جهانیان علیه جنایات رژیم صهیونیستی طومار امضا کردند

تهران- ایرنا- به دنبال جنایات اخیر نظامیان صهیونیستی علیه ساکنان بی دفاع و مظلوم غزه، هزاران نفر از سراسر جهان با امضای طوماری خواستار پس گیری میزبانی مسابقات یوروویژن از این رژیم شدند.مطالب مرتبط

متعرضان به جنایات رژیم صهیونیستی در نیویورک تجمع کردند

نیویورک- ایرنا- صدها معترض به جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها، عصر جمعه به وقت محلی در میدان تایمز منهتن نیویورک تجمع کردند.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، راه را برای جنایات رژیم صهیونیستی باز کرد

آنکاراـ ایرناـ عبدالله گل رییس جمهوری سابق ترکیه در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه فلسطین گفت: تصمیم ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس راه جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها را باز کرد.

تاکید مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان برهوشیاری مسلمانان در قبال جنایات رژیم صهیونیستی و آمریکا

مردم شهرستانهای ایرانشهر، قصرقند و میرجاوه اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس شریف و جنایات ننگین رژیم صهیونیستی را علیه ملت مظلوم فلسطین محکوم کردند.

راهپیمایی مردم اهواز در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

مردم اهواز در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در روز نکبت، بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کرده و این جنایات را محکوم کردند.

استمرار جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود با حمایت آمریکایی‌ها

نماینده دائم ایران در سازمان ملل با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود در فلسطین و یمن گفت: آنها در شرایطی به حملات خود علیه غیرنظامیان ادامه می‌دهند که به حمایت آمریکا پشت‌گرم هستند.

یک گروه حزبی یونان جنایات صهیونیست ها را محکوم کردند

آتن- ایرنا- شماری از سیاسیون و اعضای یک گروه حزبی یونان با شرح سفر اخیر خود به خاورمیانه ضمن بیان گوشه هایی از جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، اقدام های این رژیم را محکوم کرده و پایان سکوت کشورها و سازمان های بین المللی به ویژه نهادهای مدعی حقوق بشر

ساکنان فلسطین اشغالی جنایات صهیونیست ها را محکوم کردند

تهران- ایرنا- در تظاهرات ساکنان فلسطین اشغالی در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، 19 نفر بازداشت شدند.

ساکنان فلسطین اشغالی جنایات صهیونیست ها را محکوم کردند

تهران- ایرنا- در تظاهرات ساکنان فلسطین اشغالی در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، 19 نفر بازداشت شدند.

سوریه جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

دمشق- ایرنا- توفیق ابوغالون معاون نماینده دائم سوریه در سازمان ملل و دیگر سازمان های بین المللی در ژنو بار دیگر جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان و همچنین حمایت آمریکا از صهیونیست ها را محکوم کرد.

راهپیمایی نمازگزاران روزه دار اقبالیه علیه جنایات اخیر اسرائیل  

مردم اقبالیه پس از اقامه نماز جمعه این شهر علیه سیاست های مستکبرانه آمریکا و رژیم صهیونیستی، راهپیمایی کردند.

استمرار جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود در فلسطین و یمن با حمایت و پشت گرمی به آمریکا

نماینده دائم ایران در سازمان ملل با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود در فلسطین و یمن گفت: آنها در شرایطی به حملات خود علیه غیرنظامیان ادامه می دهند که به حمایت آمریکا پشت گرم هستند که برای آنها مصونیت فراهم می کند.

راهپیمایی ضد صهیونیستی و آمریکایی در نی ریز

مردم همیشه در صحنه شهرستان نی ریز ، با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، انتقال سفارت آمریکا به قدس و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین را به شدت محکوم کردند.

کاریکاتور/بی‌اعتنایی رژیم‌صهیونیستی به مجامع‌بین‌الملل

دلیل نا کامی تلاش ها برای کاستن از درد و رنج مردم فلسطین دلگرمی رژیم صهیونیستی به حمایت متحدان خود در ادامه جنایات مستمر علیه مردم فلسطین است. باوجود درخواست‌های مکرر جامعه بین المللی و محکومیت رژیم صهیونیستی در مجامع بین المللی، این رژیم با اتکا به حمایت

پارلمان افغانستان: «سکوت مرگبار» جامعه بین‌المللی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی پذیرفتنی نیست

اعضای پارلمان افغانستان امروز با صدرو بیانیه‌ای «سکوت مرگبار» جامعه بین‌المللی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی محکوم کرده و از کشورهای اسلامی خواسته است تا برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی گام های عملی بردارند.

راهپیمایی مردم تهران در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف

نمازگزاران تهرانی در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در روز نکبت و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کردند.

شورای اسلامی مشهد جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

 اعضای شورای اسلامی شهر مشهد روز جمعه طی بیانیه ای جنایات رژیم صهیونیستی و متحدانش در فلسطین را محکوم کردند

هندی ها علیه صهیونیست ها تظاهرات کردند

دهلی نو- ایرنا - صدها تن از مخالفان رژیم صهیونیستی روز جمعه با برپایی تظاهرات حمایت خود را از آرمان های فلسطین اعلام کرده و جنایات اخیر صهیونیست ها در غزه را محکوم کردند.

راهپیمایی علیه جنایات رژیم صهیونیستی در وین

«بازگشت» طومار صهیونیست‌ها را درهم می‌پیچد/ مرثیه‌‌خوانی ترامپ بر قبر خالی

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: راهپیمایی بزرگ بازگشت که در امتداد مرز غزه آغاز شده موج بنیان‌افکنی است که می‌رود طومار رژیم کودک‌کش صهیونیستی خبیث را در هم بپیچد.

شورای اسلامی مشهد جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

مشهد- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر مشهد روز جمعه طی بیانیه ای جنایات رژیم صهیونیستی و متحدانش در فلسطین را محکوم کردند.