برنامه‌های ما باید در راستای تعمیق معنویت و بصیرت باشد

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا با رئیس و معاونین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در نشستی صمیمی دیدار و گفت و گو کرد.]]>مطالب مرتبط

دانش‌آموز پیشتاز انقلاب اسلامی باید بصیرت انقلابی داشته باشد

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به تربیت سیاسی ـ اجتماعی دانش آموزان گفت: دانش‌آموز پیشتاز انقلاب اسلامی باید نسبت به مسائل روز جامعه دارای بصیرت انقلابی باشد.

دانش‌آموز پیشتاز انقلاب اسلامی باید نسبت به مسائل روز جامعه دارای بصیرت انقلابی باشد

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به تربیت سیاسی ـ اجتماعی دانش آموزان گفت: دانش‌آموز پیشتاز انقلاب اسلامی باید نسبت به مسائل روز جامعه دارای بصیرت انقلابی باشد.

دانش آموزان نسبت به مسائل روز بصیرت داشته باشند

تهران- ایرنا- دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان بر تربیت سیاسی و اجتماعی دانش آموزان تاکید کرد و گفت: دانش آموز پیشتاز انقلاب اسلامی باید نسبت به مسائل روز جامعه بصیرت انقلابی داشته باشد بدون آنکه بازیچه گروه ها و احزاب سیاسی شود.

باید از فرصت ماه رمضان در جهت معنویت بهره برداری کرد

شهریار- نماینده مردم ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از فرصت ماه رمضان در جهت معنویت بهره برداری کرد.

استاد حوزه و دانشگاه: معنویت و سیاست در هم تنیده است

تهران - ایرنا - استاد حوزه و دانشگاه گفت: اکنون معنویت و سیاست در جامعه ما در هم تنیده شده و باید اینها را یگانه ببینیم.

برنامه‌ریزی‌ها باید مطابق با واقعیت باشد

نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه‌ریزی‌ها باید مطابق با واقعیت باشد.

حل مشکلات جامعه با تقوا و دعا و معنویت

در روزهای ماه مبارک رمضان نکاتی اخلاقی از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پایگاه khamenei.ir منتشر می شود . نکته امروز دعا و تقوا و معنویت است .

ریشه‌کن فقر همین مرگ بر آمریکاها است/ بدون درک رابطه معنویت و سیاست شاهد انواع سکولاریزم خواهیم بود

استاد حوزه و دانشگاه گفت: ما تا ارتباط معنویت و سیاست را عمیقاً در ک نکنیم شاهد ایجاد انواع سکولاریزم خواهیم بود، همین که معنویت و سیاست را جدا کنیم قدمی در جهت سکولاریزم است.

بیرجند| ساخت یادمان‌های شهدای گمنام باید در شأن شهدا باشد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: شهدای گمنام میهمان استان هستند و شایسته نیست حق را در راستای این شهدا ادا نکنیم و ساخت یادمان‌های شهدای گمنام باید در شأن شهدا باشد.

نمایشگاه نشاط و معنویت

نمایشگاه و جشنواره مردمی نشاط و معنویت خانوادگی در منطقه پردیسان برپا شده است.

بصیرت و زمان شناسی شهدا مثال زدنی است

عضو مجلس خبرگان رهبری، بصیرت و زمان شناسی را ویژگی شهدا دانست و یادآور شد: بصیرت شهدا مثال زدنی است و لذا اگر همین ویژگی را در جامعه زنده نگه داریم، کشور و انقلاب ما بیمه می شود.

کسی که در مقام سیاست ورزی به جامعه ظلم کند، بدترین آدم است

یک استاد حوزه و دانشگاه رابطه سیاست و معنویت را رابطه‌ای گسترده دانست و گفت: آنهایی که در عرصه مدیریت‌های اجتماعی و سیاست آدم بدی می‌شوند، در معنویت بطور وحشتناک سقوط می‌کنند.

تربیت سیاسی دانش آموزان، لازمه مواجهه اصولی با استکبار جهانی

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان با اشاره به تربیت سیاسی، اجتماعی دانش آموزان گفت: دانش آموز پیشتاز انقلاب اسلامی باید نسبت به مسائل روز جامعه دارای بصیرت انقلابی باشد.

بصیرت سیاسی کلیدواژه مهم پیروزی ایران در مقابل دشمنان است

سمنان- معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان سمنان بابیان اینکه بصیرت سیاسی کلیدواژه مهم پیروزی ایران در مقابل دشمنان است، گفت: بصیرت افزایی در دستور کار سپاه استان قرار دارد.

مسکو نگران تعمیق همکاری گرجستان و ناتو است

باکو – ایرنا – معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت : مسکو نگران تعمیق همکاری گرحستان و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی است .

برنامه های اوقات فراغت مناسب با نیاز جوانان استان یزد باشد

یزد - ایرنا - معاون اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: آسیب شناسی مشکلات نوجوانان و جوانان و برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت آنها باید بر حسب نیاز و مطالبات این قشر و نیز با مشارکت آنها و بهره گیری از تمام امکانات باشد.

برنامه های شورای شهر و شهرداری باید پیوست علمی داشته باشد

نوشهر - رئیس مرکز پژوهش‌های شورای شهر نوشهر بابیان اینکه این مرکز برای اولین بار در بین شوراهای استان ایجادشده گفت: برنامه‌های شورا و شهرداری پیوست علمی داشته باشد.

"بصیرت دینی" و "روحیه جهادی و انقلابی" ویژگی های برجسته پاسدار تراز انقلاب اسلامی

نماینده ولی فقیه در سپاه با برشمردن ویژگی های پاسداران تراز انقلاب اسلامی گفت : پاسداران انقلاب اسلامی باید از ویژگی های برجسته ای همچون بصیرت دینی و انقلابی ، ولایت مداری ، حریت و آزادگی و روحیه جهادی برخوردار باشند .

"بصیرت دینی" و "روحیه جهادی و انقلابی" ویژگی های برجسته پاسدار تراز انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در سپاه با برشمردن ویژگی های پاسداران تراز انقلاب اسلامی گفت : پاسداران انقلاب اسلامی باید از ویژگی های برجسته ای همچون بصیرت دینی و انقلابی ، ولایت مداری ، حریت و آزادگی و روحیه جهادی برخوردار باشند .

لزوم توجه به دخترانِ با محدودیت و امکانات کمتر در برنامه‌های حوزه جوانان

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به لزوم تدوین برنامه در حوزه جوانان از سوی دستگاه‌های مختلف گفت: باید بیشتر فعالیت‌ها در خصوص جوانان باشد و به سمت مناطق کم‌برخوردار و محروم برویم و همچنین باید به دخترانی که محدودیت‌ها و امکانات کمتری دارند