ابلاغ رسمی حکم شهردار جدید تهران توسط وزیر کشور

حکم محمد علی افشانی به عنوان شهردار جدید تهران چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت توسط رحمانی فضلی وزیر کشور به او اعطا شد.مطالب مرتبط

اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان پس از ابلاغ رسمی

وزیر کشور: قانون منع به کار گیری بازنشستگان دو ماه پس از ابلاغ رسمی اجرا می‌شود.

نظر وزیر کشور درباره شهردار کرج هنوز ابلاغ نشده است

عضو شورای شهر کرج گفت: هنوز وضعیت احراز صلاحیت شهردار منتخب کرج از طرف وزارت کشور به شورای شهر اعلام نشده است.

طرح ممنوعیت اشتغال بازنشستگان پس از ابلاغ اجرا می شود

تهران- ایرنا- «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور، گفت: طرح منع به کارگیری بازنشستگان در صورت تایید نهایی شورای نگهبان و ابلاغ آن، در وزارت کشور اجرایی می شود زیرا همه ما باید تابع قانون باشیم.

کمدین سابق نخست وزیر اسلوونی شد

تهران – ایرنا - «مارجان سارک» کمدین، بازیگر و شهردار پیشین در اسلوونی روز جمعه با حمایت شکننده نمایندگان پارلمان به عنوان نخست وزیر جدید این کشور برگزیده شد.

بخشنامه شیوه تامین ارز ابلاغ شد

تهران- ایرنا- بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از به روز رسانی و ابلاغ ترتیبات جدید تامین ارز برای واردات پس از اخذ ثبت سفارش/ ثبت خدمت و تایید گواهی ثبت آماری خبر داد.

طرح ممنوعیت اشتغال بازنشستگان پس از ابلاغ، اجرا می شود

اصفهان - ایرنا- « عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور، گفت: طرح منع به کارگیری بازنشستگان در صورت تایید نهایی شورای نگهبان و ابلاغ آن، در وزارت کشور اجرایی می شود زیرا همه ما باید تابع قانون باشیم.

قانون منع بکارگیرى بازنشستگان پس از ابلاغ اجرایى مى‌شود/ دولت مصمم به واگذارى بیشتر اختیارات به استان‌ها است

وزیر کشور درباره اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در وزارت کشور گفت: این قانون هر زمانی که به ما ابلاغ شود، اجرا می شود لذا همه باید از قانون تبعیت کنیم.]]>

رسیدگی به ۲۰ پرونده ناشران تهرانی/ چند حکم با تائید وزیر ابلاغ شد

هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات ناشران استان تهران با بررسی حدود نیمی از ۲۰ پرونده رسیده به هیئت، احکامی را برای متخلفین صادر کرد که پس از تائید از سوی وزیر ارشاد، به متخلفین ابلاغ شد.

ابلاغ دستورالعمل مدیریت سرمازدگی در باغات کشور

معاون وزیر جهاد کشاورزی دستورالعمل اجرایی پیشگیری و مدیریت بحران سرمازدگی، یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه های کشور را ابلاغ کرد.

دستورالعمل پیشگیری از سرمازدگی باغ های کشور ابلاغ شد

تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی دستورالعمل اجرایی پیشگیری و مدیریت بحران سرمازدگی، یخ زدگی و تگرگ در باغ ها و گلخانه های کشور را ابلاغ کرد.

تهران بی‌گدا؛ چرا رویای آقای شهردار محقق نمی‌شود

تهران- ایرناپلاس- وعده تبدیل تهران به شهر بدون گدا آن هم در طول یک سال از سوی شهردار تهران، واکنش‌های بسیاری را در پی داشت. این در حالی است که بر اساس قانون، شهرداری تنها یکی از 12 ارگان متولی ساماندهی تکدی‌گران است.

در صورت ابلاغ قانون بازنشستگان تغییرات به سرعت آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در صورت ابلاغ قانون بازنشستگان همان هفته اول تغییرات آغاز خواهد شد، گفت: تلاش ما سپردن امور به جوانان است و به طور حتم حضور مدیران جوان موجب ایجاد تغییرات مثبت در ورزش کشور می شود.

مدت زمان اعلام شده برای ابلاغ آیین‌نامه‌های جدید رانت‌شکن

قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در مدت زمانی بیست روزه و حداکثر تا یک ماه دیگر، آیین نامه‌های جدیدی برای توسعه و تسهیل راه اندازی کسب و کارهای نوپا ابلاغ می‌شود که رانت‌شکن است و باعث حذف برخی مجوزهای فعلی خواهد شد.

نخست‌وزیر جدید ارمنستان به زودی به ایران سفر می‌کند

دبیر شورای امنیت ارمنستان روز پنجشنبه از قصد نخست‌وزیر جدید این کشور برای سفر به تهران در آینده نزدیک خبر داد.

اعلامیه تفسیری ایران درباره کنوانسیون رژیم حقوقی خزرمنتشر شد

تهران-ایرنا- همزمان با امضای کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر توسط سران 5 کشور ساحلی این دریا، وزیر امور خارجه با ارسال نامه ای رسمی به همتایان روسی، قزاقستانی، آذربایجانی و ترکمنستانی خود، اعلامیه تفسیری جمهوری اسلامی ایران در مورد این کنوانسیون را ارائه د

بخشنامه نحوه تامین ارز ابلاغ شد

ترتیبات جدید تأمین ارز به منظور واردات پس از دریافت ثبت سفارش ‏؛ ثبت خدمت و تایید گواهی ثبت آماری از سوی بانک مرکزی به روز رسانی و ابلاغ شد.

انتصاب دیگر در شهرداری تهران

شهردار تهران قائم جدید معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران را انتخاب کرد.

شهر، شهردار می خواهد

رشت - ایرنا - اوایل مردادماه جاری، استعفای مسعود نصرتی قزوینی نژاد شهردار رشت در شورای اسلامی این کلانشهر بررسی و در نهایت با استعفای او موافقت شد و اینک، با انتخاب و معرفی اعضای هیات رئیسه جدید سال دوم دوره پنجم شورا، همه در انتظار گزینش شهردار هستند.

افشانی دوباره تذکر گرفت/ ۵۰درصد اتوبوس‌های سامانه ۵ اتوبوسرانی تهران متوقف هستند

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه بر اساس آمار منتهی به تیرماه از تعداد 1189 دستگاه اتوبوس تندرو، تعداد 552 دستگاه به دلایل مختلف متوقف هستند، گفت:درخواست دارم این تذکر به شهردار تهران جهت رسیدگی و رفع این معضل و ارایه نتیجه به شورا ابلاغ شود.

ماجرای ابطال پایان‌نامه شهردار کرج/شورا در انتظار نظر وزیر کشور

کرج - رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج آخرین وضعیت ابطال پایان‌نامه شهردار منتخب کرج را تشریح کرد.