توسعه‌ حمل و نقل ریلی کاهش تصادفات را به‌دنبال دارد

فرمانده پلیس راه‌‌‌آهن کشور تاکید کرد: در صورت گسترش حمل و نقل ریلی، قطعا شاهد کاهش میزان تصادفات و تلفات ناشی از حوادث جاده‌ای خواهیم بود.]]>مطالب مرتبط

کاهش ۳۸درصدی تصادفات فوتی در یزد

در چهارماهه اول سال ۳۸درصد تصادفات فوتی و ۳۳درصد فقره تصادف نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

ملزم به کاهش ۲۵ درصد تصادفات تا ۱۵ سال آینده هستیم

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به مقرر کردن هدفی خاص در خصوص بیماری‌های غیرواگیر گفت: باید تا ۱۵ سال آینده ۲۵درصد تصادفات کشور را کاهش دهیم.

استان یزد از نظر کاهش تصادفات به نقطه مطلوب نزدیک شده است

یزد ـ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: وضعیت استان یزد از نظر کاهش تصادفات به ویژه تصادفات منجر به فوت، به نقطه مطلوب نزدیک شده است.

آخوندی: کاهش یک سومی مصرف گازئیل با توسعه حمل و نقل ریلی

وزیر راه و شهرسازی: ۵۰ درصد مصرف گازوئیل در حمل و نقل جاده ای­ صرف می شود­ که با احتساب کاهش ۱۰ درصدی حمل و نقل جاده ای به ریل،​ یک سوم در مصرف گازوئیل صرفه جویی خواهد شد.

کاهش 16 درصدی جان‌باختگان تصادفات رانندگی در گلستان

فرمانده انتظامی استان گلستان از کاهش 16 درصدی جان‌باختگان تصادفات رانندگی از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در استان خبر داد.

آخوندی: کاهش یک سومی مصرف گازوئیل با توسعه حمل و نقل ریلی

وزیر راه و شهرسازی: ۵۰ درصد مصرف گازوئیل در حمل و نقل جاده ای­ صرف می شود­ که با احتساب کاهش ۱۰ درصدی حمل و نقل جاده ای به ریل،​ یک سوم در مصرف گازوئیل صرفه جویی خواهد شد.

نوسازی و بازسازی واگن‌ها اولویت رجاست

شرکت حمل و نقل ریلی رجا، علاوه بر اقدامات قبلی و جدید برای بازسازی و تعمیرات اساسی واگن‌های مسافری تحت اختیار، به دنبال افزایش کیفیت خدمات و کمیت جابه‌جایی مسافران ریلی است.

اوکراین به دنبال تعلیق فعالیت خطوط ریلی با مسکو است

وزیر زیرساخت‌های اوکراین امروز (دوشنبه) اعلام کرد، مقام‌های این کشور در حال بررسی احتمال تعلیق خدمات حمل و نقل ریلی با مسکو هستند.

یک‌سوم راه‌های استان سمنان نیازمند بازسازی هستند

شاهرود - یکی از مسائلی که در کاهش تصادفات و ارتقای خدمات‌ اهمیت دارد بهسازی راه‌ها است، راه‌هایی که تعدادشان در استان سمنان از یک سوم نیز می‌گذرد و البته کمبود اعتبارات فصل مشترک آن‌ها است.

افزایش میزان تصادفات نگران‌کننده است/ مصدومیت سالانه بیش از ۳۰۰ هزار نفر در کشور

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه میزان کشته‌شدگان در اثر تصادف در کشور نسبت به سال‌های قبل کاهش یافته و در سیر ثابت قرار گرفته، گفت: متاسفانه در چند ماهه امسال‌ میزان تصادفات افزایش یافته و نگرانی بازگشت شرایط قبل را ایجاد می‌کند.

فارس نیازمند سرمایه گذاری بیشتر در حوزه حمل و نقل ریلی است

شیراز-ایرنا- استاندار فارس با اشاره به ظرفیت ها و موقعیت جغرافیایی این استان گفت: نیازمند سرمایه گذاری بیشتر در حوزه حمل و نقل ریلی هستیم و مجموعه مدیریت ارشد استان این مهم را به عنوان یک اولویت دنبال خواهد کرد.

حبس بدهکاران غیر بزهکار از نظر فقها

حکم حبس در قبال محکومان مالی، به‌ویژه بدهکاران ناشی از دیون غیرمعوض از گذشته تا به حال نزد فقهای عامه و امامیه یک حکم واحد دارد که اعتنا به آن کاهش جمعیت زیادی از زندان‌ها را به دنبال دارد.

حبس بدهکاران غیر بزهکار از نظر فقها

حکم حبس در قبال محکومان مالی، بویژه بدهکاران ناشی از دیون غیرمعوض از گذشته تا به حال نزد فقهای عامه و امامیه یک حکم واحد دارد که اعتنا به آن کاهش جمعیت زیادی از زندان‌ها را به دنبال دارد.

آغاز موج جدید کاهش قیمت نفت

قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه به دنبال تشدید تنش‌های تجاری که به دورنمای رشد تقاضا برای سوخت به خصوص در آسیا لطمه زد کاهش یافت، با این‌همه اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران از محدود شدن عرضه در بازار حکایت دارد.

احداث یک میدان جدید برای کاهش تصادفات در بیرجند

­توسعه حمل و نقل ریلی حومه‌ای یک مدل شهرسازی است

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مفهوم ریل از منظر صنعت گفت: این مفهوم می‌تواند صنایع و اشتغال بالایی ایجاد کند که کوچکترین آن ساخت ریل است و صدها صنعت مختلف در حوزه ناوگان، شبکه، علائم و ارتباطات وجود دارد.

کاهش ۲۶۴ تنی گاز‌های گلخانه‌ای با توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر در تهران

رئیس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار از تولید ۳۴۷ مگاوات ساعت برق و کاهش انتشار گاز‌های گلخانه‌ای به میزان ۲۶۴ تن در سال از طریق توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر خبر داد.

تقویت زیرساخت های توسعه شهرستان ابوموسی با جدیت دنبال شود

بندرعباس - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: تقویت زیرساخت ها در شهرستان ابوموسی به ویژه در زمینه صید و صیادی که نقش مهمی در توسعه این منطقه استراتژیک از کشور دارد.

غروب؛ بالاترین آمار تصادفات را به خود اختصاص داده است

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ۴۶ درصد تصادفات جاده ای تیر ماه بین ساعت ۱۶ تا ۲۴ رخ داده است.

1310کیلومتر مسیر ریلی در کشور در حال ساخت است

تبریز - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه یک هزار و 310 کیلومتر مسیر ریلی در کشور در حال اجراست، گفت: اولویت اول تکمیل 919 کیلومتر مسیر ریلی در 5 استان و یک مسیر به سمت افغانستان است.