المصری: انتقال سفارت آمریکا به قدس، زوال رژیم صهیونیستی را نزدیک کرد
مطالب مرتبط

رژیم صهیونیستی رسما خواستار غرامت ۲۵۰ میلیارد دلاری از کشورهای عربی شد

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که این رژیم به بهانه دارایی‌های به جا مانده از یهودیان در چند کشور عربی پس از انتقال این افراد به اراضی اشغالی درخواست غرامت کرده است.

هراس آمریکا و رژیم صهیونیستی از نام «فاطمیون»

عضو مجلس خبرگان رهبری: آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز از نام لشکر فاطمیون به هراس می‌افتند

حماس قوانین شاباک را به هم ریخت

یک وبگاه نزدیک به قطر دستاوردهای اطلاعاتی جدید گردان های القسام درباره رژیم صهیونیستی و مزدورانش را موجب به هم ریختن محاسبات و قوانین سرویس امنیت داخلی این رژیم و سراسیمه شدن این رژیم در قبال نوار غزه توصیف کرد.

نیروهای مسلح پشت آمریکا و رژیم صهیونیستی را به خاک می مالند

فرمانده کل ارتش گفت: نیروهای مسلح وقتی با دشمن مانند آمریکا و رژیم صهیونیستی روبرو هستند تلاش می کنند تا پشت دشمن را به خاک بمالند و روحیه و حال آنها شب عملیاتی است.

افسر رژیم صهیونیستی: اسرائیل آمادگی آغاز جنگی جدید را ندارد

تهران - ایرنا - سرلشکر «اسحاق بریک» افسر بلندپایه ارتش رژیم صهیونیستی جمعه شب اذعان کرد که ارتش تل آویو در انتقال سریع نیروها به میدان نبرد مشکلات زیادی دارد و فاقد توانایی ورود به جنگ جدیدی است.

نتانیاهو خواستار به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم صهیونیستی بر جولان شد

تهران – ایرنا – بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در کنفرانس خبری مشترک با جان بولتون مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا، خواستار به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان اشغال از سوی دونالد ترامپ شد.

زنگ خطر زوال عقل اسلحه داران در آمریکا

یک مطالعه اخیر با مطرح کردن سوالاتی مهم در مورد رواج سلاح گرم در جمعیت روبه پیری در ایالات متحده آمریکا استدال می‌کند که نیاز جدی به بحث در مورد رابطه میان زوال عقل و مالکیت اسلحه‌ در این کشور وجود دارد.

اعتبار و استقلال اروپا در برابر یکجانبه گرایی آمریکا

تهران – ایرنا - با نزدیک شدن به راهکار عملیاتی پیشنهاد ایجاد کانال ویژه ارتباط مالی که اتحادیه اروپا پس از خروج آمریکا از برجام به کشورمان ارائه داد، به نظر می رسد برخی کشورهای شمال اروپا تلاش دارند با اتهامات واهی به ایران و بازی در زمین رژیم صهیونیستی و

جزئیات جدید رسانه صهیونیستی از «معامله قرن» ترامپ

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب جزئیات جدیدی از طرح پیشنهادی دولت آمریکا برای پایان دادن به منازعه این رژیم با فلسطینیان که به «معامله قرن» معروف شده، ارائه کرده است.

سیل خیزبودن و زوال بلوط از مهمترین چالش های پلدختر است

خرم آباد - ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی استان گفت:سیل خیز بودن، زوال بلوط ، توپوگرافی جشن ،قطع درختان و عبور دام های عشایر و خطوط لوله انتقال نفت و گاز از چالش های فراروی منابع طبیعی در شهرستان پلدختر است.

نتانیاهو دستور توقف انتقال کمک‌های قطر به غزه را صادر کرد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور توقف اجرای سومین مرحله از انتقال کمک های قطر به نوارغزه را صادر کرد.

عدم موافقت نتانیاهو با انتقال 15 میلیون دلار از قطر به نوار غزه

نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد که مانع انتقال 15 میلیون دلار از قطر به نوار غزه شود.

حماس جلوگیری از انتقال کمک های قطر به غزه را محکوم کرد

تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با محکوم کردن تصمیم رژیم صهیونیستی برای تعلیق انتقال کمک های مالی قطر به نوار غزه، بر ادامه راهپیمایی های «بزرگ بازگشت» تا احقاق کامل حقوق فلسطینیان تاکید کرد.

از رژیم های عربی فاسد فاصله بگیرید

رای الیوم به دو نماینده زن مسلمان در کنگره آمریکا توصیه کرد از رژیم های چاپلوس عربی و سازشکار با رژیم صهیونیستی فاصله بگیرند.

ادعای جدید رژیم صهیونیستی درباره سفر ۱۳ هیئت عربی به اراضی اشغالی

سخنگوی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی مدعی شد، ۱۳ هیئت از کشورهای عربی که روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی ندارند، به اراضی اشغالی سفر کرده‌اند.

هشدار دبیرکل اتحادیه عرب درباره عواقب انتقال سفارت‌های خارجی به قدس اشغالی

دبیرکل اتحادیه عرب ضمن ابراز نارضایتی شدید از تصمیم هندوراس برای انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی، درباره پیآمدهای آن هشدار داد.

نتانیاهو:خروج آمریکا از برجام مهمترین اتفاق سال گذشته بود

تهران- ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی خروج آمریکا از برجام و مقابله با حضور ایران در سوریه را دو رویداد مهم سال 2018 برای این رژیم دانست.

دستگیری ۱۰ نفر در پی رنگ‌پاشی به سفارت آمریکا در آتن

پلیس یونان امروز -دوشنبه- ۱۰ نفر را پس از حادثه رنگ پاشیدن به سفارت آمریکا در آتن دستگیر کرد.]]>

باکو پهپادهای انتحاری از رژیم صهیونیستی خریده است

تهران – ایرنا – تارنمای روزنامه صهیونیستی جروزالم پست گزارش داد که شرکت 'البیت سیستمز' رژیم صهیونیستی آخرین مدل پهپاد خود را به جمهوری آذربایجان فروخته که قادر به انجام حملات انتحاری دقیق با برد زیاد است.

دستور نتانیاهو برای جلوگیری از انتقال کمک مالی قطر به نوار غزه

نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی دستور توقف انتقال بسته‌ سوم کمک مالی قطر برای پرداخت حقوق کارمندان فلسطینی در نوار غزه را صادر کرد.]]>