کاخ سفید هنوز به امکان دیدار ترامپ و اون امیدوار است

تهران - ایرنا - «سارا سندرز» سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه اعلام کرد که واشنگتن هنوز به امکان دیدار «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی به رغم تهدید پیونگ یانگ برای لغو این دیدار، امیدوار است.مطالب مرتبط

اعتراض کاخ سفید به کتابی جدید علیه ترامپ

کارمند سابق کاخ سفید در کتاب جدیدش اسنادی مبنی بر نژادپرست بودن دونالد ترامپ منتشر کرده است؛ جالب اینکه کاخ سفید به این کتاب ـ که هنوز چاپ نشده ـ در واکنش نشان داده است!

جان بولتون در کاخ سفید با سفیر آنکارا در واشنگتن دیدار کرد

کاخ سفید از دیدار مشاور امنیت ملی ترامپ با سفیر ترکیه در واشنگتن درباره روابط دوجانبه و همچنین موضوع کشیش آمریکایی خبر داد.

کاخ سفید از بیان واژه «سگ» توسط ترامپ دفاع کرد

منشی رسانه‌ای کاخ سفید از بکارگیری واژه «سگ» توسط ترامپ برای نویسنده کتاب «عدم تعادل روحی: حساب شخصی کاخ سفید ترامپ» دفاع کرد و آن را غیرنژادپرستانه خواند.

افشاگری کارمند سابق کاخ سفید درباره "نژادپرستی و زوال عقل" ترامپ

یک کارمند سابق کاخ سفید در کتاب جدیدش مدعی شد، مدارکی از توهین‌های نژادی از سوی دونالد ترامپ وجود دارد و ترامپ در رویدادهای متعددی که بدون همسرش در آن‌ها حاضر شده، "همچون سگی بدون افسار" رفتار می‌کند.

کاخ سفید دنبال ساکت کردن نویسنده کتاب "روانی" است

به دنبال افشاگری‌های کارمند سابق کاخ سفید درباره مشکلات روحی و رفتاری دونالد ترامپ و همچنین انتشار یک فایل صوتی از صحبت‌های رئیس دفتر کاخ سفید از سوی او، کاخ سفید در حال بررسی استفاده از گزینه‌های قانونی به منظور ساکت کردن وی است.

مقام سابق کاخ سفید: همسر ترامپ منتظر فرصتی برای طلاق است

مدیر سابق دفتر ارتباطات عمومی کاخ سفید می‌گوید همسر ترامپ در رفتارهای اجتماعی خود، علناً بر ضد شعارها و سیاست‌های همسرش گام برمی‌دارد و منتظر روز تمام شدن دوره ریاست‌جمهوری ترامپ و تقاضای طلاق است.

ترامپ به دنبال منع کارکنان کاخ سفید از نوشتن کتاب خاطرات

رئیس جمهوری آمریکا به دنبال وادار کردن کارکنان کاخ سفید به امضای سندی است که براساس آن بدون اجازه قبلی ترامپ، کسی حق ندارد کتابی را از ماجراهای درونی این نهاد منتشر کند.

لاوروف از امکان دیدار دوجانبه پوتین و روحانی خبر داد

وزیر امور خارجه روسیه گفت، امکان دیدار دوجانبه روسای جمهوری روسیه و ایران در حاشیه نشست امروز رهبران کشورهای ساحلی دریای خزر وجود دارد، هرچند این دیدار بطور خاص برنامه‌ریزی نشده است.

ترامپ به کارمند سابق کاخ سفید و نویسنده کتاب "روانی" تاخت

به دنبال ادعاهای یک کارمند سابق کاخ سفید در کتاب جدید خود درباره نژادپرستی دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا این مشاور سابق خود را مورد انتقاد قرار داد.

دستیار سابق ترامپ، فایل صوتی اخراجش از کاخ سفید را منتشر کرد

مدیر دفتر ارتباطات عمومی کاخ سفید از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ که کتابی درباره نژادپرست بودن «دونالد ترامپ» منتشر کرده، حالا فایلی صوتی از لحظه اخراجش از دولت منتشر کرد.

ترامپ، کارمند سابق کاخ سفید را "سگ" خواند!

رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنانی شدیدالحن و به شدت بی‌ادبانه، دستیار سابق کاخ سفید را "سگ" و "بی‌عقل" خطاب کرد!

تجمع اعتراضی مقابل کاخ سفید

بیش از ۱۰ هزار آمریکایی در اعتراض به سیاست‌های نژادپرستانه دونالد ترامپ مقابل کاخ سفید تظاهرات کردند.

کاخ سفید: مشکلات اقتصادی ترکیه تقصیر ما نیست/ شاید تحریم‌های ترکیه را موقتاً تعلیق کنیم

سخنگوی کاخ سفید در همان روزی که ترکیه در برابر تحریم‌های آمریکا موضع تهاجمی و ارزش پولش روند صعودی گرفت، از امکان رفع موقت تعرفه‌های تنبیهی خبر داد.

کارمند سابق کاخ سفید: ترامپ پیش از افشاگری ویکی‌لیکس از ایمیل‌های کلینتون خبر داشت

کارمند سابق کاخ سفید و نویسنده کتاب "روانی" ادعا کرد، دونالد ترامپ پیش از انتشار ایمیل‌های فاش شده کمیته ملی دموکرات و هیلاری کلینتون از سوی سایت ویکی‌لیکس طی کمپین انتخاباتی ۲۰۱۶، از آن‌ها با خبر بوده است.

ترامپ، افشاگر جدید مسائل کاخ سفید را «سگ» توصیف کرد

رئیس‌جمهور آمریکا زنی که به تازگی اقدام به افشاگری علیه مسائل کاخ سفید کرده را با القابی مانند «سگ»، «پست» و «دیوانه» توصیف کرد.

دیدار دوباره مدیرعامل "اپل" با ترامپ

توئیتی که دونالد ترامپ اخیرا منتشر کرد نشان میدهد که وی با تیم کوک مدیر عامل اپل دیدار کرده است.

کارمند سابق کاخ سفید: ملانیا با مدل لباس‌هایش ترامپ را تنبیه می‌کند

کارمند سابق کاخ سفید در کتابی که قرار است در آینده‌ای نزدیک منتشر شود، مدعی شده که بانوی نخست آمریکا با مدل‌ لباسی‌هایی که به تن می‌کند، قصد تنبیه کردن همسرش را دارد.

افزایش مخالفت ها با مواضع ترامپ

مخالفان نژادپرستی در پارک لافایت روبروی ساختمان کاخ سفید در واشنگتن تجمع اعتراض آمیز برگزار و سیاستهای دونالد ترامپ را در قبال سیاهپوستان تقبیح کردند.

«وحشت: ترامپ در کاخ سفید» کتاب جدید باب وودوارد

نویسنده‌ بعدی که با کتابش تصویری با وضوح تمام از دوران ریاست جمهوری ترامپ ارایه می‌کند کسی نیست جز: باب وودوارد.

واشنگتن پست: کاخ سفید مداخله‌گران خارجی انتخاباتی را تحریم می‌کند

واشنگتن پست گزارش داد کاخ سفید در حال تدوین یک دستور اجرایی است که به دونالد ترامپ مجوز می‌دهد خارجی‌هایی را که در انتخابات‌های آمریکا مداخله می‌کنند،‌ تحریم کند.