برنامه‌های ما باید در راستای تعمیق معنویت و بصیرت باشد

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا با رئیس و معاونین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در نشستی صمیمی دیدار و گفت و گو کرد.]]>مطالب مرتبط

سازمان عقیدتی سیاسی چهره ارتش را به نور معنویت مزین کرد

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش توانست با بصیرت افزایی کارکنان، چهره ارتش را به نور معنویت مزین نموده و مدال افتخار شجره طیبه را بر سینه این سازمان مردمی نصب نماید.

دشمن از ارتش ولایت مدار، شهادت طلب و بصیرت محور هراس دارد

معاون هماهنگ کننده ارتش، مولفه معنویت محوری ارتش را در توان رزمی و بازدارندگی مقابل دشمنان اثرگذار برشمرد و گفت: دشمن از ارتش ولایت مدار، شهادت طلب و بصیرت محور هراس دارد.

دشمن‌شناسی و معرفت‌افزایی برای زائران اربعین، محور باشد

رئیس کمیته بانوان اربعین با تاکید بر این مطلب که درصدد هستیم در موکب‌های پیاده‌روی اربعین برنامه‌های فرهنگی و مشاوره‌ای را برای بانوان داشته باشیم، گفت: سوغات شرکت کنندگان در این مراسم کسب معرفت و بصیرت برای خود و خانواده‌هایشان باشد.

دانشجویان با ارتقاء سطح بصیرت خود برای تبلیغ اسلام تلاش کنند

کرج-ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: دانشجویان باید با ارتقاء سطح بصیرت و تحلیل سیاسی و دینی خود برای تبلیغ معارف دینی و اسلامی کوشا باشند.

ایرالکو برای انتقال واحد آندسازی باید برنامه داشته باشد

اراک- معاون عمرانی استاندار مرکزی گفت: ایرالکو در زمینه انتقال واحد آندسازی این شرکت تاکنون برنامه ای نداشته و در این بخش باید با جدیت بیشتری عمل کند.

تدوین استانداردها باید متناسب با نیازهای امروز جامعه باشد

شیراز - مدیرکل استاندارد فارس گفت: استانداردها باید متناسب با نیازهای جامعه باشد که در این راستا باید خدمات سلامت، ایمنی و استفاده بهینه از منابع انرژی مد نظر باشد.

ولایتمداری و بصیرت ویژگی برجسته روحانیت است

ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ولایتمداری، بصیرت و مسلح بودن به سلاح علم و ایستادگی در مقابل آسیب ها برجسته ترین ویژگی های روحایت در جامعه است.

هدف قانون کار باید اعتلای نیروی کار باشد/صدای کارگران باید شنیده شود

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت:هدف قانون کار باید اعتلای نیروی کار باشد.]]>

طرح بصیرت عاشورایی در 300 بقعه گیلان در حال اجراست

آستارا - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: طرح بصیرت عاشورایی این اداره کل به مناسبت ماه های محرم و صفر و اربعین حسینی در 300 بقعه متبرکه استان در حال اجراست و تاکنون 200 مبلغ به آنها اعزام شده است.

بصیرت افزایی در پیاده‌روی اربعین مورد توجه قرار گیرد

زنجان- معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به بصیرت افزایی در پیاده‌روی اربعین ۹۷ اشاره کرد و گفت: زیارت اربعین و پیاده‌روی ثواب بسیار زیادی دارد که قابل وصف نیست.

اولین دستور کار وزیر جدید کار چه باید باشد؟

نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه وزیر جدید کار باید به سه جانبه گرایی احترام بگذارد گفت:اولین اقدام وزیرجدید باید اهتمام به برگزاری جلسه شورای عالی کار باشد.

بی‌مقدار: دولت باید به‌طور مداوم با جریانات سیاسی تعامل داشته باشد

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: دولت باید به طور مداوم با طیف‌های مختلف سیاسی در تعامل باشد در این تعاملات باید به راه حل‌های عملی برای برون رفت از مشکلات کشور پرداخته شود.

دولت اوکراین قیمت گاز مصرفی مردم را ۲۵ درصد افزایش داد

اوکراینی‌ها از آغاز نوامبر (۱۰آبان) باید ۲۵ درصد بیشتر برای گاز خود بپردازند. این تصمیم‌گیری بخشی از توافق با صندوق بین‌المللی پول در راستای برنامه کمک مالی به اوکراین است.

محصول هر جشنواره باید یک یا دو اثر خوب باشد

یزد - ایرنا - مسئول دفتر طنز حوزه هنری کشور با بیان اینکه اگر جشنواره‌ها استعدادهای مناطق مختلف را معرفی نکنند در حد ویترین هستند، گفت: محصول هر جشنواره باید یک یا دو اثر خوب باشد.

برهم صالح: عراق نقطه تلاقی منافع منطقه وجهان است/ احتمال تشکیل کابینه جدید در روز شنبه

رئیس‌جمهوری عراق تأکید کرد که این کشور باید صحنه تلاقی و توافق در راستای خدمت به منافع منطقه و جهان باشد نه اینکه تبدیل به عرصه‌ای برای درگیری و اختلاف‌ها شود.]]>

ماکرون: آماده‌ایم به خلع سلاح کره کمک کنیم

رئیس‌جمهوری فرانسه گفت که کشورش آماده است به تلاش‌های کره شمالی در راستای خلع سلاح هسته‌ای کمک کند اما پیونگ‌یانگ باید در ابتدا تعهد و تمایل واقعی خود را در راستای امحای جنگ‌افزارهای هسته‌ای و بالستیک خود نشان دهد.

فلسفه تشکیل مجموعه عقیدتی سیاسی افزایش بصیرت است

بندرعباس - ایرنا - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: فلسفه تشکیل مجموعه عقیدتی سیاسی افزایش بصیرت بوده که از شمشیر موثرتر است.

با بصیرت می‌توانیم توطئه های دشمن را خنثی نماییم

معاون هماهنگ کننده ارتش تصریح کرد:با بصیرت می‌توانیم توطئه های دشمن را خنثی نماییم.

قانونگذار آمریکایی: ریاض باید پاسخگوی قتل خاشقچی باشد

تهران - ایرنا - «آدام شیف» عضو دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به ادعای ریاض درخصوص مرگ اتفاقی «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد آل‌سعود، آن را باورنکردنی دانست و گفت: پادشاهی عربستان باید در این ارتباط پاسخگو باشد.

«ساماندهی مراکز آموزشی» مهمترین راه نجات دانشگاه علمی کاربردی از حاشیه‌ها

وزیر علوم اجرای برنامه ساماندهی آموزشی را مهمترین راهکار نجات دانشگاه علمی کاربردی از حاشیه‌ها عنوان کرد، گفت: اگرچه در حال حاضر اقدامات قابل قبولی در راستای کیفی سازی و ساماندهی این دانشگاه صورت گرفته اما باید این برنامه با جدیت بیشتری در این دانشگاه اجر