نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق

خبرگزاری فارس، به نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق دست یافته است که بر اساس این نتایج، ائتلاف‌های «السائرون»، «النصر»، «الفتح» و «دولت قانون»، در صدر قرار گرفته‌اند.مطالب مرتبط

حزب «گوران» نیز به مخالفان نتایج انتخابات منطقه کردستان عراق پیوست

بعد از اعلام مخالفت حزب اتحادیه میهنی کردستان عراق با نتایج انتخابات پارلمانی اخیر این منطقه، حزب گوران نیز اعلام کرد که در انتخابات تقلب شده است و نتایج آن را قبول ندارد.

اعلام نتایج انتخابات پارلمانی اقلیم کردستان عراق

کمیته انتخابات در اقلیم کردستان عراق نتایج انتخابات پارلمانی را اعلام کرد.

نتایج اولیه انتخابات اقلیم کردستان عراق اعلام شد

کمیساریای عالی انتخابات پارلمانی کردستان عراق نتایج اولیه این انتخابات را اعلام کرد.

بازشماری دستی آراء انتخابات پارلمانی منطقه کردستان عراق

اتحادیه میهنی کردستان عراق با اشاره به میزان زیاد اعتراض احزاب منطقه کردستان به نتایج اولیه انتخابات پارلمانی این منطقه، از بازشماری دستی آراء این انتخابات، خبر داد.

حزب طرفدار روسیه قدرتمندترین حزب در انتخابات پارلمانی لتونی شد

بر اساس اعلام نتایج اولیه انتخابات پارلمانی در لتونی حزب هارمونی طرفدار روسیه قدرتمندترین حزب در این انتخابات شده و دولت ائتلافی حاکم شکست سختی خورده و اکثریت را از دست داد.

حزب بارزانی در انتخابات اقلیم کردستان عراق پیشتاز شد

کمیسیون عالی مستقل انتخابات و همه‌پرسی کردستان عراق نتایج اولیه انتخابات پارلمان محلی در این اقلیم را اعلام کرد. ]]>

چالش‌های پیش‌رو افغانستان در انتخابات پارلمانی

درحالی افغانستان تا 13 روز دیگر یعنی 20 اکتبر شاهد برگزاری انتخابات پارلمانی است که نگرانی های گسترده‌ای درباره اتهامات مربوط به تقلب در انتخابات و بدبینی‌هایی در ارتباط با آن به وجود آمده است.

رایزنی کشورهای غربی برای تعویق زمان برگزاری انتخابات پارلمانی افغانستان

در حالی که کمتر از 10 روز به زمان برگزاری انتخابات پارلمانی افغانستان باقی مانده برخی از رسانه‌ها از احتمال تعویق در زمان برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور خبر می‌دهند.

انتشار اسامی کمیسیون‌های پارلمانی عراق

یک منبع پارلمانی عراق امروز -شنبه- نام کمیسیون‌های پارلمانی که کمیته مأمور اصلاح ساختار داخلی مجلس نمایندگان ارائه کرده است را منتشر کرد. ]]>

عراق|بیانیه دفتر عبدالمهدی درباره ثبت‌نام نامزدها و نحوه انتخاب نهایی آنها

دفتر عادل عبدالمهدی خلاصه نتایج نهایی ثبت نام الکترونیکی نامزدهای تصدی پست‌های وزارتی برای دولت جدید عراق را اعلام کرد.

ثبت‌نام بیش از ۵۲ هزار ناظر در انتخابات پارلمانی افغانستان

کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد، تاکنون ۵۳ نهاد برای نظارت بر انتخابات پارلمانی این کشور از این کمیسیون اعتبارنامه گرفته‌اند که شمار ناظران آن‌ها به بیش از ۵۲ هزار تن می‌رسد.

تبلیغات انتخابات پارلمانی افغانستان

انتخابات پارلمانی افغانستان،می تواند صحنه ای برای تسهیل مطالبه گری ملت آن کشور باشد.

انتخابات پارلمانی بوسنی؛کلید آینده این کشور جنگ زده

بوسنیایی‌ها در حالی روز یکشنبه برای شرکت در انتخابات پارلمانی پای صندوق‌های رای می‌روند که فساد و بیکاری این کشور اروپایی را به شدت تحت تاثیر خود قرار داده است.

برگزاری انتخابات پارلمانی در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ امروز، یکشنبه انتخابات پارلمانی خود را آغاز کرده و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که حزب راست میانه نخستین دوره اپوزیسیونی خود را از زمان جنگ جهانی دوم تجربه خواهد کرد.

احزاب تازه تاسیس لتونی، برنده انتخابات پارلمانی

نتیجه شمارش 80 درصد آرا در انتخابات پارلمانی لتونی نشان می‌دهد، حزب حاکم اکثریت خود را از دست داده و دو حزب تازه تشکیل شده بیش از یک چهارم آرا را از آن خود کرده‌اند.

آغاز انتخابات پارلمانی لتونی و پیروزی احتمالی پوپولیست‌ها

همزمان با صدمین سالروز استقلال لتونی، مردم این کشور امروز شنبه در انتخابات پارلمانی به پای صندوق‌های رای رفتند که ممکن است باعث به قدرت رسیدن یک ائتلاف پوپولیستی و حامی کرملین بینجامد.

بحرین|درخواست علما از مردم برای تحریم انتخابات پارلمانی و شورای شهر

علمای بحرین با صدور بیانیه‌ای از شهروندان این کشور خواستند که در انتخابات صوری پارلمانی و شورای شهر که رژیم آل خلیفه قصد برگزاری آن را دارد شرکت نکنند.

احتمال حذف تعداد بیشتری از نامزدهای انتخابات افغانستان

کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان اعلام کرد که احتمال حذف نامزدهای انتخابات پارلمانی به رغم اینکه فهرست نهایی اعلام شده، هنوز وجود دارد.

متحدان مرکل اکثریت مطلق پارلمانی 'باواریا' را از دست دادند

تهران – ایرنا – نتایج اولیه انتخابات پارلمان در ایالت «باواریا» آلمان نشان می دهد که متحدان «آنگلا مرکل» اکثریت مطلق پارلمانی را در این ایالت از دست داده اند؛ نتیجه ای که به نفع راستگرایان تمام شده و می تواند موجب تلاطم در دولت فدرال آلمان شود.

پیروزی انور ابراهیم در انتخابات میان دوره‌ای پارلمانی مالزی

انور ابراهیم در انتخابات میان دوره‌ای پارلمانی مالزی که می‌توان آن را یک انتخابات از پیش برنامه ریزی شده برای بازگشت دوباره او به پارلمان دانست، با کسب اکثریت قاطع آرا به پیروزی دست یافته و حائز کرسی پارلمان شد و به این ترتیب یک گام دیگر به نخست وزیری و ج