فساد سیاسی چاره جویی های اقتصادی و اداری را خنثی می کند

مشهد- ایرنا- یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: فساد سیاسی در جامعه تمام چاره جویی های اقتصادی و اداری آن را خنثی می کند.مطالب مرتبط

سامانه گزارش های مردمی مفاسد اقتصادی و اداری راه اندازی شود

ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی ریاست جمهوری پیشنهاد داد تا سامانه گزارش های مردمی فساد اقتصادی و اداری در دولت راه اندازی شود.

همکاری مردم و مسئولان، توطئه اقتصادی دشمن را خنثی می‌کند

یزد - ایرنا - فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار کشور گفت: همکاری مردم و مسئولان و وجود بصیرت، سبب خنثی شدن توطئه اقتصادی و جنگ روانی دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی خواهد شد.

وقت اصلاح ساختارهای اداری فرا رسیده است

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی و اجتماعی اخیر و آگاهی افکار عمومی از این چالش‌ها، وقت اصلاح ساختارها اداری و مدیریتی و جراحی اقتصادی فرارسیده است.

امروز قوی‌ترین کار سیاسی، اقتصادی عمل کردن است

وزیر کشور گفت: بزرگ‌ترین کار سیاسی امروز اقتصادی عمل کردن است و با اقتصاد می‌توان معیشت مردم را تامین کرد، به دهن آمریکا زد و انسجام و وحدت داخلی را حفظ کرد. تمام آثار اقتصادی، سیاسی است.

دولت برای اصلاح نظام اداری کشور گام برداشته است

قزوین - ایرنا - معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی گفت: از سال 80 به بعد هفت برنامه تحول اداری در کشور مطرح شد اما در نهایت دولت روحانی در این زمینه گام برداشت و نقشه راه اصلاح نظام اداری در این دولت تصویب شد.

ظریف در صدر هیات سیاسی و اقتصادی عازم عراق شد

وزیر امور خارجه در صدر یک هیات بلند پایه سیاسی و اقتصادی تهران را به مقصد بغداد ترک کرد.

دستگاه قضایی به دنبال خشکاندن ریشه‌های فساد

دادستان کل کشور: دستگاه قضائی با جدیت در برخورد با مفاسد اقتصادی به میدان آمده و به دنبال خشکاندن ریشه‌های فساد است

دولت یازدهم برای اصلاح نظام اداری کشور قدم برداشته است

قزوین - ایرنا - معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی گفت: از سال 80 به بعد هفت برنامه تحول اداری در کشور مطرح شد اما در نهایت دولت یازدهم در این زمینه قدم برداشت و نقشه راه اصلاح نظام اداری در این دولت تصویب شد.

فضای پرریسک سرمایه‌گذاری در ترکمنستان

اگرچه پروژه کمربند و جاده و فرصت‌های اقتصادی موجب جذابیت ترکمنستان برای سرمایه‌گذاری شده است، اما فساد، تبانی و رفتارهای سیاسی دولت با افزایش ریسک سرمایه‌گذاری، چالش‌های زیادی را در این زمینه به وجود آورده است.

تأکید اعضای مجلس خبرگان بر شناسایی عناصر ناکارآمد برای اصلاح ساختار اداری

اعضای مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای بر ضرورت شناسایی اصلاح ساختار اداری و مقابله با فساد و تصفیه عناصر مفسد و ناکارآمد و شناسایی و تقویت عناصر کارآمد و فعال ضروری تأکید کردند.

تاکید بر مبارزه جدی با موارد فساد اقتصادی

جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه به ریاست رئیس جمهور و با حضور رئیس مجلس و دیگر اعضا تشکیل شد.

گزارش تسنیم| اعتصاب غذای وبلاگ‌نویس محبوس و فشارهای سیاسی غرب بر دولت جمهوری آذربایجان

نماینده کنگره آمریکا در اظهاراتی خواستار آزادی فوری «مهمان حسین‌اف» شد و اعلام کرد: حسین‌اف به خاطر افشای فساد سیاسی رژیم علی‌اف در زندان به سر می‌برد، به همین خاطر از الهام علی‌اف درخواست می‌کنم که بدون هیچ قید و شرطی وی را آزاد کند.

وزیر امور خارجه در صدر هیاتی سیاسی و اقتصادی عازم عراق شد

وزیر امور خارجه در صدر یک هیات بلند پایه سیاسی و اقتصادی تهران را به مقصد بغداد ترک کرد.]]>

سمنان| اصناف در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند

فرمانده سپاه ناحیه دامغان با اشاره به نقش بسیار مهم بازاریان در خنثی سازی توطئه‌های دشمنان گفت: اصناف در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند.

طرح های سرمایه گذاری در پیچ و خم های اداری گرفتار نشوند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به لزوم حمایت از طرح های اقتصادی گفت: مجوزهای قانونی برای اجرای طرح های سرمایه گذاری در پیچ و خم های اداری گرفتار نشوند.

باید بدانیم چاره‌ای جز گفت‌وگوی ملی نداریم

نایب رییس فراکسیون امید نوشت: گفت و گو بهتر است از هر درگیری غیر انسانی که نتیجه آن جز خشونت افزایی نیست، باید بدانیم چاره ای جز گفتگوی ملی نداریم]]>

فساد شورای شهر الوند مایه ننگ است/ چرایی وجود شهردار پرحاشیه

خطیب نماز جمعه شهر الوند وجود فساد در شورای شهر الوند را اعم از فساد مالی و اخلاقی را مایه ننگ و بازی با آبروی این شهر دانست. ]]>

سرمایه گذاران نباید گرفتار پیچ و خم اداری شوند

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: در راستای رونق اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان ضروری و نباید این قشر گرفتار پیچ و خم اداری شوند.

آموزش و پرورش قربانی مشکلات اقتصادی دولت می‌شود

کانون تربیت اسلامی در رابطه با بودجه 98 و انتظار معلمان نامه‌ای را خطاب به نمایندگان مجلس نوشته که در آن تاکید شده است: دولت قصد دارد مشکلات اقتصادی خود را با صرفه‌جویی در هزینه‌های آموزش و پرورش جبران کند.

تظاهرات معترضان گوآتمالایی علیه توقف تحقیقات فساد در کمپین مورالس

هزاران گوآتمالایی علیه تصمیم اخیر رییس جمهور این کشور در تعطیلی تحقیقات هیات ضد فساد سازمان ملل درباره فساد مالی در کمپین انتخاباتی وی تظاهرات کردند.