امیدوارم با تلاش کشورهای اسلامی شاهد صلح و آرامش در جهان اسلام باشیم
مطالب مرتبط

ضرورت شکل‌گیری واحد پول مشترک در جهان اسلام

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داد که باید به فکر باشیم تا پول واحد پول جهان اسلام تشکیل شود تا مقدمات نزدیک شدن کشورهای اسلامی را به یکدیگر فراهم کنیم.

کشورهای اسلامی بازار مشترک جهان اسلام را تشکیل دهند

کرمان - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای اسلامی می‌توانند بازار مشترک جهان اسلام را تشکیل داده و حتی حق وتو را در سازمان ملل به دست آورند.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از امارات|تلاش برای ایجاد آرامش در تیم ملی و تمرینات اختصاصی یک ملی‌پوش + فیلم

تمرین امروز تیم ملی در حالی برگزار شد که همه در تلاش بودند به تیم آرامش ترزیق کنند.

شوکتی: امیدوارم شاهد برگزاری انتخابات سالمی باشیم/ با توجه به حضور پیشکسوتان، در مجمع ثبت نام نکردم

کارشناس ورزش‌های رزمی کشور گفت: کاراته مدیری اهل فن، کاردان و البته متعهد می‌خواهد تا روند رو به رشد خود را تداوم ببخشد.]]>

اسرائیل هنوز هم بزرگترین مشکل جهان اسلام است

معاون بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: امروز پس از ۴۰ سال گذشت از انقلاب اسلامی همین موضع حمایت را رهبری دارند و بدون شک بزرگترین مشکل جهان اسلام را اسرائیل می‌دانند.

خطر اختلافات داخلی در جوامع اسلامی بیشتر از تهدیدهای خارجی است

دستیار ارشد رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دیدار علمای اهل سنت هند، با بیان اینکه امروز جهان اسلام در دو بُعد خارجی و داخلی مورد هجمه قرار گرفته است، اظهار کرد: همه ما وظیفه سنگینی در معرفی چهره صحیح اسلام به جهان داریم.

فوتبال جهان|ارنستو والورده: امیدوارم کوتینیو با قدرت به تلاشش ادامه دهد/ باید مراقب تدابیر ایبار باشیم

فوتبال جهان - ارنستو والورده از دیدار مقابل ایبار به عنوان یک بازی کلیدی یاد کرد.

جلالی: امیدوارم در نساجی امانتدار خوبی باشم

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی گفت: امیدوارم خداوند به ما کمک کنیم تا منشا خدمت به مردم خوب و هواداران نساجی باشیم.

می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم

رئیس سازمان پدافند غیرعامل اظهار کرد: ما می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم چنانکه اروپایی ها، چینی‌ها و دیگر کشورهای دنیا برای خود حریم زیرساختی، ​موضوعی و معنوی تعریف می‌کنند.

آسیای مرکزی: مبارزه برای یک آینده جدید

طی 25 سال گذشته، کشورهای آسیای مرکزی در تلاش برای یافتن جایگاه خود در جهان از طریق شناخت خود به عنوان یک محیط خارجی قومی، مذهبی یا فرهنگی در قالب بخشی از جهان روسیه، ترک، ایرانی و اسلامی و غیره بوده‌اند.

جمهوری اسلامی در تلاش است چهره مهر و دوستی از اسلام نمایان سازد

حجت الاسلام تسخیری گفت: جمهوری اسلامی در تلاش است چهره مهر و مودت و دوستی و رحمت را از اسلام واقعی نمایان سازد.

امیدوارم بارش باران خشکسالی ۱۵ ساله خوزستان را ریشه کن کند

اهواز - استاندار خوزستان گفت: امیدواریم نزولات آسمانی همچنان ادامه یابد تا شاهد ریشه کن شدن خشکسالی ۱۵ ساله در استان خوزستان باشیم.

آماده‌ایم گوشی‌های هوشمند ملی را در اختیار مسئولان کشور قرار دهیم/ می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم

رئیس سازمان پدافند غیرعامل اظهار کرد: ما می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم چنانکه اروپایی ها، چینی‌ها و دیگر کشورهای دنیا برای خود حریم زیرساختی، ​موضوعی و معنوی تعریف می‌کنند.]]>

مسئولان برای رفع موانع تولید تلاش کنند

چابهار- ایرنا- مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: مسئولان برای رفع موانع تولید و ورود آسان مواد اولیه تلاش کنند تا شاهد شکوفایی در اقتصاد باشیم.

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری: نقدهای مغرضانه را نمی‌پذیریم/ حداقل نصف کشورهای دیگر مسابقه برویم

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری گفت: اگر مانصف مسابقاتی که کشورهای دیگر می روند اعزام داشته باشیم می‌توانیم مثل گذشته در آسیا مدعی باشیم.

اسلام آباد به ائتلاف های ضدایرانی ملحق نمی شود

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه پاکستانی امت در نوشتاری به آخرین تحولات منطقه ای و سفر پمپئو به کشورهای منطقه پرداخت و افزود:پاکستان به هیچ یک از ائتلاف های ضد ایران، کشور دوست و برادر اسلامی نمی پیوندد.

مسئولان برای رفع موانع تولیدو ورود آسان مواد اولیه تلاش کنند

چابهار- ایرنا- مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: مسئولان برای رفع موانع تولید و ورود آسان مواد اولیه تلاش کنند تا شاهد شکوفایی در اقتصاد باشیم.

اسلام بر نبود فقر در جامعه تاکید دارد

قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید یکی از تاکیدات دین مبین اسلام را تلاش بر نبود فقر در جامعه ذکر کرد و گفت :اسلام دینی است که به مسائل زندگی مانند بحث معیشت، فقر و امر به معروف و نهی از منکر اهمیت می دهد.

اسلام بر نبود فقر در جامعه تاکید دارد

قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید یکی از تاکیدات دین مبین اسلام را تلاش بر نبود فقر در جامعه ذکر کرد و گفت:اسلام دینی است که به مسائل زندگی مانند بحث معیشت، فقر و امر به معروف و نهی از منکر اهمیت می دهد.

پاکستان برگسترش روابط پایدار استراتژیک با ایران تاکید کرد

اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خزانه داری پاکستان به اهمیت روابط با کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت که اسلام آباد به دنبال روابط استراتژیک پایدار با ایران و دیگر کشورهای منطقه است .