استاندار گیلان خواستار افزایش قیمت تضمینی برگ سبز چای شد

رشت- استاندار گیلان طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار افزایش قیمت تضمینی برگ سبز چای به نسبت نرخ تورم رسمی کشور شد.مطالب مرتبط

قیمت تضمینی جایگزین خرید تضمینی می‌شود/ رشد 18 درصدی عرضه گندم در بورس

سازمان برنامه و بودجه گزارش داد وزارت جهاد کشاورزی برنامه جایگزینی قیمت تضمینی به جای خرید تضمینی را در سال 96 برای محصولات جو و ذرت انجام داد و بار مالی زیادی را از دوش دولت برداشت.

اجرای طرح "قیمت تضمینی" به کاهش حجم بودجه دولت کمک می‌کند

از مزایای اصلی طرح قیمت تضمینی نسبت به طرح "خرید تضمینی" می‌توان به کاهش حجم بودجه دولت و همچنین حذف پروسه‌ طولانی پرداخت پول کشاورزان اشاره کرد.

سازمان برنامه و بودجه: سیاست قیمت تضمینی در بورس کالا بار زیادی از دوش دولت برداشت

سازمان برنامه و بودجه در گزارشی اعلام کرد: وزارت جهاد کشاورزی برنامه جایگزینی قیمت تضمینی به جای خرید تضمینی را در سال 96 برای محصولات جو و ذرت انجام داد و بار مالی زیادی را از دوش دولت برداشت.

معاون استاندار قم: با افزایش خودسرانه قیمت ها برخورد می شود

قم- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم گفت: قیمت کالاهای مختلف در بازار قم در حال نظارت و کنترل جدی از سوی دستگاه های ذیربط است و به طور حتم با هر گونه افزایش خودسرانه قیمت ها برخورد می شود.

افزایش اندک قیمت سکه

رئیس ­­کمیسیون تخصصی طلا و جواهر:­ با وجود کاهش قیمت جهانی طلا، ​ افزایش جزیی قیمت ارز، ­ سبب افزایش اندک قیمت طلا و سکه شده است

کمبود اعتبار1600 میلیاردی دولت برای تأمین بودجه خرید تضمینی گندم و یارانه نان

بازوی پژوهشی مجلس، در گزارشی به بررسی قیمت خرید تضمینی گندم در سال آینده پرداخت که براساس آن دولت امسال در بودجه سال 98 برای تأمین بودجه خرید تضمینی گندم و یارانه نان با کمبود اعتباری 1600 میلیارد تومانی مواجه خواهد بود. 

کدام خودروها افزایش قیمت ندارند؟

در حالی که برخی از خریداران خودروهای داخلی به برخی شرایط تحویل خودرو از جمله افزایش قیمت‌های اخیر مقابل وزارت صنعت اعتراض داشتند، وزیر صمت اعلام کرد: خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش‌فروش شده‌اند، مشمول افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شوند.

افزایش ۴ تا ۸ درجه‌ای دما در گیلان

با توجه به افزایش دمای هوا در گیلان ، بخش های مختلف کشاورزی تمهیدات لازم را در نظر بگیرند .

قیمت هر کیلو گندم باید حداقل 2 هزار تومان باشد/ پیش‌بینی کاهش تولید در سال آینده

گندم‌کار نمونه کشوری گفت: نرخ خرید تضمینی گندم باید حداقل 2 هزار تومان باشد، زیرا پیش‌بینی می‌شود با توجه به بالا بودن هزینه‌ها و قیمت پایین خرید تضمینی، کشاورزان در سال آینده رغبت کمتری به تولید گندم داشته باشند.

استاندار گیلان: برخی دستگاه‌ها موضوع میز خدمت را جدی نگرفته‌اند

استاندار گیلان گفت: در بحث میز خدمت دستگاه‌هایی که اقدامی نکردند یا اقدامات ناقص انجام دادند باید تذکر جدی بگیرند.

افزایش قیمت سکه

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: افزایش قیمت ارز طی چند روز اخیر قیمت سکه و طلا را بالا برده است

تسهیلات ارزان‌قیمت به زنبورداران گیلان پرداخت می‌شود

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان گفت:‌ ‌300 نفر از زنبورداران گیلانی امسال تسهیلات ارزان قیمت دریافت کردند.

توسعه طرح طلایی پرورش ماهی در قفس در گیلان

شیلات گیلان پیش بینی کرد: برداشت ماهی از قفس‌های دریایی در گیلان ۲۵۰ درصد افزایش می‌یابد.

بوشهر|600 میلیارد تومان برای خرید تضمینی آب از آب‌شیرین‌کن اختصاص یافت

معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: اعتبارات خرید تضمینی آب از تاسیسات آب‌شیرین‌کن‌ها از 400 میلیارد تومان امسال به 600 میلیارد تومان در سال آینده افزایش یافته است .

خودروهای پیش فروش شده با قیمت قطعی مشمول افزایش قیمت نمی شود

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت در واکنش به اعتراض امروز(چهارشنبه) برخی خریداران خودرو در مقابل این وزارتخانه تاکید کرد، خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش‌فروش شده‌اند، مشمول افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شوند.

رشد ۶۲ درصدی یارانه خرید تضمینی گندم

سازمان برنامه و بودجه از رشد ۶۲ درصدی یارانه خرید تضمینی گندم در سال ۱۳۹۸ نسبت به سال ۱۳۹۷ و افزایش آن از ۵۰۰۰ میلیارد تومان به ۸۱۴۰ میلیارد تومان خبر داد.

خرید تضمینی گندم در قزوین امسال 20 درصد افزایش یافت

قزوین - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: خرید تضمینی گندم از کشاورزان استان امسال 20 درصد رشد یافت که نشان از اهمیت دولت به تامین امنیت غذایی و خودکفایی در محصولات استراتژیک دارد.

افزایش قیمت طلا هم‌زمان با افت سهام و دلار

قیمت طلا تحت تاثیر انتظارات برای عدم افزایش نرخ‌های بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا که ارزش دلار را کاهش داد، در معاملات روز دوشنبه بازار آسیا افزایش یافت.

افزایش ابر و وزش باد در گیلان طی دو روز آینده

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از افزایش ابر، وزش باد و احتمال مه صبحگاهی در استان طی دو روز آینده خبر داد.

اعتماد عمومی با تقویت اطلاع رسانی از دستآوردها افزایش یابد

رشت - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و تشریفات استانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های گیلان خواستار افزایش سطح اعتماد مردم به مسئولان با تقویت اطلاع‌رسانی از دستاوردها شد.