استاندار گیلان خواستار افزایش قیمت تضمینی برگ سبز چای شد

رشت- استاندار گیلان طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار افزایش قیمت تضمینی برگ سبز چای به نسبت نرخ تورم رسمی کشور شد.مطالب مرتبط

استاندار گیلان خواستار افزایش قیمت تضمینی برگ سبز چای شد

رشت- استاندار گیلان طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار افزایش قیمت تضمینی برگ سبز چای به نسبت نرخ تورم رسمی کشور شد.

استاندار گیلان خواستار افزایش قیمت تضمینی برگ سبز چای شد

استاندار گیلان طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار تجدیدنظر در قیمت تضمینی برگ سبز چای به میزان نرخ تورم رسمی کشور شد.

استاندار گیلان خواستار افزایش قیمت تضمینی برگ سبز چای شد

استاندار گیلان در نامه‌ای به معاون اول رییس‌جمهور خواستار تجدیدنظر در قیمت تضمینی برگ سبز چای به میزان نرخ تورم رسمی کشور شد.]]>

رشت| استاندار گیلان خواستار تجدیدنظر دولت در قیمت تضمینی برگ سبز چای شد

مدیرکل روابط عمومی استانداری گیلان گفت: استاندار گیلان در نامه‌ای رسمی به معاون اول رئیس جمهور خواستار تجدیدنظر قیمت تضمینی برگ سبز چای به میزان نرخ تورم رسمی کشور شد.

رشد 110 درصدی قیمت خرید تضمینی انگیزه‌ای برای پرورش کرم ابریشم در گیلان

رئیس مرکز توسعه نوغانداری کشور بابیان این‌که مقرر شده که امسال قیمت خرید تضمینی افزایش یابد٬ گفت: این رشد ۱۱۰ درصدی عامل ایجاد انگیزه برای پرورش کرم ابریشم در میان مردم شد.

اجحاف در حق گندمکاران/ ثابت ماندن قیمت خرید تضمینی با وجود تورم

رئیس بنیاد توانمندسازی گندمکاران ایران با اشاره به اجحاف در حق گندمکاران، گفت: با توجه به گرانی و تورم اما امسال قیمت خرید تضمینی گندم در کشور هیچ افزایش قیمتی نداشت.

رشت| کیفیت طرح‌های ساحلی استان گیلان افزایش می‌یابد

استاندار گیلان گفت: افزایش کمی و کیفی طرح‌های ساماندهی سواحل در استان گیلان دنبال می‌شود.

رفع موانع تجارت با روسیه را از گیلان آغاز کنیم

رشت - ایرنا - استاندار گیلان خواستار افزایش تراز تجاری با روسیه شد و گفت: رفع موانع تجارت با روسیه را از گیلان آغاز کنیم.

خودروسازان خواستار افزایش قیمت خودرو در سال ۹۷ شدند

عضو کمیسیون صنایع گفت: خودروسازان در جلسه مشترک با نمایندگان در کمیسیون خواستار افزایش قیمت خودروها شدند.

پاپی‌زاده: چرا با افزایش تورم، نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی افزایش نمی‌یابد؟

یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: این چه سیاست یک با و دو هوایی است که قیمت خودروهای بی‌کیفیت تحت تاثیر لابی خودروسازان و اعلام وزارت صنایع افزایش پیدا می‌کند اما با وجود تورم افسارگسیخته قیمت محصولات کشاورزی هیچ افزایشی نمی‌یابد؟

قیمت کالاهای اساسی افزایش نیافته با سودجویان برخورد می شود

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه قیمت کالاهای اساسی افزایش نیافته است، گفت: با سودجویانی که نسبت به افزایش نامتعارف برخی اقلام خوراکی و بهداشتی اقدام کرده اند برخورد می شود.

افزایش دوبرابری خرید تضمینی کلزا در هرمزگان

امسال خرید تضمینی دانه روغنی کلزا از کشاورزان هرمزگانی نسبت به سال گذشته افزایش دوبرابری داشته است.

اعلام قیمت خرید تضمینی کلزا در استان زنجان

قیمت خرید تضمینی هر کیلو کلزا در استان زنجان 2 هزار و 866 تومان اعلام شد.

چرا تعزیرات بر قیمت‌گذاری کتاب دخالتی ندارد؟

مدیر انتشارات کتابستان معرفت معتقد است، باید بر قیمت‌گذاری کتاب نیز مانند سایر کالاها نظارت شود‌، چرا که قیمت کتاب متناسب با افزایش قیمت کاغذ و افزایش قیمت حقوق کارمندان پیش نرفته و بسیار جلوتر از آن حرکت می‌کند.

اعلام قیمت خرید تضمینی گندم و کلزا

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان از آغاز خرید تضمینی گندم و کلزا خبر داد.

افزایش قیمت خودرو مدیران خودروساز را به کمیسیون صنایع مجلس کشاند

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس منشاء افزایش ۱۰ میلیون تومانی قیمت خودرو را نوسانات نرخ ارز، افزایش قیمت مواد اولیه تولید، افزایش قیمت خودروهای وارداتی و آثار تورمی ناشی از آن و تنوع آپشن خودروها دانست و از حضور مدیران شرکتهای خودروسازی و معاونان وزیر ص

افزایش قیمت خودرو تا ۹/۶درصد مجاز است

در پی افزایش قیمت برخی خودروسازان داخلی که منجر به نارضایتی مردم شده است، وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که افزایش بیش از ۹/۶ درصدی قیمت خودروهای داخلی مجاز نیست.

پای درد دل مردم| افزایش قیمت کالاها داد مردم کهگیلویه و بویراحمد را درآورد

با فرا رسیدن ماه مهمانی خدا شاهد افزایش قیمت برخی از کالای اساسی و مورد نیاز مردم هستیم که خواسته بحق مردم کنترل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها است.

قیمت جهانی طلا افزایش یافت

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر: قیمت جهانی طلا در دو روز گذشته با افزایش روبه رو بوده و به همین دلیل قیمت طلا در بازارهای داخلی نیز افزایش یافت.

لزومیان: قیمت نان صنعتی هنوز تغییری نکرده است

رئیس انجمن تولیدکنندگان نان‌های صنعتی اعلام کرد که با وجود افزایش غیرقانونی قیمت آرد از سوی کارخانه‌های تولیدکننده، هنوز افزایش قیمت به صورت رسمی برای نان صنعتی تصویب و ابلاغ نشده اما ممکن است این افزایش قیمت به صورت غیرقانونی به نان صنعتی هم سرایت کند.