لزوم اطلاع‌رسانی عملکرد واحدهای قضایی به مدیران

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در تشکیلات قضایی، اقدامات بی‌شماری صورت می‌گیرد که هم مدیران قضایی استان و هم ستاد قوه قضائیه بعضاً نسبت به آنها بی اطلاع هستند که این ناشی از ضعف در اطلاع رسانی است.مطالب مرتبط

تشکیل کارگروه قضایی در ستاد اطلاع‌رسانی اقتصادی/ ٢٥ کارشناس از هر دستگاه اجرایی به مردم گزارش می‌دهند

رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: با پیشنهاد اعضا کارگروه دیگری تحت عنوان حقوقی قضایی تشکیل شد. مسئولان کارگروه‌ها مشخص شدند و قرار شد کارگروه‌ها هفته‌ای یک بار تشکیل جلسه بدهند]]>

اطلاع رسانی از خدمات دولت وظیفه همه مدیران است

گناوه-ایرنا- فرماندار گناوه گفت: با توجه به تلاش ها و خدمات ارائه شده اطلاع رسانی از خدمات دولت وظیفه همه مدیران دستگاه های اجرایی است.

علت مرگ دانش آموز سنندجی تا اعلام نظر مقام قضایی میسر نیست

تهران- ایرنا- مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که به دلیل ورود مقام قضایی به موضوع جان باختن دانش آموز سنندجی تا تکمیل پرونده و نهایی شدن نتایج بررسی‌ها، امکان اطلاع‌رسانی درباره جزئیات این اتفاق تلخ میسر نیست.

تشکیل کارگروه حقوقی و قضایی در ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی

رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: چهار کارگروه تشکیل شده بود و با پیشنهاد اعضاء کارگروه دیگری تحت عنوان حقوقی و قضایی تشکیل شد. مسئولین کارگروه ها مشخص شدند.

تعامل موثر مدیران و رسانه ها بسترساز تحقق اهداف شورای اطلاع رسانی

اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: تعامل موثر میان مدیران دستگاه ها و رسانه ها بسترساز تحقق اهداف شورای اطلاع رسانی استان است.

دستورالعمل اطلاع رسانی قوه قضائیه تصویب شد

تهران- ایرنا- رئیس شورای قضایی استان تهران از تصویب دستورالعمل اطلاع رسانی در قوه قضائیه خبر داد و گفت: این دستورالعمل به زودی از سوی آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه ابلاغ خواهد شد.

اطلاع رسانی از خدمات دولت اعتمادسازی جامعه را بدنبال دارد

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: اطلاع رسانی مناسب از خدمات دولت اعتمادسازی اقشار مختلف جامعه به مدیران و دستگاه های اجرایی را به دنبال دارد.

پیشنهاد ستاد اطّلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی درباره کارت‌های سوخت

وزیر کشور در حاشیه دومین جلسه ستاد اطّلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور با تاكید بر لزوم دقت و نظارت بیشتر بر كارت های سوخت، گفت: وزارت نفت مامور شد این موضوع را به دقت بررسی كند و پیشنهاد این بود كه همه كارت ها در سراسر كشور توسط مالكین خودرو مورد استفاده

اطلاع رسانی شفاف در زمان بحران در اولویت قرار گیرد

کرمان - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: مداخله و اقدام بموقع و با تدبیر و نیز اطلاع رسانی شفاف و بموقع در زمان بروز بحران و مشکلات توسط فرمانداران، بخشداران و سایر مدیران، می ‌تواند جلوی بسیاری از مسائل و مشکلات را بگیرد

پیشنهاد ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی درباره کارت‌های سوخت

وزیر کشور در حاشیه دومین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور با تاکید بر لزوم دقت و نظارت بیشتر بر کارت‌های سوخت، گفت: وزارت نفت مامور شد این موضوع را به دقت بررسی کند و پیشنهاد این بود که همه کارت‌ها در سراسر کشور توسط مالکین خودرو مورد استفاده

شیوه اجرای بسته‌های حمایتی به صورت رسمی اطلاع‌رسانی می‌شود

سازمان برنامه و بودجه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اطلاع‌رسانی نیابتی برخی از جلسه غیرعلنی امروز ۱۷ مهرماه مجلس، فاقد اعتبار بوده و مورد تایید نیست.

فرافکنی به سبک پایگاه اطلاع‌رسانی دولت

در حالی پایگاه اطلاع‌رسانی دولت در واکنش به خبر تسنیم مدعی حضور وزیر راه و شهرسازی در جلسه کمیسیون عمران مجلس شده بود که دقایقی بعد خبر مذکور را اصلاح کرد.

دلایل مرگ "دنیا ویسی" پس از تکمیل گزارش مقامات قضایی منتشر می‌شود

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به دلیل تاخیر در ارائه جزئیات مرتبط با جان باختن دانش‌آموز سنندجی گفت:به‌محض نهایی شدن نتایج بررسی مقام قضایی و تکمیل گزارش‌ها، نتیجه اقدامات و پیگیری‌های این وزارتخانه منتشر خواهد شد.

دین پرست قائم مقام ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی شد

در دومین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و رئیس این ستاد، بابک دین پرست بعنوان قائم مقام ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی انتخاب شد.

اولیاء اخذ اجباری «کمک به مدرسه» را گزارش کنند/ معافیت مدارس از پرداخت قبوض آب، برق و گاز

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با تاکید بر اینکه اخذ هرگونه وجه از اولیاء برای برگزاری مراسم و مواردی از این دست ممنوع بوده و تخلف است گفت: خانواده‌ها تخلفات مدارس را به ادارات ارزیابی عملکرد مناطق آموزش و پرورش اطلاع دهند.

نشست کمیته اطلاع رسانی اربعین

نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد مرکزی اربعین با حضور قائم مقام سازمان صدا و سیما در رسانه ملی تشکیل جلسه داد.

ایستگاه‌های اطلاع رسانی پیشگیری از سرطان برپا می‌شود

ایستگاه‌های اطلاع رسانی پیشگیری از سرطان سینه در شهرهای مختلف ایران از ۲۶ مهرماه فعالیت خود را آغاز می‌کند.

برپایی ایستگاه های اطلاع رسانی پیشگیری از سرطان پستان

پویش «همه با هم به پیش برای پیشگیری از سرطان پستان»، روز پنج شنبه ۲۶ مهر ۹۷، با استقرار ایستگاه های اطلاع رسانی در شهرهای مختلف ایران فعالیت خود را آغاز می کند.

کمیته‌های 4 گانه شورای اطلاع رسانی استان بوشهر تشکیل شد

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر از تشکیل شورای اطلاع رسانی در این استان خبر داد و گفت: در این زمینه کمیته‌های 4 گانه شورای اطلاع رسانی استان بوشهر تشکیل شده است.

امداد رسانی به سیل زدگان

سخنگوی سازمان مدیریت بحران: از هفته قبل اعلام بارندگی و اطلاع رسانی انجام شده بود.