اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی، ملت فلسطین را متحدتر از گذشته خواهد کرد

رئیس‌جمهور، کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی در هفتادمین سالگرد اشغال فلسطین را فاجعه‌ای بزرگ و متاثر کننده دانست و تاکید کرد: سازمان ملل متحد و سازمان همکاری‌های اسلامی باید در این مقطع حساس، به وظیفه خود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین عمل کنندمطالب مرتبط

کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی جنایتکارانه و برای جامعه جهانی تاسف برانگیز است

رئیس جمهور اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود به قدس شریف را تحریک آمیز و کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی را جنایتکارانه و برای جامعه جهانی تاسف برانگیز دانست.

لیبرمن: اقدامات نظامی حماس محکوم به شکست است

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اشاره به حملات هوایی بامداد امروز علیه مواضعی از حماس، مدعی شد اقدامات نظامی مقاومت فلسطین محکوم به شکست بوده و متوقف خواهد شد.

کاریکاتور/بی‌اعتنایی رژیم‌صهیونیستی به مجامع‌بین‌الملل

دلیل نا کامی تلاش ها برای کاستن از درد و رنج مردم فلسطین دلگرمی رژیم صهیونیستی به حمایت متحدان خود در ادامه جنایات مستمر علیه مردم فلسطین است. باوجود درخواست‌های مکرر جامعه بین المللی و محکومیت رژیم صهیونیستی در مجامع بین المللی، این رژیم با اتکا به حمایت

درخواست فلسطین برای محاکمه رژیم‌صهیونیستی در دادگاه لاهه

فلسطین از دادستان‌های دادگاه لاهه خواست درباره جنایات رژیم‌صهیونیستی علیه مردم فلسطین تحقیق کنند.]]>

جهاد اسلامی، رژیم صهیونیستی را به گلوله‌باران تل‌آویو تهدید کرد

حملات روز گذشته (چهارشنبه) رژیم صهیونیستی به چندین هدف در نوار غزه واکنش جهاد اسلامی فلسطین را در پی داشت.

رژیم صهیونیستی سامانه گنبد آهنین را در مرز غزه مستقر کرد

در پی تهدیدات مقاومت فلسطین مبنی بر واکنش به حمله توپخانه‌ای روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به شرق خان یونس که به شهادت سه فلسطینی منجر شد، ارتش صهیونیستی اقدام به استقرار سامانه گنبد آهنین در نوار مرزی غزه کرد.

مردم پاکستان علیه جنایت های رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند

اسلام آباد - ایرنا - در پی کشتار بیرحمانه مردم مظلوم فلسطین از سوی نظامیان رژیم صهیونیستی، مردم شهرهای مختلف پاکستان امروز در اعتراض به این اقدامات، تظاهرات اعتراضی برپا کردند.

رژیم صهیونیستی در فلسطین مرتکب جنایت جنگی می شود

الجزیره - ایرنا - رئیس مجلس الامه الجزایر در نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی در استانبول گفت، رژیم صهیونیستی در فلسطین مرتکب جنایت جنگی می شود و جامعه بین الملل باید به وظایف خود برای برخورد با این رژیم جنایتکار و جلوگیری از ادامه آن عمل کند.

تهدیدات 20 گانه صهیونیسم و هفتادمین سالروز فاجعه- 1| فلسطین نمایشی برای فروشی تسلیحات اسرائیلی

رژیم صهیونیستی تسلیحات خود را برای فروش در بازارهای جهانی با استفاده در عرصه فلسطین تبلیغ می‌کند به این ‌ترتیب خون ملت فلسطین برای تبلیغ تسلیحات رژیم صهیونیستی به زمین ریخته می‌شود.

شکایت فلسطین از رژیم صهیونیستی در دادگاه لاهه

وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (سه‌شنبه) پرونده جنایت‌های رژیم صهیونیستی را با هدف انجام تحقیقات، به دادگاه لاهه تحویل داد.

رژیم صهیونیستی از مردم فلسطین می‌ترسد/ مسلمانان باید نسبت به سرنوشت یکدیگر حساس باشند

استاد حوزه علمیه قم گفت: رژیم صهیونیستی از آتش‌بازی و سنگ‌های مردم فلسطین هراسان شده است، چون پشتوانه معنوی و ایمان به خدا ندارد، گرچه صاحب تجهیزات نظامی و کلاهک‌های هسته‌ای بسیاری است.

اتحاد رمز پیروزی بر رژیم صهیونیستی است/ ایران‌هراسی هدف بزرگ آمریکا از نامه‌نگاری به سران کشورهای عربی

امام‌جمعه خرم‌آباد رمز رهایی فلسطین از اشغال رژیم صهیونیستی را اتحاد و مقاومت دانست و گفت: امروز امت اسلامی به‌خوبی دریافته که راه مقابله با رژیم صهیونیستی اتحادو مقاومت است.

اقدامات رژیم اشغالگر در غزه جنایات جنگی است

تهران-ایرنا-'زید رعد الحسین'،کمیسر عالی شورای حقوق بشر سازمان ملل، واکنش مرگبار رژیم صهیونیستی در قبال اعتراضات فلسطینی ها در مرز غزه را به عنوان اقدامی کاملا نامناسب محکوم کرد وگفت، اقدامات این رژیم می تواند مشمول نقض کنوانسیون های ژنو و در زمره جنایات ج

اشغال توسط رژیم صهیونیستی، مشکل اصلی فلسطین است

آنکاراـ ایرناـ ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه گفت: اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی مشکل اصلی این سرزمین است و امکان صلح، امنیت و پیشرفت برای کسی در این شرایط ممکن نیست.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، راه را برای جنایات رژیم صهیونیستی باز کرد

آنکاراـ ایرناـ عبدالله گل رییس جمهوری سابق ترکیه در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه فلسطین گفت: تصمیم ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس راه جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها را باز کرد.

مشاور روحانی: ملت برای پاسخ به آمریکا متحدتر خواهد شد

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با اشاره به اعلام استراتژی جدید آمریکا در مورد ایران اظهار کرد: ملت ما برای پاسخ به آمریکا متحدتر خواهد شد.

رژیم صهیونیستی بنادر صیادی غزه را بمباران کرد

تهران - ایرنا - خبرگزاری «معا» فلسطین گزارش داد، جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد چهارشنبه دو بندرصیادی در غرب شهر غزه را بمباران کردند.

استمرار جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود در فلسطین و یمن با حمایت و پشت گرمی به آمریکا

نماینده دائم ایران در سازمان ملل با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود در فلسطین و یمن گفت: آنها در شرایطی به حملات خود علیه غیرنظامیان ادامه می دهند که به حمایت آمریکا پشت گرم هستند که برای آنها مصونیت فراهم می کند.

ملت ایران برای پاسخ به آمریکا متحدتر خواهد شد

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با اشاره به اعلام استراتژی جدید آمریکا در مورد ایران اظهار کرد: ملت ما برای پاسخ به آمریکا متحدتر خواهد شد.]]>

ادامه اعتراضات جهانی علیه جنایت رژیم صهیونیستی

مردم بسیاری از کشورهای جهان در حمایت از ملت فلسطین راهپیمایی برگزار کردند و شهادت دهها معترض فلسطینی به دست نظامیان رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.