رئیس کمیسیون اروپا: از همه منابع لازم برای حفظ برجام استفاده می‌کنیم

رئیس کمیسیون اروپا در بروکسل با تاکید بر لزوم حفظ برجام گفت که اتحادیه اروپا از همه منابعی که در اختیار دارد برای حفظ برجام استفاده خواهد کرد.مطالب مرتبط

آینده منابع خاک و آب مبهم است/ نیاز به ارتقاء دانش مطابق با علم روز دنیا داریم

رئیس موسسه تحقیقات خاک و آب گفت: لازم است هم‌ زمان با علم روز دنیا پیشرفت کنیم و طرح‌های ویژه‌ای برای حفاظت از منابعی همچون خاک و آب داشته باشیم.

قانون اتحادیه اروپا در حمایت از برجام

کمیسیون اروپا در بیانیه ای اعلام کرد قانون مسدود کننده در حمایت از توافقنامه هسته ای ایران که به روز رسانی شده است، اجرایی می شود.

اروپا به دنبال نگهداشتن کانال های مالی با ایران است

یزد- ایرنا- سفیر اتریش در جمهوری اسلامی ایران گفت: هدف اصلی اتحادیه اروپا، برقرار نگهداشتن کانالهای مالی و ارتباطی برای استفاده ایران از منافع معاهده بین المللی برجام است.

عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است، گفت: مذاکره برای رسیدن به راه‌حل‌های عملیاتی ادامه دارد.

عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

معاون سیاسی وزیر خارجه ایران با بیان اینکه تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است، گفت که مذاکره برای رسیدن به راه حلهای عملیاتی ادامه دارد.

سفیر نروژ بر حفظ برجام توسط اروپا تاکید کرد

تهران- ایرنا- سفیر نروژ در تهران با تأکید بر حفظ برجام از سوی کشورهای اروپایی گفت: عملیاتی کردن بسته پیشنهادی اروپا و حفظ برجام به گسترش تجارت میان بخش های خصوصی طرفین منجر می شود.

موگرینی: تلاش می‎کنیم منافع اقتصادی برجام به مردم ایران برسد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‎گوید اثبات استقلال تجاری اتحادیه و تامین مزایای اقتصادی برجام در اولویت قرار دارد.

معاون ظریف:‌ تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان می‌گوید که تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی بوده و مذاکره برای رسیدن به راه حل‌های عملیاتی ادامه دارد.

تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام قوی است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت : تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است.

تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

تهران-ایرنا- معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است.

برای کاهش آسیب ها ناگزیریم از سمن‌ها استفاده کنیم

رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گفت:ناگزیریم از سازمان‌های مردم‌نهاد فعال برای کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده کنیم.

کمبود مکمل را می توانیم از اروپا تامین کنیم

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: کمبود مکمل را می توانیم از اروپا تامین کنیم.

پیام کمیسیون اروپا درباره قوانین مسدودساز

کمیسیون اروپا لحظاتی قبل با انتشار پیامی از آغاز اجرای قوانین مسدود ساز برای مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایران خبر داد.

حمایت اروپا پشتوانه خوبی جهت دعاوی حقوقی علیه آمریکاست

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: اتحادیه اروپا تاکید کرده که وظیفه دارد تا از برجام حمایت کند. با توجه به اینکه از لحاظ سیاسی دولت‌های بزرگ چنین حمایتی از برجام کردند اگر که دیوان دادگستری بین‌المللی هم به این مواضع توجه کند هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ اق

بیانیه 50 اقتصاددان خطاب به رئیس جمهور/ از فرصت تحریم نفت برای پایان خام فروشی استفاده کنیم

50 تن از اقتصاد‌دان کشور در بیانیه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور اعلام کردند: ادامه وضعیت موجود یعنی فروش نفت برای تأمین مخارج کشور منابع خدادادی را هدر داده و ما را به بن‌بست خواهد رساند.

دستور رئیس جمهوری برای شفاف سازی استفاده کنندگان از منابع ارزی

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: دستور رئیس جمهوری این است که هر کسی از منابع ارزی استفاده می کند شفاف سازی شود. در شرایطی که شاهد شایعه پردازی و خبرهای کذب هستیم بهترین کار این است که خبر درست، به موقع اطلاع رسانی شود. دولت در شفافیت و اطلاع رسانی به موقع

روزنامه آلمانی: اروپا باید برای حفظ برجام در برابر آمریکا مقاومت کند

یک روزنامه آلمانی برجام را برای اتحادیه اروپا مسئله‌ای امنیتی دانسته و تاکید کرد که این اتحادیه باید برای حفظ آن تلاش کرده و در برابر آمریکا مقاومت کند.

موگرینی: تلاش می‌کنیم ایران را در توافق نگه داریم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که (اتحادیه)، شرکت‌های کوچک و متوسط را برای تجارت با ایران تشویق می‌کند تا مردم ایران را از منافع اقتصادی برجام بهره‌مند کند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: دولت تیم اقتصادی خود را متناسب با شرایط "جنگ اقتصادی" تغییر دهد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اقتصاد ما با منابع بخش دولتی به اندازه کافی آزمون و خطا داشته است، گفت: ضرورت دارد دولت تیم خود را متناسب با شرایط جنگ اقتصادی تغییر دهد و از جوانان فعال و متخصص در این حوزه استفاده کند.

عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

سید عباس عراقچی تاکید کرد: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است.