جهانیان علیه جنایات رژیم صهیونیستی طومار امضا کردند

تهران- ایرنا- به دنبال جنایات اخیر نظامیان صهیونیستی علیه ساکنان بی دفاع و مظلوم غزه، هزاران نفر از سراسر جهان با امضای طوماری خواستار پس گیری میزبانی مسابقات یوروویژن از این رژیم شدند.مطالب مرتبط

اقدامات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیها جنایات جنگی است

وکیل بین المللی در کانادا تاکید کرد بسیاری از اقدامات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان جنایت جنگی است.

رژیم صهیونیستی را ملزم به رعایت قوانین بشردوستانه کنید

حمدالله: از جهانیان می خواهیم اقدامات بازدارنده و هماهنگی برای حمایت از مردم بی پناه و مظلوم فلسطین در مقابل زورگویی رژیم اشغالگر اسرائیل انجام دهند.

سرمنشاء جنایات بی‌سابقه علیه یمن شورای امنیت است/ فرماندهی جنگ با آمریکاست

کارشناس مسائل بین‌الملل، جنایات صورت گرفته علیه ملت یمن را جنایاتی مهندسی شده‌ عنوان کرد و تصریح کرد: این جنایات، گُتره‌ای، موردی و سرخودی، از سوی یکی دو کشور نیست، بلکه شورای امنیت سازمان ملل پشت گرفتاری‌های یمن است.

اتوبوس مرگ؛ کودکانی که قربانی قساوت و کینه آل سعود شدند+ فیلم و عکس

رژیم سعودی با به راه انداختن ائتلاف جنگ‌افروزان بیش از سه سال است با چراغ سبز و حمایت آمریکا هولناک‌ترین جنایات را علیه ملت یمن مرتکب می‌شود که در تازه‌ترین این جنایات، ده‌ها کودک دانش‌آموز بیگناه را به خاک و خون کشید.

رژیم صهیونیستی گذرگاه ابوسالم را باز کرد

تهران -ایرنا-به دنبال فشارها و انتقادهای بین المللی چند روز گذشته علیه اقدام رژیم صهیونیستی مبنی بر مسدودکردن اصلی ترین گذرگاه نوار غزه، این رژیم امروز این گذرگاه را بطور کامل بازگشایی کرد.

کابینه رژیم صهیونیستی یک ماه پیش با جنگ علیه لبنان مخالفت کرد

بیروت-ایرنا-شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله گفت که کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی در جلسه حدود یک ماه پیش خود با جنگ علیه لبنان به دلیل تبعات گسترده آن مخالفت کرد.

هشدار رئیس فرهنگستان علوم پزشکی نسبت به جنایات آل‌سعود علیه یمنی‌ها

رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشورمان طی نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل متحد، در خصوص جنایات وحشتناک رژیم آل سعود علیه مردم بی‌گناه یمن هشدار داد.

مقامات رژیم صهیونیستی بر سر ترور هنیه با هم مشاجره کردند

تهران – ایرنا – ییسرائیل کاتز وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی با فریاد بر سر اویگدور لیبرمن وزیر دفاع این رژیم از او در مورد وعده اش برای ترور اسماعیل هنیه یکی از رهبران حماس، توضیح خواست.

کنوانسیون حقوقی خزر از حضور نظامی رژیم صهیونیستی و آمریکا در دریای خزر جلوگیری می‌کند

یک کارشناس مسائل بین‌الملل معتقد است کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر که 21 مرداد در آکتائو قزاقستان به امضا رسید می‌تواند از حضور نظامی رژیم صهیونیستی و آمریکا در دریای خزر جلوگیری کند.

شلیک 220 موشک، پاسخ مقاومت در «غزه» به حملات رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت

گروه‌های مقاومت فلسطین در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت اخیر 220 موشک به سمت شهرک‌ها و پایگاه‌های صهیونیستی مجاور غزه شلیک کردند.

تظاهرات علیه قانون قومیت به تل‌آویو کشیده شد؛ خشم مقامات صهیونیست از برافراشته شدن پرچم فلسطین+عکس

ده‌ها هزار نفر با تظاهرات در تل‌آویو مرکز رژیم صهیونیستی در محکومیت قانون نژادپرستانه موسوم به "دولت یهود" رژیم صهیونیستی شعار داده و خواهان لغو آن شدند.

رژیم صهیونیستی 520 فلسطینی را زندانی کرده است

مؤسسات فلسطینی اعلام کردند ارتش رژیم صهیونیستی در ماه ژوئیه 520 فلسطینی از جمله 69 کودک، 9 زن و 5 خبرنگار را دستگیر کرده است.

تهدید شدیداللحن شاخه نظامی حماس علیه رژیم صهیونیستی

شاخه نظامی جنبش حماس در غزه، تهدید کرد که هر اقدام «احمقانه»ای از رژیم صهیونیستی سر بزند، پاسخ آن «ویرانی غیرقابل تحمل» خواهد بود.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شمال و جنوب نوار غزه را بمباران کردند

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در حملاتی به شمال و جنوب نوار غزه دو پایگاه گروه های مقاومت فلسطینی را بمباران کردند.

مردم بحرین علیه رژیم آل خلیفه تظاهرات کردند

تهران – ایرنا – فعالان بحرینی در شبکه های مجازی از برگزاری تظاهرات علیه رژیم آل خلیفه در منطقه الدراز خبر دادند.

یمن|تشییع باشکوه شهدای اتوبوس دانش‌آموزان/الحوثی: آمریکا مسئول تمام جنایات علیه ملت یمن است

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در مراسم تشییع پیکرهای شهدای جنایت هولناک اخیر در صعده تاکید کرد جنایت وحشیانه علیه کودکان یمن، تکرار جنایاتی است که آمریکا در ژاپن و دیگر مناطق مرتکب شده و این کشور مسئول تمام جنایات علیه ملت یمن است.

اتهام‌زنی کوربین و نتانیاهو علیه یکدیگر در توییتر

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس حزب کارگر انگلیس اتهام‌زنی‌هایی را در توییتر درباره ریخته شدن خون فلسطینی‌ها و اسرائیلی‌ها رد و بدل کردند.

دانشمندان از انفجار هسته‌ای غیرقانونی رژیم صهیونیستی پرده برداشتند

دو دانشمند سوئدی و استرالیایی در یک مقاله علمی از آزمایش هسته‌ای غیرقانونی پرده برداشته و گمانه‌زنی‌های 39 ساله درباره نقش رژیم صهیونیستی در این انفجار را تایید کردند.

اسرار جنگ 33روزه-25|روز سیاه در تاریخ ارتش رژیم صهیونیستی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی این روز را روز سیاه تاریخ ارتش اسرائیل توصیف کردند و یکی از مشاوران نخست‌وزیر اسرائیل آن را روز باخت جنگ توسط اولمرت دانست.

دیدار نماینده قطر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در قبرس

رسانه‌ها از دیدار وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با نماینده دولت قطر در قبرس خبر دادند و گفتند که دو طرف در مورد حمایت مالی دوحه از غزه گفت‌وگو کردند.