وحدت و انسجام سیاسی بهترین راه خنثی کردن توطئه دشمنان است

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه هیچ راهی برای خنثی کردن توطئه دشمنان بهتر از وحدت و انسجام سیاسی نیست،تاکید کرد:با وحدت و همدلی می توانیم برنامه های دشمن علیه نظام و انقلاب را خنثی کنیم.مطالب مرتبط

کاشان|توطئه دشمنان در سال‌های پس از انقلاب اسلامی با وحدت ملت خنثی شده است

امام جمعه کاشان گفت : درسایه وحدت مردم ایران برای دفاع از کشور تمام توطئه های دشمنان خنثی شده است.

استاندار آذربایجان شرقی: صدا و سیما در خنثی‌سازی توطئه های دشمنان نقش به‌سزایی دارد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران، امروزه به دنبال استحاله نظام از درون و متقاعد کردن مردم به ناکارآمدی این نظام هستند که صدا و سیما در خنثی سازی این توطئه نقش به‌سزایی دارد.

اتحاد ملت ایران و افغانستان کلید خنثی سازی توطئه دشمنان است

اراک - ایرنا - دبیر کل حزب اسلامی تبیان و نماینده آیت الله مکارم شیرازی در افغانستان گفت: روابط هوشمند و افزایش اتحاد ملت ایران و افغان ها کلید خنثی سازی توطئه دشمنان است.

اتحاد ملت ایران و افغانستان کلید خنثی سازی توطئه دشمنان است

اراک - ایرنا - دبیر کل حزب اسلامی تبیان و نماینده آیت الله مکارم شیرازی در افغانستان گفت: روابط هوشمند و افزایش اتحاد ملت ایران و افغان ها کلید خنثی سازی توطئه دشمنان است.

فرمانده ارتش: نیروهای مسلح بااقتدار دشمنان راناکام می گذارند

تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح برای خنثی کردن توطئه های دشمنان انقلاب با تمام توان کار می کنند و انگیزه های بسیاری برای ناکام کردن دشمن دارند.

همکاری مردم و مسئولان، توطئه اقتصادی دشمن را خنثی می‌کند

یزد - ایرنا - فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار کشور گفت: همکاری مردم و مسئولان و وجود بصیرت، سبب خنثی شدن توطئه اقتصادی و جنگ روانی دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی خواهد شد.

پیروان ادیان در مقابل توطئه های دشمن هشیار باشند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اظهار اینکه دشمنان به دنبال نفوذ برای خدشه‌دار کردن وحدت بین پیروان ادیان الهی در ایران هستند، خواستار هوشیاری پیروان ادیان برای مقابله با این توطئه‌ها شد.

تنها راه غلبه بر دشمنان ، حفظ وحدت الهی ملت ایران است

قصرشیرین - ایرنا - امام جمعه قصرشیرین گفت: امروز دشمنان ایران اسلامی در پی اغتشاش ، ایجاد تفرقه و توطئه در کشورمان هستند که تنها راه غلبه بر آن ها، حفظ وحدت الهی ملت ایران و اطاعت از رهبر معظم انقلاب و ولی امر مسلمانان جهان است.

تقویت وحدت و انسجام یک ضرورت ملی است

تهران - ایرنا - رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: هدف مسوولان از هر جناحی که هستند باید وحدت و انسجام ملی باشد زیرا که این موضوع امروز شعار نیست، بلکه یک ضرورت ملی است.

وزیر اطلاعات : وحدت، رمز پیروزی

وزیر اطلاعات در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی گفت: وحدت و همگرایی بین دستگاه های امنیتی ، توطئه های شوم دشمنان را نقش برآب کرده است .

وحدت و همدلی رمز پیروزی در مقابله با دشمنان است

اراک - ایرنا - امامان جمعه استان مرکزی در خطبه های نماز عبادی، سیاسی جمعه بر لزوم وحدت و همدلی آحاد مختلف جامعه در مقابله با دشمنان انقلاب تاکید کردند

جشن چهل سالگی انقلاب در معرض توطئه دشمنان است

قزوین- مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: جشن چهل سالگی انقلاب در معرض توطئه دشمنان است، با اتحاد مردم و مسئولان این توطئه دشمنان هم با شکست روبه رو خواهد شد.

چهل و سومین جمعه بازگشت "وحدت راه پیروزی است" نام گرفت

هیئت ملی راهپیمایی بازگشت چهل و سومین جمعه بازگشت را "وحدت راه پیروزی و خنثی ساختن توطئه ها است" نام نهاد.

حفظ و تقویت وحدت و همدلی ضروری است

گرگان - ایرنا - رییس دفتر رییس جمهور حفظ و تقویت وحدت و همدلی در داخل کشور را ضروری دانست و گفت: در شرایط کنونی که آمریکا از هر وسیله ای برای ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب و کشور استفاده می کند، همه وظیفه داریم با وحدت کلمه با توطئه ها مقابله کنیم

برقراری وحدت اسلامی راه مقابله با نفوذ دشمن

اهواز - هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های ارتش در غرب کشور گفت: هرجایی که وحدت اسلامی برقرار بوده هرگز دشمنان به مقاصد شوم خود دست پیدا نکرده اند.

ماموستا خدایی: ملت ایران با "اتحاد و انسجام" دشمنان نظام را به خاک ذلت می‌کشانند

امام جمعه سنندج گفت: ملت ایران همواره با اقتدار نشان داده‌اند که با "اتحاد و انسجام" می‌توانند دشمنان نظام، مستکبران و ظالمان را به خاک ذلت بکشانند.

دشمنان با فروش دوربین‌های مداربسته از هر چیزی تصویربرداری می‌کنند/ نباید پیام ضعف از داخل به دشمن ارسال کنیم/ یکی بزنند ۱۰ تا می‌خورند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور راهکار مقابله با تهدیدات سیاسی دشمن را ایجاد وحدت و تک صدایی با محوریت رهبر معظم انقلاب در مقابل دشمنان دانست و گفت: باید دشمنان ما تنها یک صدا از کشور بشنوند و یک تصویر قدرتمند از جمهوری اسلامی باید در مقابلش چشم دشمنان ب

دولت از انتقاد سازنده و راهگشا صمیمانه استقبال می‌کند

رئیس دفتر رئیس‌جمهور ضرورت حفظ و تقویت وحدت و همدلی در داخل کشور را مورد تأکید قرار داد و گفت: در شرایط فعلی که آمریکا از هر وسیله ای برای ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب و کشور استفاده می کند، همه وظیفه داریم که با وحدت کلمه با توطئه ها مقابله کنیم

وحدت و همدلی ملت، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد

گنبدکاووس - ایرنا - وزیر اطلاعات با تاکید بر ضرورت تقویت وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و مسئولان درنظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی در داخل کشور، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد.

وحدت و همدلی ملت، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد

گنبدکاووس - ایرنا - وزیر اطلاعات با تاکید بر ضرورت تقویت وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و مسئولان درنظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی در داخل کشور، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد.