فساد سیاسی چاره جویی های اقتصادی و اداری را خنثی می کند

مشهد- ایرنا- یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: فساد سیاسی در جامعه تمام چاره جویی های اقتصادی و اداری آن را خنثی می کند.مطالب مرتبط

تهدیدات دیجیتالی و ضرورت چاره جویی

کرج - ایرنا - تهدیدات دیجیتالی در فضای سایبر امروز شکل گسترده و متنوعی به خود گرفته و با گذشت زمان این حملات افزایش چشمگیری یافته است و بر این اساس ضرورت دارد با توجه به این شرایط برای مقابله با آن چاره جویی کرد.

تهدیدات دیجیتالی و ضرورت چاره جویی

کرج - ایرنا - تهدیدات دیجیتالی در فضای سایبر امروز شکل گسترده و متنوعی به خود گرفته و با گذشت زمان این حملات افزایش چشمگیری یافته است و بر این اساس ضرورت دارد با توجه به این شرایط برای مقابله با آن چاره جویی کرد.

سوم خرداد درس وحدت و انسجام نیروهای مسلح است/ مردم توطئه‌های اقتصادی و سیاسی دشمنان را خنثی می‌کنند

ارتش در بیانیه‌ای تاکید کرد: امروز دشمنان ایران که با بد عهدی و پیمان شکنی درصدد تحریم و انزوای ایران هستند، باید بدانند که مردم ایران آماده‌تر از هر زمان دیگری توطئه‌های اقتصادی و سیاسی آنان را خنثی می‌کنند.

مردم آماده‌تر از گذشته توطئه‌ها را خنثی می‌کنند

مردم ایران با بهره‌گیری از تجربیات دوران دفاع مقدس و مقاطع پر فراز و فرود گذشته آماده‌تر از هر زمان دیگری توطئه‌های اقتصادی و سیاسی دشمنان را خنثی می‌کنند.

میرزایی نیکو:‌ مهم‌ترین دستاورد دولت، رشد و بالانس صادرات و واردات است

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: کشور همچنان در بخش داخلی درگیر مشکلات اقتصادی است و عمده مساله اقتصاد در گام اول فساد است و در گام دوم اشتغال و فعالیت‌های اقتصادی است که هنوز درگیر چارچوب‌های اداری و آیین‌نامه‌ها است.

کاهش چشمگیر فساد با حمایت از سوت‌زنان ذینفعان فساد/ حمایت از گزارشگران فساد نیازمند مشوق‌های قانونی است

با توجه به افزایش فساد در کشور لازم است دولت و مجلس با ایجاد مشوق‌های قانونی از سوت‌زنان در برابر ذینفعان فساد دفاع کنند. گزارشگری فساد و یا در اصلاح سوت‌زنی در مقابل ذی‌نفعان روشی است که در برخی کشورهای توسعه‌یافته اعمال‌شده و در کاهش فساد تاثیر داشته اس

توطئه جنگ اقتصادی دشمن با تکیه بر توان داخلی خنثی می شود

ایلام - فرمانده سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: توطئه و حربه جنگ اقتصادی دشمنان علیه کشورمان نیز با تکیه بر ظرفیت ها و توان داخلی خنثی خواهد شد.

جمهوری اسلامی ایران "بایدپذیر نیست"/باید فساد را از اختاپوس های اقتصادی جدا کنیم

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفتن: باید فساد را از اختاپوس های اقتصادی جدا کنیم.]]>

فساد اخذ مالیات در وزارت مخابرات افغانستان بار دیگر جنجالی شد

نهادهای نظارتی در افغانستان با تاکید بر وجود فساد مالی و اداری در وزارت مخابرات این کشور اعلام کرد که حکومت وحدت ملی بطور سازمان یافته در حالی پنهان‌کاری می‌کند که دسترسی به اطلاعات را کاهش داده است.

۲پیشنهاد ضد فساد به نظام مهندسی ساختمان/لزوم اصلاح نظام توزیع کار

عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران دو پیشنهاد ضد فساد اداری به احمد خرم رئیس جدید این سازمان ارائه کرد.

گنبدی ها با 10 درصد صرفه جویی در برق 20 درصد تخفیف بگیرند

گنبدکاووس - ایرنا - مدیر امور توزیع نیروی برق گنبدکاووس با تاکید برضرورت مصرف بهینه برق در فصل تابستان، خاطرنشان کرد: چنانچه مشترکان اداری و خانگی 10 درصد صرفه جویی داشته باشند، 20 درصد تخفیف در هزینه های مصرفی برق می گیرند.

بازگشت عراق به جهان عرب، مورد استقبال ریاض است/ صدر به راحتی نمی‌تواند با فساد مقابله کند

ساختار سیاسی عراق قبیله‌ای و خانوادگی است و ائتلاف صدر با این جریان‌ها مانع مقابله با فساد در عراق خواهد شد.]]>

مشترکان برق در ری بسته های تشویقی صرفه جویی دریافت می کنند

شهرری ـ ایرنا ـ مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان ری گفت: مشترکان بخش کشاورزی، صنعت، تجاری و اداری این شهرستان، بسته های تشویقی صرفه جویی در ساعات پیک مصرف برق را دریافت می کنند.

مشترکان برق در ری بسته های تشویقی صرفه جویی دریافت می کنند

مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان ری گفت: مشترکان بخش کشاورزی، صنعت، تجاری و اداری این شهرستان، بسته های تشویقی صرفه جویی در ساعات پیک مصرف برق را دریافت می کنند.

ژنرال عون و بری هرگونه توطئه داخلی علیه حزب‌الله را خنثی می‌کنند

محافل سیاسی نزدیک به ائتلاف دوگانه شیعه در لبنان می‌گویند رئیس‌جمهوری و رئیس پارلمان هرگونه توطئه‌های داخلی علیه حزب‌الله، که از سوی عوامل آمریکا و سعودی برنامه‌ریزی می‌شود را خنثی خواهند کرد.

روحانی در دیدار با فعالان اقتصادی: بخش خصوصی قادر است حربه تحریم را خنثی کند

رئیس جمهور برون گرایی اقتصاد ملی را از الزامات و سیاست های اصلی نظام دانست و گفت: اگر کنار هم باشیم، هر تحریمی را به فرصت تبدیل خواهیم کرد و بخش خصوصی قادر است حربه تحریم را خنثی و فرصت سازی کند.

ظریف در صدر هیئتی سیاسی-اقتصادی عازم هند شد

وزیر امور خارجه کشورمان دقایقی پیش در صدر هیئتی سیاسی و اقتصادی تهران را به مقصد دهلی نو ترک کرد.

آخرین وضعیت شرکت ملی نفتکش ایران/ چاره‌جویی برای افزایش درآمد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: سهم شرکت نفتکش از بازار صادرات نفت ایران یعنی از ۲.۶ میلیون بشکه در روز تنها ۱۰ درصد است و این تدوین یک برنامه جامع و مشخص برای ادامه کار در شرایط فعلی و در شرایط بازگشت تحریم ها را طلب می کند.

ابعاد سیاسی زندگانی ام‌المؤمنین(س) از انتخاب همسر تا تأمین مالی تحریم اقتصادی

بعد سیاسی این ازدواج بعد از نبوت، در سال‌های 7 تا 10 هجری خود را نمایان می‌کند، آن زمان که مسلمین در محاصره اقتصادی مکیان بودند، اموال خدیجه و ابوطالب بود که توانست به مدت سه سال قوای اسلام را در برابر زور و ظلم مکیان حفظ کند.

حج می‌تواند مشکلات اقتصادی جوامع اسلامی را برطرف کند

حجت‌الاسلام راشد یزدی با بیان اینکه حج توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی می‌کند، گفت: امروز مشکلات اقتصادی که دامنگیر اسلام است، می‌‌تواند در کنگره حج برطرف شده یا حداقل از میزان آن کاسته شود.