بازپس گیری اراضی ملی در قلات شیراز

در دومین مرحله از بازپس گیری اراضی ملی تصرف شده در منطقه قلات شیراز، صد هکتار از اراضی این منطقه از دست متصرفان پس گرفته شد.مطالب مرتبط

بازپس گیری اراضی دولتی در زرند

یک هزار و 600 متر مربع زمین دولتی در زرند ، از متصرفان غیرقانونی بازپس گرفته و به بیت المال بازگردانده شد.

کتاب «بازپس‌گیری فلسفه» منتشر شد

کتاب «بازپس‌گیری فلسفه: یک مانیفست چند فرهنگی» اثر بریان دبلیو وان نوردن توسط انتشارات دانشگاه کلمبیا منتشر شد.

بازپس گیری یک منطقه کوهستانی در یمن از مزدوران سعودی

چرایی باز پس‌گیری املاک شهرداری از سمن‌ها

رئیس ستاد ساماندهی سمن‌های شهر تهران در مورد چرایی بازپس گیری املاک شهرداری از سازمان‌های مردم نهاد توضیحاتی را ارائه کرد.

با بیش از 100 قانون برای تصمیم‌گیری مواجه‌ایم

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: رده سازمانی مدیریت امور اراضی با هیچکدام از وظایفی که به عهده ما است، همخوانی ندارد و این مساله مشکل‌ساز است.

وقف 800 هزار دلاری روشندل شیرازی برای روشندلان ایران

روشندل شیرازی سود حاصله از سپرده‌های 500 هزار دلاری و 278 هزار و پانصد دلاری و 7 قطعه زمین مزروعی واقع در مناطق قلات و قصرالدشت شیراز را برای کمک به روشندلان ایران اسلامی وقف کرده است.

260 هزار هکتار از اراضی ملی فارس حدنگاری شد

شیراز- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت:با هدف مبارزه با زمین خواری و حفظ و احیای عرصه های منابع طبیعی 260 هزار هکتار از اراضی ملی استان فارس حدنگاری شد.

11هزار تن چغندر قند از اراضی شوط برداشت می شود

ارومیه- ایرنا- فرماندار شوط گفت: امسال در بیش از 220 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان چغندر قند کشت شده است و بر اساس پیش بینی کارشناسان جهاد کشاورزی 11 هزار تن چغندرقند از این اراضی تولید می شود.

شکل گیری نظام آموزشی ادبیات خلاق در دستور کار است

شیراز- ایرنا- رییس انجمن ترویج زبان و ادب فارسی گفت : شکل گیری نظام آموزشی ادبیات خلاق در دانشگاه‌ها برای سال 1407 در دستور کار است.

واکنش کارشناس سیاسی کویت به اشغال اراضی این کشور توسط عربستان

رئیس مرکز مطالعات راهبردی کویت با اشاره به اشغال اراضی استراتژیک این کشور توسط عربستان سعودی تأکید کرد که این اراضی را باز پس خواهند گرفت.

823 هزار هکتار اراضی همدان سنددار شدند

همدان- ایرنا- رئیس اداره ممیزی و حدنگاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان گفت: سند 823هزار هکتار از اراضی منابع طبیعی این استان با هدف تثبیت مالکیت دولت و جلوگیری از سوء استفاده احتمالی از این اراضی دریافت شده است.

۱۹هکتار از اراضی ملی کرمانشاه به بیت المال بازگشت

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: در شش ماهه نخست سال جاری ۲۶۳ فقره پرونده به عنوان تخریب و تصرف در اراضی ملی و منابع طبیعی و قطع درختان جنگلی در دادسرای کرمانشاه تشکیل و ۱۹ هکتار از اراضی و منابع طبیعی به بیت المال بازگشت.

پرواز شیراز – مسقط دچار نفص فنی شد

شیراز-ایرنا- مدیرکل فرودگاه های استان فارس گفت: نقص فنی در پرواز شیراز - مسقط باعث شد تا هواپیمای شرکت آسمان در فرودگاه شهید دستغیب شیراز فرود اضطراری داشته باشد.

پرواز شیراز – مسقط دچار نفص فنی شد

شیراز-ایرنا- مدیرکل فرودگاه های استان فارس گفت: نقص فنی در پرواز شیراز - مسقط باعث شد تا هواپیمای شرکت آسمان در فرودگاه شهید دستغیب شیراز فرود اضطراری داشته باشد.

ترویج فرهنگ مطالعه توسط پزشک روستایی در تاکستان + فیلم

ترویج فرهنگ مطالعه به سبک پزشک تاکستانی؛ دکتر حسین پَژَم، پزشک روستای قلات تاکستان است.

15 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی ورامین آزاد سازی شد

تهران – ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: با تخریب 4 مورد دیوارکشی و تفکیک اراضی کشاورزی در بخش مرکزی ورامین 15 هزار متر مربع از اراضی این شهرستان آزاد شد.

یک پنجم ناوگان اتوبوسرانی شیراز نوسازی می شود

شیراز-ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر درون شهری شیراز گفت: با ورود 185 دستگاه اتوبوس جدید به چرخه حمل و نقل عمومی شیراز، یک پنجم از ناوگان اتوبوسرانی این کلانشهر نوسازی می شود.

حافظ شیراز ، آوازه اش جهان گستر است

شیراز- ایرنا- استادان ادبیات فارسی و حافظ‌ پژوهان در نشستی دوستانه در شیراز، وضعیت مطالعه را در کشور‌های خود تشریح کردند و اهمیت شهر شیراز و شاعران بلند‌آوازه آن را در سیر تاریخی و فرهنگی کشور خود بسیار مهم ارزیابی کردند.

نبود امکانات لازم برای زنده‌گیری در کشور/ زنده‌گیری در اسارت تلفاتی ندارد

یک کارشناس برجسته حیات وحش معتقد است: تلفات ۵۰ درصدی برای زنده‌گیری گورخر قابل قبول نیست و باید علت آن را ریشه یابی کرد اما مدیرکل اسبق دفتر حیات وحش می‌گوید: ما امکانات لازم را برای زنده‌گیری در اختیار نداریم.

توجه ویژه علوم پزشکی شیراز به سلامت سالمندان/ جایگاه برتر ورزشی

شیراز _ مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز برنامه ریزی مدونی برای سلامت بیش از ۴۲۱ هزار نفر سالمند تحت پوشش دارد.