کمیته اطلاعاتی سنا به ریاست هاسپل بر سیا رأی مثبت داد

کمیته اطلاعاتی سنا با رأی مثبت به هاسپل، او را برای تایید نهایی صلاحیت به صحن اصلی سنا معرفی کرد.مطالب مرتبط

آسانژ شهادت مقابل کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا را بررسی می‌کند

در پی پیشنهاد مقام‌های آمریکا، وکیل موسس سایت افشاگر ویکی‌لیکس گفت جولیان آسانژ در حال بررسی درخواست کمیته اطلاعاتی سنا است تا در رابطه با مداخله ادعایی روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا شهادت بدهد.

صلاحیت ۴ نفر از سرپرستان دانشگاه‌ها برای تصدی جایگاه ریاست تایید شد

با رای مثبت اعضای کمیته منتخب تائید صلاحیت روسای دانشگاهها، صلاحیت چهار تن از سرپرستان منصوب شده از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تایید شد.

صلاحیت ۴ نفر از سرپرستان دانشگاه ها برای تصدی جایگاه ریاست تایید شد

با رای مثبت اعضای کمیته منتخب تائید صلاحیت روسای دانشگاه ها، صلاحیت ۴ تن از سرپرستان منصوب شده از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تایید شد.

دیدار رییس کمیته دائمی امور اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا با علی اف

رییس کمیته دائمی امور اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا در سفر به جمهوری آذربایجان ، با الهام علی اف، رییس جمهوری این کشور دیدار کرد.

شوک مثبت به بازار

پایگاه خبری شهرآرا آنلاین 16 مردادماه در گزارشی با عنوان 'شوک مثبت به بازار' نوشت: روز گذشته بازار واکنشی مثبت به بسته جدید ارزی دولت نشان داد به طوری که روند کاهش قیمت در بازار سکه و ارز ادامه یافت.

افشای اسنادی از شکنجه‌های سیا زیر نظر جینا هاسپل

اسنادی که به تازگی از حالت محرمانه خارج شده، جزئیاتی از شکنجه‌هایی را فاش می‌کند که زیر نظر مدیر کنونی سیا که بیش از ۱۵ سال پیش در تایلند گماشته دولت آمریکا در یک زندان مخفی بوده است، انجام شده است.

12 سند همکاری رهاورد سفر «رحمان» به «باکو»

پایگاه اطلاعاتی ریاست جمهوری تاجیکستان از امضا 12 توافقنامه همکاری در پایان مذاکرات روسای جمهور این کشور و آذربایجان خبر داد.

تصویب اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک در دولت/ خسروی وفا: نشانه توجه دولت است

در جلسه امروز هیات دولت به ریاست حسن روحانی، اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک به تصویب رسید. محمود خسروی وفا در این باره گفت: تصویب اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک احترام رئیس جمهور و دولت به حقوق شهروندان معلول و جانبازان بود.

پاسخ مثبت بازار به دستبافته‌ و پارچه‌های سنتی

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرایان گفت: با احیای رشته بومی حوله بافی و پاسخ مثبت بازار به این محصول این هنر در سطح شهرستان رونق خاصی گرفته است.

صلاحیت ۵ رئیس دانشگاه‌ تایید شد

با رای مثبت اعضای کمیته منتخب تائید صلاحیت روسای دانشگاه‌ها، ۵ نفر از روسای دانشگاه‌های کشور انتخاب شدند.

ملزومات پاسخ مثبت به درخواست ترامپ

پیشنهاد ترامپ مبنی بر مذاکره بدون پیش شرط با ایران  در شرایطی مورد توجه محافل سیاسی و رسانه ای قرار گرفته است که پاسخ مثبت به این پیشنهاد اقدامات اولیه ای را از سوی امریکا می طلبد.

اصفهانیان: در هفته سوم از ترکیب داوران جوان و با تجربه استفاده کردیم/ ارزیابی ما از قضاوت‌ها مثبت بود

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: طبق گزارش ناظران، قضاوت های خوبی را از داوران در هفته سوم شاهد بودیم.

کولینا: رفتنم از کمیته داوران یوفا دلیل داشت/ مقاومت یوفا برای استفاده از VAR‌ اشتباه است

داور سرشناس سابق فوتبال ایتالیا دلیل کناره‌گیری‌اش از ریاست کمیته داوران اتحادیه فوتبال اروپا و عدم استفاده از کمک داور ویدئویی در تورنمنت‌های تحت نظارت یوفا را اشتباه دانست.

«غزنی» افغانستان صحنه شکست اطلاعاتی آمریکا

یک تحلیلگر سابق وزارت دفاع آمریکا گفت که حمله گسترده طالبان به «غزنی» و غافلگیری نیروهای آمریکایی و افغان نشان داد که فناوری‌های پیشرفته اطلاعاتی واشنگتن برای پیش‌بینی وقوع این حمله کافی نبوده است.

محکومیت مقام اطلاعاتی سابق کلمبیا در پرونده قتل یک فعال صلح

معاون سابق آژانس اطلاعاتی کلمبیا در پرونده قتل یک کمدین، نویسنده، روزنامه‌نگار و فعال صلح در سال ۱۹۹۹ محکوم شناخته شد و ۳۰ سال حبس گرفت.

اسرار جنگ 33روزه؛23| شکست‌های اطلاعاتی ــ عملیاتی دشمن صهیونیستی

سرویس‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی از ماه‌ها قبل خود را برای آغاز جنگ با لبنان آماده می‌کردند، اما بعد از 33 روز جنگ شکست‌های بزرگی را در ابعاد مختلف اطلاعاتی و عملیاتی دریافت کردند.

بهره گیری از ظرفیت جوانان ایلام مثبت و روبه رشد است

ایلام - ایرنا - مشاور استاندار ایلام در امور جوانان استفاده از ظرفیت جوانان در حوزه های مختلف در دوران مدیریت سلیمانی دشتکی را رو به رشد و مثبت دانست.

ماجرای ایمیل مثبت خزانه‌داری آمریکا به ایران

یک مسؤل کشورمان به جزئیات بیشتری درباره ایمیل مثبت خزانه‌داری آمریکا پرداخت.

رقابت چهار نامزد ریاست پارلمان عراق در غیاب «سلیم الجبوری»

منابع مطلع در عراق از رقابت وزیر دفاع سابق، یکی از معاونان ریاست‌جمهوری و دو استانداری برای تصدی پست ریاست پارلمان جدید این کشور خبر داد.

اسناد نتانیاهو درباره ایران، جعلی است و نباید مبنای تصمیم‌گیری باشد

نزدیک به ۲۰ تن از شخصیت‌های اطلاعاتی در آمریکا به «دونالد ترامپ» درباره توسل به اطلاعاتی رژیم صهیونیستی درباره ایران هشدار دادند و این اسناد را «جعلی» خواندند.