بازپس گیری اراضی ملی در قلات شیراز

در دومین مرحله از بازپس گیری اراضی ملی تصرف شده در منطقه قلات شیراز، صد هکتار از اراضی این منطقه از دست متصرفان پس گرفته شد.مطالب مرتبط

رفع تصرف اراضی ملی در جهرم

اراضی تصرف شده در جهرم از متصرفان بازپس گرفته شد.

چالش‌های "ارتش ملی" شورشیان سوری

«یک "ارتش ملی" از سوی شورشیان سوری و با کمک ترکیه در حال شکل گیری است که می‌تواند به یک مانع بلندمدت برای احیا و بازپس‌گیری شمال غرب سوریه توسط دولت مرکزی تبدیل شود – التبه این ارتش جدید در صورتی شکل می‌گیرد که این شورشیان بتوانند به رقابت‌ها و تنش‌های بی

10 هکتار از اراضی ملی جهرم رفع تصرف شد

شیراز- ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: 10 هکتار از اراضی ملی جهرم در پلاک 4360 مشهور به سرچشمه رفع تصرف شد.

9 هکتار از اراضی ملی شهرستان خنج رفع تصرف شد

شیراز-ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خنج گفت: 9 هکتار از اراضی ملی این شهرستان که در منطقه حسین آباد روستای باغان واقع شده با حکم مرجع قضایی رفع تصرف و به دولت بازگردانده شد.

اعزام مستشاران نظامی آمریکایی به غزنی

آمریکا اقدام به اعزام مستشاران نظامی به منظور کمک به نیروهای امنیتی افغان در نبردشان برای بازپس گیری کنترل کامل شهر غزنی سه روز بعد از حمله گسترده طالبان به این شهر کرده است.

صدها کودک عراقی بی‌سرپرست، میراث جنگ با داعش

یک‌ سال پس از بازپس‌گیری مناطق اشغالی از داعش، بغداد با معضل دیگری دست و پنجه نرم می‌کند. آمارها از وجود صدها کودک بی‌سرپرست با هویت نامشخص در این مناطق خبر می‌دهند. یک قاضی و یک خبرنگار عراقی از وخامت اوضاع می‌گویند.

کشف زمین خواری ۳۰ میلیاردی

حدود ۲ هزار متر زمین‌های تصرف شده اراضی ملی باز پس گیری است.

حاشیه های بازی تیم های قشقایی شیراز و مس رفسنجان

شیراز-ایرنا- دیدار تیم های قشقایی شیراز و مس رفسنحان که شامگاه یکشنبه در ورزشگاه نوبنیاد پارس شیراز برای نخستین بار برگزار شد، حاشیه هایی به دنبال داشت.

کارخانه مواد شیمیایی درشهرک صنعتی شیراز آتش گرفت

شیراز-ایرنا- آتش سوزی در کارخانه مواد شیمیایی واقع در شهرک صنعتی شیراز بامداد جمعه رخ داد که نیروهای 9 ایستگاه آتش نشانی شیراز پس از حدود سه ساعت آن را خاموش کردند.

حاشیه های نشست شورای شهر شیراز

شیراز- ایرنا- نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در چهل و هشتمین نشست این نهاد از عملکرد سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز انتقاد کرد که این موضوع با واکنش رئیس این سازمان مواجه شد.

پایان مرداد، مهلت تعیین تکلیف اراضی بازآفرینی همدان

معاون وزیر راه و شهرسازی عملکرد استان همدان در تأمین اراضی بازآفرینی و احداث فضاهای شهری را مطلوب ارزیابی کرد و پایان مردادماه را مهلت تعیین تکلیف اراضی بازآفرینی این استان دانست.

28 دیوار کشی غیرمجاز در اراضی کشاورزی پردیس تخریب شد

تهران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیش با تاکید بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان گفت: 28 مورد دیوار کشی غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان تخریب شد.

مثلث زیارتی مشهد، قم و شیراز تشکیل شود

شیراز-ایرنا-شهردار شیراز گفت: به منظور تردد آسان تر زائران و تقویت و توسعه زیرساخت های صنعت گردشگری، می توان مثلث زیارتی با حضور شهرهای مشهد، قم و شیراز تشکیل داد و طرح های مشترک فرهنگی گردشگری اجرا کرد.

نخستین مسابقه فوتبال در ورزشگاه پارس شیراز

ایرنا- شیراز- ورزشگاه 50 هزار نفری پارس شیراز پس از 22 سال از آغاز ساخت، یکشنبه برای نخستین بار میزبان دیدار رسمی فوتبال بود، در این دیدار تیم قشقایی شیراز با نتیجه 4 بر 1 از مس رفسنجان در لیگ دسته اول شکست خورد./عکس: رضا قادری

تعیین تکلیف اراضی بازآفرینی همدان تا پایان مردادماه

همدان - معاون وزیر راه و شهرسازی عملکرد استان همدان در تأمین اراضی بازآفرینی و احداث فضاهای شهری را مطلوب ارزیابی کرد و پایان مردادماه را مهلت تعیین تکلیف اراضی بازآفرینی این استان دانست.

مجوز ورود خانواده ها به ورزشگاه پارس شیراز داده نشد

شیراز - ایرنا - مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: مراجع قانونی، مجوز ورود خانواده ها برای تماشای بازی تیم های قشقایی شیراز و مس رفسنجان در ورزشگاه 50 هزار نفری پارس شیراز(میانرود) را صادر نکردند.

برگزاری نمایشگاه عکس « گذر از دروازه تاریخ » در شیراز

شیراز- آثار اشکان پردل با عنوان «گذر از دروازه تاریخ» با موضوع بازنمایی تصاویر شیراز در خانه فرهنگ وکیل به نمایش گذاشته می شود.

هیچ خط قرمزی به جز سلامت مردم نداریم

شیراز- رئیس مرکز بهداشت شهدای والفجر شهرستان شیراز درواکنش به پلمپ برخی فروشگاه‌های اغذیه‌فروشی معروف در شهر شیراز،برادامه نظارت‌های دقیق و فنی بر عملکرد و محصولات این فروشگاه‌ها تأکید کرد.

شیراز قطب مهندسی پزشکی کشور/ 80 فقره تجهیزات پزشکی در شیراز تولید می‌شود

مدیر جامعه مهندسی پزشکی شیراز گفت: برای تبدیل‌شدن شیراز به‌عنوان قطب مهندسی پزشکی کشور سومین رویداد مهندسی پزشکی درشیراز در حال برگزاری است.

مشاوره ازدواج در شیراز منجر به دوام زندگی مشترک شده است

شیراز-ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بر اساس آمار موجود، مشاوره و برگزاری کلاس های آموزش قبل از ازدواج در شیراز، منجر به دوام زندگی مشترک زوجین شده است.