مبارزه با قاچاق برای حمایت از کالای ایرانی/ بعضی مواد قانون مبارزه با قاچاق کالا اصلاح می‌شود

در نخستین جلسه اعضای اصلی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل وزارت کشور بر حمایت از کالا و تولید ایرانی و مبارزه سیستمی با قاچاق تاکید شد و موادی از آئین‌نامه مبارزاتی قاچاق کالا به تصویب اعضای ستاد رسید.مطالب مرتبط

بوشهر|سامانه‌های جدید در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز طراحی شد

رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اصلاح لایحه قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در این قانون سامانه جامع تجارت، سامانه گمرک، شناسه کالا، حمل‌ونقل و جامع بیمه و ارز پیش‌بینی شده است.

معاملات فردایی ارز قاچاق خواهد بود/ تعریف کالای قاچاق تغییر می کند

در لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیشنهاد شده معاملات فردایی ارز قاچاق محسوب شود و بخشی از تعاریف قاچاق برای سخت‌ترکردن دور زدن قانون توسط قاچاقچیان تغییر کرده است.

بوشهر| لایحه دولت برای اصلاح قانون مبارزه با قاچاق به مجلس ارائه شد

رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب قانون کامل مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال 1392 گفت: این قانون در سال 1394 اصلاح شد و اخیرأ لایحه جدیدی از سوی دولت برای اصلاح برخی از بندهای این قانون به مجلس ارائه شده است.

مبارزه با قاچاق کالا، حمایت از کالای ایرانی است

هر یک دلار کالای قاچاق سه دلار فرصت شغلی را نابود می‌کند/ آدامس های موجود بازار قاچاق است

معاون یک شرکت سرمایه‌گذاری با تاکید بر شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف در مقابل واردات کالای قاچاق، گفت: توجه به کیفیت و تکنولوژی، حمایت از تولید داخل، نقدینگی ارزان و افزایش راندمان تولید باید در امر مبارزه با قاچاق کالا مورد توجه قرار گیرد.

مبارزه با قاچاق کالا محور برنامه اقتصادی دولت باشد

سمنان- ایرنا- نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت : مبارزه با قاچاق کالا برای حمایت از تولید ملی در اولویت برنامه های اقتصادی دولت باشد.

پلیس اصفهان موفق به کشف 60 میلیارد ریال کالای قاچاق شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در عملیات مرصاد 10 در حوزه مبارزه با قاچاق کالا 82 تیم تجهیز شد و در سطح شهرها، ورودی‌های و گلوگاه‌های استان موفق به کشف حدود 60 میلیارد ریال کالای قاچاق شدند.

مبارزه مشترک ایران و عراق با قاچاق کالا

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران: در خصوص همکاری‌های اطلاعاتی و مقابله با قاچاق کالا و مواد مخدر تفاهم‌نامه همکاری بین ایران و عراق به امضا رسید.

هشدار معاون ستاد مبارزه با موادمخدر درخصوص قاچاق دریایی موادمخدر

معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اگر مسیر دریا به درستی کنترل نشود شاید در آینده با حجم زیادی از قاچاق مواد مخدر از این طریق روبرو شویم.]]>

هشدار معاون ستاد مبارزه با موادمخدر درخصوص قاچاق دریایی موادمخدر

معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اگر مسیر دریا به درستی کنترل نشود شاید در آینده با حجم زیادی از قاچاق مواد مخدر از این طریق روبرو شویم.

استاندار اصفهان: علاقه‌ای به مبارزه با قاچاق کالا در مغازه‌ها نداریم‌

استاندار اصفهان گفت: ما علاقه‌ای به مبارزه با قاچاق کالا در مغازه‌ها نداریم، چرا که با این عمل امنیت شغلی بازاریان و اصناف تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

939 متهم قاچاق کالا و ارز در کردستان دستگیر شدند

دبیر کمیسیون هماهنگی شورای نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: در چهار ماهه نخست امسال 939 متهم دستگیر و 33 باند قاچاق کالاو ارز در استان دستگیر و متلاشی شدند.

رفتن "میرزایی" از کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان قطعی شد

رفتن "رضا میرزایی" از کمیسیون هماهنگی شورای نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان قطعی شد و به‌زودی جایگزین وی معرفی می‌شود.

آخرین وضعیت تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز آخرین وضعیت این تفحص را تشریح کرد.

بازگشایی مرز خسروی درخواست به حق ایران است/ مبارزه با مواد مخدر، قاچاق اسلحه و مشروبات الکلی در دستور کار

فرمانده مرزبانی جمهوری عراق گفت: استفاده از تجربیات جمهوری اسلامی ایران در بحث مبارزه با مواد مخدر و همچنین همکاری اطلاعاتی در خصوص جلوگیری از قاچاق اسلحه و مشروبات الکلی و همچنین آماده سازی سازوکار اربعین از جمله موارد مطرح شده در اجلاس هفتم مرزبانان دو

کشف بیش از 90 میلیارد ریال کالای قاچاق در گلستان

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به کشف بیش از 90میلیارد ریال کالای قاچاق گفت: قاچاق کالا جرمی سازمان یافته با اهداف اجتماعی، فرهنگی واقتصادی است.

گزارش تفحص از روند مبارزه با قاچاق شهریور به صحن مجلس می‌رود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گزارش هیئت تحقیق و تفحص بر روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز احتمالا در شهریور ماه در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

پرونده حدود 3 میلیاردی قاچاق کالا در یک استان

طی چهار ماهه نخست سال جاری در حوزه تشدید مبارزه با قاچاق کالا در مازندران از سوی سازمان صنعت پرونده تخلف حدود 3 میلیاردی تشکیل شده است.

بیش از 98 میلیارد تومان کالای قاچاق در استان همدان کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف و ضبط بیش از 98 میلیارد تومان کالای قاچاق در استان خبر داد و گفت: 92 باند قاچاق کالا متلاشی و کشف کالای قاچاق در استان 15 درصد افزایش یافته است.

توقیف تریلر حامل باطری قاچاق در شیراز

مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، تریلر حامل باطری قلمی قاچاق را توقیف کردند.