اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی، ملت فلسطین را متحدتر از گذشته خواهد کرد

رئیس‌جمهور، کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی در هفتادمین سالگرد اشغال فلسطین را فاجعه‌ای بزرگ و متاثر کننده دانست و تاکید کرد: سازمان ملل متحد و سازمان همکاری‌های اسلامی باید در این مقطع حساس، به وظیفه خود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین عمل کنندمطالب مرتبط

رژیم صهیونیستی قادر به تحمل ضربات مقاومت فلسطین نخواهد بود

دستیار ارشد رئیس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه رژیم صهیونیستی تداوم حملاتش به غزه را نمی‌تواند با درخواست آتش بس مدیریت کند، گفت: تل‌آویو قادر به تحمل ضربات مقاومت فلسطین نخواهد بود.

رژیم صهیونیستی پناهگاه های سیار احداث کرد

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی روز دوشنبه از بیم حملات موشکی مقاومت فلسطین در غزه پناهگاه های سیار در شهرک صهیونیستی احداث کرد.

شلیک 220 موشک، پاسخ مقاومت در «غزه» به حملات رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت

گروه‌های مقاومت فلسطین در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت اخیر 220 موشک به سمت شهرک‌ها و پایگاه‌های صهیونیستی مجاور غزه شلیک کردند.

واکنش رژیم صهیونیستی به تصمیم کلمبیا درباره فلسطین

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی شگفتی خود را از تصمیم اخیر کلمبیا در به رسمیت شناختن کشور مستقل و آزاد فلسطینی اعلام کرده است.

حماس: تهدیدهای رژیم صهیونیستی کودکان را هم نمی ترساند

تهران - ایرنا - 'حسام بدران' عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) گفت: تهدیدهای رژیم صهیونیستی درباره ترور فرماندهان حماس خنده آور است زیرا کودکان فلسطینی هم دیگر از تهدیدهای مضحک این رژیم نمی ترسند.

رژیم صهیونیستی گذرگاه ابوسالم را باز کرد

تهران -ایرنا-به دنبال فشارها و انتقادهای بین المللی چند روز گذشته علیه اقدام رژیم صهیونیستی مبنی بر مسدودکردن اصلی ترین گذرگاه نوار غزه، این رژیم امروز این گذرگاه را بطور کامل بازگشایی کرد.

تظاهرات علیه قانون قومیت به تل‌آویو کشیده شد؛ خشم مقامات صهیونیست از برافراشته شدن پرچم فلسطین+عکس

ده‌ها هزار نفر با تظاهرات در تل‌آویو مرکز رژیم صهیونیستی در محکومیت قانون نژادپرستانه موسوم به "دولت یهود" رژیم صهیونیستی شعار داده و خواهان لغو آن شدند.

آمریکا نماینده رسانه ای و امنیتی رژیم صهیونیستی است

تهران - ایرنا - 'یوسف الحساینه' از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: وزارت خارجه آمریکا با اظهارات جانبدارانه خود به نماینده رسانه ای و امنیتی رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

رویترز: رژیم صهیونیستی و حماس بر سر آتش بس به توافق رسیدند

تهران – ایرنا – خبرگزاری رویترز بامداد جمعه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی و جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بر سر توقف درگیری ها در مناطق مرزی میان دو طرف به توافق رسیدند.

اقدام تل‌آویو در ساخت دیوار دریایی از ترس تکرار کابوس "زیکیم" + عکس

رژیم صهیونیستی از ترس تکرار کابوس حمله ویژه غواصان مقاومت فلسطین به پایگاه نیروهای رژیم صهیونیستی در جریان جنگ سال 2014 میلادی درحال احداث دیواری دریایی در مرز غزه است.

نگرانی 15 میلیارد دلاری رژیم صهیونیستی از بسته شدن تنگه باب‌المندب

یک روزنامه چاپ فلسطین اشغالی دلیل همنوا شدن نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با ائتلاف سعودی در موضوع تنگه باب‌المندب را تبادل دریایی 15 میلیارد دلاری از طریق این تنگه عنوان کرد.

حماس: ماشین کشتار اسرائیل درهم شکست

جنبش حماس نبردهای پیاپی بین گروههای مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی را نشان دهنده سست بودن این رژیم دانست.

حماس: درهای جهنم به روی رژیم صهیونیستی گشوده خواهد شد

تهران - ایرنا- «مشیر المصری» از رهبران حماس روز چهارشنبه در واکنش به طرح رژیم صهیونیستی برای ترور رهبران این جنبش، گفت: درهای جهنم به روی اشغالگران گشوده خواهد شد و آن ها هزینه سنگینی پرداخت خواهند کرد.

سردرگمی کابینه رژیم صهیونیستی در نبرد با مقاومت فلسطین

حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به یک پایگاه مقاومت در نوار غزه

حمله رژیم صهیونیستی به یکی از پایگاه‌های مقاومت فلسطین در شمال نوار غزه منجر به مجروحیت چند نفر شد.

طرح ابومازن برای انحلال تشکیلات خودگردان فلسطین

رسانه‌های رژیم صهیونیستی ادعا می‌کنند در حالی که محمود عباس ضمن مخالفت با آتش‌بس در غزه، تصمیم دارد تشکیلات خودگردان فلسطین را منحل کند، حماس اما به دنبال بهبود زندگی مردم غزه با پذیرفتن طرح مصر است.

رایزنی فلسطین برای تعلیق عضویت رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد

برباد رفتن رویاهای رژیم صهیونیستی در سوریه

تهران - ایرنا - بحران سوریه که با هدف تامین امنیت رژیم صهیونیستی آغاز شد، این روزها با شکست تروریست های مورد حمایت جبهه غربی - عربی - صهیونیستی در جنوب سوریه به روزهای پایانی خود نزدیک می شود، اقدامی که موجب برباد رفتن رویاهای رژیم صهیونیستی شده است.

اسرائیل از کلمبیا به دلیل به رسمیت شناختن فلسطین توضیح خواست

پس از این که کلمبیا فلسطین را به عنوان یک کشور مستقل به رسمیت شناخت، رژیم صهیونیستی خواستار ارائه توضیح از سوی این کشور شد.

ادامه روند عادی‌سازی روابط امارات- رژیم صهیونیستی؛ پرچم اسرائیل در ابوظبی به اهتزاز درمی‌آید

رسانه‌های صهیونیستی فاش کردند که دولت امارات برای اولین بار در تاریخ اعراب با برافراشته شدن پرچم رژیم صهیونیستی در مسابقات امارات و نواخته شدن سرود این رژیم موافقت کرده است.