نتایج نهایی انتخابات عراق طی دو روز دیگر اعلام می‌شود

کمیساریای انتخابات عراق امروز (چهارشنبه) تاکید کرد که نتایج نهایی انتخابات پارلمانی برگزار شده در این کشور، طی دو روز دیگر اعلام می‌شود.مطالب مرتبط

نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق اعلام شد

بغداد- ایرنا - کمیسیون عالی مستقل انتخابات عراق از دقایقی پیش با آغاز کنفرانس خبری، در حال اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق است.

در حال تکمیل/آغاز اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق

سرانجام پس از گذشت یک هفته از برگزاری اولین انتخابات پارلمانی پساداعش در عراق، کمیسیون عالی مستقل انتخابات این کشور نتایج نهایی و رسمی آن را اعلام کرد.

فراکسیون مقتدی صدر پیروز نهایی انتخابات پارلمانی عراق

کمیسیون عالی مستقل انتخابات عراق نتایج نهایی انتخابات پارلمانی سال ۲۰۱۸ را در سطح لیست‌ها و کرسی‌ها اعلام کرد و طبق نتایج فراکسیون صدر پیروز نهایی انتخابات عراق شد.

پیام «مسعود بارزانی» پس از اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق

رئیس حزب دموکرات کردستان عراق پس از اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی با اشاره به وضعیت جدید به وجود آمده، ابراز امیدواری کرد که در روابط بغداد و اربیل بازنگری شود.

نتایج نهایی انتخابات عراق اعلام شد

کمیساریای عالی انتخابات عراق بامداد شنبه نتایج انتخابات پارلمانی این کشور را اعلام کرد.

نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق اعلام شد

کمیسیون عالی مستقل انتخابات عراق نتایج نهایی و رسمی انتخابات پارلمانی این کشور را اعلام کرد.]]>

نتایج نهایی انتخابات عراق اعلام شد

ستاد انتخابات وزارت کشور عراق، بامداد شنبه نتایج نهایی انتخابات پارلمانی این کشور را اعلام کرد.

سقوط یک هواپیمای مسافربری در کوبا/ اعلام نتایج نهایی انتخابات عراق/ رایزنی ترامپ و دبیرکل سازمان ملل درباره ایران

سقوط یک هواپیمای مسافربری در کوبا، اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق و رایزنی رئیس‌جمهوری آمریکا و دبیر کل سازمان ملل در خصوص ایران از جمله مهمترین اخبار جهان در ۱۲ ساعت گذشته است.]]>

نتیجه رسمی انتخابات عراق به احتمال قوی امروز اعلام می‌شود

نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق با گذشت چهار روز از موعد اولیه، به احتمال قوی امروز (جمعه) اعلام خواهد شد،

مقایسه توزیع کرسی‌های پارلمان عراق در انتخابات 2018 و 2014

با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق پس از گذشت یک هفته از برگزاری آن، ائتلاف‌های شیعی «سائرون»، «الفتح» و «النصر» و «دولة القانون» به ترتیب در صدر قرار گرفتند.

المیادین: اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق

واکنش آمریکا و سازمان ملل به نتایج انتخابات عراق

آمریکا در واکنش به نتایج انتخابات پارلمانی عراق اعلام کرد که سیاست این کشور در قبال عراق هیچ تغییری نکرده است.

شکایات از نتایج انتخابات عراق مانع تشکیل فراکسیون اکثریت

برخی شکایات به نتایج انتخابات پارلمانی عراق، گمانه‌زنی‌ها و شایعات درباره درستی و شفافیت این نتایج، موانعی را در مسیر گفت‌وگوهای نهایی برای تشکیل فراکسیون اکثریت یا بزرگتر که مسؤول معرفی نخست وزیر آتی خواهد بود، ایجاد کرده‌، همزمان برخی منابع در فراکسیون

گزارش تسنیم| چه کسی پیروز انتخابات پارلمانی عراق است؟

چهارمین دوره انتخابات پارلمانی عراق روز شنبه 22 اردیبهشت ماه برگزار شد و نتایج آن حدود یک هفته بعد اعلام گردید. اکنون سؤال این است که چه کسی پیروز این دور از انتخابات عراق بوده است؟

منتظر دود سفید ابر ائتلاف عراق - داود پورصحت*

اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی در عراق در هفته گذشته و اعلام ائتلاف های پیروز این روزها بازار رایزنی ها برای تشکیل ابرائتلاف این کشور را برای تشکیل دولت بسیار داغ کرده است .

اعلام نتایج نهائی انتخابات عراق

کمیسیون انتخابات عراق اعلام کرد: ائتلاف مقتدی صدر با ۵۴ کرسی جایگاه نخست و فتح با کسب ۴۷ کرسی و العبادی ۴۲ کرسی به ترتیب در رتبه دوم و سوم قرار گرفتند.

سائرون، الفتح و النصر صدرنشین انتخابات عراق شدند

بغداد-ایرنا - نتایج نهایی انتخابات عراق نشانگر پیشتازی ائتلاف های سائرون نزدیک به مقتدا صدر رهبر جریان صدر عراق، الفتح به رهبری هادی العامری دبیرکل سازمان بدر و نزدیک به الحشد الشعبی، و النصر به رهبری حیدرالعبادی نخست وزیر عراق است.

انتخابات عراق از تشکیک در نتایج تا دندان های تیز ترامپ

بغداد- ایرنا- با درخواست 81 نماینده پارلمان عراق برای برگزاری جلسه فوق العاده پارلمان جهت بررسی نتایج و حواشی انتخابات پارلمانی این کشور، تشکیک در این انتخابات وارد فاز تازه ای شد.

روند قانونی تشکیل دولت در عراق و احتمالات موجود

نتایج رسمی انتخابات پارلمانی عراق بالاخره پس از گذشت یک هفته از پایان رای‌گیری، اعلام شد و ائتلاف "السائرون" مقتدی صدر از دیگر ائتلاف‌های حاضر در رقابت‌ها پیش افتاد، اما این پیش افتادن لزوما به معنای تشکیل دولت آتی عراق توسط صدر نیست و بر اساس قانون اساس

مک گورک: مشکلات انتخابات عراق را حل می کنیم!

بغداد- ایرنا- به گفته یک نامزد انتخابات از ائتلاف 'التغییر'، 'برت مک گورک' فرستاده ویژه ترامپ در دیدار احزاب کرد عراقی معترض به نتایج انتخابات، قول داد پس از بررسی نتایج انتخابات، راه حلی مورد رضایت همه طرف ها ارائه کند.