فساد سیاسی چاره جویی های اقتصادی و اداری را خنثی می کند

مشهد- ایرنا- یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: فساد سیاسی در جامعه تمام چاره جویی های اقتصادی و اداری آن را خنثی می کند.مطالب مرتبط

مبارزه با مفاسد اقتصادی، جناحی و سیاسی نیست

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین تأکید کرد: اگر امروز می‌گوییم باید با فساد اداری و اقتصادی مدیران مبارزه کنیم رنگ و بوی سیاسی و جناحی ندارد و اگر هرکسی چنین سخنی را مطرح کند بر دهانش می‌کوبیم چراکه مبرهن است خود او دستی بر فساد دارد.

مسئولان به دور از گرایش سیاسی با فساد اقتصادی برخورد کنند

یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد گفت: مسئولان به دور از گرایش های سیاسی و گروه گرایی فقط به دنبال حل مشکل اقتصادی مردم و مبارزه عملی با فساد اقتصادی در ابعاد مختلف آن باشند.

تحریک انصاف تصویب قانون علیه فساد اقتصادی و اداری را اولویت اول خود دانست

عضو ارشد تحریک انصاف و رئیس احتمالی پارلمان پاکستان اعلام کرد: اولین اقدام ما تصویب قوانینی علیه فساد اقتصادی خواهد بود.

باید با احتکارکنندگان و متخلفان برخورد شود

امام جمعه اهواز گفت: فساد اقتصادی به مراتب از فساد سیاسی بدتر است و از مسئولان درخواست داریم با همه کسانی که دست به احتکار زدند برخورد شود.

باید با احتکارکنندگان و متخلفین برخورد شود

امام جمعه اهواز گفت: فساد اقتصادی به مراتب از فساد سیاسی بدتر است و از مسئولان درخواست داریم با همه کسانی که دست به احتکار زدند و دلارهای دولتی را خوردند برخورد شود.

سیاسی کردن مبارزه با فساد، آن را عمیق‌تر می‌کند

وزیر سابق کار با بیان اینکه كارآفرینی در جامعه ای با رعایت حقوق شهروندی شكل می‌گیرد، تاکید کرد:شفافیت اصل حقوق شهروندی است و سیاسی كردن مبارزه با فساد ، فساد را عمیق تر و كدر تر می كند .

اصفهان| سردار جوانی: باید برای خنثی‌کردن نقشه دشمن در جنگ اقتصادی تلاش کنیم

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه خاصیت دشمن، دشمنی کردن است گفت: باید نقشه دشمن را بفهمیم و تمام تلاش خود را برای خنثی کردن آن به‌ کار بگیریم.

لزوم برخورد قاطعانه قوه قضائیه با مفاسد اقتصادی/ دادگاه ویژه به مفاسد اقتصادی رسیدگی کند

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: برخی افراد در شرایط جنگ اقتصادی به عنوان عامل نفوذی دشمن مرتکب فساد مالی و اداری می‌شود که باید با آنها برخورد شود و این امر با توجه به شرایط خاص کشور مستلزم بررسی پرونده‌های این بخش به صورت سریع و ویژه است.

فعال اقتصادی: مبارزه واقعی با فساد از مسیر رسانه ها می گذرد

مشهد- ایرنا- عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: تجربه موفق کشورها نشان می دهد مبارزه واقعی با فساد اقتصادی، رانتخواری و دیگر اشکال فساد از رهگذر انعکاس اخبار و اطلاعات به شیوه ای حرفه ای، مستند و غیرمغرضانه توسط خبرنگاران

مبارزه جدی با فساد نیازمند همکاری تمام جریان های سیاسی است

شیراز-ایرنا- رئیس دوره ای شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس گفت: مبارزه جدی و همه جانبه با فساد تنها در سایه همکاری و مشارکت تمام جریان ها و گروه های سیاسی ممکن است.

صداوسیما می‌تواند با امیدآفرینی، جنگ روانی دشمن را خنثی کند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در فضایی که دشمنان سعی دارند ناامیدی را در کشور گسترش دهند، رسانه ملی می‌تواند با امیدآفرینی عملکرد دشمنان را خنثی کنند.

تسریع در مقابله با فساد به پیروزی برجنگ اقتصادی می انجامد

تهران- ایرنا- وزارت اطلاعات در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در بیانیه ای اعلام کرد: تسریع در فرآیند مقابله با فساد و مجازات مفسدان اقتصادی به پیروزی بر جنگ اقتصادی مقابل استکبار جهانی منجر خواهد شد.

امام جمعه شیراز: منتظر مشاهده آثار مبارزه با فساد هستیم

شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، وجود فساد در برخی محیط های اداری، مراکز و نهادهای دولتی را نگران کننده توصیف کرد و گفت: همه منتظر هستیم تا به زودی آثار حرکت جدی قوای سه گانه در مبارزه با فساد را مشاهده کنیم.

امام‌جمعه اهواز: مسئولان با محتکران در بازار تهران برخورد کنند؛ آثار سوء احتکار در مرکز برای شهرستان‌ها

امام‌جمعه اهواز با تاکید بر اینکه فساد اقتصادی از فساد سیاسی بدتر است گفت: از مسئولان درخواست می‌کنیم با افرادی که در تهران دست به احتکار زدند و دلارهای دولتی را خوردند؛ برخورد کنند.

نهادهایی که باید با فساد برخورد کنند بعضا آلوده به فساد می‌شوند/ برخی می‌خواهند قهرمان فضای مجازی شوند

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه متاسفانه نهادهایی که خود باید با فساد برخورد کنند بعضا آلوده به فساد می‌شوند، از تسویه حسابهای سیاسی از سوی نهادهای نظارتی با برخی مدیران انتقاد کرد و گفت: : گاهی به برخی افراد که ظرفیت پذیرش مسئولیت نداشتند سمتهای کلانی د

رسانه ها نقشی مهم در مبارزه با فساد دارند

بوشهر- ایرنا- معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: رسانه ها و مطبوعات با آزادی که در کار دارند نقشی مهم در تنگ کردن فضا برای سوء استفاده کنندگان اقتصادی و اداری ایفا می کنند.

فساد، اختلاس و آقازاده‌ها کنترل شرایط اقتصادی را سخت کرده‌ است

مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری البرز گفت: بدون شک وقتی روز به روز قیمت دلار، سکه، کالاهای اساسی و مصرفی، دارو و حتی خدمات بالا می‌رود، دعوت مردم به صبر و آرامش کار ساده‌ای نیست و تازه در این شرایط انتشار اخباری مبنی برای فساد و اختلاس برخی و همچنین

قزوین| حمایت از سرمایه‌گذاران با مبارزه با مفسدان اقتصادی محقق می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: مبارزه با فساد در حوزه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی، حمایت از سرمایه‌گذاری را در پی دارد و نباید به حمایت از فساد به پا خواست.

امیدبخشی در جامعه نقشه های دشمن را خنثی می کند

ورامین- نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با اشاره به جنگ تمام عیار اقتصادی در کشور گفت: امیدبخشی در جامعه نقشه های دشمن را خنثی می کند.

امروز مطالبه مردم از مسئولان مبارزه با فساد و افشای مفاسد اقتصادی است

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و شفاف سازی مجلس گفت: امروز مطالبه مردم از مسئولان مبارزه با فساد و افشای مفاسد اقتصادی است و اگر مسئولین به وظایف خود در این حوزه عمل می کردند الان شرایط اینگونه نبود.