مبارزه با قاچاق برای حمایت از کالای ایرانی/ بعضی مواد قانون مبارزه با قاچاق کالا اصلاح می‌شود

در نخستین جلسه اعضای اصلی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل وزارت کشور بر حمایت از کالا و تولید ایرانی و مبارزه سیستمی با قاچاق تاکید شد و موادی از آئین‌نامه مبارزاتی قاچاق کالا به تصویب اعضای ستاد رسید.مطالب مرتبط

عقب‌گردمجلس؛هدررفت بیت‌المال/مبارزه اصولی با قاچاق به تاخیر افتاد

خروج لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز از دستور کار مجلس، نه تنها از مبارزه اصولی با قاچاق جلوگیری کرد بلکه بررسی مجدد این لایحه منجر به هدررفت زمان و اتلاف منابع نیز خواهد شد.

اولویت مهم نیروی انتظامی، مبارزه با قاچاق و احتکار کالا

امسال 70 میلیارد تومان کالا کشف و 49 باند احتکار و کالای قاچاق در لرستان منهدم شد.

لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز از مصادیق مبارزه با پولشویی بود

تهران - ایرنا- نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی درباره خارج شدن لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز از دستور کار مجلس اخطار داد و گفت: این لایحه از مصادیق مبارزه با فساد و پولشویی بود.

کالاهای قاچاق دیگر گارانتی نمی‌گیرند/افزایش ریسک عرضه

نمایندگان مجلس با تصویب ماده ای در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ریسک عرضه کالای قاچاق را افزایش دادند به گونه ای که دیگر امکان ارائه خدمات به کالاهای مشکوک وجود نخواهد داشت.

داروی قاچاق درصدر کشفیات مازندران قرار گرفت

ساری-ایرنا- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران گفت: در نیمه نخست سال جاری حدود 20 درصد از کشفیات کالای قاچاق در این خطه شمال کشور را دارو تشکیل داده است.

۶۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان سمنان کشف شد

سمنان - فرمانداه انتظامی استان سمنان بابیان اینکه در راستای تحقق شعار سال مبارزه با قاچاق کالا در صدر برنامه‌های ناجا قرار دارد، گفت: ۶۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کشف شده است.

قاچاق بیش از یک میلیارد لیتر سوخت در 3 ماه / به شبکه‌های خوبی در قاچاق سوخت رسیدیم

رئس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از قاچاق بیش از یک میلیارد لیتر سوخت در دو الی سه ماه گذشته و تشکیل 272 پرونده قاچاق ارز در سال 97 خبر داد.

تروریسم و مبارزه با قاچاق انسان و مواد مخدر محور گفتگو با مقامات ترک

وزیر کشور با بیان اینکه در نشست هیات‌های دو کشور ایران و ترکیه درباره مسائل مرزی و مبارزه با قاچاق انسان و مواد مخدر گفتگو خواهیم کرد، گفت: مبارزه با تروریسم از دیگر محورهای گفتگو با وزیر کشور ترکیه است.

قانون داخلی را کنار گذاشتیم، کنوانسیون بین‌المللی را تصویب کردیم!

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، از اقدام هیات رئیسه مجلس در کنار گذاشتن لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در دستور قرار دادن لایحه الحاق به CFT انتقاد کرد.

در مقابله با قاچاق موفق نبودیم

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: این ستاد به نظر می‌رسد با توجه به آمارها­ در کنترل قاچاق موفق نبوده است.

احیای کارت سوخت حتمی است/ قاچاق کالاهای اساسی مهار شده است

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: تا زمانی که اختلاف قیمت سوخت بین کشور و کشورهای همجوار بسیار است، همچنان شاهد پدیده قاچاق سوخت خواهیم بود.

مبارزه با قاچاق و تروریسم محور گفتگوهای ایران و ترکیه است

وزیر کشور گفت: نشست هیات های دو کشور ایران و ترکیه درباره مسائل مرزی و مبارزه با قاچاق انسان،تروریسم و مواد مخدر برگزار خواهد شد.

مبارزه با قاچاق و تروریسم محور گفت‌وگوهای ایران و ترکیه است

وزیر کشور تاکید کرد: نشست هیات‌های دو کشور ایران و ترکیه درباره مسائل مرزی و مبارزه با قاچاق انسان، تروریسم و مواد مخدر برگزار خواهد شد.]]>

تاکید وزرای کشور ایران و ترکیه بر مبارزه مشترک با قاچاق و ترور

آنکارا - ایرنا - عبدالرضا رحمانی فضلی و سلیمان سویلو وزرای کشور ایران و ترکیه طی دیداری در آنکارا، بر مبارزه مشترک با قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان و مقابله با ترور و مهاجرت غیرقانونی تاکید کردند.

ضرورت مشارکت مردم در مبارزه با قاچاق کالا و ارز

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، گفت: مشارکت مردم و اجرای مناسب برنامه ها تاثیر بسزایی درکاهش قاچاق کالا و ارز دارد.]]>

ضرورت تشدید نظارت بر جایگاههای سوخت

در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان کرمان بر ضرورت تشدید نظارت بر جایگاههای سوخت برای مبارزه با قاچاق سوخت تاکید شد.

قاچاق یک میلیارد لیتر سوخت در سه ماه گذشته/ سوءاستفاده ۱۰۰ هزار کارت مهاجر در سیستان

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: ظرف دو، سه ماه گذشته یک میلیارد لیتر سوخت قاچاق از کشور خارج شده است.

صدور رای پرونده قاچاق ظروف شیشه ای

مدیرکل قضایی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از صدور رای قطعی پرونده بزرگ قاچاق­ هزار ­و ۱۲۸ کانتینری ظروف شیشه‌ای خبر داد.

قاچاق یک میلیارد لیتر سوخت در سه ماهه اخیر/تفاوت قیمت عامل قاچاق

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که عامل اصلی قاچاق سوخت تفاوت قیمت داخل و خارج آن بوده است و طی سه ماهه اخیر به یک میلیارد لیتر رسیده است.

کشف 27 انبار احتکار و قاچاق کالا در سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از کشف27 انبار احتکار، امتناع از عرضه کالا و قاچاق در استان در طرح نظارتی مبارزه با احتکار خبر داد.