پیشتازی «سائرون»، «النصر» و «الفتح» در نتایج نهایی انتخابات

یک رسانه عراقی اعلام کرد طبق نتایج نهایی انتخابات پارلمانی این کشور ائتلاف «سائرون» با ۵۴ کرسی در رتبه اول و پس از آن «النصر» و «الفتح» هر کدام با تصاحب ۵۲ و ۴۹ کرسی قرار گرفته اند.مطالب مرتبط

اعلام نتایج نهایی بازشماری آرای انتخابات / مطابقت آرای 13 استان، تداوم صدر نشینی ائتلاف سائرون و افزایش یک کرسی ائتلاف الفتح

شورای کمیسیون عالی مستقل انتخابات عراق نتایج نهایی بازشماری دستی آرای انتخابات پارلمانی این کشور را اعلام کرد.

عضو الفتح : وارد مراحل بسیار خوبی در گفت‌وگوها با گروه‌های پیروز انتخابات شد‌ه‌ایم

یک عضو ائتلاف الفتح تاکید کرد ما وارد مراحل بسیار خوبی از گفت‌وگوها با دو حزب کردی(دموکرات و اتحادیه میهنی کردستان عراق) و ائتلاف‌های دولت قانون، سائرون و النصر شده‌ایم.

پافشاری «حکمت» بر حضور «سائرون» و «الفتح» در فراکسیون اکثریت پارلمان عراق

سخنگوی جریان حکمت ملی عراق بر ضرورت مشارکت دو ائتلاف «سائرون» و «الفتح» در فراکسیون اکثریت پارلمان، حتی به قیمت حذف این جریان تاکید کرد.

عراق|پایان شمارش دستی آرا/نشست قریب الوقوع صدر، العبادی، العامری و الحکیم / موضع کردها هنوز نهایی نشده است

ائتلاف سائرون به ریاست مقتدی صدر رهبر جریان صدر در عراق از نشست قریب الوقوع بین مقتدی صدر، حیدر العبادی نخست وزیر، رئیس ائتلاف النصر، هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح و عمار الحکیم رئیس جریان الحکمه این کشور خبر داد.

نوری مالکی: احتمال ائتلاف میان ما و صدر وجود دارد/ برای نخست‌وزیری عراق نامزد نشده‌ام

رئیس ائتلاف دولت قانون اعلام کرد که ائتلاف سائرون به رهبری مقتدی صدر تمایل دارد با ائتلاف‌های الفتح، النصر و الحکمه و دولت قانون، یک فراکسیون بزرگ پارلمانی تشکیل دهد.

آغاز شکایت از نتایج انتخابات عراق؛ تایید نهایی احتمالا بعد از عید قربان

کمیسیون عالی انتخابات عراق اعلام کرد که از امروز یکشنبه شکایت ها در خصوص نتایج انتخابات پارلمانی را دریافت می‌کند.

اتحادیه میهنی : به نتایج انتخابات پایبندیم

اربیل – ایرنا- حزب اتحادیه میهنی در پی اعلام نتایج بازشماری دستی آرای انتخابات پارلمانی عراق اعلام کرد که به نتایج انتخابات پایبند هستیم.

آمریکا درصدد جلوگیری از راهیابی سائرون به دولت است

بغداد – ایرنا – عضو ائتلاف انتخاباتی سائرون عراق و برنده نخست انتخابات اخیر پارلمانی این کشور، آمریکا را به تلاش برای عدم دستیابی این ائتلاف به قدرت و راهیابی به دولت جدید، از ترس شکست برنامه ها و منافعش متهم کرد.

تأکید مجدد ائتلاف النصر بر نامزدی العبادی/ منبع عراقی: فهرست‌های پیروز انتخابات تغییر نخواهد کرد

ائتلاف النصر بار دیگر بر پایبندی خود به معرفی حیدر العبادی به‌عنوان نامزد تصدی نخست‌وزیری عراق برای تشکیل دولت جدید تأکید کرد.

نتایج انتخابات پارلمانی عراق بدون تغییر ماند

نتایج بازشماری دستی آرای انتخابات پارلمانی عراق نشان می‌دهد، تغییری در نتایج اعلام‌شده به‌وجود نیامده است.]]>

اعلام نتایج بازشماری دستی انتخابات عراق/ تغییری در جایگاه جریان‌های پیروز حاصل نشد

نتایج بازشماری آرای انتخابات پارلمانی عراق، که بامداد امروز (جمعه) اعلام شد، حاکی از آن است که مقتدی صدر، صدرنشینی خود در این انتخابات را حفظ کرده است.

کمیسیون عالی انتخابات عراق نتیجه بازشماری دستی آرای انتخابات را اعلام کرد

طبق اعلام کمیسیون عالی مستقل انتخابات عراق، نتیجه شمارش دستی آرای انتخابات پارلمانی ۲۲ اردیبهشت نشان می‌دهد که ائتلاف «سائرون» وابسته به «مقتدی صدر» بیشترین کرسی را به دست آورد.

بازشماری دستی آراء در انتخابات عراق و نتایجی که دست نخورده باقی ماند

بازشماری دستی انتخابات عراق، نشان داد که تغییری در نتایج گذشته رخ نداده است و احزاب و گروههای سیاسی، هرچه سریع‌تر باید تشکیل دولت را نهایی کنند.

رهبر اپوزیسیون مالی نتایج انتخابات را نمی‌پذیرد

نامزد اپوزیسیون مالی با بیان اینکه نتایج دور دوم انتخابات ریاست جمهوری را به دلیل "تقلب، خشونت و مشارکت مردمی پایین" نمی‌پذیرد، از مردم خواست تا "قیام" کنند.

اعلام نتایج انتخابات پارلمانی عراق پس از بازشماری

کمیته انتخابات عراق نتایج انتخابات عراق پس از بازشماری شماری آرا صندوق ها را اعلام کرد

پیشتازی معاون اوباما بین دموکرات‌ها برای انتخابات 2020 و نگرانی سناتورهای هم‌حزبی‌اش

در حالی که نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد جو بایدن در حال حاضر بهترین گزینه دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا است، اما سناتورهای دموکرات به تشکیک در قابلیت‌های معاون رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده برای پیروزی در انتخابات کرده‌اند.

اعلام نتایج نهایی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس تا آخر مرداد

نتایج نهایی یازدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجو از مقطع کارشناسی به دکتری پزشکی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه علوم پزشکی تهران اواخر مردادماه اعلام می شود.

پروژه «تقلب» در انتخابات عراق ناکام ماند

اکنون که کمیساریای عالی انتخابات عراق نتایج رسمی انتخابات پارلمانی را اعلام کرده است، ضرورت تشکیل هرچه سریعتر دولت آینده این کشور بیش از پیش احساس می شود.

زمان اعلام نتایج نهایی جذب هیات علمی دانشگاه‌ها مشخص شد

رییس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم از اعلام نتایج نهایی فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تا پایان مرداد ماه جاری خبر داد.

علاوی نتایج بازشماری آرای انتخابات را "ناامیدی جدید" خواند

رهبر ائتلاف "الوطنیه" عراق امروز (یکشنبه) اعلام نتایج بازشماری دستی آرای انتخابات اخیر پارلمانی را "ناامیدی جدید" در روند سیاسی عنوان کرد و نسبت به تشکیل دولت با اکثریت سیاسی هشدار داد.