کشورهای اسلامی علیه تحرکات ضدبشری ایستادگی کنند

رئیس جمهور تاکید کرد: سازمان ملل متحد و سازمان همکاری‌ اسلامی باید در این مقطع حساس، به وظیفه خود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین عمل کنند.مطالب مرتبط

ملت ایران تاریخی مجسم از ایستادگی علیه استکبار است

یاسوج- جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران تاریخی مجسم از ایستادگی علیه استکبار است.

تحرکات جدید داعش در مناطق شرقی سوریه

دمشق- ایرنا - گروه تروریستی تکفیری داعش در چند هفته گذشته تحرکات جدیدی را علیه نیروهای کرد سوریه در شرق این کشور آغاز کرده است.

آنکارا مقابل تحریم های آمریکا علیه ایران ایستادگی کند

آنکارا ـ ایرنا ـ دوغو پرینچک رهبر حزب وطن ترکیه گفت: تحریم های آمریکا علیه صادرات نفت ایران تا 19 روز دیگر آغاز می شود و ترکیه مجبور به همراهی با همسایه خود است و باید مقابل این فشار آمریکایی ها ایستادگی کند.

دولت‌ها، احزاب را خار چشم خود می‌دانند

دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی گفت: به دلیل ناقد بودن احزاب و اینکه تحرکات دولت را رصد می‌کنند، دولت‌ها رغبت زیادی به شنیدن انتقادات آن‌ها ندارند.

دعوت از جوانان کشورهای اسلامی برای سفر به ایران

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از آغاز کنفرانس جوانان اسلامی در ترکیه خبر داد و گفت: در این کنفرانس قصد داریم تا علاوه بر دعوت از جوانان کشورهای اسلامی برای سفر به کشورمان، مقدمات ایجاد شبکه گردشگری جوانان کشورهای اسلامی را فراهم کنیم.

درخواست «مشعل» از کشورهای اسلامی برای معادله‌ای متوازن در حمایت از فلسطین

رئیس سابق دفتر سیاسی حماس ضمن به صدا درآوردن زنگ هشدار درباره خطرات کنونی علیه مسأله فلسطین، از متفکران و سیاستمداران جهان اسلام درخواست کرد معادله‌ای دقیق برای یاری فلسطین ایجاد کنند.

ظریف معتقد است اروپایی‌ها به خوبی در برجام ایستادگی کرده‌اند

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز گفت: طبق گفته آقای ظریف، اروپایی ها تاکنون ایستادگی خوبی در موضوع برجام داشته اند.

با تحریم های ضد ایرانی مخالفیم

بغداد – ایرنا – شیخ 'همام حمودی' رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق تاکید کرد: با تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورهای جهان مخالفیم و همگان را به گفتگو و رایزنی برای حل اختلافات دعوت می کنیم.

رسانه های جمعی تبلیغات سوء دشمنان را خنثی کنند

کرج-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اشاره به همزمانی تحریم ها و تبلیغات گسترد ه دشمن علیه ایران اسلامی ، گفت: دراین شرایط حساس ، رسانه های جمعی کشور می بایست این تبلیغات را خنثی و بی اثر کنند.

اقتدار نظام اسلامی برگرفته از فرهنگ عاشوراست

قصرشیرین - ایرنا - فرمانده دوران دفاع مقدس و استاد دانشگاه های کرمانشاه گفت: صلابت ، عزت و اقتدار نظام اسلامی برگرفته از فرهنگ عاشوراست و رزمندگان اسلام با همین تفکر توانستند در هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن بعثی مقاومت و ایستادگی کنند.

نیویورک‌تایمز: کشورهای ناتو سفرای عربستان را اخراج کنند

یک روزنامه آمریکایی در یادداشتی از کشورهای عضو ناتو خواسته سفیران رژیم سعودی را در واکنش به قتل روزنامه‌نگار سعودی اخراج کنند.

ترامپ برای خالی کردن جیب اعراب علیه ایران سیاه نمایی می کند

مسکو - ایرنا - رئیس انجمن دوستی روسیه و کشورهای عربی و از دیپلمات های ارشد روسیه معتقد است که ترامپ برای خالی کردن جیب کشورهای عربی، از ایران به عنوان تهدید یاد می کند و دست به سیاه نمایی علیه این کشور می زند.

وعده اروپا برای مقابله با تحریم‌های آمریکا علیه ایران؛ از حرف تا عمل

وزرای دارایی کشورهای اروپایی نتوانستند از فرصت گفتگو با استفان مانچین، وزیر خزانه داری آمریکا برای تحت فشار قرار دادن این کشور در بالی اندونزی استفاده کنند.

راهبردهای اقتصادی و اجتماعی ترامپ علیه ایران

تهران- ایرنا- تحلیلگران آمریکایی راهبردهای «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را استفاده از ابزارهای اقتصادی و روانی برای ناکارآمد جلوه دادن نظام و تغییر آن بیان می کنند.

ابراز نگرانی روسها از تحرکات آمریکایی ها در شمال شرق سوریه

سخنگوی وزارت خارجه روسیه از تحرکات آمریکایی ها و متحدانش در شمال شرق سوریه ابراز نگرانی کرد.

کشورهای عضو اکو جوّ میان معماری سنتی و مدرن را مدیریت کنند

رئیس موسسه فرهنگی اکو گفت: امید است که کشورهای عضو مجموعه اکو بتواند جوّ میان معماری دوران مدرن و دوران سنت را به خوبی مدیریت کنند.

کشورهای جهان، طلا را جایگزین ذخایر دلاری خود می‌کنند

گروهی از کارشناسان اعلام کردند کشورهای سراسر جهان به دلیل افزایش منازعات جهانی در حال روی آوردن به طلا هستند.

تشکیل اتحادیه آموزش عربی به کشورهای اسلامی غیرعرب زبان

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش و دبیرکل کمیسیون ملی آیسسکو از انتخاب سه شهر به عنوان پایتخت‌های اسلامی محیط زیست خبر داد و گفت: اتحادیه آموزش عربی به کشورهای اسلامی غیرعرب زبان در حال شکل گیری است.

کشورهای (OECD) سالانه ۳۱۷میلیارد دلار ازبخش کشاورزی حمایت می کنند

رئیس موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی گفت: کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) به طور متوسط، سالانه ۳۱۷ میلیارد دلار از بخش کشاورزی حمایت می کنند.

افزایش فقر کودکان در کشورهای ثروتمند

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی اعلام کرد از هر هفت کودکی که در هر یک از کشورهای عضو این سازمان زندگی می کنند, نزدیک به یک کودک در فقر زندگی می کند.