اگر در دیدار دانشجویی با رهبر معظم انقلاب بودید، چه نکته‌ای مطرح می‌کردید؟

اگر شما در دیدار دانشجویی با رهبر معظم انقلاب حاضر بودید و فرصت صحبت داشتید مهمترین نکته‌ای که بیان می‌کردید چه بود؟]]>مطالب مرتبط

مهمترین پیام دیدار رهبر معظم انقلاب با بسیجیان اقتدار بود

دزفول - ایرنا - امام جمعه دزفول با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با بسیجیان گفت: مهمترین پیام این دیدار برای دشمنان اقتدار ملت ایران بود.

مرعوب دشمن نشوید؛ آیه‌ای که رهبر انقلاب در ورزشگاه آزادی خواندند

آیه‌ شریفه‌ ۱۷۳ سوره‌ آل‌عمران که رهبر معظّم انقلاب در اجتماع عظیم بسیجیان خواندند، نقش مهمی در مدیریت جامعه دارد و رهبر انقلاب اسلامی نکات متعددی در تفسیر آن بیان کرده‌اند.

تشکر کی‌روش از رهبر انقلاب

در این ویدیو سخنان کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان را راجع به رهبر معظم انقلاب می‌بینید.

حضور و سخنرانی رهبر معظم انقلاب در همایش «خدمت بسیجیان»

رهبر معظم انقلاب، صبح روز پنجشنبه در همایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج و اجتماع باشکوه ده‌ها هزار نفر از بسیجیان و جوانان پُرشور و انقلابی در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی تهران حضور یافتند.

توصیه‌های رهبر معظم انقلاب، سرلوحه برنامه ریزی‌های حج آینده

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان و دست‌اندرکاران حج تاکید کرد: توصیه‌های معظم له، سرلوحه فعالیت‌ها و برنامه ریزی‌های حج آینده خواهد بود.

بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه های جنوب شرق آسیا

کوالالامپور- ایرنا- رسانه های فعال در منطقه جنوب شرق آسیا با بازتاب سخنان حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب گزارش دادند: رهبر عالی ایران اعلام کرد اقتصاد ایران می‌تواند تحریم آمریکا را شکست دهد و آمریکا یک سیلی دیگر از ملت ایران خواهد خورد.

جمعی از نویسندگان و شاعران با رهبرمعظم انقلاب اسلامی دیدار کردند

جمعی از نویسندگان و شاعران کشورمان امشب ضمن دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره برخی مسائل حوزه ادبیات سخن گفتند .

دیدار صمیمی استاندار لرستان با کودکان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

استاندار لرستان با طرح این سئوال از کودکان که اگر شما استاندار لرستان بودید، برای استان و شهر خود چکار می کردید، گفت: به کودکانی که در پاسخ این سئوال بهترین پیشنهاد را ارائه دهند در حد توان آن را اجرایی می کنم.

توصیه‌های رهبر انقلاب سرلوحه برنامه‌ریزی‌های حج ۹۸ است

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسؤولان و دست‌اندرکاران حج، گفت: توصیه‌های معظم‌له سرلوحه فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های حج آینده است.

حمید اسلامی: مدالم را به رهبر عزیز انقلاب تقدیم می‌کنم

مرد طلایی دوی ۱۵۰۰ متر کلاس T۱۱ مسابقات دو و میدانی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ مدال خود در این بازی‌ها را به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد.

رئیس قوه قضائیه: سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب‌ گشاینده قفل عملیات روانی دشمن بود/ از ارشاد‌ها و انتقاد‌های دلسوزانه استقبال می‌کنیم

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه نفس حضور رهبر معظم انقلاب در جمع جوانان و آن سخنان قدرتمندانه و عزتمندانه ایشان حامل معانی و پیام‌های بزرگی بود، گفت: از ارشاد‌ها و انتقاد‌های دلسوزانه استقبال می‌کنیم.

«هندسه انقلاب» از منظر مقام معظم رهبری منتشر شد

«هندسه‌ انقلاب»، برگرفته از بیانات رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(قدّس‌سرّه) از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شد.

مدال واقعی خود شما هستید

جمعی از ورزشکاران مدال‌آور، در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا (اندونزی) در تاریخ ۹۷/۰۷/۰۲ با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

گفتگو با آقای مرتضی سرهنگی

در حاشیه‌ی دیدار راوی و نویسنده کتاب فرنگیس با رهبر معظم انقلاب، آقای مرتضی سرهنگی مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری که خود نیز در این دیدار حضور داشت، به ارائه‌ی نکاتی درباره‌ی این جلسه پرداخت.

پاسخ رهبر انقلاب به سوالی درباره «اجاره به شرط قرض»

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به سوالی درباره «اجاره به شرط قرض» پاسخ رهبر انقلاب به این سوال را منتشر کرد.]]>

نماهنگ تصویری قدردانی رهبر انقلاب از «سردار همدانی» منتشر شد

موسسه فرهنگی، هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در قالب یک نماهنگ تصویری، بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره قدردانی از سردار شهید حسین همدانی را منتشر کرده است. 

فراخوان رهبر انقلاب برای ارتقاء الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت

رهبر معظم انقلاب، دستگاه ها، مراکز علمی، نخبگان و صاحبنظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف الگوی پایه اسلامی ـ ایرانی پیشرفت فراخواندند.

حمید اسلامی: مدالم را به رهبر عزیزم تقدیم می‌کنم

مرد طلایی دوی 1500 متر کلاس T11 مسابقات دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی 2018 مدال خود در این بازی‌ها را به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد.

اسلامی: مدالم را به رهبر عزیزم تقدیم می‌کنم/ 6 ماه است که پدر و مادرم را ندیده‌ام

مرد طلایی دوی 1500 متر کلاس T11 مسابقات دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی 2018 مدال خود در این بازی‌ها را به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد.

حمید اسلامی: مدالم را به رهبر عزیزم تقدیم می‌کنم/ ۶ ماه است پدر و مادرم را ندیده‌ام

مرد طلایی دوی ۱۵۰۰ متر کلاس T۱۱ مسابقات دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ مدال خود در این بازی‌ها را به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد.