همایش طلایه داران تبلیغ
مطالب مرتبط

حلقه مطالعاتی آشنایی با طلایه داران اندیشه اسلامی برگزار می شود

حلقه مطالعاتی آشنایی با طلایه داران اندیشه اسلامی با حضور محمدرضا یقینی برگزار می شود.

حلقه مطالعاتی آشنایی با طلایه‌داران اندیشه اسلامی

استفاده از فرصت اربعین برای تبلیغ مبانی دین

مشهد- معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: راهپیمایی بزرگ اربعین فرصتی ارزشمند برای تبلیغ مبانی دینی و تبیین حرکت امام حسین(ع)است.

همایش دوچرخه سواری در چهارمحال و بختیاری

همایش دوچرخه سواری با شرکت 300 نفر از علاقه مندان و دوست داران محیط زیست چهارمحال و بختیاری برگزارشد.

تبلیغ تازه های نشر زمینه ساز رونق بازار کتاب است

زنجان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: باید تلاش کنیم تا تبلیغ کتاب در کشور باب شود چرا که تبلیغ تازه های نشر، شیوه موثری برای رونق بازار کتاب است.

امور خیریه و زکات بیشتر تبلیغ شود

کرج- ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: امور خیریه و زکات باید بیش از پیش در جامعه تبلیغ و ترویج شود.

هدف سفرهای بریان هوک تبلیغ تحریم‌های آمریکا است/ سازوکار ویژه مالی، ایجاد نوعى تهاتر اروپایى با ایران است

یک تحلیل‌گر مسائل سیاست خارجی تاکید کرد: هدف از سفر رئیس گروه اقدام وزارت امور خارجه آمریکا به هند و اروپا، تبلیغ درباره جدى بودن آمریکا و ابراز توقع همکارى از آنان است.]]>

دانشجویان با ارتقاء سطح بصیرت خود برای تبلیغ اسلام تلاش کنند

کرج-ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: دانشجویان باید با ارتقاء سطح بصیرت و تحلیل سیاسی و دینی خود برای تبلیغ معارف دینی و اسلامی کوشا باشند.

پیشنهاد به کامیون‌داران برای تامین لاستیک

وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر تعاونی‌های کامیون‌داران خود رأسا اقدام به واردات لاستیک کنند دولت ارز لازم را در اختیارشان قرار می‌دهد.

پنجمین جلسه مجمع عمومی انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه برگزار می شود

سیدمحمود مرتضوی هشترودی از برگزاری پنجمین جلسه عادی مجمع عمومی و سومین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه های علمیه خبر داد.

سایه ناامنی بر سر انتخابات در پیش روی افغانستان

کابل - ایرنا - شنبه هفته آینده سومین دوره انتخابات مجلس افغانستان برگزار می شود و صحنه تبلیغات این دوره از انتخابات با توجه به سه روز مانده ازمهلت قانونی برای تبلیغ به اوج نزدیک شده است اما سایه برخی معضلات مانند ناامنی و شیوه های تبلیغ برخی نامزدها حاشیه

پایان مناقشه 40 ساله با محاسبه کرایه حمل بار"بر اساس تن کیلومتر"

نماینده‌ کانون کامیون‌داران در کارگروه تن بر کیلومتر با اعلام این‌که با تصویب محاسبه کرایه حمل کامیون‌داران بر اساس تن بر کیلومتر 40 سال مناقشه رانندگان، صاحبان بار و شرکت‌های حمل ونقل به پایان رسید، گفت:‌ کامیون‌داران پکیجی از مشکلات دارند.

همایش نوباوگان حسینی(ع) برگزار می‌شود

دبیر همایش نوباوگان حسینی با اعلام این خبر که قرار است امسال برای اولین بار به صورت سراسری همایش نوباوگان حسینی(ع) در دومین جمعه ماه صفر در حسینیه فاطمه الزهرای سپاه برگزار شود گفت: هدف از برگزاری این همایش این است که یک جریان سازی سبک زندگی عاشورایی را د

از نبود پایانه حمل بار کامیون‌داران در قم تا افتتاح نیروگاه 10 هزار مگاواتی برق در دهه فجر

در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم از نبود پایانه حمل بار به‌عنوان بزرگ‌ترین معضل کامیون‌داران قمی یاد شد.

تبلیغ و حراج غیر واقعی ؛ بیشترین تخلف صنفی در سمنان

تبلیغ غیر واقعی کالا و حراج غیرقانونی بیشترین تخلف واحدهای صنفی در استان سمنان است.

برگزاری همایش راهبردی نفت و نیرو

عضو هیأت علمی دانشکده عمران دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: همایش راهبردی نفت و نیرو به مدت ۳ روز ۲۴، ۲۵ و ۲۶ مهر ۹۷ در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.

«حماسه یمن» موضوع همایش ادبی سوختگان وصل

نشست خبری هفدهمین دوره از همایش ادبی سوختگان وصل با حضور سعید حدادیان دبیر همایش و مرتضی امیری اسفندقه برگزار شد.

روایت عاشقانه ‌موکب‌داران کرمانشاهی از اربعین حسینی

موکب داران کرمانشاهى می گویند خدمت به زائران اربعین حسینی برای آنها افتخار است و هرساله شاهد کرامت امام حسین(ع) و باب الحوائج حضرت ابوا‌لفضل(ع) هستند.

خبرهای خوش برای کامیون‌داران

رییس انجمن صنفی صنعت تایر ایران از ثبت سفارش تایر خودروهای سنگین با ارز ۴۲۰۰ تومانی خبر داد و اعلام کرد که التهاب بازار در این بخش تا یک الی دو ماه آینده فروکش خواهد کرد و در حال حاضر نیز مشکلات مربوط به تامین لاستیک مورد نیاز کامیون‌داران براساس قیمت رسم

گرانی قطعه همچنان بزرگترین مشکل کامیون‌داران

مدیرعامل تعاونی کامیون‌داران جویبار با اشاره به اینکه هرچند برخی چالش های پیش روی کامیونداران مرتفع شده گفت: گرانی قطعه و لوازم همچنان در صدر مشکلات این صنف است.