فساد سیاسی چاره جویی های اقتصادی و اداری را خنثی می کند

مشهد- ایرنا- یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: فساد سیاسی در جامعه تمام چاره جویی های اقتصادی و اداری آن را خنثی می کند.مطالب مرتبط

کدام عوامل باعث ایجاد فسادهای مالی و اداری می‌شوند؟

نتایج یک تحقیق نشان داد که عدم پایبندی مذهبی و اخلاقی، نداشتن اعتماد به افراد و نهادهای بالادست، نبود آزادی‌های مدنی و گردش آزاد اطلاعات، خویشاوندپروری و تبدیل شدن فساد به ارزش در جامعه، زمینه‌سازهای فساد اقتصادی و اداری در ایران هستند.

چاره جویی زخم معدن بر جان طبیعت

سمنان - ایرنا - بهره برداری های روباز از معادن در حالی با هدف توسعه اقتصادی و اشتغالزایی رخ می دهد که برخی کارشناسان این مساله را خطری جدی برای چرخه زیست گیاهی، جانوری و انسانی می دانند.

حرکت مدیریت شهری بر زدودن فساد اداری معطوف شود

کرج- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه تلاش شورای شهر بر افزایش رضایتمندی شهروندان است، گفت: حرکت مدیریت شهری باید بر زدودن فساد اداری معطوف شود.

استکبار مسئول فساد و بیکاری، تروریسم، عقب ماندگی و تفرقه مردم سراسر جهان است

یک نماینده مجلس گفت: ما باید با انسجام و هوشیاری و تبعیت از رهبری و حمایت از دولت نقشه‌های جدید اقتصادی و نظامی دشمن را خنثی سازیم.]]>

مبارزه با فساد اقتصادی در پاکستان/رئیس حزب نواز دستگیر شد

به دنبال پیگیری‌های دادگاه عالی پاکستان علیه فساد اقتصادی، شهباز شریف نیز طعم دستگیر شدن را چشید.

برخی هنجارشکن پارتی‌های مختلط شبانه برگزار می‌کنند/ اهمیت فساد اخلاقی کمتر از فساد اقتصادی نیست

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: اهمیت مبارزه با فساد اخلاقی کمتر از مفاسد اقتصادی نیست و در همین رابطه دستگاه قضایی استان هرمزگان با مقابله مستمر و بی‌امان با هنجارشکنان و متجاوزان به عنف، در جهت صیانت از امنیت عمومی و نوامیس مردم گام برمی‌دارد.

نظارت بر بازار و جلوگیری از فساد اقتصادی در دستور کار است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: نظارت بر بازار و جلوگیری از فساد اقتصادی در دستور کار است.]]>

عربستان متهمان به قتل خاشقچی را احضار می کند

تهران- ایرنا- عربستان در پی چاره جویی برای رهایی از ماجرای قتل روزنامه نگار کشور خود، می خواهد سعودی های متهم به قتل و شکنجه در این پرونده را احضار کند.

امضای معاهده حسابرسی پرونده‌های فساد اقتصادی میان پاکستان و انگلیس

معاون حسابرسی نخست وزیر پاکستان اعلام کرد: با توافق دولت‌های اسلام آباد و لندن معاهده مشترک حسابرسی پرونده‌های فساد اقتصادی میان دو کشور امضا شد.

مردم با یکپارچگی جنگ روانی دشمنان را خنثی کنند

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مردم با یکپارچگی و همدلی برای نشان دادن اقتدار روز افزون نظام جمهوری اسلامی، جنگ روانی و توطئه اقتصادی استکبار جهانی را خنثی کنند.

راه بهانه‌جویی دشمنان را ببندیم/ مجلس را متهم به دروغگویی نکنید

عضو فراکسیون امید مجلس در موافقت با لایحه CFT گفت: با تصویب این لایحه از فشار اقتصادی بر مردم بکاهیم و راه بهانه‌جویی را بر دشمنان ملت ایران ببندیم.

۴ شعبه ویژه در دادگاه انقلاب به پرونده‌های فساد اقتصادی رسیدگی می‌کنند

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: ۴ شعبه ویژه در دادگاه انقلاب به پرونده‌های فساد اقتصادی مربوط به بازار ارز و سکه رسیدگی می‌کنند.

فساد اخلاقی نمایندگان مجلس انگلیس به امری رایج بدل شده است

لندن - ایرنا – تازه‌ترین تحقیقات انجام گرفته در پارلمان انگلیس نشان می‌دهد که فساد اخلاقی و آزار جنسی در میان نمایندگان این کشور به لطف سکوت مقام‌های ارشد این نهاد سیاسی به امری رایج بدل شده است.

اظهارات مهم دادستان تهران درباره شاه‌راه اصلی فساد در دستگاه‌های دولتی

عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران در جلسه رسیدگی به اتهامات مفسدان اقتصادی از وجود برخی منافذ فساد در دستگاه‌های دولتی انتقاد کرد.

برزیلی‌ها امروز به پای صندوق‌های رأی می‌روند

برزیلی‌ها امروز یکشنبه برای انتخاب رئیس جمهوری کشورشان به پای صندوق رای می‌روند. این در حالی است که فضای این کشور تحت تاثیر نارضایتی شدید از طبقه حاکم به سبب چندین سال آشوب اقتصادی و سیاسی به ویژه نارضایتی از بزرگ‌ترین رسوایی‌های فساد در تاریخ این کشور آم

امکان صرفه جویی 78 میلیون لیتر آب در کشور وجود دارد

تبریز- ایرنا - مشاور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اگر هر ایرانی روزی یک لیتر آب صرفه‌جویی کند در حقیقت روزی 78 میلیون لیتر آب صرفه‌جویی می‌شود.

کشت گلخانه ای چاره مواجهه با کم آبی در کرمان

جیرفت – ایرنا – بحران خشکسالی در کرمان سبب شد تا مدیران و مردم راهکارهای مختلفی را برای استفاده بهینه از آب را در دستور کار قرار دهند که در نهایت کشت گلخانه ای بهترین چاره برای رویارویی با پدیده نامیمون کم آبی است و می تواند کشاورزی نوین را در جنوب این اس

خنثی‌سازی بیش ازهزارتوطئه تروریستی در محرم/کشف خودروهای انتحاری

مسئول اداره زمینی عملیات کل سپاه از کشف و خنثی سازی بیش از هزار توطئه به قصد برهم زدن مراسم ایام ماه محرم امسال خبر داد.

کانادا از توسعه سیاسی و اقتصادی در ارمنستان حمایت کرد

تهران - ایرنا - نخست وزیر کانادا در دیدار با همتای ارمنی خود بر لزوم حمایت اوتاوا از توسعه سیاسی و اقتصادی در ارمنستان تاکید کرد.

وزارت ارشاد صرفه جویی ارزی را از خودش آغاز کرد

تهران - ایرنا - معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همسو با مشی این وزارتخانه برای صرفه جویی ارزی و کمک به اقتصاد ملی از سفر به ژنو برای شرکت در نشست سالانه سازمان جهانی مالکیت معنوی منصرف شده و بدینوسیله صرفه جویی ارزی را از ای