روحانی انتخاب نخست وزیر جدید ارمنستان را تبریک گفت

تهران- ایرنا- رئیس‌ جمهوری در پیامی با تبریک انتخاب نیکول پاشینیان به عنوان نخست وزیر جدید جمهوری ارمنستان، ابراز امیدواری کرد که مناسبات تهران- ایروان بیش از پیش گسترش و تعمیق یابد.مطالب مرتبط

روحانی انتخاب نخست‌وزیر جدید عراق را تبریک گفت

رئیس‌جمهور با تبریک انتخاب نخست‌وزیر عراق، اظهار امیدواری کرد پیوندهای ۲ کشور بیش از پیش تحکیم یابد.

روحانی انتخاب نخست وزیر جدید عراق را تبریک گفت

رئیس جمهور کشورمان در پیامی با تبریک انتخاب نخست وزیر جمهوری عراق، اظهار امیدواری کرد در دوران مسئولیت وی، پیوندهای دیرینه و دوستانه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق بیش از پیش تحکیم یابد.

روحانی انتخاب نخست وزیر جدید عراق را تبریک گفت

تهران - ایرنا - رییس جمهوری در پیامی با تبریک انتخاب نخست وزیر جمهوری عراق اظهار امیدواری کرد در دوران مسئولیت وی، پیوندهای دیرینه و دوستانه دو کشور بیش از پیش تحکیم یافته و شاهد توسعه و تعمیق مناسبات در تمامی زمینه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی در راستای

روحانی انتخاب نخست‌وزیر جدید عراق را تبریک گفت

رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتخاب نخست‌وزیر جمهوری عراق اظهار امیدواری کرد، در دوران مسئولیت وی، پیوندهای دیرینه و دوستانه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق بیش از پیش تحکیم یافته و شاهد توسعه و تعمیق مناسبات در تمامی زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی د

روحانی انتخاب نخست وزیر جدید عراق را تبریک گفت

رئیس جمهور کشورمان در پیامی با تبریک انتخاب نخست‌وزیر جمهوری عراق، اظهار امیدواری کرد، در دوران مسئولیت وی، پیوندهای دیرینه و دوستانه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق بیش از پیش تحکیم یافته و شاهد توسعه و تعمیق مناسبات در تمامی زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی

رییس جمهور انتخاب نخست وزیر جدید عراق را تبریک گفت

رئیس جمهور کشورمان در پیامی انتخاب عادل عبدالمهدی به عنوان نخست وزیر جمهوری عراق را به وی تبریک گفت.

تبریک تلفنی «سعد الحریری» به رئیس‌جمهور جدید عراق

نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور لبنان انتخاب «برهم صالح» به ریاست‌جمهوری عراق را تبریک گفت.

پیام تبریک بحرین به رئیس‌جمهور جدید عراق

نخست‌وزیر و ولی‌عهد بحرین در پیام‌های جداگانه‌ای به رئیس‌جمهور جدید عراق، انتخاب وی در این سمت و سالروز استقلال این کشور را تبریک گفتند.

نخست‌وزیر ارمنستان ۱۶ اکتبر استعفا می‌کند

نخست وزیر ارمنستان اعلام کرد، برای آمادگی به منظور شرکت در انتخابات زودهنگام که قرار است در دسامبر سال جاری میلادی برگزار شود، طی چند روز آتی استعفا خواهد کرد.

پیام تبریک متفاوت جنبش نجباء عراق به نخست‌وزیر مکلف به تشکیل کابیه

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با ارسال نامه تبریک متفاوتی به نخست‌وزیر ملکف به تشکیل دولت جدید عراق با تاکید بر اینکه فساد در کشور به منزله تروریسم اجتماعی است، بر ضرورت مبارزه جدی با آن تاکید کرد.

طرح نخست‌وزیر منتخب عراق برای انتخاب وزیران دولت جدید

نخست‌وزیر منتخب عراق طرحی برای انتخاب وزیران جدید دولت این کشور پیشنهاد داده است.

نشست روحانی با اصلاح‌طلبان ۴ سال دیر برگزار شد/ جمع‌بندی جدید روحانی درباره اصلاح‌طلبان

عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملّی با بیان اینکه جلسه روحانی با اصلاح‌طلبان با تأخیر ۴ ساله برگزار شد، گفت: انتظار می‌رفت از همان سال اوّل انتخاب روحانی، این جلسات با تمام جریانات سیاسی برگزار می‌شد، نه فقط با حامیان ایشان در جریان اصلاحات.

سعد حریری انتخاب برهم صالح را به عنوان رئیس‌جمهوری عراق تبریک گفت

نخست‌وزیر مکلف لبنان با رئیس جمهوری عراق گفت‌وگوی تلفنی کرد.

کانادا از توسعه سیاسی و اقتصادی در ارمنستان حمایت کرد

تهران - ایرنا - نخست وزیر کانادا در دیدار با همتای ارمنی خود بر لزوم حمایت اوتاوا از توسعه سیاسی و اقتصادی در ارمنستان تاکید کرد.

صدر نسبت به سهم خواهی احزاب در دولت جدید هشدار داد

بغداد – ایرنا – رهبر جریان صدر و حامی فراکسیون 'سائرون' در پارلمان عراق تهدید کرد اگر پست های دولتی مانند گذشته براساس سهم بندی های سیاسی توزیع شوند، در تصمیم سابق اش مبنی بر عدم مداخله در انتخاب وزیران کابینه جدید از سوی نخست وزیر جدید تجدید نظر می کند.

فساد «تروریسم اجتماعی» است/ شمشیر پاکدستی را از نیام بیرون بکشید

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با ارسال نامه تبریک متفاوتی به نخست‌وزیر جدید عراق، نکاتی مهم را در قالب نصیحت، گوشزد کرد.]]>

رایزنی‌های عادل عبدالمهدی با فراکسیون‌های سیاسی درباره تشکیل دولت عراق

نخست وزیر مکلف عراق برای انتخاب وزرای دولت جدید با فراکسیون‌های سیاسی بحث و تبادل نظر می‌کند. این در حالی است که تماسی را از جانب مایک پامپئو، وزیر خارخه آمریکا دریافت کرده و مقتدی صدر دست او را در تشکیل دولت در زمینه آزادی انتخاب وزیران بدور از سهمیه‌بند

الاخبار: آمریکایی‌ها به تعیین عادل عبدالمهدی برای نخست‌وزیری عراق کمک کردند

یک منبع سیاسی بلندپایه عراقی با افشای جزئیاتی از مذاکرات میان احزاب مختلف عراق برای انتخاب رئیس جمهوری و نخست‌وزیر این کشور از تلاش‌های آمریکا برای انتخاب عادل عبدالمهدی به عنوان گزینه نهایی تصدی پست نخست وزیری پرده برداشت.

دعوت امارات از نخست‌وزیر جدید عراق برای سفر به ابوظبی

ولی‌عهد ابوظبی با «عادل عبدالمهدی» نخست‌وزیر و مأمور تشکیل کابینه جدید عراق تلفنی گفت‌وگو کرد.

حسن روحانی: همت والای همه قهرمانان و مدال‌آوران ایران را می‌ستایم

دکتر حسن روحانی در پیامی درخشش و افتخارآفرینی کاروان ایران در بازی‎های پاراآسیایی که با کسب جایگاه سومی همراه بود را تبریک گفت.