بیانیه ارتش در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس

ارتش جمهوری اسلامی ایران در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس بیانیه ای صادر کرد.]]>مطالب مرتبط

بیت المقدس پایتخت فلسطین است/ محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس

نمایندگان کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی که در پی حوادث اخیر فلسطین، در استانبول ترکیه نشستی فوق العاده تشکیل داده بودند، در بیانیه پایانی خود تاکید کردند که بیت المقدس پایتخت فلسطین است.

انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس معنایی جز تجاوز به خاک فلسطین ندارد

یکی از اعضای جنبش فتح از کشورهای عرب منطقه خواست که در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت‌المقدس سفارت‌هایشان را در واشنگتن تعطیل کنند. ]]>

آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس خوی استکباریش را اثبات کرد

عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس گفت: هفته گذشته همزمان با انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی با حمایت آمریکا ملت مظلوم فلسطین را به خاک و خون کشید و بار دیگر غیر قانونی بودن خود را اثبات نمود.

انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس دهن کجی به مسلمانان بود

تهران - ایرنا - رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را ضد بشری دانست و گفت: این اقدام یک جنایت آشکار و دهن کجی به مسلمانان است.

آمریکا ماهیت خود را با انتقال سفارت به بیت المقدس نشان داد

یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس برای تثبیت غاصبان صهیونیستی انجام شد و ماهیت دنیای استکباری علیه مقدسات مسلمین را نشان داد.

اراک| انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس ظلم آشکار به جهان اسلام است

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: توطئه شوم آمریکا و اسرائیل در انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس جنایتی است که در تاریخ باقی می‌ماند و ظلمی آشکار به جهان اسلام است.

کردستان| انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس سبب نابودی اسرائیل می‌شود

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: به‌راستی انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس جنایاتی بزرگ برعلیه بشریت و سبب نابودی اسرائیل می‌شود.

راهپیمایی مردم ایران در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

اقشار مختلف مردم در سراسر کشور پس از برگزاری نماز جمعه به راهپیمایی در محکومیت جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها در روز نکبت و همچنین انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس پرداختند.

آمریکا از انتقال سفارت به بیت المقدس رهاوردی نخواهد داشت

شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز سکوت جوامع بین المللی درباره جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و گفت: آمریکا از انتقال سفارت خود به بیت المقدس رهاوردی نخواهد داشت.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، اشتباه بزرگی بود

آنکاراـ ایرناـ بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، تصمیم بسیار اشتباهی از سوی کاخ سفید بود که موجب متشنج شدن بیشتر خاورمیانه شد.

تظاهرات مردم مالزی در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس

ایرنا -کوالالامپور- صدها نفر از مردم مالزی در نخستین جمعه از ماه مبارک رمضان، پس از اقامه نمازجمعه با حضور در تظاهرات و تجمع مقابل سفارت آمریکا در کوالالامپور ،انتقال سفارت این کشور به قدس را به شدت محکوم کردند.عکس : مریم شفیعی.*10*

اقدام آمریکا در انتقال سفارتخانه به بیت‌المقدس مغایر قوانین بین‌المللی است

دیپلمات ارشد جمهوری آذربایجان نیز اقدام رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس را خلاف قوانین بین‌المللی نامید.

راهپیمایی نمازگزاران تهرانی در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس

نمازگران تهرانی بعد از اقامه نماز جمعه با حضور پرشور در راهپیمایی اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم کرده و علیه جنایات رژیم صهیونیستی در قدس شعار دادند.

انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشتباهی تاریخی بود

آنکاراـ ایرناـ ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه گفت: انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس، یک اشتباه تاریخی بود که موجب شد تا واشنگتن در نگاه فلسطینی ها جایگاه میانجی مذاکرات صلح فلسطین و رژیم صهیونیستی را از دست بدهد.

آمریکا با انتقال سفارت به قدس رسماً تمام دنیا را به تمسخر گرفته است

عضو شورای مرکزی حزب وحدت مسلمین گفت: آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس سراسر مردم جهان را به تمسخر گرفته لذا تمام کشورهای اسلامی باید در اعتراض به این اقدام، روابط دیپلماتیک با این کشور را قطع کنند.

شورای اخوت اسلامی افغانستان: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اعلام جنگ به جهان اسلام است

دبیر شورای علما و اخوت اسلامی در شمال افغانستان اعلام کرد که انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس توسط ترامپ اعلام جنگ به جهان اسلام است.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، افراطی گری را تشدید می کند

آنکاراـ ایرناـ ابراهیم کیراس روزنامه نگار، نویسنده و مشاور نشر روزنامه استار با انتشار مقاله ای در روزنامه کارار ترکیه نوشت: اعلام قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس باعث تشدید افراطی گری در جهان و افزایش جنگ در م

تحولات آفریقا| نیروهای "حفتر" به ورودی‌های "درنه" رسیدند؛ تظاهرات مراکشی‌ها در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس + تصاویر

صدها شهروند مراکشی با برگزاری تظاهرات در شهر "الدار البیضاء"، انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی را محکوم کردند.

دستیار ویژه لاریجانی: زمان به نفع رژیم صهیونیستی نیست

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با اشاره به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس، گفت: زمان به نفع رژیم صهیونیستی نیست و آینده اثبات می‌کند که مقاومت فلسطین اجازه بقای سفارت آمریکا در بیت‌المقدس را نخواهد داد.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، راه را برای جنایات رژیم صهیونیستی باز کرد

آنکاراـ ایرناـ عبدالله گل رییس جمهوری سابق ترکیه در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه فلسطین گفت: تصمیم ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس راه جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها را باز کرد.