیم ضربه سخت و دردناکی به غزه وارد خواهد کرد.

زخمی شدن ۸ فلسطینی در پی حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) مدعی شلیک راکتی از غزه شد که بلند شدن صدای آژیرهای خطر را در شهر بئر السبع به دنبال داشت. با این بهانه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی سلسله حملاتی را به چندین نقطه در غزه انجام دادند.

عربستان به ایران روی بیاورد/رژیم صهیونیستی خطا کند با خاک یکسان میشود/ سیاست آمریکا نتیجه ندارد

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در گفت‌وگو با یک شبکه روسی در رابطه با مسائلی همچون تحریم‌های آمریکا، حضور ایران در سوریه، مسئله یمن و عربستان و مسئله رژیم صهیونیستی به اظهار نظر پرداخت.

تکرار تهدیدات وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه باریکه غزه

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر پس از ادعاهای مراجع صهیونیستی مبنی بر اصابت موشک شلیک شده از باریکه غزه به بئر السبع در اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸، تهدید کرد که این رژیم ضربه سخت و دردناکی به غزه وارد خواهد کرد.]]>

در حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به غزه یک فلسطینی شهید و تعدادی زخمی شدند

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) مدعی شلیک راکتی از غزه شد که بلند شدن صدای آژیرهای خطر را در شهر بئر السبع به دنبال داشت. با این بهانه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی سلسله حملاتی را به چندین نقطه در غزه انجام دادند.

گزارش ادعایی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از توافق نفتی ایران و روسیه

وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی مدعی شد تهران و مسکو به توافقی برای فروش نفت ایران و دور زدن تحریم‌های آمریکا دست یافته‌اند.

ماجرای یک تراکتور و سفارت رژیم صهیونیستی در آنکارا

تعقیب و گریز مسلحانه یک تراکتور و تیراندازی به سوی راننده منجر به دستگیری او شد.

سوریه و رژیم صهیونیستی دوشنبه گذرگاه قنیطره را می گشایند

نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد که سوریه، رژیم صهیونیستی و سازمان ملل در مورد بازگشایی گذرگاه قنیطره در بلندیهای جولان به توافق رسیده اند.

سیاست‌های ایران، اسرائیل و کشور‌های عربی را به هم نزدیک‌تر کرد

نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی بار دیگر اظهاراتی بی‌اساس علیه ایران بیان کرده و مدعی شد روابط این رژیم با کشور‌های عربی رو به بهبودی است.]]>

معاریو: روابط اسرائیل با اعراب گسترش می‌یابد

یک رسانه رژیم صهیونیستی در گزارشی از توسعه روابط برخی کشورهای عرب با رژیم صهیونیستی و برملا شدن این روابط درسایه دیدار رئیس ستاد مشترک این رژیم با همتای سعودی خود خبر داد.

رژیم صهیونیستی مدعی توافق ایران و روسیه برای دور زدن تحریم‌ها شد

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در یک سند محرمانه ادعا کرده ایران و روسیه به توافقی برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران دست پیدا کرده‌اند.

حمله عضو کنست رژیم صهیونیستی به نتانیاهو پس از تصمیم عبدالله دوم

یکی از اعضای کنست رژیم صهیونیستی به نخست وزیر این رژیم به دنبال تصمیم شاه اردن درباره عدم تمدید بهره برداری تل آویو از اراضی اردنی الباقوره و الغمر حمله کرد.

اعمال محدودیتهای رژیم صهیونیستی در قدس

مقامات رژیم اشغالگر صهیونیستی محدودیتهای ویژه ای را در شرق قدس به بهانه هشدارهای امنیتی ایجاد کرده اند.

رژیم صهیونیستی استاندار قدس را ربود

تهران - ایرنا- نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی شنبه شب استاندار قدس را در شمال این شهر ربودند.