کمیته اطلاعاتی سنا به ریاست هاسپل بر سیا رأی مثبت داد

کمیته اطلاعاتی سنا با رأی مثبت به هاسپل، او را برای تایید نهایی صلاحیت به صحن اصلی سنا معرفی کرد.مطالب مرتبط

عضو کمیته اطلاعاتی مجلس آمریکا: خاشقجی در کنسولگری عربستان برای حفظ جانش جنگیده

یک مقام عالی‌رتبه کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد، توضیحات عربستان درباره مرگ روزنامه‌نگار مخالف سعودی "معتبر" نیست.

پیشکسوت داوری فوتبال: در کمیته داوران دعوا سر ریاست است

تهران- ایرنا- پیشکسوت داوری فوتبال ایران گفت: در کمیته داوران فدراسیون فوتبال دعوای اصلی سر ریاست است و با تصمیماتی که امروز در نشست رییس و دبیرکل با کمیته داوران گرفته شد، فریدون اصفهانیان همچنان نفر اول این کمیته خواهد بود.

استعفای فان باستن از ریاست کمیته فنی فیفا

مهاجم بزرگ سابق تیم ملی هلند و میلان ایتالیا اعلام کرد در پایان ماه جاری از سمت ریاست کمیته فنی فیفا کناره گیری خواهد کرد.

چرا «تفکرات منفی» بر نگرش مثبت غالب‌تر است؟

یک روانشناس با اشاره به تاثیر مثبت اندیشی در میزان موفقیت زندگی انسان‌ها گفت: مثبت‌اندیشی مهارتی کاملاً اکتسابی است که با سلامت جسمی و روانی افراد رابطه مستقیم دارد و فرد می‌تواند با تکرار و تقلید از دیگران آن را در خود پرورش دهد.

ذوالفقاری رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور شد

تهران - ایرنا - آرایش نهایی کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور شکل گرفت و حسین ذوالفقاری معاون سیاسی و انتظامی وزیر کشور به ریاست این کمیته منصوب شد.

آثار مثبت تمرکززدایی از ثبت سفارش آذربایجان شرقی

تبریز- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس به آثار مثبت تمرکززدایی از ثبت سفارش آذربایجان شرقی اشاره کرد و آن را مثبت ارزیابی کرد.

اجلاس جهانی گردشگری پیامدهای مثبت اقتصادی به همراه دارد

همدان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: اجلاس جهانی گردشگری علاوه بر پیامدهای مثبت اقتصادی، می تواند پیامدهای مثبت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نیز برای استان و کشور به ارمغان آورد.

رویترز:رئیس سازمان'سیا' جهت بررسی پرونده خاشقچی به ترکیه رفت

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام آگاه گزارش داد که 'جینا هاسپل' مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) برای کار در زمینه تحقیقات مربوط به مرگ 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار عربستانی به ترکیه سفر کرد.

ذوالفقاری رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور شد

حسین ذوالفقاری در حکمی از سوی وزیر کشور به ریاست کمیته پدافند غیرعامل این وزارتخانه منصوب شد.

مرگ خاشقجی به جنگ اطلاعاتی در خاور میانه دامن زده است

روزنامه آمریکایی : عربستان سعودی و قطر بر سر مرگ روزنامه نگار سعودی جنگ اطلاعاتی به راه انداخته اند.

اعدام کارمند خدمات درمانی صلیب سرخ در نیجریه

کمیته بین‌المللی صلیب سرخ اطلاعاتی به دست آورده که بر اساس آن یکی از کارکنانش به نام "هاوا محمد لیمان" که توسط ولایت غرب آفریقای داعش به گروگان گرفته شده بود، اعدام شده است.

معدل داوطلبان در کنکور 98 تاثیر مثبت خواهد داشت

براساس آخرین تصمیم‌گیری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور نمایندگان سازمان سنجش و وزارت علوم مقرر شد تا سهم معدل در کنکور 98 به صورت مثبت اعمال شود.

۱۰ استان دیگر به اصلاح اساسنامه خانه‌های مطبوعات رای مثبت دادند

با رای مثبت ۱۰ استان دیگر به اصلاح اساسنامه خانه‌های مطبوعات، تعداد خانه‌های مطبوعات کشور که تاکنون به تغییرات اساسنامه آن رای مثبت داده‌اند، به ۲۸ خانه رسید.

شهرداری در حفظ خانه های تاریخی مثبت عمل نکرده است

تهران – ایرنا - عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارزیابی ام از عملکرد شهرداری در حفظ بناهای دارای ارزش تاریخی مثبت نیست.

درباره واقعیت مجازی

اینترنت و شبکه‌های اجتماعی مانند بسیاری از پدیده‌های دیگر دارای پیامد‌های مثبت و منفی است که با برنامه ریزی و بالا بردن سطح آگاهی عمومی می‌توان از آثار مثبت آن بهره گرفت و پیامد‌های منفی را کاهش داد.

جزئیات اعدام کارمند صلیب سرخ

کمیته بین المللی صلیب سرخ اطلاعاتی بدست آورده که بر اساس آن یکی از کارمندان خدمات درمانی اش به نام هاوا محمد لیمان که توسط ولایت غرب آفریقای دولت اسلامی به گروگان گرفته شده بود، اعدام شده است.

تلاش قانون‌گذاران آمریکایی برای رسیدگی به پرونده خاشقجی

جمعی از دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا به همتایان خود تاکید کردند تا از جامعه اطلاعاتی آمریکا بخواهند هرگونه اطلاعاتی را درباره پرونده روزنامه‌نگار ناپدید شده مخالف دولت سعودی منتشر کند.

اعضا کمیته استعدادیابی بدمینتون مشخص شدند

اعضا کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون به ریاست محمود انصاری مشخص شدند.

دستور ملک سلمان برای تشکیل کمیته بازبینی ساختار دستگاه اطلاعات

پادشاه عربستان سعودی دستور تشکیل کمیته وزارتی به ریاست ولیعهد این کشور را برای بازبینی در ساختار دستگاه اطلاعات عمومی صادر کرد.

نیویورک‌تایمز: سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا معتقدند بن‌سلمان مسئول قتل خاشقجی است

یک روزنامه آمریکایی نوشت که سازمان های اطلاعاتی این کشور به این اعتقاد رسیده اند که بن سلمان مسئول قتل روزنامه نگار منتقد سعودی است.