امیدوارم با تلاش کشورهای اسلامی شاهد صلح و آرامش در جهان اسلام باشیم
مطالب مرتبط

امیدوارم با تلاش کشورهای اسلامی شاهد صلح و آرامش در جهان اسلام باشیم

امیدوارم با تلاش کشورهای اسلامی شاهد صلح و آرامش در جهان اسلام باشیم

معاون اول رییس جمهور در پیام‌های جداگانه‌ای به همتایان خود در کشورهای اسلامی، فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به دولت‌ها و ملت‌های مسلمان تبریک گفت.

لزوم وحدت و همکاری کشورهای اسلامی

رئیس جمهور: در شرایط جاری، کشورهای اسلامی نیاز به وحدت و همکاری دارند، امیدوارم شاهد گسترش روابط فی ما بین باشیم.

لاریجانی حلول ماه رمضان را به رییسان مجالس اسلامی تبریک گفت

تهران - ایرنا - رییس مجلس در پیامی به همتایان خود در کشورهای اسلامی حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و تاکید کرد: باور قلبی دارم یکپارچگی کشورهای مسلمان به امنیت و آرامش پایدار در جهان اسلام منجر خواهد شد.

کشورهای اسلامی بیش از هر زمان نیاز به وحدت و همکاری دارند

رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرارسیدن سالگرد استقلال کشور پادشاهی اردن، تصریح کرد: در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان به وحدت و همکاری نیاز دارند و امیدوارم با مساعی دو کشور، شاهد رشد و گسترش روابط فی ما بین در ابعاد دو و چندجانبه باشیم.

همدانی : استقلال نباید تیم السد را دست کم بگیرد/امیدوارم در مرحله بعدی دربی آسیا را شاهد باشیم

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: به عنوان یک ایرانی دوست دارم استقلال و پرسپولیس از این مرحله صعود کنند و امیدوارم در مرحله بعدی دربی آسیا را شاهد باشیم.

در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان نیاز به وحدت و همکاری دارند

رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرارسیدن سالگرد استقلال کشور پادشاهی اردن، تصریح کرد: در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان به وحدت و همکاری نیاز دارند و امیدوارم با مساعی دو کشور، شاهد رشد و گسترش روابط فی ما بین در ابعاد دو و چندجانبه باشیم.

روحانی: آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر است

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری، اجلاس سران کشورهای اسلامی در ترکیه را فرصتی برای جهان اسلام در اعلام حمایت از ملت فلسطین و محکومیت انتقال غیرقانونی سفارت واشنگتن به قدس شریف دانست و گفت: آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر است.

ظریف: برخی کشورهای عربی از دغدغه های جهان اسلام دور هستند

استانبول- ایرنا- محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی و آمریکا همصدا شده اند و از اهداف و دغدغه های جهان اسلام دور هستند.

روحانی فرا رسیدن سالگرد استقلال اردن را تبریک گفت

رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن سالگرد استقلال کشور پادشاهی اردن،تصریح کرد: در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان نیاز به وحدت و همکاری دارند و امیدوارم با مساعی دو کشور، شاهد رشد و گسترش روابط فی ما بین باشیم.

روحانی فرارسیدن سالگرد استقلال اردن را تبریک گفت

رئیس‌جمهور در پیامی با تبریک فرارسیدن سالگرد استقلال کشور پادشاهی اردن تاکید کرد: در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان نیاز به وحدت و همکاری دارند و امیدوارم با مساعی دو کشور، شاهد رشد و گسترش روابط فیمابین باشیم.]]>

اشرف غنی: مردم فلسطین بیشتر از همدردی، به حمایت جهان اسلام نیاز دارند

درحالی که بسیاری از کشورهای جهان بویژه کشورهای عربی تنها به ابراز همدردی با فلسطینی‌ها بسنده کرده‌اند، رئیس جمهور افغانستان اعلام کرد که ملت فلسطین به حمایت جهان اسلام بیشتر از همدردی نیاز دارد.

بیش از ۲۱ درصد سهم استنادات تمامی کشورهای اسلامی متعلق به ایران است

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: براساس آخرین اطلاعات مستخرج از پایگاه (ESI-ISI)، جمهوری اسلامی ایران با کسب بیش از ۲۱ درصد کل استنادهای کسب شده توسط کشورهای اسلامی، رتبه نخست را کسب کرده است.

کسب مقام نخست کیفیت و اثربخشی تولیدات علمی ایران در میان کشورهای اسلامی

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: بر اساس آخرین اطلاعات مستخرج از پایگاه (ESI-ISI)، جمهوری اسلامی ایران با کسب بیش از 21 درصد کل استنادهای کسب‌شده توسط کشورهای اسلامی، رتبه نخست را کسب کرده است.

مقام نخست کیفیت و اثربخشی تولیدات علمی ایران در جهان اسلام

تهران-ایرنا- سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: بر اساس آخرین اطلاعات مستخرج از پایگاه (ESI-ISI)، جمهوری اسلامی ایران با کسب بیش از 21 درصد کل استنادهای کسب‌شده توسط کشورهای اسلامی، رتبه نخست را در کیفیت و اثربخشی تولیدات علمی دارد.

آرامش انسان از اسلام به نظریه ای با مختصات اجتماعی تبدیل شود

قم - ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه 'آرامش انسان از اسلام' به نظریه ای با مختصات اجتماعی تبدیل شود،گفت: با نظریه آرامش از دیدگاه اسلام، از فروغلطیدن انسان امروزی به این سو و آن سو جلوگیری کنیم.

ضرورت تبدیل نظریه آرامش از دیدگاه اسلام به نظریه‌ای با مختصات اجتماعی

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت تبدیل "آرامش انسان از اسلام" به نظریه‌ای با مختصات اجتماعی گفت: با این نظریه به انسان امروز بگوییم اسلام در زمینه آرامش به عنوان گمشده انسان، نسخه‌ای پرجاذبه با ابعاد، مختصات و جاذبه‌های خاصی ارایه کرده است.

ضرورت تبدیل نظریه آرامش از دیدگاه اسلام، به نظریه‌ای با مختصات اجتماعی

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت تبدیل "آرامش انسان از اسلام" به نظریه‌ای با مختصات اجتماعی گفت: با این نظریه به انسان امروز بگوییم اسلام در زمینه آرامش به عنوان گمشده انسان، نسخه ای پرجاذبه با ابعاد، مختصات و جاذبه‌های خاصی ارایه کرده است.

رئیس‌جمهور: آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر است

رئیس جمهور، اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در استانبول ترکیه را فرصتی برای جهان اسلام در اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات صهیونیست‌ها و انتقال غیرقانونی سفارت آمریکا به قدس شریف دانست و تاکید کرد: دفاع از ملت فلسطین و قدس شریف

نباید با خلق واژه‌های بیگانه از ارتباط نامشروع قبح‌زدایی کرد/ مشروعیت‌بخشی به تن‌فروشی منجر به فروپاشی خانواده‌ها می‌شود

عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: استفاده از واژه کارگر جنسی که در فرهنگ ما معادل تن‌فروش است، رسمیت‌بخشیدن و عادی‌سازی یک امر نامشروع است، این کار در شأن کشور ما که بر اساس مبانی اسلامی تشکیل شده و تلاش دارد بین کشورهای جهان اسلام الگو باشد، نیست