پیشتازی «سائرون»، «النصر» و «الفتح» در نتایج نهایی انتخابات

یک رسانه عراقی اعلام کرد طبق نتایج نهایی انتخابات پارلمانی این کشور ائتلاف «سائرون» با ۵۴ کرسی در رتبه اول و پس از آن «النصر» و «الفتح» هر کدام با تصاحب ۵۲ و ۴۹ کرسی قرار گرفته اند.مطالب مرتبط

سرنوشت مبهم نتایج انتخابات مجلس افغانستان

کابل - ایرنا -انتخابات مجلس افغانستان که طی روزهای 28 و 29 مهر ماه امسال تحت تدابیر شدید امنیتی در 33 استان از مجموع 34 استان این کشور برگزار شد، باید طبق جدول زمان بندی نتایج نهایی آن تاکنون اعلام می شد ، هنوز نتیجه ابتدایی هم روشن نیست و سرنوشت آرا مبهم

پس از سه ماه انتظار نتایج نخست انتخابات افغانستان اعلام شد

کابل - ایرنا - نتایج اولیه انتخابات مجلس افغانستان که در 28 و 29 مهرماه و پنجم آبان ماه گذشته در 33 استان افغانستان برگزار شده بود، پس از سه ماه انتظار شامگاه دوشنبه با اعلام نتایج حوزه کابل تکمیل شد.

گزارش تسنیم| «شرمندگی دموکراسی»؛ واکنش مردم و رسانه‌های افغانستان به اعلام نتایج کابل

کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان پس از سه ماه در حالی نتایج ابتدایی انتخابات پارلمانی حوزه کابل را اعلام کرد که بیشتر کاربران شبکه‌های مجازی و همچنین رسانه‌ها در کابل، این نتایج را برآیند یک تقلب گسترده عنوان می‌کنند.

آب سرد کمیسیون شکایات انتخابات افغانستان بر اعلام نتایج کابل

کمیسیون شکایات انتخابات افغانستان اعلام کرد که نتایج ابتدایی انتخابات پارلمانی این کشور به تنهایی نامزدان برنده و بازنده انتخابات پارلمانی در این کشور را مشخص نمی‌کند.

پایان بررسی آرای انتخابات پارلمانی کابل؛ نتایج بزودی اعلام می‌شود

معاون سخنگوی کمیسیون انتخابات افغانستان اظهارداشت که بررسی آرای انتخابات پارلمانی کابل پایان یافته است و نتایج تا اول هفته جاری اعلام خواهد شد.

تاخیر در اعلام نتایج انتخابات افغانستان صدای مجلس را درآورد

کابل - ایرنا - احزاب سیاسی، اعضای مجلس نمایندگان و ناظران انتخابات در افغانستان، نسبت به تأخیر در اعلام نتایج، انتخاباتی که 28 و 29 مهر ماه امسال در این کشور برگزار شد، انتقاد دارند و هر روز نیز بر ابعاد این اعتراض افزوده می شود.

یک چهره مخالف برنده انتخابات کنگو اعلام شد/ دیگر نامزد اپوزیسیون مردم را به اعتراض فراخواند

پس از اعلام پیروزی فیلیکس تشیسکدی نامزد مخالفان در انتخابات ریاست جمهوری کنگو دیگر کاندیدای مخالفان نتایج را محکوم کرده و آن را جعلی و ساختگی خواند و گفت که این نتایج نشان دهنده حقایق صندوق‌های رای نیست. وی مردم را به شورش و اعتراض علیه این نتایج فراخواند

العبادی و مالکی همدیگر را مقصر حضور نیروهای آمریکایی‌ در عراق دانستند

ائتلاف النصر وابسته به حیدر العبادی مدعی شد که دولت نوری مالکی نیروهای آمریکایی را به عراق فراخواند. این در حالی است که ائتلاف دولت قانون به رهبری مالکی بیانیه ائتلاف النصر را تلاشی برای فرار از مسؤولیت خواند.

افشاگری درباره برکناری اعضای کمیسیون انتخابات افغانستان

یک مقام دولتی افغانستان فاش کرد که دولت کابل در نظر دارد تا پس از پایان روند اعلام نتایج انتخابات پارلمانی اعضای کمیسیون انتخابات این کشور را برکنار کند.

مدرک‎گرایی اشغال صندلی است نه پیشتازی در علم

استاد حوزه و دانشگاه گفت: علمی که جز گرفتن مدرک هیچ کاری نتوان با آن انجام داد ارزشی ندارد و این پیشتازی در علم نیست بلکه اشغال صندلی است.

کاهش شدید ضریب اعتماد به کمیسیون انتخابات افغانستان

کابل - ایرنا - قرار بود شامگاه شنبه،کمیسیون انتخابات افغانستان نتیجه اولیه انتخابات مجلس در استان کابل را اعلام کند، اما این وعده باز به تعویق افتاد و چون نتایج اعلام شده در دیگر استان ها نیز با اعتراضات گسترده مواجه است؛ با این شرایط بعید است اعتمادی به

ائتلاف الفتح: درخواست آمریکا برای انحلال 67 گروه عراقی، عملیات روانی است

ائتلاف الفتح با کذب خواندن درخواست آمریکا برای انحلال 67 گروه عراقی، آن را عملیات روانی صفحات مجازی مزدور دانست.

ادامه اعتراض ها در افغانستان به نتایج اولیه انتخابات مجلس

تکمیل اعلام نتایج ابتدایی انتخابات مجلس افغانستان

نتایج کنکور نیمه‌متمرکز فردا اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون نیمه متمرکز کنکور از فردا پنجشنبه ۲۱ دی‌ماه خبر داد.

نتایج نیمه متمرکز کنکور امروز اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون نیمه متمرکز کنکور از امروز پنج شنبه ۲۱ دی ماه خبر داد.

پیشتازی پیکان در مردودی تست معاینه فنی خودروهای سبک

مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سراسر کشور با اشاره به رمزگذاری دیتای ارسالی مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین به سیمفا از پیشتازی پیکان در مردودی تست معاینه فنی خودروهای سبک در کشور خبر داد.

اکثریت آمریکایی‌ها می‌گویند در انتخابات ۲۰۲۰ علیه ترامپ رأی می‌دهند

نتایج تحقیق انجام شده توسط سه موسسه نظرسنجی نشان می‌دهد در صورتی که انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا همین امروز برگزار می‌شد ۵۷ درصد از رأی‌دهندگان علیه «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور فعلی آمریکا رأی می‌دادند.

مجلس با کلیات طرح اصلاح قانون انتخابات موافقت کرد

تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی آن، انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت استانی - شهرستانی برگزار می شود.

رهبر مخالفان پیروز انتخابات ریاست جمهوری کنگو شد

تهران - ایرنا - کمیته انتخاباتی جمهوری دمکراتیک کنگو امروز (پنجشنبه)، «فلیکس شیسکدی» (Felix Tshisekedi) رهبر مخالفان در کنگره این کشور را برنده نهایی انتخابات ریاست جمهوری کنگو اعلام کرد.