ابلاغ رسمی حکم شهردار جدید تهران توسط وزیر کشور

حکم محمد علی افشانی به عنوان شهردار جدید تهران چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت توسط رحمانی فضلی وزیر کشور به او اعطا شد.مطالب مرتبط

هاشمی: از موضوع شنود بگذرید/ جایم در شورا راحت است

رئیس شورای شهر تهران درباره انتخاب شهردار جدید، نامه وزیر کشور و شائبه نصب شنود در دفتر معاونین شهردار توضیحاتی را ارائه کرد.

طرح تفصیلی بومهن پس از 14 سال تصویب شد

تهران- ایرنا- شهردار بومهن شهرستان پردیس با اشاره به ابلاغ طرح تفصیلی این شهر پس از 14 سال گفت: طرح تفصیلی سه شنبه هفته گذشته به طور رسما تصویب و از سوی استانداری تهران به شهرداری ابلاغ شد.

شهردار جدید بابلسر انتخاب شد

اعضای شورای اسلامی شهر بابلسر با 7 رای در جلسه رسمی شورا، رضا رحیمی را بعنوان شهردار بابلسر انتخاب کردند.]]>

ایجاد 2 مرز مشترک جدید ایران با ترکیه به کجا رسید؟

استاندار آذربایجان غربی با تشریح برخی از مهم‌ترین دستاوردهای سفر اخیر خود و وزیر کشور به ترکیه گفت: در نشستی که به همراه وزیر کشور با مقامات کشور ترکیه داشتیم ایجاد مرز رسمی در کوزه‌رش سلماس و بورالان ماکو پیگیری شد.

تفویض اختیار خرید املاک تا سقف 300 هزار میلیارد ریال توسط شهردار قم

در شصت و هفتمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم تفویض اختیار خرید املاک تا سقف 300 میلیارد ریال به شهردار قم از طریق کمیته‌ای معین با رعایت تشریفات قانونی به تصویب رسید.

وزیر آموزش و پرورش:هشت هزارکلاس درس جدیددرکشور ساخته شده است

تهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی جاری هشت هزار کلاس درس جدید به مجموعه مدارس کشور افزوده شده که 50 درصد این کلاس های درس توسط خیرّین نیک اندیش احداث شده است.

توضیحات شهردار تهران درباره شنود مکالمات و دیدارش با لاریجانی

شهردار تهران با ابراز "انتشار خبری مبنی بر شنود مکالمه‌ها و معاونین توسط بنده پلشت‌ترین کار بود" گفت: بنده هیچ‌وقت این کار را نکردم و قطعاً با کسانی که این موضوع را مطرح کردند برخورد قضایی خواهد شد.

ایجاد 2مرز رسمی جدید بین آذربایجانغربی و ترکیه پیگیری می شود

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با تشریح نتایج سفر وزیر کشور به ترکیه طی روز پنجشنبه هفته گذشته گفت: طبق هماهنگی های صورت گرفته در این سفر، ایجاد 2 مرز جدید بین این استان و ترکیه در شهرستان های سلماس و ماکو به صورت کارشناسی بررسی می شود.

بخشنامه جبران اثر رشد نرخ ارز بر طرح‌های عمرانی ابلاغ شد

تهران- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دستورالعمل شیوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل را ابلاغ کرد.

شنود شهردار؛ ادعا یا واقعیت؟

ادعای شنود از تلفن و پیامک معاونان شهردار تهران از توئیت شامگاهی یکی از خبرنگاران آغاز و خیلی زود فراگیر شد و پس از اظهار شهردار تهران مبنی بر دروغ پردازی در این موضوع و واکنش هاشمی رییس شورای شهر تهران در این باره، برخی از اعضای شورای شهر تهران نیز در ای

شهردار تهران باید استعفا دهد

تهران- ایرنا- معاون قوانین مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب افراد بازنشسته یا بازخرید شده به عنوان شهردار ممنوع است و شهردار فعلی تهران باید استعفا دهد.

وزیر خارجه جدید قرقیزستان انتخاب شد

تهران - ایرنا - پارلمان قرقیزستان به چنگیز آیداربیک اف، سفیر این کشور در ژاپن به عنوان وزیر خارجه جدید رای اعتماد داد.

٨٢ درصد صادرات کشور توسط 5٠٠ شرکت انجام می شود

تهران- ایرنا- معاون صادراتی وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: 82 درصد صادرات کشور توسط 500 شرکت انجام می شود که این امر ضرورت برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری برای توانمندسازی بنگاه‌ها و ظرفیت سازی توسعه صادرات را بیش از پیش نشان می‌دهد.

منتظر استعلام و ابلاغ وزیر کشور در مورد وضعیت "شهرداران بازنشسته" هستیم

رئیس شورای شهر مشهدمقدس گفت: منتظر استعلام و ابلاغ وزیر کشور در مورد وضعیت شهرداران بازنشسته هستیم.

رئیس جمهوری یک قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

تهران - ایرنا - رئیس جمهور «قانون نفسیر بند «ه» تبصره (1) قانون بودجه سال 1397 کل کشور» را برای اجرا به وزارت نفت و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.

مجلس تکلیف شهردار تهران را مشخص کرد

معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نامه رئیس شورای عالی استان‌ها با اعلام این‌که «انتخاب افراد بازنشسته یا بازخرید شده به عنوان شهردار ممنوع است» تاکید کرد که «شهردار فعلی تهران باید استعفا دهد».

ابهام زدایی از سخنان شهردار/تنها پادگان ۰۶ در تهران می‌ماند

شهردار تهران بارها درسخنان خود به ماندگاری پادگان‌ها در شهر اشاره کرده اما رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهرتهران می گوید :منظورآقای شهردار تنها پادگان ۰۶ است.

شهردار مشهد از شورا دو تذکر گرفت

مشهد- ایرنا- ابلاغ دو مورد تذکر به شهردار مشهد از سوی شورای این شهر روز دوشنبه در نشست شورای اسلامی شهر مشهد اعلام شد.

قول نمایندگان مجلس برای پیگیری وضعیت شهرداران/ استفساریه وزیر کشور جهت تعیین‌تکلیف شهردار تهران

رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران در مورد جلسه چهارساعته اعضای شورا با نمایندگان مجلس، توضیحاتی را ارائه کرد.

نظرات هیات عالی نظارت مجمع تشخیص توسط شورای نگهبان ابلاغ می‌شود

سیدمصطفی میرسلیم گفت: نظرات هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط شورای نگهبان ابلاغ می‌شود.