اعتراض به جنایات صهیونیستی ها به جشنواره کن کشید

تهران - ایرنا - موج محکومیت های گسترده به اعمال خشونت نظامیان رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی های معترض در نوار غزه، جشنواره فیلم کن فرانسه را نیز تحت تاثیر قرار داد.مطالب مرتبط

اتوبوس مرگ؛ کودکانی که قربانی قساوت و کینه آل سعود شدند+ فیلم و عکس

رژیم سعودی با به راه انداختن ائتلاف جنگ‌افروزان بیش از سه سال است با چراغ سبز و حمایت آمریکا هولناک‌ترین جنایات را علیه ملت یمن مرتکب می‌شود که در تازه‌ترین این جنایات، ده‌ها کودک دانش‌آموز بیگناه را به خاک و خون کشید.

اعتراض به نادیده‌گرفتن زنان در جشنواره «ونیز»

بسیاری گروه‌های فعال زنان اعتراض شدید خود را نسبت به نادیده‌گرفتن زنان در جشنواره فیلم ونیز ابراز داشتند و خواستار الحاق جشنواره ونیز به طرح «تعهد جنسیتی» شدند.

نمی توان در مقابل جنایات سعودی ها در یمن سکوت کرد

رباط کریم- فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: در حالی که غربی ها از جنایات آل سعود در عربستان پیروی می کنند، نمی توان در قبال این جنایات سکوت کرد.

جنگنده‌های صهیونیستی محل جشنواره «عمار» در غزه را تخریب کردند

مرکز فرهنگی و هنری «سعید المسحال» که محل برگزاری جشنواره عمار در غزه بود مورد هدف جنگنده های رژیم صهیونیستی قرار گرفت و از بین رفت.

محل برگزاری جشنواره عمار در غزه هدف جنگنده‌های رژیم صهیونیستی

مرکز فرهنگی و هنری «سعید المسحال» که چند دوره محل برگزاری جشنواره عمار در غزه هم بود، مورد هدف جنگنده های رژیم صهیونیستی قرار گرفت و از بین رفت.

حمایت‌های آمریکا از عربستان؛ تداوم جنایات در یمن

تداوم جنایات سعودی‌ها در یمن نشان می‌دهد که سیاست غرب و به خصوص آمریکا در دفاع از حقوق بشر ریاکارانه است.

بازنشر دوباره پاسخ نماینده کوبا به رژیم صهیونیستی

مظلوم نمایی نماینده رژیم صهیونیستی و درخواست از یونسکو برای یک دقیقه سکوت به احترام به اصطلاح قربانیان هولوکاست با اعتراض شدید نماینده کوبا مواجه شد.

اختتامیه جشنواره مداد قرمز

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای «مداد قرمز» هلال احمر روز سه‌شنبه ۱۶ مرداد هم‌زمان با روز خبرنگار در تالار ایوان شمس برگزار شد. اولین دوره‌ی این جشنواره با حاشیه‌هایی از قبیل اعتراض شرکت‌کنندگان به داوری و نیز تغییر مقدار جوایز نقدی برگزیدگان بدون

باز نشر مجدد و گسترده تصویر پاسخ کم نظیر نماینده کوبا به رژیم صهیونیستی

­اشک تمساح و مظلوم نمایی نماینده رژیم صهیونیستی و درخواست از یونسکو، مبنی بر یک دقیقه سکوت به احترام به اصطلاح قربانیان هولوکاست با اعتراض شدید نماینده کوبا مواجه شد.

جنایات ائتلاف سعودی در یمن شبیه جنایات صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان است

ائتلاف جوانان ۱۴ فوریه بحرین در بیانیه‌ای جنایت تازه ائتلاف سعودی-آمریکایی در صعده یمن که به کشته شدن بیش از ۵۰ دانش‌آموز یمنی منجر شد، را محکوم کرد.

حمایت های آمریکا از عربستان؛ تداوم جنایات آل سعود در یمن

تداوم جنایات سران عربستان سعودی در یمن ،بیش از هر زمانی نشان می دهد که سیاست غرب و بخصوص آمریکا در دفاع از حقوق بشر ریاکارانه است.

مشارکت امارات در حمله هوایی به غزه

«ایدی کوهن» شخصیت رسانه ای اسرائیلی با انتشار پیامی در توئیتر تکذیب مشارکت امارات در هوایی اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه را به چالش کشید.

آمریکا درحال ارتکاب جنایات جنگی در یمن است

تهران – ایرنا – تارنمای نشریه «فارن پالیسی» با اشاره به جنگ یمن نوشت که دولت آمریکا درحال ارتکاب جنایات جنگی هولناکی است و واشنگتن باید از جنگ سعودی ها علیه یمن خارج شود.

آماری تکان دهنده از جنایات عربستان سعودی در الحدیده

مرکز حقوق بشر بحرین آمار تکان دهنده‌ای از جنایات ائتلاف متجاوز سعودی در الحدیده منتشر کرد.

صنعاء: آمریکا به دنبال شانه‌خالی کردن از زیر بار مسئولیت جنایات جنگی‌ در یمن است

سخنگوی رسمی دولت نجات ملی، اظهارات وزیر دفاع آمریکا را مورد تمسخر قرار داد و اعلام کرد که این اظهارات با هدف فرار از زیر بار مسئولیت ارتکاب جنایات جنگی در یمن صورت می‌گیرد.

روزنامه آلمانی: غرب باید جلوی جنایات عربستان در یمن را بگیرد

یک روزنامه آلمانی در مطلبی با اشاره به اینکه غربی‌ها سال‌هاست که از دور نظاره گر جنایات عربستان در یمن هستند از این بلوک خواست که جلوی عربستان را بگیرند.

آسانژ بخاطر افشای جنایات آمریکا در قلب لندن زندانی است

دکتر سید محمد مرندی: جولیان آسانژ یک زندانی سیاسی است که در قلب لندن زندانی است چون جنایات آمریکا در عراق را فاش کرده است.

عبدالسلام: شورای امنیت، عربستان را به ارتکاب جنایات بیشتر تشویق می‌کند

سخنگوی جنبش مردمی انصارالله گفت که شورای امنیت سازمان ملل ائتلاف متجاوز سعودی را به ارتکاب جنایات بیشتر تشویق می‌کند.

تظاهرات گسترده در الحدیده علیه سعودی‌ها و امارات؛ «جنایات شما بی پاسخ نخواهد ماند و خون‌های ما پیروز خواهد شد»

ده‌ها هزار نفر از قشرهای مختلف مردم بندر الحدیده با برگزاری تظاهرات گسترده علیه متجاوزان سعودی و اماراتی جنایات مستمر آنها را محکوم کردند.

عبدالله: از جنایات داعشی‌های تسلیم شده به دولت افغانستان چشم‌پوشی نمی‌شود

رئیس اجرایی دولت افغانستان اعلام کرد که با تروریست‌های داعشی که به نیروهای امنیتی افغان تسلیم شدند مانند اسیر جنگی برخورد خواهد شد و به جنایات آن‌ها نیز مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.