تشکیلات خودگردان فلسطین سفرای خود را از چهار کشور اروپایی فراخواند
مطالب مرتبط

حماس:تشکیلات خودگردان صلاحیت اداره فلسطین را ندارد

تهران- ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد که دولت رامی الحمد الله نخست وزیر تشکیلات خودگردان دیگر برای اداره فلسطین شایستگی لازم را ندارد.

گزارش| قانونی برای تضعیف تشکیلات خودگردان فلسطین یا دوشیدن عربستان!

دولت آمریکا با اینکه به سمت قطع کمک به دولت خودگردان فلسطین رفته است با مکمل هایی تلاش می کند این اقدام خود را توجیه و تکمیل کند.

روسیه: اسرائیل از گفت‌وگوی مستقیم با تشکیلات خودگردان اجتناب می‌کند

معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز یکشنبه تاکید کرد، مسکو متاسف است از این که ابتکار عمل برگزاری نشستی میان محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به خاطر رویگردانی طرف اسرائیلی از گفت‌وگو به اجرا در نیامده اس

تشکیلات خودگردان و اسرائیل برای ضربه زدن به حماس توافق دارند

تهران - ایرنا - «آیدی کوهین» پژوهشگر مطالعات راهبردی 'بگین-سادات' چهارشنبه شب، مدعی شد: 'بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل و «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای ضربه زدن به جنبش حماس با یکدیگر توافق دارند.

نارضایتی تشکیلات خودگردان فلسطین از اقدامات نماینده سازمان ملل

عباس: مجبور به اجرای مصوبات نشست آتی شورای مرکزی ساف هستیم

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه شنبه اعلام کرد که این تشکیلات مجبور به اجرای مصوبات نشست آتی شورای مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) در اواخر ماه اکتبر جاری است.

توصیه برهم صالح به سفرای اروپایی؛ لزوم دور نگه داشتن عراق از تنش‌های منطقه‌ای و بین‌المللی

رئیس جمهور عراق خطاب به سفرای کشورهای اروپایی در این کشور تاکید کرد باید از دولت آتی عراق حمایت کرده و این کشور را از تنش‌های منطقه‌ای و بین‌المللی دور نگه دارند.

عباس: شورای مرکزی ساف مصمم به اجرای تصمیماتش است

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، شورای مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) تصمیم دارد، راهکارهایی را جهت اجرای تصمیماتی که در چند ماه اخیر برای بازنگری در روابط خود با رژیم صهیونیستی اتخاذ کرده، تعیین کند.

تأکید وزیر خارجه فلسطین بر لزوم مقابله با آمریکا و حفظ راهکار دو دولتی

وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با تأکید بر عدم ازسرگیری مذاکرات صلح با رژیم صهیونیستی تصریح کرد که باید با آمریکا مقابله کرد.

همکاری کامل تشکیلات خودگردان با تل‌آویو برای شناسایی عامل عملیات «برکان»

یک رسانه عبری از هماهنگی کامل تشکیلات خودگردان به رهبری ابومازن با دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی برای شناسایی عامل عملیات ضد صهیونیستی اخیر در نابلس پرده برداشت.

نتانیاهو محمود عباس را متهم به محاصره غزه کرد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را به باد انتقاد گرفت و وی را متهم به "محاصره و در تنگنا قرار دادن نوار غزه" کرد.

اسرائیل و عباس هر کدام به شکلی به مقاومت و غزه ضربه می زنند

یکی از رهبران برجسته جنبش حماس تاکید کرد که آنچه رژیم صهیونیستی و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین علیه مقاومت و غزه انجام می دهند، یک کار با شیوه های مختلف است.

مرکل در تماسی تلفنی عباس را در جریان دیدار خود با نتانیاهو قرار داد

صدر اعظم آلمان در تماسی تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، وی را از نتایج جلسه خود با نخست وزیر رژیم صهیونیستی مطلع کرد.

چرایی عدم دیدار عباس و السیسی در نیویورک

عدم دیدار رئیس‌جمهور مصر و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در حاشیه نشست‌های مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، سوالاتی درباره روابط دو طرف مطرح ساخته است.

حمدان: اسرائیل و عباس هر کدام به شکلی به مقاومت ضربه می‌زنند

یک رهبر برجسته جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تاکید کرد، آنچه رژیم صهیونیستی و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین علیه مقاومت و باریکه غزه انجام می‌دهند، یک کار با شیوه‌های مختلف است.

برخی از سفرای کشورهای اروپایی در مناطق محروم قم چکار دارند؟

عضو هیأت رئیس مجلس تصریح کرد: مراقب نفوذ باشیم؛ برخی از سفرای کشورهای اروپایی در مناطق محروم قم چکار دارند؟

درخواست عضو حماس از عباس برای اجرای آشتی ملی

عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) از رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواست توافقات آشتی ملی امضا شده میان این جنبش و جنبش فتح را به مرحله اجرا درآورد.

حضور چهار کشور اروپایی برای کمک فرهنگی به اتباع در قم مشکوک است

نماینده مردم قم در مجلس گفت: چهار کشور اروپایی با پوشش اینکه می‌خواهیم بر روی مسایل فرهنگی اتباع کار کنیم، شروع به فعالیت در استان قم کرده‌اند که بنده این موضوع را مشکوک می‌دانم.

درخواست سفرای کشورهای اروپایی برای بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران

رییس کمیته‌ روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت‌ که سفرای کشورهای اروپایی در تهران از کمیسیون امنیت ملی گشایش هر چه‌ سریع‌تر دفتر اتحادیه اروپا در تهران را خواستار شدند.

محمود الزهار: راهپیمایی‌های بازگشت ادامه خواهد یافت / ابومازن باید محاکمه شود

یک عضو مطرح جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) با بی‌اساس خواندن اتهامات تشکیلات خودگردان علیه حماس بر ادامه راهپیمایی‌های بازگشت تا تحقق اهداف مربوطه تاکید کرد.