نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق

خبرگزاری فارس، به نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق دست یافته است که بر اساس این نتایج، ائتلاف‌های «السائرون»، «النصر»، «الفتح» و «دولت قانون»، در صدر قرار گرفته‌اند.مطالب مرتبط

آب سرد کمیسیون شکایات انتخابات افغانستان بر اعلام نتایج کابل

کمیسیون شکایات انتخابات افغانستان اعلام کرد که نتایج ابتدایی انتخابات پارلمانی این کشور به تنهایی نامزدان برنده و بازنده انتخابات پارلمانی در این کشور را مشخص نمی‌کند.

پایان بررسی آرای انتخابات پارلمانی کابل؛ نتایج بزودی اعلام می‌شود

معاون سخنگوی کمیسیون انتخابات افغانستان اظهارداشت که بررسی آرای انتخابات پارلمانی کابل پایان یافته است و نتایج تا اول هفته جاری اعلام خواهد شد.

گزارش تسنیم| «شرمندگی دموکراسی»؛ واکنش مردم و رسانه‌های افغانستان به اعلام نتایج کابل

کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان پس از سه ماه در حالی نتایج ابتدایی انتخابات پارلمانی حوزه کابل را اعلام کرد که بیشتر کاربران شبکه‌های مجازی و همچنین رسانه‌ها در کابل، این نتایج را برآیند یک تقلب گسترده عنوان می‌کنند.

افشاگری درباره برکناری اعضای کمیسیون انتخابات افغانستان

یک مقام دولتی افغانستان فاش کرد که دولت کابل در نظر دارد تا پس از پایان روند اعلام نتایج انتخابات پارلمانی اعضای کمیسیون انتخابات این کشور را برکنار کند.

سرنوشت مبهم نتایج انتخابات مجلس افغانستان

کابل - ایرنا -انتخابات مجلس افغانستان که طی روزهای 28 و 29 مهر ماه امسال تحت تدابیر شدید امنیتی در 33 استان از مجموع 34 استان این کشور برگزار شد، باید طبق جدول زمان بندی نتایج نهایی آن تاکنون اعلام می شد ، هنوز نتیجه ابتدایی هم روشن نیست و سرنوشت آرا مبهم

پس از سه ماه انتظار نتایج نخست انتخابات افغانستان اعلام شد

کابل - ایرنا - نتایج اولیه انتخابات مجلس افغانستان که در 28 و 29 مهرماه و پنجم آبان ماه گذشته در 33 استان افغانستان برگزار شده بود، پس از سه ماه انتظار شامگاه دوشنبه با اعلام نتایج حوزه کابل تکمیل شد.

اختلافات دو حزب اصلی تعیین روسای سه‌گانه در کردستان عراق را بی‌نتیجه گذاشته است

به رغم گذشت بیش از ۱۰۰ روز از برگزاری انتخابات پارلمانی اقلیم کردستان عراق اما هنوز تلاش‌های سیاسی برای تشکیل ریاست‌های سه‌گانه (پارلمان، دولت و اقلیم) نتیجه‌ای نداشته است.

حمایت منافقین از حزب راست‌گرای اسپانیا در انتخابات پارلمانی اروپا

حزب راست‌گرای افراطی اسپانیا که در انتخابات پارلمانی اروپا در سال 2014 میلادی شرکت کرده بود، برخلاف قوانین انتخاباتی اسپانیا، از کمک‌های مالی منافقین استفاده کرده است.

تاخیر در اعلام نتایج انتخابات افغانستان صدای مجلس را درآورد

کابل - ایرنا - احزاب سیاسی، اعضای مجلس نمایندگان و ناظران انتخابات در افغانستان، نسبت به تأخیر در اعلام نتایج، انتخاباتی که 28 و 29 مهر ماه امسال در این کشور برگزار شد، انتقاد دارند و هر روز نیز بر ابعاد این اعتراض افزوده می شود.

جزئیات و ویژگی‌های پیش‌نویس لایحه جامع انتخابات

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: پیش‌نویس لایحه جامع انتخابات با توجه به سیاست‌های کلی انتخابات بازنگری و اصلاح شده است. این پیش‌نویس با استفاده از نقطه‌نظرات نخبگان، اساتید، متخصصان و صاحب نظران در ۱۶۱ ماده منطبق با سیاست‌های کلی انتخابات ابلاغی مقام معظم

یک چهره مخالف برنده انتخابات کنگو اعلام شد/ دیگر نامزد اپوزیسیون مردم را به اعتراض فراخواند

پس از اعلام پیروزی فیلیکس تشیسکدی نامزد مخالفان در انتخابات ریاست جمهوری کنگو دیگر کاندیدای مخالفان نتایج را محکوم کرده و آن را جعلی و ساختگی خواند و گفت که این نتایج نشان دهنده حقایق صندوق‌های رای نیست. وی مردم را به شورش و اعتراض علیه این نتایج فراخواند

تایلند باز هم انتخابات را به تعویق می‌اندازد

دو مقام کمیسیون انتخاباتی تایلند امروز (سه شنبه) اعلام کردند که برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور که قرار بود ۲۴ فوریه ۲۰۱۹ برگزار شود، بار دیگر هم به تاخیر افتاد و به مارس موکول شده است.

دولت موافق استانی شدن انتخابات مجلس است

معاون پارلمانی رئیس جممهور گفت: دولت در جلسه امروز خود با طرح استانی شدن انتخابات مجلس موافقت کرده است.

ایران با پیروزی بر عراق راهی مرحله یک هشتم نهایی می شود

تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران پیش بینی کرد که تیم ملی با برتری برابر عراق در سومین و آخرین دیدار خود در مرحله گروهی به عنوان صدرنشین به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کند.

مروری بر نتایج دیدارهای ایران و عراق/ در انتظار افزایش فاصله

تاریخچه دیدار تیم‌های ملی ایران و عراق برتری فوتبال ایران را نسبت به عراق نشان می‌دهد.

تاکید مسئول حماس بر مخالفت با برگزاری انتخابات پارلمانی در کرانه باختری

یوزهای ایرانی به دنبال انتقام از تیم رفیق برانکو و رقم زدن قرعه‌ای مناسب در یک چهارم نهایی/ عراق باز هم گربه سیاه ایران می‌شود؟

تیم ملی فوتبال کشورمان برای رقم زدن قرعه‌ای مناسب‌تر برای خود در مرحله یک هشتم نهایی هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا و صعود به عنوان صدرنشین گروهش به دنبال شکست عراق است.

کاهش شدید ضریب اعتماد به کمیسیون انتخابات افغانستان

کابل - ایرنا - قرار بود شامگاه شنبه،کمیسیون انتخابات افغانستان نتیجه اولیه انتخابات مجلس در استان کابل را اعلام کند، اما این وعده باز به تعویق افتاد و چون نتایج اعلام شده در دیگر استان ها نیز با اعتراضات گسترده مواجه است؛ با این شرایط بعید است اعتمادی به

حزب کارگر انگلیس: اگر طرح بریگزیت شکست بخورد باید انتخابات زودهنگام برگزار ‌شود

رهبر حزب کارگر بریتانیا امروز (پنج‌شنبه) تاکید می‌کند چنانچه ترزا می در رای‌گیری هفته آتی پارلمان روی طرح‌های خروجش شکست بخورد، این جنبش اپوزیسیون خواستار برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام می‌شود.

برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی در ترکمنستان

کابینه ترکمنستان از برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمان در تاریخ 31 مارس سال جاری خبر داد.