نتایج نهایی انتخابات تا 2 روز دیگر اعلام می‌شود

کمیساریای عالی انتخابات عراق اعلام کرد که برخی از مراکز اخذ رأی نتایج انتخابات خود را به این کمیسیون ارسال نکرده به احتمال زیاد اعلام نهایی نتایج 2 روز طول بکشد.مطالب مرتبط

یک چهره مخالف برنده انتخابات کنگو اعلام شد/ دیگر نامزد اپوزیسیون مردم را به اعتراض فراخواند

پس از اعلام پیروزی فیلیکس تشیسکدی نامزد مخالفان در انتخابات ریاست جمهوری کنگو دیگر کاندیدای مخالفان نتایج را محکوم کرده و آن را جعلی و ساختگی خواند و گفت که این نتایج نشان دهنده حقایق صندوق‌های رای نیست. وی مردم را به شورش و اعتراض علیه این نتایج فراخواند

سرنوشت مبهم نتایج انتخابات مجلس افغانستان

کابل - ایرنا -انتخابات مجلس افغانستان که طی روزهای 28 و 29 مهر ماه امسال تحت تدابیر شدید امنیتی در 33 استان از مجموع 34 استان این کشور برگزار شد، باید طبق جدول زمان بندی نتایج نهایی آن تاکنون اعلام می شد ، هنوز نتیجه ابتدایی هم روشن نیست و سرنوشت آرا مبهم

پس از سه ماه انتظار نتایج نخست انتخابات افغانستان اعلام شد

کابل - ایرنا - نتایج اولیه انتخابات مجلس افغانستان که در 28 و 29 مهرماه و پنجم آبان ماه گذشته در 33 استان افغانستان برگزار شده بود، پس از سه ماه انتظار شامگاه دوشنبه با اعلام نتایج حوزه کابل تکمیل شد.

کاهش شدید ضریب اعتماد به کمیسیون انتخابات افغانستان

کابل - ایرنا - قرار بود شامگاه شنبه،کمیسیون انتخابات افغانستان نتیجه اولیه انتخابات مجلس در استان کابل را اعلام کند، اما این وعده باز به تعویق افتاد و چون نتایج اعلام شده در دیگر استان ها نیز با اعتراضات گسترده مواجه است؛ با این شرایط بعید است اعتمادی به

گزارش تسنیم| «شرمندگی دموکراسی»؛ واکنش مردم و رسانه‌های افغانستان به اعلام نتایج کابل

کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان پس از سه ماه در حالی نتایج ابتدایی انتخابات پارلمانی حوزه کابل را اعلام کرد که بیشتر کاربران شبکه‌های مجازی و همچنین رسانه‌ها در کابل، این نتایج را برآیند یک تقلب گسترده عنوان می‌کنند.

آب سرد کمیسیون شکایات انتخابات افغانستان بر اعلام نتایج کابل

کمیسیون شکایات انتخابات افغانستان اعلام کرد که نتایج ابتدایی انتخابات پارلمانی این کشور به تنهایی نامزدان برنده و بازنده انتخابات پارلمانی در این کشور را مشخص نمی‌کند.

تاخیر در اعلام نتایج انتخابات افغانستان صدای مجلس را درآورد

کابل - ایرنا - احزاب سیاسی، اعضای مجلس نمایندگان و ناظران انتخابات در افغانستان، نسبت به تأخیر در اعلام نتایج، انتخاباتی که 28 و 29 مهر ماه امسال در این کشور برگزار شد، انتقاد دارند و هر روز نیز بر ابعاد این اعتراض افزوده می شود.

پایان بررسی آرای انتخابات پارلمانی کابل؛ نتایج بزودی اعلام می‌شود

معاون سخنگوی کمیسیون انتخابات افغانستان اظهارداشت که بررسی آرای انتخابات پارلمانی کابل پایان یافته است و نتایج تا اول هفته جاری اعلام خواهد شد.

افشاگری درباره برکناری اعضای کمیسیون انتخابات افغانستان

یک مقام دولتی افغانستان فاش کرد که دولت کابل در نظر دارد تا پس از پایان روند اعلام نتایج انتخابات پارلمانی اعضای کمیسیون انتخابات این کشور را برکنار کند.

نتایج کنکور نیمه‌متمرکز فردا اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون نیمه متمرکز کنکور از فردا پنجشنبه ۲۱ دی‌ماه خبر داد.

نتایج نیمه متمرکز کنکور امروز اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون نیمه متمرکز کنکور از امروز پنج شنبه ۲۱ دی ماه خبر داد.

تکمیل اعلام نتایج ابتدایی انتخابات مجلس افغانستان

تابلوی نتایج روز نهم جام ملت‌های آسیا/ تکلیف سه تیم صعودکننده دیگر مشخص شد

در نهمین روز از جام ملت‌های آسیا، تیم‌های ژاپن، قطر و ازبکستان هم صعود خود به مرحله یک‌هشتم نهایی را قطعی کردند.

سفارش خرید 15 هزار دستگاه ثبت بیومتریک توسط کمیسیون انتخابات افغانستان

کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد که برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری افغانستان به شیوه هوشمند در نظر دارد 15 هزار سامانه بیومتریک دیگر را نیز خریداری کند.

تایلند باز هم انتخابات را به تعویق می‌اندازد

دو مقام کمیسیون انتخاباتی تایلند امروز (سه شنبه) اعلام کردند که برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور که قرار بود ۲۴ فوریه ۲۰۱۹ برگزار شود، بار دیگر هم به تاخیر افتاد و به مارس موکول شده است.

نتایج پذیرش نیمه متمرکز کنکور اعلام شد/ پذیرش ۴ هزار نفر

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف نیمه متمرکز کنکور ۹۷ امروز پنجشنبه ۲۰ دی ماه اعلام شد.

رهبر مخالفان پیروز انتخابات ریاست جمهوری کنگو شد

تهران - ایرنا - کمیته انتخاباتی جمهوری دمکراتیک کنگو امروز (پنجشنبه)، «فلیکس شیسکدی» (Felix Tshisekedi) رهبر مخالفان در کنگره این کشور را برنده نهایی انتخابات ریاست جمهوری کنگو اعلام کرد.

چطور دانشگاه بعد از چند ماه از نتایج ناراضی شد؟

بازیکن فصل قبل تیم بسکتبال دانشگاه آزاد با اشاره به نامه رضایت مسئولان وقت از نتایج فصل قبل این تیم گفت:​ مدیر جدید چطور بعد از چند ماه از نتایج فصل قبل اعلام نارضایتی می‌کند؟

نتایج پذیرش نیمه متمرکز کنکور امروز اعلام می شود/پذیرش ۴ هزار نفر

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف نیمه متمرکز کنکور ۹۷ امروز پنجشنبه ۲۰ دی ماه اعلام می شود.

نتایج آزمون‌های طرح ارتقا کارگزاران حج ۹۸ اعلام شد

نتایج آزمونهای طرح ارتقای کارگزاران حج تمتع ۹۸، اعلام و از طریق سامانه جامع کارگزاران در دسترس قرار دارد.