وحدت و انسجام سیاسی بهترین راه خنثی کردن توطئه دشمنان است

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه هیچ راهی برای خنثی کردن توطئه دشمنان بهتر از وحدت و انسجام سیاسی نیست،تاکید کرد:با وحدت و همدلی می توانیم برنامه های دشمن علیه نظام و انقلاب را خنثی کنیم.مطالب مرتبط

روحانیان محور گسترش وحدت ملی هستند

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: روحانیان در راستای خنثی کردن توطئه دشمنان محور گسترش وحدت ملی هستند.

نقش اساسی رسانه در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان

نقش رسانه در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان بسیار اساسی است.

ملت ایران با مقاومت توطئه های دشمنان را خنثی می کند

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ملت غیور و انقلابی ایران اسلامی با مقاومت و پایداری در برابر تهدیدها و فشارها، توطئه دشمنان را خنثی می کند.

رسانه نقش کلیدی در خنثی کردن توطئه های دشمن دارد

دزفول - ایرنا - امام جمعه دزفول نقش رسانه در خنثی کردن توطئه های دشمنان را مهم و کلیدی دانست و گفت:در شرایطی که دشمن با سرمایه گذاری در حوزه رسانه با تهاجم رسانه ای ، فرهنگی علیه نظام اسلامی وارد عمل شده خبرنگاران باید با هوشیاری در این جنگ رسانه ای علیه

40سالگی انقلاب فرصتی برای خنثی کردن دسیسه هاست

بوشهر-ایرنا- قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: 40 ساله شدن انقلاب فرصتی برای خنثی کردن توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی است.

انسجام ملی تنها راهبرد مقابله با جنگ روانی دشمن

سمنان - ایرنا - جمهوری اسلامی امروز با افزایش هجمه ها و جنگ روانی دشمنان مواجه است، وحدت و انسجام ملی در سطوح مختلف تنها راهبرد مقابله با توطئه های آنان در شرایط کنونی است.

انسجام ملی تنها راهبرد مقابله با جنگ روانی دشمن

سمنان - ایرنا - جمهوری اسلامی امروز با افزایش هجمه ها و جنگ روانی دشمنان مواجه است، وحدت و انسجام ملی در سطوح مختلف تنها راهبرد مقابله با توطئه های آنان در شرایط کنونی است.

نقش ائمه جمعه در حفظ وحدت و انسجام ملی غیرقابل انکار است

صومعه سرا- فرماندار صومعه سرا نقش مهم ائمه جمعه در حفظ وحدت و انسجام ملی غیرقابل انکار دانست و گفت: حفظ انسجام ملی در شرایط امروز جامعه مهم و سبب خنثی شدن دسیسه های دشمن می شود.

صداوسیما می‌تواند با امیدآفرینی، جنگ روانی دشمن را خنثی کند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در فضایی که دشمنان سعی دارند ناامیدی را در کشور گسترش دهند، رسانه ملی می‌تواند با امیدآفرینی عملکرد دشمنان را خنثی کنند.

کشور به وحدت، انسجام و حمایت از دولت نیاز دارد

گنبدکاووس - ایرنا - دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان گفت: امروز کشور بیش از هر زمان دیگر نیاز به وحدت و انسجام همه جریان های سیاسی و کارگزاران نظام و حمایت از دولت برای عبور از شرایط فعلی اقتصادی دارد.

تاکید فرمانده سپاه قرچک برامیدآفرینی در کشور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج 15 خرداد قرچک تاکید کرد به منظور خنثی کردن توطئه های دشمنان ومقابله با جنگ نرم استکبار باید امید را در کشور تزریق کرد.

کشور به وحدت، انسجام و حمایت از دولت نیاز دارد

گنبدکاووس - ایرنا - دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز کشور بیش از هر زمان دیگر نیاز به وحدت و انسجام همه جریان های سیاسی و کارگزاران نظام و حمایت از دولت برای عبور از شرایط اقتصادی فعلی دارد.

اصفهان| سردار جوانی: باید برای خنثی‌کردن نقشه دشمن در جنگ اقتصادی تلاش کنیم

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه خاصیت دشمن، دشمنی کردن است گفت: باید نقشه دشمن را بفهمیم و تمام تلاش خود را برای خنثی کردن آن به‌ کار بگیریم.

مردم آذربایجان شرقی به توطئه های دشمنان اهمیت نمی دهند

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به توطئه دشمنان در روزهای اخیر مبنی بر تحریک مردم علیه نظام، گفت: مردم استان به توطئه های دشمنان اهمیتی نمی دهند.

خبرنگاران افسران جنگ نرم در شرایط حساس کنونی هستند

قزوین- نماینده امام جمعه قزوین گفت: خبرنگاران در شرایط حساس کنونی مانند افسران جنگ نرم هستند که در افشاگری و خنثی کردن توطئه های دشمنان نقش کلیدی دارند.

سوال از رئیس جمهوری در شرایط کنونی وحدت شکنی است

شهرکرد- ایرنا- پژمان نبی زاده استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: سوال از رئیس جمهوری حق طبیعی مجلس است، اما طرح آن در شرایط کنونی کشور وحدت و انسجام داخلی را خدشه دار می کند.

شورای خلیفه‌گری ارامنه: توطئه‌های دشمنان بی‌اثر می‌شود

شورای خلیفه‌گری ارامنه تهران و شمال تصریح کرد: توطئه‌های دشمنان ایران که برخی همسایه‌ها نیز آب در آسیاب آنان می‌ریزند بی‌اثر خواهد شد.

انقلاب ایران ضربه ناپذیر است/دشمنان امیدمردم را هدف قرار داده اند

کرمان - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانگر این واقعیت است که این انقلاب در برابر توطئه های دشمنان محکم و استوار است.

سنندج|ماموستا خدایی: برنامه‌ها و نقشه‌های دشمنان نظام با "اتحاد و یکدلی" خنثی می‌‌شود

امام جمعه سنندج گفت: برنامه‌ها و نقشه‌های دشمنان نظام با "اتحاد، یکدلی و ایمان" خنثی می‌‌شود.

جریان های سیاسی برای تقویت انسجام ملی تلاش کنند

قم - ایرنا - استاندار قم گفت: همه جریان های سیاسی باید برای تقویت انسجام ملی و حفظ دستاوردهای نظام اسلامی تلاش کنند و هر اقدامی که در این راستا نباشد، خواسته یا ناخواسته کمک به نقشه دشمن است.