وحدت و انسجام سیاسی بهترین راه خنثی کردن توطئه دشمنان است

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه هیچ راهی برای خنثی کردن توطئه دشمنان بهتر از وحدت و انسجام سیاسی نیست،تاکید کرد:با وحدت و همدلی می توانیم برنامه های دشمن علیه نظام و انقلاب را خنثی کنیم.مطالب مرتبط

پیاده روی دلدادگان امام حسین به سمت کربلا

اجتماع بزرگ مسلمانان در اربعین حسینی نماد وحدت و راداه مسلمین برای خنثی کردن توطئه های دشمنان اسلام است.

جوانان گوش به فرمان رهبری توطئه های دشمنان را خنثی می کنند

کرج-ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: جوانان این مرز و بوم با علم و دانش خود و گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان، تمام توطئه های دشمنان اسلام را خنثی خواهند کرد.

تحکیم وحدت و انسجام راهبرد مقابله با دشمنان است

اراک - ایرنا - امامان جمعه استان مرکزی بر تحکیم وحدت و انسجام ملی برای مقابله با دسیسه های دشمنان تاکید کردند.

وحدت و انسجام ملت ایران همانند خاری بر چشم دشمنان است

زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: وحدت، انسجام و یکپارچگی ملت همیشه در صحنه ایران همانند خاری بر چشم دشمنان انقلاب و نظام اسلامی است.

مردم ایران دشمنان کشورمان را از رفتار خود پشیمان کنند

کرمانشاه - ایرنا - امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، خواستار همراهی مردم با برنامه های مسئولان در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان شد و گفت: مردم باید شرایط حساس کنونی کشور را درک کنند.

بازاریان مومن و آگاه همراه انقلابند و توطئه دشمن را خنثی می کنند

قزوین- جانشین نیروی انتظامی استان قزوین گفت: بازاریان مومن وآگاه همراه انقلابند و توطئه دشمنان در ایجاد تفرقه و هنجار شکنی در حوزه اقتصاد را خنثی می کنند.

خنثی کردن توطئه دشمن از مسیر حمایت از تولید داخلی می گذرد

سمنان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان گفت: حمایت از تولید داخلی به عنوان ابزار مهم خنثی سازی توطئه و تحریم استکبار جهانی باید راهبرد عمومی جامعه و مسوولان باشد.

رسانه‌ها در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان اسلام در اربعین چه نقشی دارند

رئیس کمیته فرهنگی ستاد اربعین گفت: همانطور که حماسه اربعین‌ مورد توجه محبان اهل بیت (ع) است، دشمنان اسلام نیز به آن‌توجه دارند بنابراین رسانه‌ها باید در کنار فرصت‌ها به خنثی‌سازی تهدیدها نیز بپردازند.

مقاومت ملت، دشمنان را ناامید خواهد کرد

بجنورد- ایرنا- امام جمعه موقت تهران گفت: مقاومت نسخه شفابخش ملت است که تمامی توطئه های دشمنان را خنثی و آنها را ناامید خواهد کرد.

مقاومت ملت، دشمنان را ناامید خواهد کرد

بجنورد - ایرنا- امام جمعه موقت تهران گفت: مقاومت نسخه شفابخش ملت است که تمامی توطئه های دشمنان را خنثی و آنها را ناامید خواهد کرد.

مردم با یکپارچگی جنگ روانی دشمنان را خنثی کنند

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مردم با یکپارچگی و همدلی برای نشان دادن اقتدار روز افزون نظام جمهوری اسلامی، جنگ روانی و توطئه اقتصادی استکبار جهانی را خنثی کنند.

پیاده روی اربعین نمایش شکوه اتحاد امت اسلامی است

قم - ایرنا - معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش قم گفت: پیاده روی عظیم اربعین بهترین فرصت برای نمایش شکوه اتحاد امت اسلامی و خنثی ساختن توطئه دشمنان برای ایجاد اختلاف میان مسلمانان است.

تقویت احزاب مقدمه تقویت وحدت داخلی است

امروز احزاب و تشکل‌های سیاسی جایگاه و اهمیت ویژه‌ای نسبت به هر زمان دیگری دارند. تقویت جایگاه احزاب مقدمه‌ای برای تقویت انسجام داخلی و ملی است.اکنون همبستگی و تقویت انسجام و وحدت ملی به ‌عنوان مهم‌ترین راهکار و رویکرد داخلی برای حل مشکلات جامعه و کشور در

نسل جوان توطئه‌های دشمن را خنثی کرده‌اند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: جوانان کشورمان تلاش دشمنان را برای ضربه زدن به انقلاب ناکام گذاشته اند.

وحدت مردم و مسئولان رمز پیروزی در جنگ اقتصادی است

بروجرد - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بروجرد گفت: انسجام و وحدت مردم و مسئولان رمز پیروزی ملت درجنگ اقتصادی راه اندازی شده توسط دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی است.

گردهمایی بسیجیان نقشه ‌های دشمنان را خنثی کرد

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به حضور یکصد هزار نفری بسیجیان در استادیوم آزادی تهران گفت: این گردهمایی نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد.

زبان فارسی از نمادهای هویتی اثرگذار در انسجام و وحدت ملی است

شیراز- وزیر فرهنگ و ارشاد در پیامی به سیزدهمین گردهمایی بین المللی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی عنوان کرد: زبان فارسی از نمادهای مهم هویتی و موُلفه های اثر گذار در انسجام و وحدت ملی است.

پاسخ قاطع سپاه خنثی کننده توطئه استکبار جهانی

امام جمعه آباده از پاسخ قاطع سپاه پاسداران به عاملان حمله تروریستی اهواز قدردانی کرد و این پاسخ را خنثی کننده توطئه استکبار جهانی در افزایش حملات تروریستی در داخل مرزهای کشورمان دانست.

خنثی‌سازی بیش ازهزارتوطئه تروریستی در محرم/کشف خودروهای انتحاری

مسئول اداره زمینی عملیات کل سپاه از کشف و خنثی سازی بیش از هزار توطئه به قصد برهم زدن مراسم ایام ماه محرم امسال خبر داد.

حفظ وحدت ملی رمز آبادانی

خطیب نماز جمعه زاهدان:باید با وحدت و انسجام ملی برای توسعه و آبادانی کشور تلاش کرد.