رییس شورای اروپا: با دوستانی مثل ترامپ، دشمن می‌خواهیم چه کار؟!

رییس شورای اروپا در توییتر خود اظهاراتی طعنه‌آمیز خطاب به رییس‌جمهوری آمریکا مطرح کرد.مطالب مرتبط

اروپا و آمریکا دشمن قسم‌خورده ایران هستند

امام جمعه مشهد گفت: امروز اروپا دانه می‌ریزد، اما اروپا و آمریکا فرقی ندارند و همه آنها دشمن قسم‌خورده هستند، فقط روش‌هایشان متفاوت است.

ترامپ دشمن خبرنگاران

تهران - ایرنا - 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا طی مدت حضور در کاخ سفید به خاطر منش شخصیتی خاص، چهره ای متفاوت از همقطاران سیاستمدار خود ارائه کرده و این تمایز رفتاری را در شکل های مختلف از جمله برخورد با خبرنگاران و رسانه ها به عنوان چشم بینای جامعه بر

گریزمان: می‌خواهیم فاتح سوپرجام اروپا شویم

مهاجم اتلتیکو مادرید اعلام کرد بازیکنان این تیم مشتاق فتح سوپرجام اروپا هستند.

سردرگمی روسیه و اروپا از سیاست های ترامپ

تهران – ایرنا – روزنامه القدس العربی دوشنبه در گزارشی به قلم «رائد صالحه» به تعارض ها و تناقض های سیاست خارجی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا پرداخته و معتقد است این تناقض باعث اختلاف میان وی و دولت آمریکا شده و روسیه و اروپا را نیز سردرگم کرده است.

پویش رسانه‌های خبری آمریکا علیه ترامپ

رسانه‌های خبری آمریکا که دونالد ترامپ آن‌ها را «دشمن مردم» خطاب کرده است، پویشی برای مقابله با لفاظی‌های ترامپ و تاکید بر اهمیت مطبوعات آزاد به راه انداخته اند.

اقدامات ترامپ برای امنیت منطقه مضر است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات ترامپ برای امنیت منطقه مضر است و رئیس‌جمهور آمریکا رفتار خصمانه‌ای را دنبال می‌کند که بی‌پاسخ نخواهد ماند.

موگرینی از زلاندنو ترامپ را هدف قرار داده است

کوالالامپور - ایرنا - یک رسانه نیوزیلندی در انعکاس موضعگیری فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مورد تحریم های آمریکا علیه ایران گزارش داد: فدریکا موگرینی دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را از نیوزیلند (زلاند نو) م

قدردانی «خضری» از رئیس‌جمهور برای سرپرستی محسنی‌بندپی در وزارت تعاون

یک نماینده مجلس شورای اسلامی از رییس جمهور برای انتخاب محسنی بندپی به عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قدردانی کرد و گفت: ما از رییس جمهور می‌خواهیم که آقای محسنی بندپی با سابقه ۱۲ سال نمایندگی مجلس شورای اسلامی را برای وزارت تعاون، کار و رفاه

تضعیف دولت همسویی با دشمن است

سبزوار- ایرنا- نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی تضعیف دولت را همسویی با دشمن توصیف و بیان کرد: در شرایطی که عملیات رسانه ای و اقتصادی دشمن علیه کشور جاری است و نیاز به حفظ وحدت وجود دارد طرح سئوال از رئیس جمهوری به نفع

آلمان و اروپا نباید بر اساس ذائقه ترامپ تصمیم گیری کنند

یک روزنامه آلمانی با اشاره به برخی رویدادهای جهانی بر لزوم تاثیرگذاری بیشتر آلمان و اروپا بر مسائل بین المللی تاکید کرد.

رفتارهای اخیر احمدی‌نژاد بازی در پازل دشمن است/ نظام به ادعاهای او توجهی نخواهد کرد

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه، رفتار اخیر احمدی‌نژاد را، بازی در پازل دشمن دانست و گفت: دشمن خواستار سقوط دولت و به‌هم ریختن وضعیت داخلی کشور است تا به خیال خود به دنیا نشان بدهد که ایران نتوانست در برابر تحریم‌ها مقاومت کند.

من و لاریجانی در جریان تشکیل حزب رهروان نیستیم/۸۵ درصد سپرده‌ها در اختیار ۲.۵ درصد مردم

رییس فراکسیون مستقلین ولایی با رد کردن تشکیل حزب رهروان، گفت: ضمن احترام به آقای نعمتی و دوستانی که در مسیر تشکیل چنین حزبی هستند، بنده و آقای لاریجانی در جریان این موضوع نیستیم کما این‌که به نظرمان اولویت‌های مهم‌تری برای پرداختن به آن در کشور وجود دارد.

نماینده مجلس: تضعیف دولت همسویی با دشمن است

سبزوار- ایرنا- نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی تضعیف دولت را همسویی با دشمن توصیف و بیان کرد: در شرایطی که عملیات رسانه ای و اقتصادی دشمن علیه کشور جاری است و نیاز به حفظ وحدت وجود دارد طرح سئوال از رئیس جمهوری به نفع

پیشنهادمذاکره باتحریم معناندارد/در برابر زور می‌ایستیم

رئیس جمهور گفت: من به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی به مردم عرض می کنم که برنامه ما همچنان برنامه صلح آمیز است. البته در برابر حرف زور خواهیم ایستاد و وقتی می ایستیم پاسخ مثبت خواهیم گرفت.

ترامپ تهدید جهانی

پکن - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروزه نه تنها با ایران بلکه با اتحادیه اروپا ، چین، روسیه، کانادا، کره جنوبی، کره شمالی، ژاپن و این اواخر نیز با ترکیه به مخالفت برخاسته است و با هر کدام از این کشورها در زمینه ای درگیر است.

رسانه‌های آمریکایی علیه لفاظی‌های ترامپ یادداشت می‌نویسند؛ "ما دشمن مردم نیستیم"

روزنامه بوستون گلوب در واکنش به حملات مکرر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا علیه رسانه‌ها پیشنهاد داد که در ۱۶ ماه اوت رسانه‌های سراسر آمریکا از بهترین سلاح جمعی خود استفاده کرده و یک یادداشت مستقل درباره حملات ترامپ درباره رسانه‌ها بنویسند.

با دکترین مشخص حداقل آشفتگی در بازار و اقتصاد را خواهیم داشت

‌نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: اروپا باید جای خالی آمریکا در برجام را پرکند.

فتاحی: در دیدار پرسپولیس - الدحیل حسینیه صد هزار نفری در ورزشگاه آزادی خواهیم داشت

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: بازی پرسپولیس و الدحیل قطر شب تاسوعای حسینی برگزار می شود و مطمئنا مانند بازی ایران و کره جنوبی حسینیه صدهزار نفری در ورزشگاه آزای خواهیم داشت.

امروز دشمن روی گسل‌های اجتماعی سرمایه گذاری کرده است

معاون وزیر کشور و رییس سازمان امور اجتماعی گفت: امروز دشمن روی گسل‌های اجتماعی سرمایه گذاری کرده و باید همه هوشیار باشیم و با برنامه‌ریزی اجازه پیشبرد اهداف آنها را ندهیم.

اتحادیه اروپا با ناتوانی در حفظ برجام نشان می‌دهد یک «ببر کاغذی» است

شورای آتلانتیک تأکید کرد، عدم موفقیت اروپایی‌ها برای تضمین اجرای توافق هسته‌ای ایران ثابت کرد، اتحادیه اروپا یک «ببری کاغذی»، بیش نیست.