لزوم اطلاع‌رسانی عملکرد واحدهای قضایی به مدیران

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در تشکیلات قضایی، اقدامات بی‌شماری صورت می‌گیرد که هم مدیران قضایی استان و هم ستاد قوه قضائیه بعضاً نسبت به آنها بی اطلاع هستند که این ناشی از ضعف در اطلاع رسانی است.مطالب مرتبط

اطلاع‌رسانی پرونده‌های قضایی فقط از طریق شورای اطلاع‌رسانی انجام می‌گیرد‌

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: اطلاع‌رسانی در موضوعات مرتبط با پرونده‌های قضایی باید از طریق شورای اطلاع‌رسانی انجام گیرد.

امنیت روانی مردم نباید به خطر بیافتد

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: اطلاع‌رسانی در موضوعات مرتبط با پرونده‌های قضایی باید از طریق شورای اطلاع‌رسانی انجام گیرد.

فعالیت های رسانه‌ای و اطلاع رسانی با توان بیشتری پیگیری شود

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی شناساندن چالش های این سازمان به جامعه و ارائه راهکارهای برون رفت از چالش ها رااز مهمترین وظایف واحدهای فرهنگی و اطلاع رسانی سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد.

ساختار اطلاع‌رسانی در آموزش و پرورش تغییر می کند

سرپرست مرکز امور ارتباطات آموزش و پرورش گفت: ادغام دفتر وزارتی و مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش در راستای فراهم آوردن امکان خدمت بیشتر در اطلاع‌رسانی موثر است.

محسنی اژه‌ای: قوه قضاییه دراطلاع‌رسانی عقب نشینی نکرده است

سخنگوی قوه قضاییه بر این موضوع که دستگاه قضایی در زمینه اطلاع رسانی عقب نشینی نکرده و بالاتر هم رفته است، تاکید کرد.

اطلاع رسانی به موقع اولویت شرایط بحرانی است

ایلام-ایرنا- فرماندار دهلران از اطلاع رسانی به موقع به عنوان را اولویت شرایط بحرانی نام برد و گفت: اعضای ستاد بحران باید اطلاع رسانی،تعهد و پای کار بودن در مواقع بحرانی در سرلوحه کار خود قرار دهند.

اطلاع رسانی نادرست باعث ناامنی شهروندان

عضو شورای شهر تهران: نبود مدیریت واحد و یکپارچگی در کنترل شرایط موجود و نیز سبک اطلاع رسانی نادرست به احساس عدم امنیت شهروندان دامن می‌زند

لزوم بررسی عملکرد سازمان خصوصی‌سازی توسط قوه قضاییه

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: اگرچه سازمان خصوصی‌سازی مدعی شده تمام موارد لازم برای واگذاری را لحاظ می‌کند، اما به نظر می‌رسد بایستی دستگاهی نظارتی مانند قوه قضاییه عملکرد این سازمان را مورد بررسی قرار دهد.

الزامی بودن تصمیمات ستاد اطلاع رسانی

رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی: مصوبات و تصمیمات ستاد برای تمامی دستگاه‌ها از جمله صدا و سیما الزامیست.

اطلاع رسانی باید دقیق و شفاف انجام شود

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: اظلاع رسانی اقدامات انجام شده در شهرستان توسط مدیران دستگاه ها باید دقیق و شفاف انجام تا از به وجود آمدن ابهام جلوگیری شود.

دستاوردهای نظام هنرمندانه اطلاع رسانی شود

ساری - ایرنا - استاندار مازندران با اشاره به قرار داشتن در آستانه آیین چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در این سالها نظام دستاوردهای خوبی داشته است که باید هنرمندانه اطلاع رسانی شود.

مصوبات ستاداقتصادی برای دستگاهها ازجمله صداوسیما الزامیست

تهران-ایرنا- وزیرکشور و رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در دوازدهمین نشست این ستاد ضمن تاکید بر هماهنگی قوا و دستگاههای اجرایی در اطلاع رسانی درست و به موقع و استفاده از اطلاعات صحیح در تمام حوزه ها بوی‍‍ژه مباحث اقتصادی گفت: مصوبات و تصمیمات

خاموشی چراغ اطلاع رسانی در هیات های ورزشی

همدان- ایرنا- در دنیایی که ورزش پرمخاطب ترین مقوله اجتماعی به شمار می رود و مملو از شور و هیجان است، خاموشی چراغ اطلاع رسانی همچنان نقطه ضعف اصلی هیات های ورزشی استان همدان محسوب می شود.

مراقب باشیم ادغام باعث تضعیف اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش نشود

مشاور وزیر در حوزه مطالعات اجتماعی گفت: امیدوارم تصمیم اخیر و ادغام روابط عمومی و حوزه وزارتی آموزش و پرورش منجر به کم فروغ شدن جریان اطلاع‌رسانی نشود.

دستاوردهای علمی و پژوهشی حوزه به نحو شایسته اطلاع رسانی شود

قم- ایرنا- آیت‌ الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: دستاوردهای علمی و پژوهشی حوزه باید به نحو شایسته اطلاع رسانی و تبیین شود.

اعتماد عمومی با تقویت اطلاع رسانی از دستآوردها افزایش یابد

رشت - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و تشریفات استانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های گیلان خواستار افزایش سطح اعتماد مردم به مسئولان با تقویت اطلاع‌رسانی از دستاوردها شد.

دستگاه های اجرایی خدمات نظام و دولت را اطلاع رسانی کنند

خرم‌ آباد - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان گفت: دستگاه های اجرایی استان باید اقدامات و خدمات نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید را اطلاع رسانی کنند.

دستگاه‌ها در پاسخگویی به انتشار اطلاعات نادرست اقتصادی، منفعلانه عمل نکنند

وزیر کشور و رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در دوازدهمین نشست این ستاد ضمن تاکید بر هماهنگی قوا و دستگاههای اجرایی در اطلاع رسانی درست و به موقع و استفاده از اطلاعات صحیح در تمام حوزه ها بوی‍‍ژه مباحث اقتصادی گفت: مصوبات و تصمیمات ستاد برای

دولت درباره پرونده«بخشی»اطلاع رسانی کند/ رسانه‌ها زود قضاوت نکنند

معاون حقوقی رئیس‌جمهور درباره پرونده اسماعیل بخشی گفت: به نظر من از یک سو باید دولت در این رابطه اطلاع رسانی کند و از سویی هم رسانه‌ها نباید زود قضاوت کنند.

اطلاع رسانی صحیح دستاوردهای نظام موجب امید آفرینی می شود

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: اطلاع رسانی صحیح دستاوردهای انقلاب اسلامی موجب امید آفرینی در بین مردم می شود.