وحدت و انسجام سیاسی بهترین راه خنثی کردن توطئه دشمنان است

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه هیچ راهی برای خنثی کردن توطئه دشمنان بهتر از وحدت و انسجام سیاسی نیست،تاکید کرد:با وحدت و همدلی می توانیم برنامه های دشمن علیه نظام و انقلاب را خنثی کنیم.مطالب مرتبط

وحدت و انسجام سیاسی بهترین راه خنثی کردن توطئه دشمنان است

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه هیچ راهی برای خنثی کردن توطئه دشمنان بهتر از وحدت و انسجام سیاسی نیست،تاکید کرد:با وحدت و همدلی می توانیم برنامه های دشمن علیه نظام و انقلاب را خنثی کنیم.

وحدت بهترین راه خنثی کردن توطئه دشمنان است

تهران - ایرنا - معاون سیاسی وزیر کشور گفت: هیچ راهی برای خنثی کردن توطئه دشمنان بهتر از وحدت و انسجام سیاسی نیست.

سوم خرداد درس وحدت و انسجام نیروهای مسلح است/ مردم توطئه‌های اقتصادی و سیاسی دشمنان را خنثی می‌کنند

ارتش در بیانیه‌ای تاکید کرد: امروز دشمنان ایران که با بد عهدی و پیمان شکنی درصدد تحریم و انزوای ایران هستند، باید بدانند که مردم ایران آماده‌تر از هر زمان دیگری توطئه‌های اقتصادی و سیاسی آنان را خنثی می‌کنند.

وحدت و همدلی مهمترین عامل خنثی سازی توطئه دشمنان است

اردبیل - ایرنا - مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: وحدت و همدلی و عمل به فرمایش های رهبر معظم انقلاب در تحقق اقتصاد مقاومتی از راههای مهم برای خنثی کردن توطئه های استکبار جهانی بویژه آمریکاست.

وحدت و همدلی عامل خنثی شدن توطئه‌های دشمن

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره به بدعهدی آمریکا در برجام گفت : با وحدت و انسجام و تکیه بر توانمندی داخلی می توان تمام توطئه های دشمن را خنثی کرد.

وحدت ملت ایران توطئه دشمنان را خنثی می کند

گرگان – ایرنا – فرماندار شهرستان گُمیشان گفت: یکپارچگی و وحدت شیعه و سنی، تهدیدات علیه جمهوری اسلامی ایران را خنثی کرده و تبعیت از مقام معظم رهبری دشمنان نظام را مایوس می کند.

روحانیون در خنثی کردن توطئه ها نقش مهمی دارند

کرمانشاه - ایرنا - امام جمعه جوانرود گفت: روحانیون به عنوان وارثان دین رسالت خطیری در خنثی کردن توطئه های دشمنان اسلام دارند.

مقاومت راه خنثی سازی توطئه دشمنان است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: فتح خرمشهر نشان داد که مقاومت و ایستادگی توطئه دشمنان را خنثی می کند.

حفظ وحدت و انسجام ملی نیاز امروز کشور است

بوشهر– ایرنا – فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر گفت: برای خنثی سازی دسیسه های دشمنان ،حفظ وحدت و انسجام ملی نیاز جدی کشور است.

مردم آماده‌تر از گذشته توطئه‌ها را خنثی می‌کنند

مردم ایران با بهره‌گیری از تجربیات دوران دفاع مقدس و مقاطع پر فراز و فرود گذشته آماده‌تر از هر زمان دیگری توطئه‌های اقتصادی و سیاسی دشمنان را خنثی می‌کنند.

آیت الله خاتمی : حضور جوانان توطئه دشمنان را خنثی می کند

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه حضور مقتدرانه جوانان توطئه دشمنان را خنثی می‌کند، گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران حرف اول را در برجام زده و سرنوشت برجام را تعیین می کند.

اقتدار ایران سرنوشت برجام را تعین می کند/حضور جوانان توطئه دشمنان را خنثی می‌کند

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه حضور مقتدرانه جوانان توطئه دشمنان را خنثی می‌کند، گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران حرف اول را در برجام زده و سرنوشت برجام را تعیین می کند.]]>

یمن خواستار تحرک امت اسلامی برای شکست توطئه‌های ضد فلسطینی شد

رئیس شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد، از امت عربی و اسلامی می‌خواهیم که برای خنثی کردن توطئه‌ها علیه فلسطینیان، تحرکات سازنده داشته باشند.

توطئه جنگ اقتصادی دشمن با تکیه بر توان داخلی خنثی می شود

ایلام - فرمانده سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: توطئه و حربه جنگ اقتصادی دشمنان علیه کشورمان نیز با تکیه بر ظرفیت ها و توان داخلی خنثی خواهد شد.

وحدت کلمه،رمز اصلی مقابله با توطئه دشمن

­امام جمعه موقت تهران گفت: وحدت کلمه و انسجام در سایه اصل ولایت فقیه، رمز اصلی مقابله با توطئه های دشمن است.

وحدت کلمه، رمز اصلی مقابله با توطئه دشمن

­امام جمعه موقت تهران: وحدت کلمه و انسجام در سایه اصل ولایت فقیه، رمز اصلی مقابله با توطئه های دشمن است.

ژنرال عون و بری هرگونه توطئه داخلی علیه حزب‌الله را خنثی می‌کنند

محافل سیاسی نزدیک به ائتلاف دوگانه شیعه در لبنان می‌گویند رئیس‌جمهوری و رئیس پارلمان هرگونه توطئه‌های داخلی علیه حزب‌الله، که از سوی عوامل آمریکا و سعودی برنامه‌ریزی می‌شود را خنثی خواهند کرد.

اتحاد و انسجام بین مسئولان و مردم رمز مقابله با توطئه دشمنان است

مشهد- فرماندار مشهد گفت: اتحاد مردم و مسئولان رمز مقابله با توطئه دشمنان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وحدت و انسجام رمز پیروزی و حل مشکلات است

شهرکرد-ایرنا- مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با یادآوری فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مسئولان نظام، وحدت کلمه و انسجام مردم را مطالبه اصلی معظم له در این برهه از زمان عنوان کرد و گفت: وحدت و انسجام رمز پیروزی و حل مشکلات است.

ائمه جمعه کردستان: وحدت و یکدلی رمز پیروزی بر دشمنان است

سنندج - ایرنا - ائمه جمعه شهرستان های استان کردستان با تاکید بر حفظ وحدت و یکدلی از سوی مسلمانان اعلام کردند: مهمترین عامل در برابر توطئه ها و تهدیدهای دشمنان، اتحاد، همدلی و یکپارچگی است.