نامه وزارت اطلاعات درباره گزارش منتشر شده تفحص از دوتابعیتی‌ها + متن

وزارت اطلاعات در پی انتشار گزارش منتشر شده در برخی رسانه‌ها با عنوان «متن گزارش تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها» در نامه‌ای به رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نکاتی را درباره این گزارش قید کرد.]]>مطالب مرتبط

مجوز دسترسی کلینتون به اطلاعات دولتی لغو شد

بر اساس نامه‌ای که از سوی یکی از سناتورهای جمهوری‌خواه منتشر شده، وزارت امور خارجه آمریکا مجوز دسترسی هیلاری کلینتون به اطلاعات دولتی را لغو کرده است.

گزارش|وزارت صنعت به 3 گزینه‌ مطرح می‎رسد یا نفر چهارم؟

بر اساس اخباری که از سوی نمایندگان مجلس درباره رفتن شریعتمداری از وزارت صنعت به وزارت کار منتشر شد، 3گزینه‌ برای وزیر جدید صنعت در رسانه ها مطرح شده اند که باید دید شانشی برای این سمت دارند یا نفر چهارمی پیشنهاد خواهد شد؟

روسیه اطلاعات آمریکا درباره کاهش تسلیحات راهبردی را قبول ندارد

وزارت امور خارجه روسیه از تایید اطلاعات وزارت خارجه آمریکا درباره اینکه واشنگتن به تعهدات خویش در قبال پیمان ادامه کاهش و محدودسازی تسلیحات راهبردی تهاجمی بین دو کشور پایبند بوده، خودداری کرده است.

«مرشد و پهلوان» منتشر شد/فیلم‌نامه‌ای درباره اثر ناتمام علی حاتمی

فیلم‌نامه مستند «مرشد و پهلوان» درباره فیلم ناتمام «جهان پهلوان تختی» اثر علی حاتمی به قلم حامد قربانی منتشر شد.

وزارت اطلاعات مسئول پیگیری تهدید پیامکی نمایندگان مجلس شد

وزارت اطلاعات با توجه به عدم ارسال گزارش به پلیس فتا درخصوص پیامک‌های تهدیدآمیز به نمایندگان مجلس، مسئول پیگیری موضوع شده است.

واکنش وزارت خارجه به مطالب منتشر شده درباره سخنرانی ظریف در مورد CFT

روابط عمومی وزارت امور خارجه به مطالب منتشر شده درباره سخنرانی ظریف در مجلس در خصوص CFT واکنش نشان داد.

مخالفت مجلس با ارسال گزارش کمیسیون عمران درباره بخشنامه‌های وزارت راه به قوه قضاییه

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ارسال گزارش کمیسیون عمران درباره بخشنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در حوزه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان به قوه قضاییه مخالفت کردند.

دلایل مرگ "دنیا ویسی" پس از تکمیل گزارش مقامات قضایی منتشر می‌شود

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به دلیل تاخیر در ارائه جزئیات مرتبط با جان باختن دانش‌آموز سنندجی گفت:به‌محض نهایی شدن نتایج بررسی مقام قضایی و تکمیل گزارش‌ها، نتیجه اقدامات و پیگیری‌های این وزارتخانه منتشر خواهد شد.

لاپوشانی مجلس در خصوص جزییات تحقیق و تفحص استقلال و پرسپولیس

نایب رییس مجلس با بیان اینکه احتمال دارد گزارش نهایی تحقیق و تفحص از سرخآبی‌ها با آنچه که در صحن قرائت شود، متفاوت باشد، گفت: این اقدام به منظور حفظ منافع دو باشگاه در عرصه‌های آسیایی و جهانی است.

مطهری: منافع ملی در تفحص از سرخابی‌ها اولویت دارد

تهران- ایرنا- نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احتمال دارد گزارش نهایی تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال با آنچه که در صحن قرائت می شود متفاوت باشد، گفت: این اقدام به منظور حفظ منافع دو باشگاه در عرصه‌های آسیایی و جهانی خواهد بود.

فرانسه: سعودی‌ها اطلاعات و جزئیات شفاف درباره سرنوشت خاشقچی ارائه کنند

وزارت خارجه فرانسه از حکومت آل سعود خواسته که درباره سرنوشت «جمال خاشقچی» اطلاعات و جزئیات شفاف ارائه دهد.

عملکرد دستگاه‌های دولتی در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات اعلام شد

کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی از نحوه عملکرد دستگاه ‌های دولتی در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات منتشر کرده است که بر اساس آن پاسخگوترین و غیرپاسخگوترین وزارتخانه ها و دستگاه‌ها معرفی شده‌اند.

محکومیت یک نفوذی به مراکز حساس کشور به 8.5 سال حبس

سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت یک متهم پروژه نفوذ که طبق گزارش وزارت اطلاعات به مراکز حساس نفوذ و اطلاعات جمع آوری کرده بود به 8.5 سال حبس و ضبط اموال خبر داد.

به دوتابعیتی‌ها رای اعتماد نمی‌دهیم

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کمیسیون تلویحاً به دولت اعلام کرده است که مجلس به افراد دوتابعیتی رای اعتماد نخواهد داد.

خزانه‌داری آمریکا توصیه‌نامه‌ای درباره تجارت با ایران صادر کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز، پنجشنبه در یک توصیه‌نامه ۱۹ صفحه‌‌ای درباره تجارت با ایران هشدار داده است.

پاسخگو و غیرپاسخگوترین وزارتخانه‌ها را بشناسید

کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تازگی گزارشی از نحوه عملکرد دستگاه‌های دولتی در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات منتشر کرده است که بر اساس آن پاسخگوترین و غیرپاسخگوترین وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها تا تاریخ ۹ مهر ۹۷ معرفی شد

گزارش رسمی رژیم صهیونیستی درباره ناتوانی ارتش و دلایل اهمیت آن

گزارش رسمی که در سرزمین‌های اشغالی در خصوص ناتوانی ارتش منتشر شده، از سه جهت دارای اهمیت ویژه‌ای است که سبب وحشت افکار عمومی شده است.

رئیس مجلس مانع تفحص از مجلس است/ تاجگردون تفحص را متوقف کرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه علی لاریجانی مجلس مانع تفحص از مجلس است، گفت: تاجگردون تفحص را متوقف کرد.

کشف تخلفات عجیب و غریب در گمرک/ 130 نفر تاکنون دستگیر شده اند

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان این که گزارش تحقیق و تفحص از گمرک نهایی شده است گفت: متاسفانه در تحقیق و تفحص از گمرک شاهد اتفاقات و تخلفات عجیب و غریبی بوده ایم و تاکنون 130 نفر دراین رابطه دستگیر شده اند.

۳۰۰ تیم تروریستی تاکنون کشف شده است

وزیر اطلاعات با بیان اینکه دوست داریم مردم با شنیدن نام وزارت احساس آرامش کنند، گفت: تروریست‌ها باید از وزارت اطلاعات بترسند که تا کنون ۳۰۰ تیمشان را کشف کرده و افرادشان را به هلاکت رسانده است.