محکومیت کشتار فلسطینی ها و جنایات رژیم صهیونیستی

در پی بی تدبیری آمریکا در انتقال سفارت این کشور به قبله اول مسلمانان جهان، مهابادی ها هم همصدا با سایرهموطنانمان، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم و حمایت قاطع خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.مطالب مرتبط

انتقال سفارت آمریکا به قدس، راه را برای جنایات رژیم صهیونیستی باز کرد

آنکاراـ ایرناـ عبدالله گل رییس جمهوری سابق ترکیه در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه فلسطین گفت: تصمیم ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس راه جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها را باز کرد.

راهپیمایی مردم اهواز در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

مردم اهواز در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در روز نکبت، بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کرده و این جنایات را محکوم کردند.

راهپیمایی مردم ایران در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

اقشار مختلف مردم در سراسر کشور پس از برگزاری نماز جمعه به راهپیمایی در محکومیت جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها در روز نکبت و همچنین انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس پرداختند.

استرالیا حامی کشتار فلسطینی ها توسط رژیم صهیونیستی است

کوالالامپور-ایرنا-استرالیا و آمریکا تنها کشورهایی بودند که به طرح شورای حقوق بشر سازمان ملل برای اجرای تحقیقات مستقل در مورد خشونت ها و کشتار مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی رای منفی دادند.

اقدامات رژیم اشغالگر در غزه جنایات جنگی است

تهران-ایرنا-'زید رعد الحسین'،کمیسر عالی شورای حقوق بشر سازمان ملل، واکنش مرگبار رژیم صهیونیستی در قبال اعتراضات فلسطینی ها در مرز غزه را به عنوان اقدامی کاملا نامناسب محکوم کرد وگفت، اقدامات این رژیم می تواند مشمول نقض کنوانسیون های ژنو و در زمره جنایات ج

مصر خواستار تحقیقات بین المللی برای جنایات رژیم صهیونیستی شد

الجزیره - ایرنا - وزیر خارجه مصر که به نمایندگی از رئیس جمهوری این کشور در نشست سازمان همکاری اسلامی در استانبول شرکت کرده بود، خواستار تحقیقات مستقل و شفاف بین المللی در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در حق فلسطینی های بی دفاع شد.

متعرضان به جنایات رژیم صهیونیستی در نیویورک تجمع کردند

نیویورک- ایرنا- صدها معترض به جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها، عصر جمعه به وقت محلی در میدان تایمز منهتن نیویورک تجمع کردند.

راهپیمایی مردم تهران در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف

نمازگزاران تهرانی در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در روز نکبت و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کردند.

کاریکاتور/بی‌اعتنایی رژیم‌صهیونیستی به مجامع‌بین‌الملل

دلیل نا کامی تلاش ها برای کاستن از درد و رنج مردم فلسطین دلگرمی رژیم صهیونیستی به حمایت متحدان خود در ادامه جنایات مستمر علیه مردم فلسطین است. باوجود درخواست‌های مکرر جامعه بین المللی و محکومیت رژیم صهیونیستی در مجامع بین المللی، این رژیم با اتکا به حمایت

تظاهرات همبستگی با فلسطین در شهرهای ایتالیا

شهرهای رم و سالرنو در ایتالیا روز جمعه صحنه برپایی تجمعاتی گسترده در حمایت از ملت فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها بود.

کاریکاتور/ استاد حیله و تزویر!!!

دفاع شرم‌آور نتانیاهو از کشتار فلسطینیان / بنیامین نتانیاهو؛ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از قتل عام ده‌ها فلسطینی به دست نیروهای جنایتکار ارتش آن رژیم در جریان اعتراض فلسطینی‌ها دفاع کرده است.

راهپیمایی نمازگزاران اردبیلی در محکومیت جنایات صهیونیستها

امروز همزمان با برگزاری مراسم نماز جمعه، مردم انقلابی مناطق مختلف استان اردبیل با برگزاری راهپیمایی و یا سردادن شعارهای انقلابی جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی وحمایتهای شیطان بزرگ از این رژیم کودک کش را محکوم کردند.

پارلمان اسرائیل نسل‌کشی ارامنه را به رسمیت شناخت

کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی ) شب گذشته پیش‌نویس قانونی را درباره به رسمیت شناختن ادعاها درباره وقایع ۱۹۱۵ را تصویب کرد. این در واکنش به مواضع اخیر ترکیه در محکومیت کشتار فلسطینی‌ها در غزه و سیاست‌های یهودی سازی تل‌آویو در شهر قدس بود.

پارلمان افغانستان: «سکوت مرگبار» جامعه بین‌المللی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی پذیرفتنی نیست

اعضای پارلمان افغانستان امروز با صدرو بیانیه‌ای «سکوت مرگبار» جامعه بین‌المللی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی محکوم کرده و از کشورهای اسلامی خواسته است تا برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی گام های عملی بردارند.

جنایات اسرائیل در دیوان بین‌المللی رسیدگی شود

استانبول- ایرنا- دبیرکل سازمان همکاری اسلامی گفت که جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی به خصوص کشتار اخیر در نوار غزه باید در دیوان بین المللی کیفری رسیدگی شود.

شلیک به سوی تظاهرات کنندگان فلسطینی قانونی است

تهران - ایرنا - دیوان عالی رژیم صهیونیستی کشتار مردم غزه به دست نظامیان این رژیم را قانونی خواند.

راهپیمایی بزرگ حمایت از فلسطین در استانبول/سفیر انگلیس: اشتباه آمریکا در قدس را تکرار نمی‌کنیم

به دنبال کشتار ده‌ها فلسطینی به دست سربازان رژیم صهیونیستی مردم ترکیه در اعتراض به جنایات اسرائیل و حمایت از ملت فلسطین با حضور رئیس جمهوری ترکیه ونخست وزیر فلسطین در استانبول، تظاهرات کردند.

عملیات یک فلسطینی در پاسخ به جنایات نظامیان صهیونیست در کرانه باختری

یک فلسطینی پیش از بازداشت به سوی نیروهای مرزی ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه بیت جالا در کرانه باختری آتش گشود.

استمرار جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود با حمایت آمریکایی‌ها

نماینده دائم ایران در سازمان ملل با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود در فلسطین و یمن گفت: آنها در شرایطی به حملات خود علیه غیرنظامیان ادامه می‌دهند که به حمایت آمریکا پشت‌گرم هستند.

شهادت دختر جوان فلسطینی طی جنایت جدید رژیم صهیونیستی در قدس

پلیس رژیم صهیونیستی با تیراندازی مستقیم و از فاصله نزدیک به یک دختر فلسطینی در قدس به این بهانه که وی به دستور ایست سربازان این رژیم توجهی نکرده، وی را به شهادت رساند. این صفحه‌ای تازه از جنایت این رژیم است.