نامه وزارت اطلاعات درباره گزارش منتشر شده تفحص از دوتابعیتی‌ها + متن

وزارت اطلاعات در پی انتشار گزارش منتشر شده در برخی رسانه‌ها با عنوان «متن گزارش تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها» در نامه‌ای به رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نکاتی را درباره این گزارش قید کرد.]]>مطالب مرتبط

گزارش تحقیق و تفحص از قاچاق کالا به صحن مجلس می‌رود

عضو کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه، گزارش هیئت تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز هفته آینده به صحن علنی مجلس می‌رود،گفت: به دلیل ادامه انجام مطالعات تطبیقی ارائه گزارش هیئت تحقیق و تفحص به مدت 3 ماه تمدید شده بود.

نتیجه بررسیهای رگولاتوری درباره "سرقت آی‌پی‌های تلگرام" منتشر شد

پس از دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای پیگیری ماجرای هایجک BGP تلگرام، رگولاتوری گزارش بررسیهای خود را منتشر کرد و خبر از معرفی کارشناسان شرکت مخابرات به مراجع امنیتی خبر داد.

فرصت ۶ ماهه برای تحقیق و تفحص از سرخابی‌ها

رییس هیئت تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس گفت: گزارش تحقیق و تفحص از ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس پس از ۶ ماه تقدیم مجلس شورای اسلامی می‌شود.

عضو هیات تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس: قصد مچ‌گیری نداریم

یک عضو هیات تحقیق و تفحص از شرکت‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان گفت: رفع شبهات و شفاف‌سازی، راهبرد هیات تحقیق و تفحص از سرخابی‌ها است.

«شبیه‌نامه» مرجعی کامل درباره تعزیه

کتاب «شبیه‌نامه» به نویسندگی اسماعیل مجللی، مرجعی کامل درباره تعزیه‌ است که اطلاعات جامعی را در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس: نیاز باشد 6 ماه دیگر زمان تحقیق را تمدید می‌کنیم

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: 6 ماه برای ارائه گزارش نهایی فرصت داریم ولی طبق آیین‌نامه اگر نیاز شد می‌توانیم 6 ماه هم این زمان را تمدید کنیم.

گزارش تفحص از روند مبارزه با قاچاق شهریور به صحن مجلس می‌رود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گزارش هیئت تحقیق و تفحص بر روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز احتمالا در شهریور ماه در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

تفحص از سرخآبی‎ها درباره مدیریت هزینه ها و درآمدهای آنهاست

تهران- ایرنا- «سیدصادق طباطبایی‌نژاد» رئیس کمیته تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیته به مسائل روز ورود نمی‌کند، گفت: موضوع طرح تحقیق و تفحص، مدیریت هزینه‌ها و درآمدهای این 2 باشگاه در سال 10 گذشته است.

قصد مچ گیری نداریم/رفع شبهات و شفاف‌سازی رهبرد هیات تحقیق و تفحص از سرخابی‌ها است

احد آزادیخواه عضو هیات تحقیق و تفحص از شرکت های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان گفت: برخورد سلطانی فر بسیار گرم، عالی و منطقی بود و با آغوش باز پذیرای ما بودند که این موضوع باعث می شود کار هیات تحقیق و تفحص راحت تر،عمیق تر و دقیق تر انجام شود.

تفحص از عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی کلید خورد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دوران تصدی‌گری ربیعی خبر داد.

درخواست ابطال شیوه‌نامه ابلاغی وزارت نفت درباره برندسازی از دیوان عدالت اداری

دادستان قزوین از درخواست ابطال شیوه‌نامه ابلاغی وزارت نفت درباره برندسازی از دیوان عدالت اداری خبر داد و گفت: طرح برندسازی توزیع سوخت از مصادیق تضییع حقوق عامه است.

اطلاع‌رسانی "روسکاسموس" درباره سفر غیرعادی سایوز

سازمان فضایی روسیه "روسکاسموس"(Roscosmos) درباره پرتاب بعدی ناو کیهانی سایوز اطلاعات جدیدی را منتشر کرد که نشان می دهد این سفر با ماموریت‌های سال‌های اخیر متفاوت است.

پرسپولیس و استقلال را باید مستقل پیش ببریم/ گزارش تفحص از سرخابی‌ها در صحن مجلس اعلام می‌شود

عضو هیات تحقیق و تفحص از باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال معتقد است اداره این 2 باشگاه باید به سمت و سویی باشد تا با خوداتکایی، مستقل و روبه جلو همراه با اعتماد عمومی پیش بروند.

اطلاعات مهم درباره سلاح‌های کشتار جمعی و "مرغداری‌های بالستیک" صدام

گزارش‌های مطبوعات انگلیس اسرار جدیدی را درباره روند پیگیری نابودی سلاح‌های کشتار جمعی صدام توسط غرب فاش کرد.

جلسه وزارت علوم و اطلاعات درباره فعالیت نخبگان ایرانی خارج کشور

وزیر علوم از جلسه وزارت علوم با وزارت اطلاعات در خصوص فعالیت نخبگان ایرانی خارج از کشور در ایران خبر داد.

معاونت هنری و کیش درباره کنسرت خیابانی تفاهم‌نامه‌ای امضا نکردند

تفاهم‌نامه معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان منطقه آزاد کیش در زمینه هنرهای تجسمی و هنر معاصر است و ماده‌ای مبنی بر برگزاری کنسرت خیابانی در این تفاهم‌نامه قرار ندارد.]]>

گزارش العربیه درباره اوضاع زندان‌های کانادا باعث تمسخر کاربران شد

یک رسانه سعودی گزارشی را درباره اوضاع زندانیان کانادا منتشر کرد که از سوی فعالان در شبکه‌های اجتماعی مورد تمسخر قرار گرفت.

هفت فصل نامه تخصصی فرهنگی و هنری در مازندران منتشر می شود

ساری - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که هم اکنون هفت فصل نامه تخصصی حوزه فرهنگ و هنر در این استان منتشر می شود.

همه‌چیز درباره انتخابات سراسری اخیر در پاکستان

رایزنی فرهنگی کشورمان در اسلام‌آباد درباره انتخابات سراسری در پاکستان گزارش مفصلی را منتشر کرده که در آن به جنبه‌های مختلف این انتخابات پرداخته شده است.

مشکل شعرهای آلبوم چاوشی چیست؟

محسن چاوشی که تهدید کرده بود اگر تا ۲۰ مردادماه مجوز آلبوم جدیدش از سوی دفتر موسیقی وزارت ارشاد صادر نشود آن را منتشر می‌کند، شامگاه گذشته حدود یک دقیقه از این اثر را در فضای مجازی منتشر کرد. این گزارش در پی چرایی این حاشیه‌ها پس از یک سال از ارائه این آل