شمیم رمضان

فردا صدای ربنا شنیده و سفره‌های افطاری و سحری با عشق و علاقه مادران ایران زمین چیده می‌شود.مطالب مرتبط

خوزستان| پیچیده شدن شمیم عطر قرآن در بهبهان به روایت تصویر

همزمان با آغاز ماه رمضان محفل جمع‌خوانی قرآن با حضور قاریان کشوری و استانی و جمعی از مردم دارالمومنین بهبهان در تالار آئینه امامزاده حیدر(ع) برگزار شد.

اجرای جشن رمضان

جشن رمضان همزمان با شروع ماه مبارک رمضان با بیش از 5 برنامه محوری در استان برگزار می شود و تا پایان ماه رمضان ادامه می یابد.

اجرای جشن رمضان + گزارش

جشن رمضان همزمان با شروع ماه مبارک رمضان با بیش از 5 برنامه محوری در استان برگزار می شود و تا پایان ماه رمضان ادامه می یابد.

رمضان، ماه سحرهای پر از زمزمه است/ رمضان، ماه پر از عطر مناجات و دعاست

محمدعلی یوسفی از شاعران کشورمان همزمان با ماه مبارک رمضان شعری را سروده است.

آزادسازی خرمشهر؛ سند ایستادگی و ایثار ایرانیان

تهران- ایرنا- سوم خرداد یادآور حماسه ای تاریخ ساز در سرزمین کهن ایران زمین است. روزی که فرزندان غیور این سامان با دلاوری های خویش، برای دیار خرمشهر خسته از اسارت شمیم خوش آزادی را به ارمغان آوردند و با دمیدن صبح ظفر، خونین شهر سرافراز دوباره در آغوش وطن ج

ماه رمضان امسال، با ریحون همه چیز فرق می‌کند

ریحون برای مسافران و معذوران شرعی در ماه رمضان باز است. همین حالا با مراجعه به صفحه لندینگ ریحون، می‌توانید از بین دو خوراکی محبوب ماه رمضان یکی را انتخاب کنید و به آن رای دهید.

چگونه در ماه رمضان بر عطش خود غلبه کنیم؟

احتمالا شما هم در روزهای ماه رمضان و روزه‌داری دچار عطش و تشنگی شده‌اید و فکر می‌کنید در وعده سحری هرچه بیشتر آب بنوشید، بهتر است! اما سخت در اشتباه هستید. اگر می‌خواهید راه‌های علمی و همچنین راهکارهای طب ایرانی برای تغذیه در ماه رمضان را درباره رفع این ع

«ماه رمضان» راه رسیدن به همه خوبی‌ها است

قم - رئیس مرکز فقهی ائمه اظهار(ع) با بیان این که راه رسیدن به همه خوبی‌ها ماه رمضان است، گفت: انسان باید خود را در ماه رمضان نزدیک به خدا ببیند و به راحتی ارتباط برقرار کند.

افتتاح نمایشگاه "شهر رمضان" در شریف آباد

به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان نمایشگاهی با عنوان "شهر رمضان"در شهر شریف آباد شهرستان پاکدشت برگزار شد.

شرح دعای روز سوم ماه مبارک رمضان+صوت

در دعای روز سوم ماه رمضان آمده است؛ «بار خدایا، ما را در این روز از خواب غفلت بیدار کن و در این روز مرا از کارهای باطل و سفیهانه دور گردان و خدایا هر کار خیری که در ماه رمضان نازل کرده‌ای نصیبی از آن کار خیر به من برسان.»

ترتیل جزء ۴ قرآن کریم باصدای استاد «محمد عباسی»+دریافت

امام‌ صادق(ع) می‌فرمایند: ماه‌ها نزد خدا 12 ماه است، روزى که خداوند آسمان‌ها و زمین را آفرید نور و روشنى ماه‌ها را رمضان قرار داد، قلب رمضان شب قدر است و قرآن در شب اول رمضان نازل شده پس با قرآن از این ماه استقبال کن.

مرا از سفاهت و جهالت دور کن/ شرح دعای روز سوم ماه مبارک رمضان+صوت

ماه مبارک رمضان یک رزق است، به طور کلی یک رزق بسیار با عظمت و معنوی است و باید حواسمان باشد نکند خدای نکرده در این ماه مبارک رمضان به جای اینکه از لحظات بهره‌برداری کنم جزء جاهلان و سفیهان باشیم.

تهران در شب‌های رمضان

مجموعه «تهران در شب‌های ماه رمضان» ، تا پایان ماه رمضان به‌روز می‌شود، از آنچه در شهر می‌گذرد . افطار تا سحر ، در خیابان‌های تهران .

برگزاری برنامه های مختلف در ماه رمضان در کهگیلویه

در ماه مبارک رمضان برنامه‌های مختلفی در قالب جشن رمضان در شهرستان کهگیلویه اجرا می‌شود.

شرح دعای روز دهم ماه مبارک رمضان+صوت

در دعای روز دهم ماه مبارک رمضان آمده است: «خدایا من را در ماه رمضان از کسانی قرار بده که متوکل باشم و بر تو توکل کنم و چشمم به دست دیگری نباشد؛ هر جا که می‌خواهی بدانی دعایت مستجاب شده است به دلت نگاه کن، ببین اگر ناامید از همه جا هستی، بدان که آن دعا مست

سفره‌ای که در ماه رمضان کوچک‌تر شده است

چند روزی از آغاز ماه مبارک رمضان گذشته است و مردم در حال تامین کالاهای مورد نیاز خود هستند؛ در این میان قیمت کالاهای اساسی و پر مصرف ماه رمضان به ویژه محصولات پروتئینی و لبنی با وجود فراوانی در عرضه هرساله روند افزایشی به خود می‌گیرد.

دعای روز سوم ماه مبارک رمضان/ شرط بهره‌مندی از خیرات ماه رمضان

دعای سومین روز از ماه مبارک رمضان، به‌ همراه شرح آن منتشر شده است.

ممنوعیت افزایش قیمت غذای دانشجویی در ماه مبارک رمضان

مشاور وزیر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با تاکید بر اینکه افزایش قیمت غذای دانشجویی در ایام ماه رمضان ممنوع است، گفت: قبل از شروع ماه مبارک رمضان با ارسال بخشنامه‌ای به دانشگاه‌ها بر اهتمام به تنوع خدمات مطلوب غذای دانشجویی در ماه مبارک رمضان تاکی

«رمضان‌خوانی» سنت دیرینه مردم سیستان+فیلم

«رمضان‌خوانی» یا «رمضونیکه» یکی از سنن مردم سیستان در ماه مبارک رمضان است که از دیرباز همچنان راه خود را ادامه داده و از شب نهم به بعد به این آیین معنوی و زیبا بیشتر پرداخته می‌شود.

ماه رمضان، ماه برابری فقیر و غنی

در روزهای ماه مبارک رمضان نکاتی اخلاقی از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پایگاه khamenei.ir منتشر می شود . نکته امروز در مورد برابری فقیر و غنی در ماه مبارک رمضان است .