لزوم اطلاع‌رسانی عملکرد واحدهای قضایی به مدیران

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در تشکیلات قضایی، اقدامات بی‌شماری صورت می‌گیرد که هم مدیران قضایی استان و هم ستاد قوه قضائیه بعضاً نسبت به آنها بی اطلاع هستند که این ناشی از ضعف در اطلاع رسانی است.مطالب مرتبط

لزوم اطلاع‌رسانی عملکرد واحدهای قضایی به مدیران

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در تشکیلات قضایی، اقدامات بی‌شماری صورت می‌گیرد که هم مدیران قضایی استان و هم ستاد قوه قضائیه بعضاً نسبت به آنها بی اطلاع هستند که این ناشی از ضعف در اطلاع رسانی است.

لزوم اطلاع‌رسانی عملکرد واحدهای قضایی به مدیران

اولین نشست شورای معاونان دادگستری کل استان تهران در سال ۱۳۹۷ با حضور اعضا و به ریاست غلامحسین اسماعیلی در مجتمع قضائی امام خمینی(ره) برگزار شد.]]>

مدیران به حوزه اطلاع رسانی توجه ویژه داشته باشند

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی به حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی توجه ویژه ای داشته باشند.

دغدغه‌ها و محدودیت های حج به زایران اطلاع رسانی شود

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: باید برخی محدودیت ها و دغدغه های سفر حج از سوی مدیران اطلاع رسانی شود تا زائران نیز در این رابطه همراهی کنند.

روابط عمومی ها عملکرد دولتمردان را به شهروندان اطلاع دهند

ساوه - ایرنا - معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی با رعایت اصل صداقت، اخبار و عملکرد دستگاه ها را به شهروندان اطلاع رسانی کنند.

فعالیت «اتوبوس‌های ایدز» متوقف نشده است/ اطلاع‌رسانی "ایدز" ادامه دارد

رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت در واکنش به اخباری مبنی بر توقف فعالیت اتوبوس‌های ایدز، تاکید کرد: کمپین اطلاع‌رسانی درباره این بیماری با رویکرد پیشگیری، در کنار سایر برنامه‌ها همچنان فعال است.

اعزام زائران خانه خدا از 27 تیر آغاز می‌شود/ لزوم اطلاع‌رسانی محدودیت‌ها به زائران

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز اعزام زائران خانه خدا از 27 تیرماه، گفت: باید برخی محدودیت‌ها و دغدغه‌های این سفر از سوی مدیران بیان شود تا زائران نیز در این رابطه به همراهی بپردازند.

برخی لوایح شهرداری کرج اطلاع رسانی نمی شود

کرج-ایرنا-سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج اعلام کرد که برخی لوایح شهرداری کرج توسط هیات رئیسه اطلاع رسانی نمی شود.

روحانیون در خصوص ضرورت حمایت از کالای ایرانی اطلاع رسانی کنند

ارومیه – مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا مبلغان در فرهنگ ‌سازی حمایت از کالای ایرانی برای تنویر افکار عمومی اطلاع‌ رسانی کنند.

پایگاه اطلاع رسانی مؤسسات ومراکز قرآنی تهران راه اندازی می شود

قائم مقام بخش نهادهای مردمی و تشکلهای صنفی بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم از ایجاد و راه اندازی غرفه پایگاه اطلاع رسانی مؤسسات و مراکز قرآنی شهر تهران خبر داد.

رسانه قدرتمند شرقی برای برابری اطلاع رسانی با غرب تشکیل شود

سن پترزبورگ – ایرنا - « سید ضیاء هاشمی» مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا) در مناظره تلویزیونی باشگاه سیاسی والدای روسیه با بیان اینکه « جریان غالب رسانه ای غرب نابرابری اطلاع رسانی در عرصه جهانی بوجود آورده است» برای مقابله با این شرایط و ایجاد برا

استاندار: مطالبات مردم گلستان بیشتر اطلاع رسانی شود

گرگان – ایرنا – استاندار گلستان گفت: مطالبات و انتظارات مردم استان از دولت باید از طریق اطلاع رسانی هدفمند رسانه ها و نیازسنجی روابط عمومی دستگاه های اداری و اجرایی بیشتر بیان و پیگیری شود.

اطلاع رسانی در خصوص تسهیلات قرض الحسنه تقویت شود

قزوین-ایرنا-استاندار قزوین گفت: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با سود کم اهمیت زیادی برای مردم دارد و باید اطلاع رسانی در این خصوص تقویت شود.

رویه اجرایی نخستین کنفرانس اطلاع­‌رسانی ناشر پس از نوسان ۵۰ درصدی

یک مقام مسئول از برگزاری نخستین کنفرانس اطلاع رسانی ناشر پس از نوسان 50 درصدی در بورس تهران خبر داد و گفت: در این فرایند تحلیل‌گران از طریق سامانه تدان می‌­توانند تا ساعت 16 همان روزی که نماد متوقف شد، سؤالات خود را قرار دهند.

علم ارتباطات و فرصت اندک رسانه های داخلی- حمیدرضا بازگشا*

عملکرد ضعیف رسانه های کشور در مقایسه با رویکردهای اطلاع رسانی جدید امپراطوری های رسانه های جهان گویای این حقیقت است که مدت زمان چندانی برای پر شدن چوب خط آنها نزد مردم باقی نمانده است.

اطلاعات واحدهای صنعتی کرمان به روز رسانی می شود

کرمان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از اجرای پروژه شناسایی ظرفیت های تولید ملی و به روز رسانی اطلاعات واحدهای صنعتی استان کرمان خبر داد.

ضرورت اطلاع رسانی بر مبانی صداقت و اخلاص در روابط عمومی ها

کرمان- رئیس کانون بسیج حقوقدانان شهید بهشتی دادگستری کرمان گفت: اطلاع رسانی در روابط عمومی ها باید بر مبانی صداقت و اخلاص باشد.

اطلاع رسانی تبلیغات و فرهنگ سازی محورهای اصلی کارکرد روابط عمومی

تهران- روابط عمومی ها باید از طریق ۳ محور اصلی اطلاع رسانی، تبلیغات و فرهنگ سازی در راستای موفقیت سازمان در مدیریت ارتباط عمومی تلاش کنند.

سیاست گذاری چگونگی اطلاع رسانی بر عهده روابط عمومی ها است

زاهدان - مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سیاست گذاری چگونگی اطلاع رسانی وظیفه روابط عمومی ها است.

همکاری مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری با بنیاد سعدی

مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری برای تامین منابع اطلاعاتی کرسی های زبان و ادب فارسی در ۳۴۰ دانشگاه بین المللی با بنیاد سعدی همکاری می کند.