نیروی دریایی ارتش ایران قوی تر از همیشه است

فرمانده تکاوران نیروی دریایی ارتش در دوران دفاع مقدس و آزادسازی خرمشهر گفت: نیروی دریایی ارتش نسبت به گذشته خیلی پیشرفت داشته و امروز کشوری در منطقه قادر به رویارویی با آن نیست.مطالب مرتبط

پنجاه و هفتمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش در بندرجاسک پهلو گرفت

بندرعباس - پنجاه و هفتمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از دریانوردی در آب‌های دریای عمان، در منطقه دوم نیروی دریایی ارتش در بندر جاسک پهلو گرفت.

پنجاه و هفتمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش در بندرجاسک پهلو گرفت

‌پنجاه و هفتمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از دریانوردی در آب‌های دریای عمان، در منطقه دوم نیروی دریایی ارتش در بندر جاسک پهلو گرفت.

مبنای انتصابات نیروی دریایی فعالیت در طرح «مصباح» خواهد بود

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: مبنای انتصابات آینده در نیروی دریایی ارتش، انجام و اجرای فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی در قالب طرح مصباح ابلاغی از سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خواهد بود.

اربعین حسینی| موکب‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شلمچه برپا شد+ تصویر

موکب‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرمانده و جمعی از کارکنان پایگاه دریایی خرمشهر به منظور خدمات‌رسانی به زائران حسینی در مرز شلمچه برپا شد.

برپایی۲موکب و یک بیمارستان صحرایی توسط نیروی دریایی ارتش

فرمانده پایگاه دریایی خرمشهر از برپایی دو موکب و یک بیمارستان صحرایی مجهز توسط نیروی دریایی ارتش در مرز شلمچه و شهر خرمشهر خبر داد.

دستاوردهای بزرگ صنایع دریایی نیروهای مسلح در آینده معرفی می‌شود

وزیر دفاع گفت: در حوزه دریایی توانسته ایم، گام های مهم و اساسی را در تجهیز نیروی دریایی ارتش، سپاه و نیروی انتظامی برداریم که در آینده شاهد معرفی دستاوردهای بزرگی در این حوزه خواهیم بود.

گزارش تصویری/ بازدید معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش از روند خدمت‌رسانی به زائران در شلمچه

امیر دریادار سید حمزه کاویانی، معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش از پایانه مرزی شلمچه و روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در این گذرگاه مرزی بازدید کرد.]]>

سازمان عقیدتی سیاسی چهره ارتش را به نور معنویت مزین کرد

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش توانست با بصیرت افزایی کارکنان، چهره ارتش را به نور معنویت مزین نموده و مدال افتخار شجره طیبه را بر سینه این سازمان مردمی نصب نماید.

استقرار خودروهای واکنش سریع ارتش در مرزهای سه‌گانه در ایام اربعین

معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی ارتش گفت: خودروهای واکنش سریع برای حوادث غیرمترقبه با کلیه امکانات در بحث بهداشت و درمان آماده و در سه مرز مستقرشده است.

ارتش با تمام ظرفیت در مرزهای سه گانه خدمت رسان زائران است

شلمچه - معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش راهبردی جمهوری اسلامی گفت: ارتش با تمام ظرفیت در مرزهای سه گانه خدمت رسان زائران اربعین حسینی است.

استقرار خودروهای واکنش سریع ارتش در مرزهای سه گانه اربعین

شلمچه - معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش گفت: هر آنچه به لحاظ آماری نیاز بود برای خدمات رسانی به زائران پای کار آوردیم از جمله خودروهای واکنش سریع برای موارد غیر مترقبه مهیا شده است.

سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تمام دسیسه‌های دشمنان داخلی و خارجی را در هم بشکند

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، اظهار کرد: سازمام عقیدتی سیاسی ارتش توانسته است تمام دسیسه‌های دشمنان داخلی و خارجی را در هم بشکند.

تشریح اقدامات ستاد اربعین ارتش/ آماده باش نیروی هوایی و هوانیروز

سخنگوی ارتش ضمن تشریح اقدامات ستاد اربعین ارتش گفت: به نیروی هوایی و هوانیروز ارتش ابلاغ شده تا آمادگی لازم را داشته باشند تا در صورت نیاز بتوانند کمک رسان زائران عزیزمان باشند.

فرمانده پیشین نیروی دریایی آمریکا به رشوه‌گیری متهم شد

فرمانده پیشین نیروی دریایی آمریکا به بیش از دو سال زندان به دلیل قبول رشوه ازجمله پذیرش دعوت ضیافت‌های شام باشکوه، نوشیدنی‌ها و غیره در قبال انجام تغییرات و فراهم کردن برنامه کشتیرانی برای یک پیمانکار دفاعی مالزیایی محکوم شد.

جرقه خودکفایی با اخراج مستشاران بیگانه زده شد

بندرعباس - ایرنا - فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در بندرعباس گفت: کاربری و به کارگیری تجهیزات و تسلیحات نظامی از سال 57 با اخراج مستشاران بیگانه در اختیار نیروهای مسلح کشور قرار گرفت که این نخستین جرقه های خودکفایی در

تشریح اقدامات ستاد اربعین ارتش/ آمادگی نیروی هوایی و هوانیروز

سخنگوی ارتش ضمن تشریح اقدامات ستاد اربعین ارتش گفت: به نیروی هوایی و هوانیروز ارتش ابلاغ شده تا آمادگی لازم را داشته باشند تا در صورت نیاز بتوانند کمک رسان زائران عزیزمان باشند.

پرونده ویژه "اورهال" ــ 4|تجهیز هواپیماهای سنگین نیروی هوایی ارتش به لاستیک‌های ایرانی + عکس

لاستیک‌های هواپیماها و جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش هم‌اکنون در داخل کشور تولید شده و کشورمان از این جهت، خودکفاست.

فلسطین| ده‌ها زخمی در یورش ارتش رژیم صهیونیستی به دوازدهمین راهپیمایی دریایی غزه

منابع فلسطینی از حملات نظامیان صهیونیست به شرکت کنندگان و حامیان دوازدهمین راهپیمایی دریایی برای شکستن محاصره نوار غزه خبر دادند.

سازمان عقیدتی تاثیر بسزایی در مواجهه با تهدیدات نرم دشمنان دارد

 فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی به حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی 24 مهر - سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را تبریک گفت.

آغاز دوره محورشناسی دانشجویان دافوس ارتش

دوره آموزش تخصصی محورشناسی نظامی و بررسی منطقه عملیات دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش، با اعزام دانشجویان دوره ۲۹ این دانشگاه به اردوگاه مرکز آموزش تفنگداران دریایی قمر بنی هاشم (ع) ارتش در منجیل آغاز شد.