کشورهای اسلامی علیه تحرکات ضدبشری ایستادگی کنند

رئیس جمهور تاکید کرد: سازمان ملل متحد و سازمان همکاری‌ اسلامی باید در این مقطع حساس، به وظیفه خود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین عمل کنند.مطالب مرتبط

جنون هاری و ضدبشری در هیئت حاکمه آمریکا آشکار شده است

همدان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: وضعیت دیروز و امروز آمریکا نشان دهنده حاکمیت جنون هاری و ضدبشری بر سیاست‌های هیئت حاکمه این کشور است.

کشورهای منطقه از حج برای دستیابی به کرامت اسلامی استفاده کنند

سرپرست حجاج ایرانی در دیدار با رئیس بعثه حج عراق با اشاره به اینکه حج ازظرفیت‌های بسیاربزرگی برخورداراست، گفت: کشورهای منطقه از فرصت حج برای کنارگذاشتن اختلافات به منظور دستیابی به عزت و کرامت اسلامی استفاده کنند.

رسانه ها روحیه خود باوری، ایستادگی و امید در جامعه را تقویت کنند

قزوین- مدیر مسئول هفته نامه صبح صادق گفت: رسانه های گروهی در شرایط حساس کنونی باید روحیه امید، خودباوری، ایستادگی و انسجام را در جامعه تقویت کنند تال دشمن را در تحریمها زمین گیر کنیم.

امنیت مرزهای ایران و عراق تحرکات تروریست ها را کاهش داده است

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز مرزهای مشترک ایران و عراق کاملا امن است و به واسطه این امنیت، تحرکات تروریست ها در این منطقه کم شده است.

297 رسانه در نقاط مختلف جهان علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند

بیژن نوباوه، نماینده پیشین تهران در مجلس گفت: در حال حاضر جنگ، جنگ سرد است و 297 رسانه صوتی و تصویری در نقاط مختلف جهان علیه ارزش‌های والای جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند.

297 رسانه خارجی علیه ارزش های ایران فعالیت می کنند

اراک - ایرنا- مدیرمسئول روزنامه عصر ایرانیان گفت: 297 رسانه صوتی و تصویری در نقاط مختلف جهان علیه ارزش های والای جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند.

تحرکات دشمن را تحت نظر داریم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان این‌که تحرکات دشمن را کاملا تحت نظر داریم در عین حال گفت: اجازه نمی‌دهیم کسی به انقلاب و امنیتی که در این کشور وجود دارد ضربه و خدشه وارد کند.

مبارزه مشترک ایران و عراق با تحرکات اشرار و گروه های تروریستی

فرماندهان مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق توافقنامه همکاری مشترک امضا و بر مبارزه مشترک با تحرکات اشرار و گروه های تروریستی و قاچاقچیان کردند.

مردم عراق از زائران به ویژه ایرانی‌ها استقبال می‌کنند

فرمانده مرزبانی عراق گفت: از جمهوری اسلامی ایران برای همه مساعدت‌ها، پشتیبانی و ایستادگی‌هایی که در کنار مردم، دولت و کشور عراق داشت، تشکر می‌کنیم. جمهوری اسلامی ایران نه تنها در امور امنیتی بلکه در همه امور پشتیبان ما بوده‌است.]]>

ترامپ محدودیت حملات سایبری علیه کشورهای دیگر را رفع کرد

رئیس‌جمهور آمریکا با تغییر یک دستورالعمل محرمانه دوره «باراک اوباما»، محدودیت‌های انجام حملات سایبری علیه کشورهای دیگر به ویژه «دشمنان آمریکا» را رفع کرد.

فرزندان با غیرت ایرانی با تأسی از رشادت آزادگان افق مطمئن و روشن آینده را ترسیم می­‌کنند

رئییس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی تاکید کرد: امروز فرزندان با غیرت جمهوری اسلامی ایران نیز با تأسی و الگو برداری از ایستادگی و رشادت‌های آزادگان عزیز در حال رقم زدن برگ زرین دیگری در دفتر مقاومت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

کشورهای شبه قاره هند لالیگا را رایگان تماشا می کنند

تهران - ایرنا - سازمان لیگ اسپانیا اعلام کرد هواداران فوتبال در کشورهای شبه قاره هند می توانند تمام بازی های این لیگ را در سه فصل آینده به صورت رایگان در شبکه های اجتماعی تماشا کنند.

مدرس تئاتر: تولیت هنر با وزارت ارشاد است

تهران - ایرنا - کارگردان و مدرس تئاتر، گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تولیت هنر را برعهده دارد و سازمان های دیگر نباید در مقابل تصمیمات آن ایستادگی کنند.

زمان مناسبی برای نشستن پشت میز مذاکره خزر نبود/ کشورهای حاشیه دریای خزر از توافقات چندجانبه تبعیت نمی‌کنند

یک استاد مطالعات منطقه‌ای دانشگاه گفت: کشورهای حوزه دریای خزر بیش از آنکه از قراردادهای چندجانبه تبعیت کنند، تابع شرایطی هستند که در محیط بین‌المللی به وقوع می‌پیوندد. ]]>

اشراف مرزبانی ایران و عراق بر تحرکات گروهک‌های تروریستی

فرمانده ناجا با اشاره به تبادل تجربیات و انتقال اطلاعات بین ایران و عراق گفت: ارتقاء آمادگی عملیاتی و اشراف بر تحرکات گروهک های تروریستی در مرزهای مشترک در دستور کار مرزبانی 2 کشور است.

ایران در تولید علم از کشورهای اسلامی پیشی گرفته است

تهران- ایرنا- معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایران در سال 2017 در بین کشورهای اسلامی بیشترین تولیدات علمی را داشته و در 6 ماهه نخست سال 2018 نیز موفق به کسب دستاوردهای بیشتری در این زمینه شده است.

ایستادگی هدفمند رمز موفقیت مقابل جبهه کفر

آیت الله طباطبایی امام جمعه اصفهان رسانه ملی باید در دنیا الگو باشد و همه هدفمند مقابل جبهه کفر ایستادگی کنیم.

دعوت قزاقستان از کشورهای ترک زبان برای صدور «ویزای ابریشم»

وزیر فرهنگ و ورزش قزاقستان از کشورهای ترک زبان از جمله قرقیزستان، آذربایجان و ترکیه خواست تا ویزای موسوم به «ویزای ابریشم» را در کشورهای خود اجرایی کنند.

روسیه: شرکت‌های اروپایی آماده مخالفت با تحریم‌ها علیه ایران نیستند

سفیر روسیه در اتحادیه اروپا با اشاره به خروج شرکت‌های اروپایی از ایران تصریح کرد این شرکت‌ها آماده ایستادگی در برابر تحریم‌های آمریکا علیه ایران نیستند.

رفتار برگرفته از قرآن راه نجات مشکلات کشورهای اسلامی

امام جمعه موقت گرگان گفت: تلاش کنیم رفتارمان برگرفته از قرآن باشد چرا که دوری از قرآن عامل مشکلات کشورهای اسلامی است .