اعلام نتایج نهایی انتخابات عراق بازهم به تعویق افتاد

بغداد- ایرنا - اعلام نتایج نهایی چهارمین انتخابات پارلمانی عراق که قرار بود امروز( پنجشنبه ) منتشر شود، به تعویق افتاد.مطالب مرتبط

اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمان کردستان عراق

کمیساریای عالی انتخابات و همه‌پرسی در انتخابات اقلیم کردستان عراق نتایج نهایی انتخابات پارلمانی در این منطقه را اعلام کرد و حزب «دموکرات کردستان» با کسب 45 کرسی در جایگاه نخست قرار دارد.

اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی اقلیم کردستان عراق

کمیته عالی انتخابات اقلیم کردستان عراق نتایج نهایی انتخابات پارلمانی را اعلام کرد.

برگزاری انتخابات در ولایت قندهار یک هفته به تعویق افتاد

در پی تیراندازی در جلسه سران ولایت قندهار که به کشته شدن رئیس پلیس قدرتمند این ولایت منجر شد، کمیسیون انتخابات افغانستان امروز (جمعه) و یک روز پیش از انتخابات پارلمانی اعلام کرد که رأی‌گیری در ولایت قندهار یک هفته به تعویق افتاده است.

دور جدید اعتراض به نتایج انتخاباتی در کردستان عراق آغاز شد

اربیل – ایرنا- در پی اعلام نتایج انتخابات محلی در اقلیم کردستان عراق جنبش تغییر با صدور بیانیه ای رسمی اعلام کرد کلیت انتخابات محلی را رد کرده و تمام راهکارهای قانونی را برای احقاق حقوق رای دهندگان در پیش می گیرد.

انتخابات پارلمانی قندهار در پی ترور «ژنرال رازق» به تعویق افتاد

پس از ترور ژنرال عبدالرازق فرمانده قدرتمند جنوب افغانستان، ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که انتخابات پارلمانی قندهار با یک هفته تاخیر برگزار خواهد شد.

عراق|بیانیه دفتر عبدالمهدی درباره ثبت‌نام نامزدها و نحوه انتخاب نهایی آنها

دفتر عادل عبدالمهدی خلاصه نتایج نهایی ثبت نام الکترونیکی نامزدهای تصدی پست‌های وزارتی برای دولت جدید عراق را اعلام کرد.

نتایج انتخابات شوراهای دانش آموزی امروز اعلام می شود

تهران-ایرنا-مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مشارکت 10 میلیون دانش آموز در بیست و یکمین انتخابات شوراهای دانش آموزی گفت: نتایج این انتخابات امروز اعلام می شود.

نتایج انتخابات شوراهای دانش آموزی امروز اعلام می شود

تهران-ایرنا-مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مشارکت 10 میلیون دانش آموز در بیست و یکمین انتخابات شوراهای دانش آموزی گفت: نتایج این انتخابات امروز اعلام می شود.

حزب دموکرات کردستان عراق پیروز نهایی انتخابات پارلمانی این منطقه اعلام شد

مشارکت۱۰میلیون دانش‌آموز در انتخابات شوراهای دانش‌آموزی / اعلام نتایج؛ امروز

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از مشارکت ۱۰ میلیون دانش آموز در انتخابات شوراهای دانش‌آموزی خبر داد و گفت: نتایج این انتخابات تا پایان امروز اعلام می‌شود.

کشف سرنخ قتل در کنسولگری سعودی/ دادستانی ترکیه: تا چند روز دیگر نتایج نهایی پرونده خاشقجی اعلام می‌شود

یک منبع نزدیک به دادستانی ترکیه اعلام کرد که نتایج نهایی مربوط به پرونده روزنامه‌نگار منتقد عربستان سعودی دو یا سه روز دیگر اعلام خواهد شد. ]]>

نتیجه انتخابات مجلس افغانستان 29 آذرماه اعلام می شود

کابل - ایرنا - کمیسیون انتخابات مجلس افغانستان اعلام کرد که نتایج ابتدایی سومین دوره انتخابات مجلس نمایندگان این کشور که شنبه و یکشنبه این هفته برگزار شد 15 آبان ماه جاری و نتیجه قطعی آن 29 آذر ماه امسال اعلام می شود.

نتایج نهایی رشته‌های حفظ و قرائت بانوان

نتایج نهایی رشته‌های حفظ ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، حفظ کل و قرائت ترتیل و تحقیق چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش بانوان اعلام شد.

نتایج انتخابات تکمیل ظرفیت پاکستان و آرایش جدید پارلمان ملی

با اعلام نتایج غیررسمی انتخابات تکمیل ظرفیت پارلمان‌های ایالتی و ملی پاکستان، دو حزب مدعی تحریک انصاف و نواز پیروزی را میان خود تقسیم کردند.

نتایج نهایی ذخیره رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج نهایی ذخیره رشته‌های پزشکی ۹۷ دانشگاه آزاد صبح امروز در سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه به نشانی azmoon.net اعلام شد.

«حزب دموکرات کردستان» پیروز انتخابات پارلمانی در اقلیم کردستان شد

کمیسیون انتخابات در اقلیم کردستان عراق «حزب دموکرات کردستان» را پیروز نهایی انتخابات پارلمانی در این منطقه اعلام کرد.

تعویق سفر رئیس صندوق بین المللی پول به عربستان در پی قتل خاشقچی

با راه افتاد موج انصراف ها از حضور در کنفرانس سرمایه‌گذاری عربستان رییس فرانسوی صندوق بین المللی پول هم سفر خود به خاورمیانه را برای شرکت در این کنفرانس به تعویق انداخت.

احزاب معترض انتخابات محلی کردستان عراق به دادگاه شکایت کردند

اربیل – ایرنا- در ادامه شکایات احزاب معترض به نتایج انتخابات محلی در کردستان عراق سه حزب جنبش تغییر، جماعت اسلامی و اتحاد اسلامی کردستان عراق در دادگاه اقلیم نیز طرح شکایت کردند.

اختلال سامانه معاملاتی، عرضه اولیه فردای بورس را به تعویق انداخت

عرضه اولیه سهام شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس که قرار بود با نماد معاملاتی "زپارس" فردا(دوشنبه) در بورس اوراق بهادار انجام شود، به تعویق افتاد.

نتایج نهایی کنکور ۹۷ برای ۱۱ کدرشته خاص اعلام شد

کد قبولی نهایی داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ در ۱۱ کدرشته نیمه متمرکز اعلام شد.