جهانیان علیه جنایات رژیم صهیونیستی طومار امضا کردند

تهران- ایرنا- به دنبال جنایات اخیر نظامیان صهیونیستی علیه ساکنان بی دفاع و مظلوم غزه، هزاران نفر از سراسر جهان با امضای طوماری خواستار پس گیری میزبانی مسابقات یوروویژن از این رژیم شدند.مطالب مرتبط

اتحادیه عرب جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطین را محکوم کرد

اتحادیه عرب جنایت‌های فجیع و بی‌وقفه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و ریختن خون شهروندان فلسطینی در مقابل دیدگان افکار عمومی جهانیان را محکوم کرد و خواستار مداخله فوری جامعه بین‌المللی در غزه شد.

فلسطین|اتحادیه عرب جنایات اسرائیل در مرزهای غزه را محکوم کرد

اتحادیه عرب به جنایات روز گذشته رژیم صهیونیستی علیه شهروندان فلسطینی در مرزهای نوار غزه واکنش نشان داد.

تهدیدهای مجدد سران صهیونیسم به جنگ علیه نوار غزه

نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر جنگ این رژیم بار دیگر تهدید به شعله‌ور کردن آتش جنگ علیه مردم غزه و مقاومت کردند.

تکرار تهدیدات وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر پس از ادعاهای مراجع صهیونیستی مبنی بر اصابت موشک شلیک شده از غزه به بئر السبع در اراضی اشغالی، تهدید کرد که این رژیم ضربه سخت و دردناکی به غزه وارد خواهد کرد.

تکرار تهدیدات وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه باریکه غزه

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر پس از ادعاهای مراجع صهیونیستی مبنی بر اصابت موشک شلیک شده از باریکه غزه به بئر السبع در اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸، تهدید کرد که این رژیم ضربه سخت و دردناکی به غزه وارد خواهد کرد.]]>

سران ارتش صهیونیستی خواستار عملیات نظامی محدود به غزه شدند

تهران – ایرنا – مقام های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به کابینه امنیتی این رژیم انجام عملیات نظامی محدود علیه غزه را توصیه کردند.

عریقات خواستار تحقیق دیوان کیفری درخصوص جنایات رژیم صهیونیستی شد

آمریکا نمی تواند بر جنایت علیه کودکان فلسطینی سرپوش بگذارد

نیویورک- ایرنا- نماینده ایران در سازمان ملل متحد از جامعه بین المللی خواست اجازه ندهند زورگویی آمریکا و جنایات صهیونیست ها حقوق فلسطینیان را تضییع کند و گفت: آمریکا نمی تواند بر جنایات این رژیم علیه کودکان فلسطینی سرپوش بگذارد.

ارتش رژیم صهیونیستی حزب‌الله لبنان را به "جاسوسی" علیه خود متهم کرد

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با طرح ادعاهای واهی حزب‌الله لبنان را متهم به جاسوسی علیه این رژیم در مرزهای جنوبی لبنان کرد.

عکرمه از رژیم صهیونیستی شکایت کرد

امام جماعت مسجدالاقصی پس از رهایی از حصر شش ماهه رژیم صهیونیستی برای نخستین بار با سفر به مالزی متن شکایت از رژیم صهیونیستی را در نقض آشکار قطعنامه 2334 شورای امنیت تایید کرد.

دادستان دیوان لاهه در مورد جنایات جنگی به اسرائیل هشدار داد

تهران – ایرنا – 'فاتو بنسودا'دادستان دیوان بین المللی دادگستری لاهه در بیانیه ای در مورد جنایات جنگی در فلسطین اشغالی از سوی رژیم صهیونیستی هشدار جدی داد.

زخمی شدن ۸ فلسطینی در پی حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) مدعی شلیک راکتی از غزه شد که بلند شدن صدای آژیرهای خطر را در شهر بئر السبع به دنبال داشت. با این بهانه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی سلسله حملاتی را به چندین نقطه در غزه انجام دادند.

ادعای رسانه‌های اسرائیلی درباره حمله اخیر رژیم صهیونیستی به نزدیکی دمشق

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که نیروی هوایی این رژیم سه‌شنبه گذشته حمله‌ای را در نزدیکی دمشق انجام داد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواستار حمله به غزه شد

تهران – ایرنا – 'آویگدور لیبرمن' وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه خواستار حمله نظامی شدید علیه غزه شد.

 دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی با تدارک جنگ علیه غزه مخالف است

دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی با جنگ در نوار غزه مخالف است زیرا آن را بسیار پرهزینه می دانند.

در حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به غزه یک فلسطینی شهید و تعدادی زخمی شدند

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) مدعی شلیک راکتی از غزه شد که بلند شدن صدای آژیرهای خطر را در شهر بئر السبع به دنبال داشت. با این بهانه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی سلسله حملاتی را به چندین نقطه در غزه انجام دادند.

مهمترین اخبار جهان (07-19)

نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت : دنیا نباید اجازه دهد که زورگویی آمریکا و جنایات رژیم صهیونیستی موجب تضییع بیشتر حقوق فلسطینیان شود.

حادثه خاشقچی خشم جهانیان علیه آل سعود را برانگیخته است

آنکاراـ ایرناـ ایلنور چویک مشاور ارشد اردوغان با انتشار یادداشتی در روزنامه ینی بیرلیک نوشت که حکومت ریاض به رغم فرار از پاسخگویی درباره سرنوشت خاشقچی، به بن بست رسیده و خشم جهانیان علیه خاندان آل سعود برانگیخته شده است.

نماینده کنست رژیم صهیونیستی را شیطان و جنایتکار جنگی توصیف کردند

اعضای پارلمان اروپا با حمله شدید اللحن به رئیس کمیسیون امنیت ملی در کنست رژیم صهیونیستی که در پارلمان اروپا سخنرانی می کرد، وی را «شیطان» و «جنایتکار جنگی» توصیف کردند.

رژیم صهیونیستی مدعی توافق ایران و روسیه برای دور زدن تحریم‌ها شد

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در یک سند محرمانه ادعا کرده ایران و روسیه به توافقی برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران دست پیدا کرده‌اند.