امیدوارم با تلاش کشورهای اسلامی شاهد صلح و آرامش در جهان اسلام باشیم
مطالب مرتبط

سلطانی‌فر: امیدوارم شاهد موفقیت پرسپولیس هم باشیم/21 بار در مورد بازنشسته‌ها توضیح دادم!

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم شاهد موفقیت پرسپولیس باشیم و جام قهرمانی را کسب کنیم.

آرامش بیشتری بر فضای بازار و جامعه حکم‌فرما شود

بوشهر - امام جمعه دلوار گفت: امیدواریم با برنامه‏ ریزی و تدابیر تیم اقتصادی دولت و سایر نهادهای دلسوز نظام، شاهد آرامش بیشتری بر فضای بازار و جامعه باشیم.

مبارزه با تروریسم نیازمند تلاش جمعی کشورهای جهان است

دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیر کل امور بین‌الملل گفت: مبارزه با تروریسم نیازمند تلاش جمعی کشورهای جهان است و حضور تروریسم همواره معادلات امنیتی همه کشورها را برهم خواهد زد.

نحوه فعالیت «دانشجویان جهان اسلام» با محوریت مقاومت در اربعین

مسئول خادمین موکب دانشجویان جهان اسلام گفت: موکب دانشجویان جهان اسلام با حضور 100 خادم از 29 مهر تا 10 آبان ماه خدمات‌رسانی خواهند داشت.

اگر در برابر قانون‌گریزی‌ها مقاومت نکنیم، شاهد ظهور هیتلرهای جدید خواهیم بود

وزیر دفاع تاکید کرد: اگر امروز ملت‌ها و کشورهای جهان در برابر چنین قانون‌گریزی و قانون‌شکنی‌هایی مقاومت نکنند ما شاهد ظهور هیتلرهای جدیدی در جهان خواهیم بود و دوباره فجایع بزرگ انسانی ایجاد خواهد شد.]]>

تلاش دشمنان القای باور نادرست توقف حرکت پیشرونده ایران است

یاسوج- ایرنا- جانشین بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: تمامی تلاش دشمنان القای این فکر و باور نادرست در اذهان مردم کشورهای مختلف جهان است که حرکت پرشتاب و پیشرونده ایران اسلامی به سوی قله های پیشرفت و ترقی در حال متوقف شدن است.

تلاش دشمنان القای باور نادرست توقف حرکت پیشرونده ایران است

یاسوج- ایرنا- جانشین بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: تمامی تلاش دشمنان القای این فکر و باور نادرست در اذهان مردم کشورهای مختلف جهان است که حرکت پرشتاب و پیشرونده ایران اسلامی به سوی قله های پیشرفت و ترقی در حال متوقف شدن است.

جهان شاهد حسن نیت ایران در بحران ساختگی هسته‌ای بود

وزیر دفاع: جهان شاهد بود که ایران چگونه حسن نیت خود را در بحران ساختگی هسته‌ای نشان داد و برغم عهدشکنی آمریکا خویشتن‌داری و صبر پیشه کرد چرا که جمهوری اسلامی دولتی مسئولیت‌پذیر و خواهان صلح و تعهدات بین‌المللی است.

جای خالی مقوله وقف در دانشگاه ها

تهران - ایرنا - رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: جای خالی مقوله وقف در دانشگاه ها محسوس است و امیدوارم با اقدامات مختلف همچون فرهنگ سازی و ارتباط بیشتر با خیرین شاهد فعال شدن وقف دانشگاهی باشیم.

تشکیل ۴ کارگروه در ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی دولت/ شاهد آرامش در بازار خواهیم بود

رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی دولت گفت: ثبات در زندگی مردم بسیار مهم است و یقین دارم بعد از برگزاری چند جلسه، شاهد آرامش در بازار خواهیم بود.]]>

سلطانی‌فر: 21 بار درباره دو عضو بازنشسته هیئت مدیره استقلال توضیح دادم!/ امیدوارم شاهد موفقیت پرسپولیس در آسیا باشیم

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: موفقیت‌ها و پیروزی‌های مجموعه ورزش ایران در سال 97 که آخرینش موفقیت‌های کاروان امید است را تبریک می‌گویم.

برنامه‌ریزی برای برندسازی جهانی جایزه مصطفی(ص) در میان کشورهای اسلامی

سُفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور معتقدند جایزه مصطفی(ص) می‌تواند ضمن تشویق نسل جوان، به یک برند جهانی در حوزه علم و فناوری در جهان اسلام تبدیل شود.

خط تحمیل مستبدانه علوم انسانی سکولار هیچ‌گاه متوقف نشده است

رئیس مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا با بیان اینکه گفتمان علوم انسانی اسلامی در جهان اسلام روزبه‌روز بیشتر تثبیت می‌شود، گفت: خط تحمیل علوم انسانی سکولار به جهان اسلام با روش‌های مستبدانه هیچ‌گاه متوقف نشده است.

روایت اندیشکده آمریکایی از تلاش چین برای تشکیل ائتلاف جهانی از کشورهای درحال‌توسعه

اندیشکده آمریکایی «رند» در مقاله‌ای تلاش‌های چین برای تشکیل یک ائتلاف بین کشورهای درحال‌توسعه و ایفای نقشی پررنگ‌تر در معادلات سیاسی جهان را مورد بررسی قرار داده است.

سه نشانه مطالعه عمیق که «سرانه مطالعه» را به چالش می‌کشد

مردم جامعه زمانی به سطح بالایی از درک و آگاهی خواهند رسید که رفتار، کردار و گفتارشان برگرفته از مطالعه عمیق باشد. یعنی رفتاری با آرامش و متانت و گفتاری لبریز از ادب را در جامعه شاهد باشیم که با رعایت قوانین سعی در برجسته سازی تمدن و فرهنگ سازی دارند.

«همایش بین‌المللی آینده جهان اسلام در افق ۱۴۱۴» برگزار می‌شود

همایش بین‌المللی «آینده جهان اسلام در افق ۱۴۱۴» به‌طور مشترک توسط مؤسسه آینده‌پژوهی جهان اسلام و دانشگاه تهران، روز ۸ اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد.

اجرای 3 اقدام بزرگ توسعه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد؛ بهمئی، لنده و زیلایی از محرومیت خارج می‌شوند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اجرای 3 اقدام بزرگ توسعه‌ای در این استان خبر داد و گفت: امیدوارم در کمترین زمان ممکن شاهد محقق شدن این مهم باشیم.

پیروزی جهان اسلام، دستاورد جاکارتا ۲۰۱۸/ تعبیر حقیقی امید و خودباوری

سومین دوره بازی های پاراآسیایی هم با تمام فراز و نشیب ها و کم و کاستی هایش با دستاوردی بزرگ برای ایران و بخصوص جهان اسلام به پایان رسید.

اجرای طرح نائب‌الشهید در اربعین موجب افزایش همدلی امت اسلامی است

دبیر کارگروه شاهد ستاد مرکزی اربعین گفت: اجرای طرح نیا‌بت شهدا در پیاده‌روی اربعین و تکریم شهدای کشورهای مختلف در کنار یکدیگر توسط زائران کشورهای دیگر، موجب افزایش حس همدلی میان امت اسلامی و شیعی با حذف اصالت مرزها و نژادها و زبان ها است.

درخواست «مشعل» از کشورهای اسلامی برای معادله‌ای متوازن در حمایت از فلسطین

رئیس سابق دفتر سیاسی حماس ضمن به صدا درآوردن زنگ هشدار درباره خطرات کنونی علیه مسأله فلسطین، از متفکران و سیاستمداران جهان اسلام درخواست کرد معادله‌ای دقیق برای یاری فلسطین ایجاد کنند.