اجرای طرح ویژه نظارت بر بازار در ماه رمضان +فیلم

طرح ویژه نظارت بر بازار با هدف نظارت بر قیمتها، توزیع و عرضه ی کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان اجرا می شود.مطالب مرتبط

اجرای طرح ویژه نظارت بر کالاها با 50 اکیپ ثابت و سیار در لرستان

رئیس بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از اجرای طرح ویژه نظارت بر کالاها در استان خبر داد.

نظارت بر بازار جهت جلوگیری از گران‌فروشی، کم‌فروشی و احتکار تشدید شود

دادستان عمومی و انقلاب اهر بر لزوم تشدید نظارت بر بازار، اخلال گران اقتصادی و بازار، گران‌فروشی، کم‌فروشی و احتکار در شهرستان اهر تأکید کرد گفت: نظارت بر بازار نباید تنها به قیمت، گران‌فروشی و احتکار ختم شود بلکه نظارت بر کیفیت اهمیت ویژه‌ای دارد.

طرح تشدید نظارت بر بازار ایلام آغاز شد

ایلام - ایرنا - معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار و واحدهای صنفی استان در قالب گشت های متمرکز و هماهنگ خبر داد.

مردم نقش مهمی در ثبات بازار ارز دارند

سفیر ایران در تهران تاکید کرد: امید است با اجرای موثر و اعمال نظارت‌های لازم، بسته پیشنهادی، نرخ ارز را تا حد مناسبی تعدیل نماید و التهاب در بازار پولی و مالی کشور کنترل و مدیریت گردد.]]>

اجرای طرح ویژه نظارت بر عملکرد کارواش‌های غرب تهران

طرح ویژه کنترل کیفی عملکرد کارواش های سطح منطقه 5 با هدف کاهش آلودگی های زیست محیطی، صرفه جوئی در مصرف آب و رفع مزاحمت های ناشی از سد معبر اجرایی شد .

ایجاد ۱۵ شعبه برای نظارت بر بازار

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از نظارت موثر بر بازار و عرضه کالاهای اساسی در استان خبر داد.

محصولات ارگانیک بدون نظارت در بازار عرضه می شود

معاون اداره کل نظارت بر فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه محصولات مختلف با عنوان ارگانیک بدون نظارت در بازار عرضه می شود، از تدوین ضوابط یکپارچه محصولات ارگانیک خبر داد.

اجرای طرح ویژه نظارت بر عملکرد کارواش های غرب تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 5 گفت : طرح ویژه کنترل کیفی عملکرد کارواش های سطح منطقه 5 با هدف کاهش آلودگی های زیست محیطی، صرفه جوئی در مصرف آب و رفع مزاحمت های ناشی از سد معبر اجرایی شد.

بازرسان بر بازار کالا نظارت هدفمند داشته باشند

یزد- ایرنا- فرماندار تفت گفت: بازرسان باید بدون اغماض و چشم پوشی، بر روی هدف اصلی خود یعنی نظارت مستمر و دقیق بر بازار کالا متمرکز باشند.

باید با نظارت از تخلف در بازار جلوگیری شود

لاهیجان-ایرنا- سرپرست فرمانداری لاهیجان گفت:باید با نظارت و کنترل مستمر از سوی ارگان های نظارتی از هرگونه تخلف در بازار و اجحاف به مصرف کنندگان جلوگیری شود.

نظارت مستمر و برخورد با متخلفان الزام امروز بازار است

گنبدکاووس - ایرنا - برخی فعالان اقتصادی گنبدکاووس معتقدند که نظارت مستمر بر قیمت کالا و خدمات در بازار و برخورد جدی با سوء استفاده کنندگان و متخلفان یکی از نیازهای ضروری است که باید توسط متولیان مورد توجه و عمل قرار گیرد.

نظارت اتاق اصناف استان سمنان بر بازار افزایش یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان بر لزوم افزایش و تشدید نظارت اتاق اصناف این استان بر بازار تأکید کرد.

نماینده مجلس: بازار خودرو در انحصار 5 خانواده است

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه افزایش 50درصدی خودرو در بازار ناشی از عدم نظارت بر این بازار است، گفت:چرا بازار پرسود خودرو باید در دستان 5 خانواده باشد.

تشدید نظارت بر چرخه تولید و توزیع دارو/ تغییر قیمت در بازار دارویی رخ نمی‌دهد

رئیس سازمان غذا و دارو تاکید کرد: نظارت بر چرخه تامین و تولید تشدید شده است و با توجه به اینکه تمام داروها و تجهیزات ضروری پزشکی ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت می‌کنند، طبیعتا تغییر قیمتی در بازار رخ نداده است و نخواهد داد.

ایلام|تشدید نظارت‌ها بر بازار ایلام؛ با متخلفان برخورد قاطع می‌شود

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام گفت: نظارت‌ها بر بازار ایلام تشدید شده و با هرگونه تخلف برخورد قاطع و قانونی می‌شود.

نظارت مستمر بر وضعیت بازار بوشهر انجام می‌شود

بوشهر - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: نظارت مستمر بر وضعیت بازار بوشهر انجام می‌شود.

طرح تشدید نظارت بر عمده‌‌فروشی‌ها و انبارهای استان سمنان اجرایی می‌شود

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از اجرای طرح تشدید نظارت بر عمده‌فروشی‌ها و انبا‌رهای این استان خبر داد.

اتهام زدید، استیضاح کردید، حالا سند بیاورید

«مجلس در راس همه امور کشور است» و الحق قوه مقننه حرکت قوای کشور به ویژه قوه مجریه را از طریق قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون، ریل‌گذاری می‌کند و بدین نحو عملکرد دستگاه‌های اجرایی به نحوه رفتار و تصمیم‌های این قوه، گره می‌خورد، اما گاهی طرح مسایلی از سوی

نظارت دقیق بر قیمت کالاهای مصوب ستاد تنظیم بازار در دستورکار باشد

اراک- مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نظارت کامل و پیگیرانه بر قیمت کالاهای مصوب ستاد تنظیم بازار داشته باشد.

افزایش نظارت ادارات کل محیط زیست استان‌ها بر فعالیت قرق‌ها

مدیر کل حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ادارات کل حفاظت محیط زیست استان‌ها، ضمن دریافت تعهد محضری ازتمام مدیران قرق‌های اختصاصی برای اجرای تعهدات قانونی، نظارت کامل و مستمر بر روند اجرای این تعهدات اعمال می‌کنند.