برگزاری نشست «اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه» در باکو

در این نشست، سخنرانان تنها راه پیروزی مسلمانان و آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیست ها را تقویت مقاومت اسلامی دانستند.مطالب مرتبط

نشست کابینه رژیم صهیونیستی درباره غزه در زیر زمین

کابینه رژیم صهیونیستی نشستی را در "مرکز مدیریت بحران‌" در یک محل محافظت شده در زیرزمین در قدس برگزار کرد.

محل برگزاری جشنواره عمار در غزه هدف جنگنده‌های رژیم صهیونیستی

مرکز فرهنگی و هنری «سعید المسحال» که چند دوره محل برگزاری جشنواره عمار در غزه هم بود، مورد هدف جنگنده های رژیم صهیونیستی قرار گرفت و از بین رفت.

بازنشر دوباره پاسخ نماینده کوبا به رژیم صهیونیستی

مظلوم نمایی نماینده رژیم صهیونیستی و درخواست از یونسکو برای یک دقیقه سکوت به احترام به اصطلاح قربانیان هولوکاست با اعتراض شدید نماینده کوبا مواجه شد.

داد و فریاد وزیران در جلسه کابینه رژیم صهیونیستی درباره موضوع ترور هنیه

شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی جزئیات دیگری را درخصوص نشست کابینه اسرائیل که روز پنجشنبه برگزار شده بود، فاش کرد.

باز نشر مجدد و گسترده تصویر پاسخ کم نظیر نماینده کوبا به رژیم صهیونیستی

­اشک تمساح و مظلوم نمایی نماینده رژیم صهیونیستی و درخواست از یونسکو، مبنی بر یک دقیقه سکوت به احترام به اصطلاح قربانیان هولوکاست با اعتراض شدید نماینده کوبا مواجه شد.

امضای رژیم حقوقی دریای خزر بعد از ۲۵ سال؟

بعد از ۲۵ سال و برگزاری چهار نشست سران و ۵۱ نشست کارشناسی برای تدوین کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر، فردا (یکشنبه - ۲۱ مردادماه) با حضور حسن روحانی در قزاقستان، سران حاشیه این دریا دورهم جمع می‌شوند تا به احتمال قریب به یقین رژیم حقوقی جدید را امضا کنند و

اتوبوس مرگ؛ کودکانی که قربانی قساوت و کینه آل سعود شدند+ فیلم و عکس

رژیم سعودی با به راه انداختن ائتلاف جنگ‌افروزان بیش از سه سال است با چراغ سبز و حمایت آمریکا هولناک‌ترین جنایات را علیه ملت یمن مرتکب می‌شود که در تازه‌ترین این جنایات، ده‌ها کودک دانش‌آموز بیگناه را به خاک و خون کشید.

رژیم صهیونیستی گذرگاه ابوسالم را باز کرد

تهران -ایرنا-به دنبال فشارها و انتقادهای بین المللی چند روز گذشته علیه اقدام رژیم صهیونیستی مبنی بر مسدودکردن اصلی ترین گذرگاه نوار غزه، این رژیم امروز این گذرگاه را بطور کامل بازگشایی کرد.

احتمال عقب‌نشینی رژیم صهیونیستی از تصمیم خروج از یونسکو افزایش یافت

یک مقام رژیم صهیونیستی با اعلام رایزنی تلفنی «بنیامین نتانیاهو» با مدیر سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد گفت که احتمالا این رژیم تصمیمش برای خروج از این نهاد را تغییر دهد.

اذعان رژیم صهیونیستی به کشتن ۴ کودک بی‌گناه فلسطینی در سال ۲۰۱۴

نتایج تحقیقات مخفی دادستان نظامی ارتش رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که یک پهپاد نیروی هوایی این رژیم طی حمله به نوار غزه در سال ۲۰۱۴ چهار کودک از خانواده بکر را در ساحل غزه کشت.

رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهداف خود ناتوان بوده است

غازی حمد: پیام پاسخ موشکی نیروهای مقاومت فلسطینی به تجاوزات رژیم صهیونیستی این است که اسرائیل هیچ گاه نخواهد توانست معادله را تغییر دهد.

جنگنده‌های صهیونیستی محل جشنواره «عمار» در غزه را تخریب کردند

مرکز فرهنگی و هنری «سعید المسحال» که محل برگزاری جشنواره عمار در غزه بود مورد هدف جنگنده های رژیم صهیونیستی قرار گرفت و از بین رفت.

مقامات رژیم صهیونیستی بر سر ترور هنیه با هم مشاجره کردند

تهران – ایرنا – ییسرائیل کاتز وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی با فریاد بر سر اویگدور لیبرمن وزیر دفاع این رژیم از او در مورد وعده اش برای ترور اسماعیل هنیه یکی از رهبران حماس، توضیح خواست.

رژیم صهیونیستی پناهگاه های سیار احداث کرد

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی روز دوشنبه از بیم حملات موشکی مقاومت فلسطین در غزه پناهگاه های سیار در شهرک صهیونیستی احداث کرد.

نتانیاهو از احتمال برگزاری زودهنگام انتخابات خبر داد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تهدید کرد که در صورت عدم حصول توافق در خصوص قانون «سرباز‌گیری»، برگزاری زودهنگام انتخابات را اعلام خواهد کرد.

رسانه صهیونیستی مدعی رایزنی مخفیانه سران مصر و اسرائیل درباره غزه شد

کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر این رژیم اواخر ماه مه در مصر با «عبدالفتاح السیسی»، رئیس‌جمهور این کشور دیدار کرده است.

شلیک 220 موشک، پاسخ مقاومت در «غزه» به حملات رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت

گروه‌های مقاومت فلسطین در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت اخیر 220 موشک به سمت شهرک‌ها و پایگاه‌های صهیونیستی مجاور غزه شلیک کردند.

حماس: تهدیدهای رژیم صهیونیستی کودکان را هم نمی ترساند

تهران - ایرنا - 'حسام بدران' عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) گفت: تهدیدهای رژیم صهیونیستی درباره ترور فرماندهان حماس خنده آور است زیرا کودکان فلسطینی هم دیگر از تهدیدهای مضحک این رژیم نمی ترسند.

رژیم صهیونیستی پروژه انتقال گاز از طریق ترکیه را لغو می کند

تهران - ایرنا - منابع خبری روز پنجشنبه گزارش دادند که رژیم صهیونیستی در صدد است تا پروژه انتقال گاز از میادین این رژیم از طریق ترکیه به اروپا را به دلیل اوضاع غیر قابل پیش بینی ترکیه لغو کند.

نمی توان در مقابل جنایات سعودی ها در یمن سکوت کرد

رباط کریم- فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: در حالی که غربی ها از جنایات آل سعود در عربستان پیروی می کنند، نمی توان در قبال این جنایات سکوت کرد.