تمهیدات شرکت واحد برای برگزاری فوتبال ایران-ازبکستان

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تمهیدات پیش‌بینی شده برای مسابقه فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و ازبکستان را تشریح کرد.مطالب مرتبط

استیلی: ازبکستان و کره جنوبی مهمترین حریفان ما هستند

جاکارتا - ایرنا - مدیر تیم فوتبال امید ایران گفت: ازبکستان و کره جنوبی مهمترین رقیبان ما برای رسیدن به موفقیت در بازی های آسیایی 2018 هستند.

شکست تحقیر آمیز قطر برابر تیم فوتبال امید ازبکستان

جاکارتا- ایرنا- تیم فوتبال ازبکستان امروز (پنجشنبه) در رقابت های گروه B این رشته در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، با شش گل قطر را در هم کوبید.

حضور ایران در جشنواره موسیقی «مقام» ازبکستان

سفیر ازبکستان در کشورمان روز شنبه ۲۷ مرداد ماه در دیدار با معاون هنری وزیر ارشاد ضمن تاکید بر تقویت روابط هنری ۲ کشور از هنرمندان موسیقی برای شرکت در جشنواره موسیقی «مقام» کشورش دعوت کرد.

محمودزاده: سازمان لیگ تمهیدات لازم را برای برگزاری مسابقات لیگ یک با باشگاه‌ها انجام داده است

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: قصد داریم فضا را به سمتی ببریم که مسابقات لیگ دسته اول فوتبال با آرامش شروع شود.

شاهرودی: نباید برایمان رویارویی با ازبکستان یا هر تیم دیگری مهم باشد/ برای بازی سوم به بازیکنان تذکر دادیم

مربی تیم فوتبال امید، گفت:‌ می‌گویند اگر اول شویم با ازبکستان رو به رو می‌شویم اما باید کار خودمان را انجام دهیم و کاری به این حرف‌ها نداشته باشیم.

امضای توافقنامه همکاری مرزی بین تاجیکستان و ازبکستان/خیز شرکت‌های آمریکایی برای ورود به بازار ترکمنستان

امضای توافقنامه همکاری بین نهادهای مرزبانی تاجیکستان و ازبکستان، خیز شرکت‌های آمریکایی برای ورود به بازار ترکمنستان و امضای 4 سند همکاری در نشست کمیسیون دولتی قرقیزستان و قزاقستان، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می‌باشد.

تمهیدات دانشگاه های ایرانی برای تبدیل ارز دانشجویان خارجی

رئیس سازمان امور دانشجویان از تمهیدات دانشگاه ها برای تبدیل ارز دانشجویان خارجی خبر داد و گفت: هر دانشگاه دراین زمینه تمهیدات خاصی دارد که به دانشجویان کمک می کند.

برتری چین مقابل امارات؛پیروزی سوریه و ازبکستان مقابل رقبا

مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال در بازی‌های آسیایی با برگزاری 4 دیدار پیگیری شد.

دعوت از ایران برای حضور در جشنواره موسیقی ازبکستان

سفیر ازبکستان در ایران گفت: «جشنواره موسیقی مقام» یک رویداد بین المللی است و ضرورت دارد ایران نیز که موسیقی دستگاهی دارد، در این جشنواره حضور داشته باشد.

تمهیدات امنیتی، ترافیکی و حمل و نقل برگزاری مراسم اربعین امسال در ایلام مهیا شده است

سخنگوی کمیته مشارکت های مردمی استان ایلام گفت: کلیه تمهیدات ترافیکی، امنیتی ، خدماتی اربعین امسال در ایلام مهیا شده است.

زمین‌گیری برخی اتوبوس‌های شرکت واحد در پی نبود قطعات

تهران- روزنامه مردم سالاری در گزارشی امروز شنبه نوشت: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه که پیش‌تر با مشکل کمبود اتوبوس دست‌وپنجه نرم می‌کرد این واحد اکنون دچار کمبود قطعات نیز شده که این امر منجر به زمین‌گیر شدن برخی از اتوبوسهای این شرکت گردیده است.

سفر هیات اقتصادی آمریکایی به ازبکستان

هیات اقتصادی آمریکایی که به ازبکستان سفر کرده است با اعضای مجلس عالی، وزارت امور مالی، معاون نخست‌وزیر، وزارت کار و آژانس ملی مالکیت معنوی ازبکستان دیدار کرد.

سفر رئیس جمهوری تاجیکستان به ازبکستان برای اعتماد سازی متقابل

تهران - ایرنا - امامعلی رحمان روز جمعه با انجام سفری دو روز به کشور همسایه ازبکستان، سعی کرد به 17 سال بی اعتمادی که میان دو کشور وجود داشت پایان دهد و با تقویت حسن همجواری زمینه را برای همگرایی بیشتر منطقه ای فراهم آورد.

طالبان برای راه اندازی دفتر در ازبکستان مذاکره کرد

تهران - ایرنا - یک هیات از طالبان افغانستان برای راه اندازی یک دفتر سیاسی در شهر تاشکند با دولت ازبکستان رایزنی کرد.

خیز سعودی‌ها برای ریاست AFC/ زنگ خطر برای فوتبال ایران

رئیس فدراسیون فوتبال عربستان برای آماده کردن خود برای ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا از سمت خود استعفا داد. موضوعی که در صورت تحقق، زنگ خطر جدی برای فوتبال ایران خواهد بود.

88 درصد اتوبوس‌های شرکت واحد معاینه فنی دارند

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران در مورد معاینه فنی اتوبوس‌های شرکت واحد توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: 88 درصد اتوبوس‌های شرکت واحد معاینه فنی دارند.

ازبکستان، قطر را گلباران کرد/ پیروزی چین و ویتنام مقابل رقبا

تیم ملی امید ازبکستان در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا تیم ملی قطر را درهم کوبید.

برگزاری دوره آموزشی اورژانس های فوتبال و کنترل دوپینگ آسیا

کمیته پزشکی فدراسیون از برگزاری دوره آموزشی اورژانس های فوتبال و کنترل دوپینگ کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پزشکان فوتبال خبر داد.

تیم ملی فوتبال وارد جاکارتا شد

تیم ملی فوتبال امید ایران برای شرکت در بازی‌های آسیایی شب گذشته وارد جاکارتا شد.

استاندار: فعالیت واحد تولیدی سایپا در خراسان رضوی لازم است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی به فعالیت شرکت ایران خودرو خراسان و ظرفیتهای بالای تولیدی خودرو در این استان اشاره و بیان کرد: لازم است شرکت سایپا یک واحد تولیدی از محصولات پرفروش خود را در خراسان رضوی راه اندازی کند.