کشورهای اسلامی علیه تحرکات ضدبشری ایستادگی کنند

رئیس جمهور تاکید کرد: سازمان ملل متحد و سازمان همکاری‌ اسلامی باید در این مقطع حساس، به وظیفه خود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین عمل کنند.مطالب مرتبط

وزارت خارجه یمن: متجاوزان وحدت و حاکمیت یمن را نشانه گرفته‌اند

وزارت خارجه یمن با توجه به تحرکات ائتلاف متجاوز سعودی علیه این کشور گفت: تنش آفرینی نظامی کشورهای متجاوزان در ساحل غربی یمن با هدف گسستن وحدت و حاکمیت سرزمینی این کشور صورت می‌گیرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه: گروگان‌گیری توسط هر کسی و به هر دلیلی، امری ضدبشری است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، با اشاره به گروگان‌گیری اخیر در فرانسه و اخبار منتشر شده در این زمینه گفت: گروگان‌گیری توسط هر کسی و در هر کجا و به هر دلیلی انجام شود یک اقدام غیرانسانی، خصومت‌آمیز و ضدبشری است و همواره این نوع اقدامات از نظر جمهوری اسلا

فراخوان هنیه برای ادامه تحرکات در کرانه باختری در حمایت از غزه

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس خواستار ادامه تحرکات و اعتراضات در کرانه باختری برای پایان یافتن مجازات های اعمال شده تشکیلات خودگردان بر نوار غزه شد.

تنها راه مقابله با آمریکای جنایت‌کار، شناخت طراحی دشمن و ایستادگی در مقابل آن است/ عدم مشروعیت رژیم صهیونیستی در دل ملت‌های اسلامی حک شده است

رهبر انقلاب تاکید کردند: ملت‌های مسلمان نقطه‌ اصلی را که «دشمنی استکبار با جامعه و امت اسلامی» است کشف کنند و مقابل آن بایستند.]]>

جنایتکاران کشورهای اسلامی عقل خود را اسیر هوای نفس کرده‌اند

قم - استاد حوزه و دانشکاه با بیان اینکه کسانی که عقل خود را اسیر هوای نفس کنند به مرتبه‌ای پائین‌تر از چهارپایان می‌رسند، گفت: جنایتکاران کشورهای اسلامی از این گروه هستند.

قم|ملت‌های مسلمان با وحدت در مقابل رژیم کودک‌کش اسرائیل ایستادگی می‌کنند

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اسلام زنده است و رژیم صهیونیستی گمان نکند سنگی می زند و کودکان بی گناه را می‌کشد ضرری به اسلام می زند، ملت‌های مسلمان یکپارچه و با وحدت در مقابل رژیم کودک‌کش ایستادگی می‌کنند.

مسلمانان با قدرت و اقتدار در برابر ایادی استکبار ایستادگی کنند

امام جمعه ارومیه گفت: یکی از امور خداوند بر مسلمانان این است که با قدرت و اقتدار هر چه تمام‌تر در برابر ظلم ایادی استکبار ایستادگی کنند و به این امر رهبری و امام راحل(ره) اعتقاد داشتند.

امام جمعه سنندج:مسلمانان جهان متحد و یکپاچه در مقابل رژیم غاصب اسراییل ایستادگی می‌کنند

امام جمعه سنندج انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت‌المقدس را اهانت به مسلمانان دانست و گفت: مسلمانان جهان تا روز قیامت اسرائیل را یک حکومت غاصب می شناسند و همواره در مقابل این رژیم اشغالگر ایستادگی می‌کنند.

اصیل‌ترین راه حل نجات قدس شریف، مقاومت اسلامی و ایستادگی است

بندرعباس - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: اصیل‌ترین راه حل برای نجات قدس شریف، مقاومت اسلامی و ایستادگی همه جانبه است.

تاکید گروه ۷ به روسیه برای توقف "تضعیف دموکراسی"

رهبران کشورهای شرکت کننده در نشست گروه ۷ به روسیه تاکید کردند تا از "تضعیف دموکراسی" در کشورهای دیگر دست بردارد و گفتند که اگر لازم باشد آماده‌اند تا تحریم‌ها علیه این کشور را تشدید کنند.

اتحاد کشورهای اسلامی برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین ضروری است

سفیر ایران در ترکیه گفت: بیش از هر زمانی ضروری است کشورهای اسلامی و ملت‌های آزاده جهان در کنار یکدیگر و برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین تلاش کنند.

ایستادگی ملت ایران موجب عقب نشینی استکبار جهانی می شود

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ایستادگی ملت ایران در زمینه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی موجب عقب نشینی مواضع استکبار جهانی علیه ایران می شود.

اهواز|ایران اسلامی در حمایت از مظلوم و ایستادگی در برابر استکبار اسوه بوده است

استاندار خوزستان گفت: ایران اسلامی همیشه در حمایت از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالم و ستمگر نمونه و اسوه بوده است.

همکاری رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی علیه ایران

تهران- ایرنا- یک نشریه آمریکایی جزئیاتی از همکاری رژیم صهیونیستی و کشورهای عرب خلیج فارس به همراه دولت دونالد ترامپ علیه ایران و توافق هسته ای خبر داد.

پیام تبریک ­وزیر بهداشت به همتایان خود در کشورهای اسلامی در آستانه عید فطر

وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت و بر قدم برداشتن در مسیر برادری و امنیت پایدار کشورهای اسلامی تأکید کرد.

روز قدس، نماد حمایت از آزادی بشریت

ایلام - ایرنا - روز جهانی قدس امروز به نماد همبستگی و اتحاد کلمه جهان اسلام برای ایستادگی مقابل جنایت های صهیونیزم بین الملل و کشورهای غربی تبدیل شده تا نشان دهند امت اسلامی در برابر جنایت های آنان سر تعظیم فرود نخواهند آورد.

سپاه نماد ایستادگی ملت در برابر تهدیدات است

گرگان – ایرنا – جانشین سپاه نینوا استان گلستان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نماد همبستگی، وحدت و ایستادگی یک ملت بزرگ در برابر تهدیدات همه جانبه دشمن است.

وزیر بهداشت عید سعید فطر را به همتایان کشورهای اسلامی تبریک گفت

وزیر بهداشت در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت و بر قدم برداشتن در مسیر برادری و امنیت پایدار کشورهای اسلامی تاکید کرد.

جزئیاتی از جنایت‌های رژیم صهیونیستی در حوزه منابع آبی

رئیس فراکسیون منابع آب مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پیام ویدیویی اخیر نتانیاهو درباره مسائل آبی ایران، برخی جزئیات اقدامات ضدبشری این رژیم در حوزه منابع آبی را تشریح کرد.

تیر خلاص به شورای همکاری خلیج‌فارس؛ عربستان و امارات «شورای جنگ» تشکیل دادند

بارزترین تدابیری که عربستان و امارات با تشکیل شورای جدید اتخاذ می‌کنند تشدید اختلافات با قطر و محاصره خفه‌کننده علیه آن و نیز تشکیل بازوی نظامی، سیاسی و اقتصادی در خلیج‌فارس است که محور تمرکز در هرگونه جنگ آمریکایی علیه کشورهای منطقه خواهد بود.