همایش طلایه داران تبلیغ
مطالب مرتبط

«طلایه داران فاطمی» در مرند گردهم آمدند

مرند – همایش «طلایه داران فاطمی» با حضور هیئات مذهبی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان مرند برگزار شد.

انقلاب اسلامی منشاء تحولات جهانی

همایش طلایه داران فاطمی با موضوع تببین ارزش‌های انقلاب امروز در سنندج برگزار شد.

روحانیون، طلایه داران مقابله با جنگ نرم

حفاظت از ارزش‌های اسلامی، کمک به حل مشکلات اجتماعی و همراهی با مردم، از وظایف علما و روحانیت است.

۸۵ تبلیغ افزار در Google Play

۸۵ برنامه در Google Play حاوی نوعی تبلیغ‌افزار هستند که قابلیت نمایش آگهی‌های تمام صفحه را در فواصل منظم دارند و یا زمانی که کاربر دستگاه را باز کند، تبلیغ می‌کنند

اجتناب از پراکندگی در حوزه تبلیغ/ جدیت دراجرای برنامه‌های انقلابی

حجت الاسلام قمی گفت: هنگامی‌که در حوزه تبلیغ پراکندگی پدید می‌آید مانند این است که بخواهیم دیواری عظیم را با نیروی دست و بدون وسیله فرو بریزیم؛ تجمیع آرا در حوزه فرهنگی یک نیاز است.

سرما در راه است ؛ باغداران و گلخانه‌داران مراقب باشند

معاون جهاد کشاورزی مازندران گفت: با توجه به بارش و کاهش شدید دما در پایان هفته، باغداران و گلخانه‌ داران مراقبت بیشتر از محصولات خودرا جدی بگیرند.

تبلیغ کالاهای خارجی در رسانه ملی و مطبوعات ممنوع شد

نمایندگان مجلس تبلیغ کالاهای خارجی دارای مشابه یا نمونه کالای ایرانی در صدا و سیما و مطبوعات را ممنوع کردند.

تداخل ساعت نماز و ناهار در مدارس ضد تبلیغ دین است

طلبه جوانی که چند سالی است امام جماعت مدارس شهر تهران است معتقد است همزمانی وقت ناهار و نماز در مدارس ضد تبلیغ دین است و از آموزش و پرورش خواست زمان ۲۰ دقیقه ای مخصوص نماز تعیین کند.

تبلیغ بدون خدمت بی اثراست

تهران - ایرنا - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید براینکه خدمت نباشد تبلیغ هم بی اثر است گفت:جامعه تبلیغی فقط به روحانیون معطوف نیست بلکه سایر اقشار جامعه مانند معلمان، پزشکان، اساتید و مربیان هم جزو آن هستند لذا برای اثر گذاری فعالیتشان باید به مردم خد

برخی مینی بوس داران کیش دست از کار کشیدند

کیش - ایرنا - درپی تصمیم پلیس راهور مبنی بر اعمال مقررات حمل و نقل شهری و برداشتن صندلی وسط مینی بوسها، برخی مینی بوس داران جزیره کیش امروز سه شنبه دست از کار کشیدند.

پیتزا با روکش طلا، تبلیغی دروغین با هدف جلب مشتری

اصفهان - ایرنا - چند روز گذشته تبلیغ یک پیتزا فروشی در اصفهان با ادعای ' پیتزا با روکش طلا ' واکنش های بسیاری را بهمراه داشت که در نهایت معلوم شد تنها تبلیغ یک واحد صنفی در شبکه های مجازی برای جلب مشتری است.

افزوده شدن نماینده چاپخانه‌داران به کارگروه کاغذ/ ناشران کاغذهای دولتی را در بازار می‌فروشند

عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران از افزوده شدن نماینده چاپخانه‌داران به کارگروه کاغذ خبر داد و با انتقاد از نگاه یک سویه ارشاد به کاغذ گفت: تنها ناشران مورد حمایت ارشاد هستند که برخی از آنان نیز کاغذهای دولتی را در بازار می‌فروشند.

روزگار سخت دکه‌داران مطبوعاتی مشهد؛ فروش مطبوعات 70 درصد کاهش یافت

دکه‌داران مشهد این روزها در حوزه معیشتی با توجه به برخی قوانین مشکلات زیادی دارند و از سوی دیگر فروش مطبوعات هم کاهش یافته است.

9 تبعه روسیه به دلیل تبلیغ مسیحیت از کشور آذربایجان اخراج شدند

باکو – ایرنا – پلیس باکو به تازگی 9 شهروند روسیه را بدلیل تبلیغ غیر قانونی مسیحیت در پایتخت جمهوری آذربایجان از این کشور اخراج کرد .

تبلیغ کالاهای خارجی دارای مشابه ایرانی ممنوع شد

طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، تبلیغ کالاهای خارجی دارای نمونه ایرانی ممنوع شد.

همایش صبر در قم برگزار شد

همایش صبر با هدف ترویج فرهنگ صلح، بخشش و رضایت در سالن همایش‌های اصناف استان برگزار شد.

90 درصد غرفه داران نمایشگاه‌های چوب و مبلمان قم غیربومی هستند

رئیس اتحادیه درودگران قم گفت: 90 درصد از غرفه داران نمایشگاه‌های قم غیربومی بوده که می‌تواند در آینده ضربه مهلکی به صنعت چوب و مبلمان در قم بزند.

قم| همایش ملی "حوزه علمیه سنت‌های کارآمد" برگزار می‌شود

مدیر روابط عمومی حوزه علمیه خراسان گفت: همایش ملی حوزه علمیه سنت‌های کارآمد از بهمن‌ماه امسال آغاز و تا مهرماه سال آینده در شهرهای قم، تبریز، شیراز، تهران، اصفهان و مشهد مقدس ادامه پیدا می‌کند، قم میزبان نخستین پیش همایش این همایش ملی است.

همایش ملی "حوزه‌ی علمیه سنت‌های کارآمد" برگزارمی‌شود

‌دبیر همایش ملی حوزه‌ی علمیه سنت‌های کارآمد، شعار این همایش را "عزم و اراده‌ی جدی حوزه‌های علمیه در جهت احیای سنت‌های کارآمد" عنوان کرد و تصریح کرد: این همایش ملی از بهمن ماه و در مشهد افتتاح می‌شود.

علیجانی: سیاسیون و تریبون‌داران به صورت شفاف درباره فتنه ۹۸ صحبت کنند

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید تاکید کرد: اگر فعالان به خصوص تریبون‌داران نگرانی‌هایی درباره سال آینده دارند آن را به صورت شفاف با مردم در میان بگذارند چون درغیر این صورت تنها به ایجاد ابهام و تشویش اذهان عمومی می‌پردازند.