مبارزه با قاچاق برای حمایت از کالای ایرانی/ بعضی مواد قانون مبارزه با قاچاق کالا اصلاح می‌شود

در نخستین جلسه اعضای اصلی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل وزارت کشور بر حمایت از کالا و تولید ایرانی و مبارزه سیستمی با قاچاق تاکید شد و موادی از آئین‌نامه مبارزاتی قاچاق کالا به تصویب اعضای ستاد رسید.مطالب مرتبط

مقابله با قاچاق کالا و ارز باید متحول شود

رئیس هیات تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بر لزوم در اولویت قرار گرفتن مبارزه با قاچاق کلان و سازمان یافته گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیاز به تحول اساسی دارد.

ترمیم قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بزودی بروز می شود.

حمایت از کالای ایرانی مستلزم مبارزه با کالای قاچاق است

استاندار سمنان گفت : حمایت از کالای ایرانی، تقویت تولید و اشتغال را به دنبال دارد و این کار مستلزم مبارزه با کالای قاچاق است.

تلاش می‌شود در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز تحول جدی صورت بگیرد

رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: اعضای هیئت تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ادامه رسیدگی‌ها به موضوع مبارزه با قاچاق کالا بازدید میدانی از منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی استان هرمزگان داشتند.

رئیس جمهور در قانون جدید رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز می‌شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اهمیت ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در قانون جدید شخص رئیس جمهور و یا نماینده ویژه ایشان با اختیارات تام مسئولی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خواهد شد.

«روغن‌موتور» و «نوشت‌افزار» مشمول طرح شناسه کالا شدند/ گامی موثر برای حمایت از کالای ایرانی + متن نامه

پس از گذشت نزدیک به هشت ماه از پیاده‌سازی سامانه شناسه کالا ذیل قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، 2 گروه کالایی جدید به طرح اضافه خواهند شد.

سمنان| طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا با همکاری مردم اجرا شود

استاندار سمنان با تأکید بر لزوم مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد در برنامه‌های مبارزه با قاچاق کالا گفت: طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا باید با استفاده از ظرفیت عموم مردم در سراسر استان برگزار شود.

تشکیل «مرکز مبارزه با قاچاق سازمان‌یافته» در نیروی انتظامی

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به افزایش 50 درصدی پرونده‌های کلان قاچاق، از راه‌اندازی مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته در ناجا خبر داد.

پیشگیری؛ در دستور کار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با همکاری همه دستگاه‌ها در تلاش است تا با اقدامات پیشگیرانه از قاچاق سوخت جلوگیری کند.

کشف انبار کالای قاچاق

ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز چهارمحال و بختیاری انبار قاچاق کالا در شهرکرد را شناسایی کردند .

راه‌اندازی و تجهیز مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته در ناجا

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا از افزایش 51 درصدی ارزش ریالی کالا‌های مکشوفه قاچاق خبر داد و گفت : مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته در ناجا راه‌اندازی و در حال تجهیز آن هستیم.

اجرای طرح رجیستری گوشی همراه نمونه موفق مبارزه پیشگیرانه و نرم افزاری با قاچاق کالا است

هیات تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مجلس شورای اسلامی که برای بازدید از بندر شهید رجایی در بندرعباس حضور دارند جهت بررسی و پیگیری موضوعات مربوطه پیش از ظهر امروز در استانداری هرمزگان تشکیل جلسه داد.

۳۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان سمنان کشف‌ شد

سمنان - فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۲میلیارد ریال کالای قاچاق کشف‌شد، گفت: ناجا برای حمایت از کالای ایرانی با هر گونه قاچاق کالا به شدت برخورد می‌کند.

مقابله با مواد مخدر و قاچاق کالا تلاشی بیش از این می طلبد

مشهد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: در عرصه مبارزه با معضل مواد مخدر و قاچاق کالا اقدامات خوبی انجام شده است اما در این عرصه باید تلاشی بیش از این صورت گیرد.

کشف ۴میلیارد ریال کالای قاچاق در بندرگز

فرمانده انتظامی بندرگز گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا 4 میلیارد ریال کالا کشف وضبط شد .

ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق 51 درصد افزایش یافت

تهران - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا از افزایش 51 درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق خبر داد و گفت: مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته در ناجا راه اندازی و در حال تجهیز آن هستیم.

کشف هزاران کالای قاچاق در مشهد

با اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق 2 میلیارد و 750 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در مشهد کشف شد

کشف سیستمی قاچاق ازحرف تا عمل/سامانه‌هایی که جزیره‌ای عمل می‌کنند

باوجود گذشت ۵ سال از ابلاغ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سامانه پنجره واحدامور گمرکی عملکرد جزیره ای دارد واطلاعات رابه صورت برخط دراختیار سامانه شناسایی ومبارزه باکالای قاچاق نمی‌گذارد.

افزایش 51 درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا از افزایش 51 درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق خبر داد و گفت: مرکز "مبارزه با قاچاق سازمان یافته" در ناجا راه اندازی و در حال تجهیز آن هستیم.

افزایش ۵۱ درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا از افزایش 51 درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه قاچاق خبر داد و گفت: "مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته" در ناجا راه اندازی و در حال تجهیز آن هستیم.]]>