نامه وزارت اطلاعات درباره گزارش منتشر شده تفحص از دوتابعیتی‌ها + متن

وزارت اطلاعات در پی انتشار گزارش منتشر شده در برخی رسانه‌ها با عنوان «متن گزارش تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها» در نامه‌ای به رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نکاتی را درباره این گزارش قید کرد.]]>مطالب مرتبط

نامه سرگشاده نماینده پیشین ایران در سازمان ملل به لاریجانی درباره تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها

محمدجعفر محلاتی، استاد دانشگاه و دیپلمات پیشین ایرانی که از وی در طرح تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها نام برده شده ، نامه‌ای سرگشاده خطاب به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی منتشر کرد.

هفته آینده؛ گزارش تحقیق و تفحص درباره مدیران دوتابعیتی

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مسئولان دوتابعیتی در مجلس اعلام کرد: گزارش این کمیته درخصوص مدیران و مسئولان دوتابعیتی هفته آینده در صحن علنی قرائت خواهد شد.

وزیر اطلاعات دوباره انکار کرد؛ مدیر دوتابعیتی دولتی نداریم

صبح امروز رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از مدیران دوتابعیتی لیستی از سمت‌های مدیران دولتی و غیردولتی اعم از معاونان روحانی و برخی وزرای دوتابعیتی را منتشر کرد بااین‌حال وزیر اطلاعات برای چندمین بار می‌گوید: مدیر دوتابعیتی دولتی نداریم.

فقط نهاد ریاست‌جمهوری اسامی دوتابعیتی‌هایش را نداده است

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی و دارای گرین‌کارت، با بیان اینکه از میان دستگاه‌ها فقط نهاد ریاست‌جمهوری اسامی دوتابعیتی‌هایش را نداده ، ماجرای نامه وزارت اطلاعات را تشریح کرد.

گزارش: گاه‌شمار «دوتابعیتی‌‌ها» از ابتدا تاکنون؛ ماجرا چه بود؟

خبرگزاری تسنیم، در گزارشی گاه‌شمار تحقیق و تفحص از مدیران «دوتابعیتی» و دارای گرین را منتشر کرد.

متن کامل گزارش وزارت اطلاعات: 112 مدیر دولتی و حکومتی "دوتابعیتی" هستند

وزارت اطلاعات به هیئت تحقیق و تفحص اعلام کرد 47 مورد از این دوتابعیتی‌ها در مراکز دولتی و حکومتی، 37 مورد در پست‌های دولتی، 28 مورد در مراکز حساس و دولتی، 13 مورد در مراکز علمی، دانشگاهی و آموزشی هستند.

گزارش تسنیم: وزیر اطلاعات چه چیزی را تکذیب می‌کند؟

مجلس شورای اسلامی جزئیات جدیدی از مدیران دوتابعیتی را منتشر کرده اما با این حال وزیر اطلاعات همچنان می‌گوید که هیچ مدیر دوتابعیتی در بدنه دولت وجود ندارد.

حضور ۴ دوتابعیتی در وزارت راه و شهرسازی/ سازمان انرژی اتمی دوتابعیتی ندارد

هیات تحقیق و تفحص کننده مجلس شورای اسلامی گزارشی درباره پاسخ‌های وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها درقبال استعلامات مربوط به ۲ تابعیتی‌ها ارائه کرد.

صوت جلسه رای گیری تفحص ازمسئولان دوتابعیتی موجود است/بازبینی کنید

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی گفت:صوت کامل جلسه بررسی تحقیق و تفحص از مسئولان دوتابعیتی موجود است؛ آن را بازبینی کنید.

تکذیبیه وزارت اطلاعات درباره یک خبر

وزارت اطلاعات خبر یک روزنامه‌ درباره مدیران دوتابعیتی را تگذیب کرد.

وزارت اطلاعات:درهیچ گزارشی وجود ۲۱۰ مدیر دوتابعیتی اعلام نشده است

وزارت اطلاعات با انتشار اطلاعیه ای، وجود ۲۱۰ مدیر دوتابعیتی در بدنه دولت را تکذیب کرد.

اعلام نکرده‌ایم ۲۱۰ یا ۱۹۸ مدیر دوتابعیتی وجود دارد

وزارت اطلاعات اعلام کرد که این وزارتخانه در هیچ یک از گزارش های ارسالی به مقامات و دستگاه‌های ذی صلاح اعلام نکرده است که ۲۱۰ یا ۱۹۸ مدیر دوتابعیتی در سمت‌های مدیریتی حضور دارند.

محدودیت «دوتابعیتی‌ها» شامل مقامات می‌شود/ تردد و فعالیت آزادانه ایرانی‌ها در داخل و خارج از کشور

جمعی از نمایندگان مجلس که برخی از آنها از اعضای هیأت تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها هستند، طی نامه‌ای خطاب به ایرانیان خارج از کشور ضمن رد برخی شایعات، محدودیت برای «دوتابعیتی‌ها» را صرفا شامل مقامات دانسته و تاکید کردند که ایرانی‌ها می‌توانند آزادانه به کش

گزارش مجلس درباره دوتابعیتی‌ها هنوز به دست دادستانی نرسیده است/ افراد دارای گرین کارت متفاوت هستند

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه گزارش دوتابعیتی‌ها هنوز به دست دادستانی نرسیده است، تاکید کرد: طبق گزارش افراد دارای گرین‌کارت‌ داریم. کسانی که دوتابعیتی نیستند ولی گرین کارت دارند؛ این هم خلا قانونی است. ]]>

وزارت اطلاعات:گزارشی درباره 210مدیردوتابعیتی نداشتیم

تهران - ایرنا - وزارت اطلاعات با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد درهیچ یک از گزارش های ارسالی به مقامات و دستگاه‌های ذی صلاح از 210 مدیردوتابعیتی در کشور سخن نگفته است.

حضور 47 دو تابعیتی در مراکز دولتی و حکومتی/ فعالیت 13 و 12 دو تابعیتی در مراکز دانشگاهی و نظامی

خبرگزاری فارس، متن کامل گزارش وزارت اطلاعات درباره دو تابعیتی‌ها را منتشر کرد.

ادامه ماجرای دوتابعیتی‌ها/واکنش‌های برجامی/فروش یک زندان و ...

تکذیب گزارش از وجود ۲۱۰ یا ۱۹۸ مدیر دو تابعیتی از سوی وزارت اطلاعات، خواست مردم تحقق آرمان‌های دوم خرداد، ۱۲ پاسخ موسویان به ۱۲ شرط وزیر خارجه آمریکا، قبل و بعد از برجام به روایت «صالحی»، حکم محکومیت حبس برای برخی از متهمان کانال های تلگرامی و... از جمله

بررسی گزارش مقدماتی هیأت تحقیق و تفحص از معادن کشور در کمیسیون صنایع مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی گزارش اولیه هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص صدور مجوز واگذاری معادن و نظارت بر برداشت از منابع معدنی و وصول و هزینه‌کرد حقوق دولتی در استان‌های همدان، مرکزی، کرمان، یزد و آذربایجان غرب

اسامی 100 «مدیر دوتابعیتی» تصمیم ساز به دادستانی کشور ارسال شد + جزئیات

نایب رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دو تابعیتی از ارسال نام 100 مدیر دوتابعیتی تصمیم ساز در مسائل کشور به دادستانی خبر داد.

اختصاصی تسنیم/جزئیات جدید از سِمت دوتابعیتی‌ها؛ از اعضای نهاد ریاست‌جمهوری تا وزرا و مسئولان صداوسیما

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از مسئولان دو تابعیتی و دارای گرین کارت، جزئیات جدیدی از هویت مدیران دولتی و غیردولتی که دارای تابعیت مضاعف هستند را منتشر کرد.