برنامه‌های ما باید در راستای تعمیق معنویت و بصیرت باشد

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا با رئیس و معاونین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در نشستی صمیمی دیدار و گفت و گو کرد.]]>مطالب مرتبط

عدالت توأم با معنویت و عقلانیت از ویژگی‌های مدیران شایسته است

نماینده ولی فقیه درآذربایجان‌شرقی با بیان این‌که مدیرشایسته باید دارای خصوصیاتی مانند مبازره‌ی جدی با فقر، فساد و تبعیض باشد، گفت: اکنون اشرافی‌گری یکی از آفت‌های جامعه محسوب می‌شود.

خروجی برنامه های صداسیما باید ایجاد امید در جامعه باشد

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: تولید برنامه در صداسیما باید بیشتر با هدف ایجاد وحدت ملی و امید در جامعه باشد.

تبریز| اشرافی‌گری یکی از آفت‌های جامعه است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ویژگی‌های مدیران شایسته نظام اسلامی را برشمرد و گفت: عدالت، توام با عقلانیت و معنویت از ویژگی‌های برجسته یک مدیر نظام اسلامی است که باید همراه با تقوای الهی باشد.

اراک| بسیجیان با بصیرت‌افزایی و روشنگری اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی را تبیین کنند

جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه بسیجیان باید با بصیرت‌افزایی و روشنگری اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی را تبیین کنند گفت: فرماندهان بسیج باید چندین قدم از نیروهای خود جلوتر باشند.

فرهنگ باید پایه واساس تمامی برنامه ها در کردستان باشد

سنندج- رییس حوزه هنری کردستان با تاکید براینکه فرهنگ نباید در حاشیه سیاست قرار گیرد، گفت: فرهنگ باید پایه واساس تمامی برنامه های دراستان ما باشد.

برنامه‌های فرهنگی باید بومی سازی شده و منسجم باشد

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(ع) گفت: برنامه‌های فرهنگی باید بومی‌سازی شود و بر اساس فرهنگ‌ها و افکار مردم اجرایی گردد؛ البته این به معنای انجام کارهای جزیره‌ای نیست، بلکه این فعالیت‌های باید به‌صورت هماهنگ و منسجم با برنامه‌های اصلی فرهنگی دنبال شود.

برنامه‌های فرهنگی باید بومی سازی شده و منسجم باشد

قم - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: برنامه‌های فرهنگی باید بومی‌سازی شود و بر اساس فرهنگ‌ها و افکار مردم اجرایی شود.

برگزاری سومین کنفرانس گردشگری و معنویت در قم

سومین کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت ۲۶ مهر ماه امسال در شهر قم برگزار می‌شود.

باید به سمت "شهروند هوشمند" حرکت کنیم/محیط زندگی ما متناسب با تحول دیجیتال باشد

دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری با بیان این‌که یکی از برنامه‌های جدی ما باید این باشد که حتما به سمت شهروند هوشمند حرکت کنیم، گفت: راهکار توسعه شهر هوشمند نیز توسعه استارتاپ‌های شهر هوشمند است.

نتایج اولیه ۲۱ سال مذاکره/فرصت توسعه اقتصاد دریایی از گذرگاه خزر

«کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر» امروز در حالی به امضای سران کشورهای حاشیه آن رسید که می تواند فرصتی برای تعمیق و گسترش همکاری اقتصادی این کشورها باشد.

هشدار بانک مرکزی اروپا در خصوص تعمیق بحران اقتصادی ترکیه

بانک مرکزی اروپا به بانک های اروپایی فعال در ترکیه نسبت به تعمیق بحران ارزی این کشورهشدار داده است.

آیت الله اراکی: تعمیق و تمسک به صحیفه سجادیه گرفتاری‌های جامعه بشری را رفع می‌کند

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: تعمیق، تفکر و تمسک و معرفت نسبت به صحیفه سجادیه گرفتاری‌های جامعه بشری را رفع می‌کند.

اصفهان| پیام معنویت شهدا از راه دل و قلب به جوانان رسیده است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور پر شور جوانان و نوجوانان در مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید حججی گفت: این حضور پرشور جوانان از سراسر کشور نشان می‌دهد که پیام معنویت شهدا از راه دل و قلب به جوانان رسیده است.

نیروی تازه نفس وارد منابع طبیعی آذربایجان غربی نشده است

ارومیه- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی با اشاره به نیاز این اداره کل به نیروی تازه نفس در راستای عمل به وظایف ذاتی خود، گفت: در 10 سال گذشته نیروی تازه ای وارد این نهاد نشده است و باید در راستای تغییر این روند برنامه ریزی شود.

برخی برنامه‌های صدا و سیما در جهت تخریب بنیاد خانواده است

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار گفت: ضمن اینکه از صداوسیما نسبت به برخی برنامه‌ها تشکر می‌کنیم، اما برخی برنامه‌ها همسو با دشمن به دنبال تخریب بنیاد خانواده‌هاست و حال آنکه رسانه ملی باید به دنبال تحکیم خانواده باشد.

حجم کتب درسی کاهش می‌یابد/ افزایش برنامه‌های نشاط آور در مدارس

وزیر آموزش‌ وپرورش گفت: در راستای سیاست مهارت افزایی و تقویت برنامه‌های پرورشی، کاهش حجم کتاب‌ها و افزایش اردوها، تفریحات و انجام برنامه‌های نشاط‌آور از برنامه‌‌های این وزارتخانه است.

سیف باید پاسخگوی تخلفات بازار سکه و ارز باشد

عضوکمیسیون اقتصادی با بیان اینکه ولی‌الله سیف باید در قبال تخلفات بانک مرکزی در موضوع ارز و سکه پاسخگو باشد، گفت: برکناری یک مسئول به معنای تبرئه وی از تخلفاتش نیست.

30 درصد مالیات بر ارزش افزوده باید برای عمران شهری مصرف شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی با تاکدی بر اینکه حداقل 30 درصد مالیات بر ارزش افزوده اختصاص یافته به شهرداری ها باید به صورت عمرانی مصرف شود، گفت: این تصمیم در راستای ایجاد اثرگذاری بیشتر این عوارض در راستای بهبود چهره شهرها گر

نقد باید منصفانه باشد

زنجان-معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه نقد باید منصفانه باشد، گفت: از خبرنگاران انتظار داریم که به درستی قلم‌فرسایی کنند.

مرکل: بریگزیت باید انعطاف‌پذیر باشد

صدراعظم آلمان اعلام کرد، هر توافقی که میان انگلیس و اتحادیه اروپا بر سر خروج این کشور به عمل بیاید، باید انعطاف‌پذیر باشد.