لزوم اطلاع‌رسانی عملکرد واحدهای قضایی به مدیران

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در تشکیلات قضایی، اقدامات بی‌شماری صورت می‌گیرد که هم مدیران قضایی استان و هم ستاد قوه قضائیه بعضاً نسبت به آنها بی اطلاع هستند که این ناشی از ضعف در اطلاع رسانی است.مطالب مرتبط

مقیمی: خبرنگاران عملکرد مدیران را به درستی انعکاس دهند

تهران- ایرنا- استاندار تهران با بیان اینکه رسالت خبرنگاران در زمینه اطلاع رسانی و آگاهی عمومی مردم خطیر و حساس است گفت: از خبرنگاران انتظار دارم عملکرد مدیران را به درستی و دقیق انعکاس دهند.

بررسی «آیین‌نامه تشکیل شورای اطلاع رسانی قوه قضائیه» دستور کار امروز جلسه مسئولان عالی قضایی

بحث و بررسی آیین‌نامه تشکیل شورای اطلاع رسانی قوه قضائیه در راستای اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری در هفته قوه قضائیه، در دستور کار امروز مسئولان عالی قضایی قرار دارد.

ادامه بررسی «آیین‌نامه تشکیل شورای اطلاع رسانی قوه قضائیه» دستور جلسه امروز مسئولان عالی قضایی

ادامه بحث و بررسی «آیین‌نامه تشکیل شورای اطلاع رسانی قوه قضائیه» در راستای اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری در هفته قوه قضائیه، در دستور کار امروز مسئولان عالی قضایی قرار دارد.

مدیران واحدهای زهتابی همدان به دستگاه قضایی معرفی شدند

همدان - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست همدان گفت: مدیران 9 واحد زهتابی (روده پاک کنی)این شهرستان به علت تخلیه پساب و پسماند در محیط و بروز آلودگی به مراجع قضایی معرفی شدند.

ارزیابی عملکرد مدیران استان در کارگروه تخصصی

امیر آبادی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروه ویژه ارزیابی عملکرد مدیران استان خبر داد و گفت :بر اساس ارزیابی ها مدیران کل ورزش و جوانان ،آموزش و پرورش، گردشگری و بهزیستی استان عملکرد رضایتبخشی نداشتند.

مجتمع های ناایمن با نصب بنر اطلاع رسانی می شود

مشهد- ایرنا- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: مجتمع ها و بازارهای ناایمن با نصب بنر به شهروندان اطلاع رسانی می شود.

برای ایجاد واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی استثنا قائل شده ایم

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: در ایجاد واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی با توجه به سازگاری با محیط زیست و منابع طبیعی، استثنا قائل شده ایم و دستگاه‌ها در این خصوص اطلاع رسانی شایسته‌ای داشته باشند.

اطلاع رسانی صحیح، امید و نشاط در جامعه را به همراه می آورد

رییس دادگستری قزوین گفت: اطلاع رسانی صادقانه نشاط و همدلی در جامعه را به همراه آورده و راه مقابله با همجمه دشمنان است.]]>

اطلاع رسانی و انتقاد رسانه ای سازنده است

کرج-ایرنا- فرماندار فردیس با بیان اینکه خبرنگاران در تمام مواقع در کنار مسئولان حضور دارند، گفت: اطلاع رسانی و انتقاد رسانه ای برای پیشبرد امور سازنده است.

توانایی درمان دانش آموزان شین آبادی در کشور اطلاع رسانی شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: وزارت بهداشت شرایط درمانی دانش آموزان شین آبادی را اطلاع رسانی کند.

اطلاع رسانی صحیح باعث توسعه وقف می شود

شیراز _ مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: امروز اطلاع رسانی صحیح و به موقع رسانه ها باعث توسعه وقف می شود.

مدیران پاسخگوی افکار عمومی باشند/ ضرورت شفافیت در اطلاع رسانی

سمنان-استاندار سمنان با تاکید بر اینکه دشمنان شبکه‌های مجازی را محفلی برای کشت بذر یاس در دل مردم ایران کرده‌اند، گفت: مدیران پاسخگوی افکار عمومی باشند زیرا ناکارآمد جلوه دادن نظام حرام است.

پویش اطلاع رسانی اچ.آی.وی در بوستانهای مشهد برپا شد

مشهد- ایرنا- پویش اطلاع رسانی ویروس اچ.آی.وی و بیماریهای رفتاری در چهار بوستان سطح کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد برپا شد.

فرماندار بانه: مسئولان از عملکرد خود در حوزه کاری دفاع کنند

سنندج - ایرنا - فرماندار بانه با اشاره به هجمه های دشمن از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی علیه نظام اسلامی و خدمات دولت، گفت: مسئولان با اطلاع رسانی از عملکرد خود در حوزه کاری دفاع کنند.

اطلاع رسانی مکان های عمومی ناایمن با نصب بنر

معاون حقوق عامه دادستانی مشهد گفت: مکان های عمومی ناایمن با نصب بنر به شهروندان اطلاع رسانی می شود.

مقام قضایی ترخیص خودرو‌های ثبت سفارشی را تا اطلاع ثانونی ممنوع کرد

گمرک ایران براساس دستور مقام قضایی به گمرکات اجرایی اعلام کرد، بر اساس دستور مقام قضائی تا اطلاع ثانوی از ترخیص خودروهای موضوع ثبت سفارش‌های قبل و با ابطال اظهارنامه‌های مربوطه و اعاده آنها به خارج از کشور ، خودداری شود.

کار اطلاع رسانی باید هماهنگ و هدفمند باشد

بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: کار اطلاع رسانی باید با هماهنگی، زمان بندی و هدفمند باشد در این صورت به طور حتم اثرگذار خواهد بود.

دولت در حوزه اطلاع‌رسانی ضعف دارد

زنجان-مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: اقدامات خوبی توسط دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود ولی دولت در حوزه اطلاع‌رسانی ضعف دارد.

خبرنگاران خدمات نظام را به مردم اطلاع رسانی می کنند

ساوه - ایرنا - فرماندار شهرستان زرندیه گفت: خبرنگاران با اطلاع رسانی به موقع از خدمات کارگزاران نظام جمهوری اسلامی و ایجاد آگاهی در شهروندان در رضایت مندی عمومی نقش مهمی ایفا می کنند.

خبرنگاران نیک‌اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع‌رسانی هستند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در پیام مشترکی به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار گفتند: خبرنگاران، راهیان وادی آگاهی، عشق و آزادی و نیک‌اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع‌رسانی محسوب می‌شوند.