ابلاغ رسمی حکم شهردار جدید تهران توسط وزیر کشور

حکم محمد علی افشانی به عنوان شهردار جدید تهران چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت توسط رحمانی فضلی وزیر کشور به او اعطا شد.مطالب مرتبط

ورود امام جمعه یزد به بحث صدور حکم شهردار جدید

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد بر ضرورت تعیین تکلیف حکم شهردار یزد توسط وزارت کشور تاکید کرد.

دستورالعمل تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری ها ابلاغ شد

تهران - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از ابلاغ دستورالعمل «طرز تهیه و تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری» از سوی وزیر کشور به استانداران به منظور اجرا در شهرداری‌های سراسر کشور خبر داد.

گواهی رسمی ثبت جهانی انگور ملایر در فائو صادر شد

همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از ثبت نظام تولید انگور ملایر در سازمان جهانی خواروبار و کشاورزی ملل متحد(فائو) گواهی ثبت این اقدام توسط این سازمان به صورت رسمی به جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد.

گواهی رسمی ثبت جهانی انگور ملایر در فائو صادر شد

همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از ثبت نظام تولید انگور ملایر در سازمان جهانی خواروبار و کشاورزی ملل متحد(فائو) گواهی ثبت این اقدام توسط این سازمان به صورت رسمی به جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد.

امضا نشدن حکم یک شهردار سوال برانگیز شده

رییس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه حکم شهردار جدید با گذشت 60 روز همچنان صادر نشده، گفت: یزد از تاخیر در صدور حکم شهردار متضرر می‌شود.

چمران: خانه‌ و ماشینی در اختیار مدیران شهرداری تهران نبوده که بازگردانند

رئیس سابق شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات مطرح شده از سوی شهردار تهران درباره در اختیار گرفتن 200 خانه و خودروی سازمانی توسط مدیران اسبق شهردار تهران گفت: هیچ خانه و ماشینی در سال‌های حضور بنده در مدیریت شهری در اختیار مدیران شهری نمانده است.

وزیر کشور نسبت به تعیین تکلیف شهردار رشت اقدام کند

عضو شورای‌شهر رشت گفت: انتظار داریم وزیر کشور در مهلت قانونی و مقرر نسبت به تعیین تکلیف شهردار منتخب رشت اقدام کند.]]>

مجمع امید سهم شهرداری ها در بودجه 98 کشور را بررسی می کند

تهران - ایرنا - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجمع 51 نفره امید با حضور شهردار و استاندار جدید تهران، عصر امروز(سه شنبه) تشکیل جلسه می دهد و گفت و گو پیرامون سهم شهرداری ها در بودجه 98 کشور مهمترین دستور این جلسه است.

گام جدید اریتره و اتیوپی در مسیر صلح

رئیس جمهور اریتره و نخست وزیر اتیوپی در جدیدترین اقدام خود برای برقراری صلح به طور رسمی گذرگاه مرزی میان دو کشور را گشودند.

دستورالعمل طرز تهیه و تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری‌ها ابلاغ شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ دستورالعمل "طرز تهیه و تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری" از سوی وزیر کشور به استانداران برای اجرا در شهرداری‌های سراسر کشور خبر داد.

روحانی اسفند ماه به عراق می‌رود/کمیته مشترک لایروبی تهران و بغداد

وزیر امور خارجه گفت:روحانی با دعوت رسمی رئیس جمهور و نخست وزیر عراق، اسفند ماه به این کشور سفر می‌کند.

ابلاغ دستورالعمل طرز تهیه و تدوین،اجرا و تفریغ بودجه شهرداری به استانداران

معاون عمران امور شهری و روستایی وزارت کشور از ابلاغ دستورالعمل طرز تهیه و تدوین ، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری از سوی وزیر کشور به استانداران به منظور اجرا در شهرداری‌های سراسر کشور خبر داد.

شهردار لهستانی قربانی انتقام سیاسی شد

تهران - ایرنا - شهردار یکی از شهرهای لهستان از سوی فردی که در زمان حکومت حزب متبوع این شهردار زندانی بوده، با ضربه های چاقو به شدت مجروح شد.

حضور 9 شهردار پس از انقلاب تهران در جلسه با حناچی

در نخستین نشست پیروز حناچی ، شهردار تهران با شهرداران پس از انقلاب از مجموع 14 شهردار، 9 شهردار در این جلسه حضور یافتند.

عذرخواهی وزیر کشور از استانداران جدید

مشهد- وزیر کشور گفت: مشغله کاری باعث شد نتوانم در تودیع و معارفه استانداران جدید حضور یابم و از آنها عذرخواهی می کنم.

نخستین پارک تخصصی پارکور کشور در گرگان احداث می‌شود

شهردار گرگان از افزایش 4 برابری سرانه‌های ورزشی ایجاد شده توسط شهرداری گرگان در سال جاری خبر داد و گفت: نخستین پارک تخصصی پارکور در کشور در دهه مبارک فجر توسط شهرداری گرگان کلنگ‌زنی خواهد شد.

ساخت دستگاه های‌ نوری جدید برای تصویربرداری از مغز در کشور

تهران – ایرنا -با تلاش محققان و اساتید حوزه‌های علوم شناختی کشور، برخی از تجهیزات تولید شده توسط گروه پیشران 'نورواپتیک' در دانشگاه شهید بهشتی به مرحله بهره برداری رسید.

از 'وقایع اتفاقیه' تا 'ایرنا'؛ چالش های رسانه رسمی کشور

تهران- ایرنا: خبرگزاری رسمی کشور به عنوان رسانه خبری اصلی ایران، باید نقشی برجسته و محوری در رابطه میان دو مفهوم ملت و دولت را ایفا کند؛ نقشی که از ضرورت های یک نظام مردم سالاری دینی است و در سنت و فرهنگ ایرانی- اسلامی ریشه دارد.

گمرک: ترخیص ۱۳هزار خودرو منوط به ابلاغ دستورالعمل وزارت صنعت است

مدیرکل واردات گمرک اعلام کرد: اظهار، انجام تشریفات گمرکی و ترخیص خودروهای مانده در گمرک، منوط به ابلاغ دستورالعمل توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

تاکید شهردار سابق تهران بر توجه به محلات کم برخوردار پایتخت

شهردار سابق تهران با تاکید بر نوسازی بافت‌های فرسوده گفت: باید اقدامات موثری در این حوزه صورت بگیرد ضمن اینکه توجه به محلات کم برخوردار نیز باید از اولویت‌های شهردار تهران باشد.