مراسم ابلاغ حکم شهردار تهران برگزار شد

مراسم ابلاغ حکم شهردار تهران ظهر امروز در وزارت کشور برگزار شد.مطالب مرتبط

طرح تفصیلی بومهن پس از 14 سال تصویب شد

تهران- ایرنا- شهردار بومهن شهرستان پردیس با اشاره به ابلاغ طرح تفصیلی این شهر پس از 14 سال گفت: طرح تفصیلی سه شنبه هفته گذشته به طور رسما تصویب و از سوی استانداری تهران به شهرداری ابلاغ شد.

مراسم افتتاح نیمه شمالی بزرگراه صیاد شیرازی تا بزرگراه ارتش

مراسم بهره‌برداری از نیمه شمالی بزرگراه صیادشیرازی و تقاطع‌های چهارگانه مسیر حدفاصل تقاطع بزرگراه بابایی تا تقاطع بزرگراه ارتش با حضور محمدعلی افشانی شهردار تهران ، محمد حسین مقیمی استاندار تهران و محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، شنبه ۲۸ مهر برگزار شد.

شهرداری تهران به زائران کربلا خدمات رسانی می کند

تهران- ایرنا- مراسم اعزام یکهزار و 350 نفر از عوامل شهرداری تهران در قالب کاروان خادم الحسین(ع) به عتبات عالیات بعد از ظهر چهارشنبه درحالی برگزار شد که شهردار پایتخت در آن گفت: ما برابر وظایف محوله خدمات رسانی به زائران کربلا را در دستور کار داریم.

افشانی: شهرداری تهران به زائران کربلا خدمات رسانی می کند

تهران- ایرنا- مراسم اعزام یکهزار و 350 نفر از عوامل شهرداری تهران در قالب کاروان خادم الحسین(ع) به عتبات عالیات بعد از ظهر چهارشنبه درحالی برگزار شد که شهردار پایتخت در آن گفت: ما برابر وظایف محوله خدمات رسانی به زائران کربلا را در دستور کار داریم.

شنود شهردار؛ ادعا یا واقعیت؟

ادعای شنود از تلفن و پیامک معاونان شهردار تهران از توئیت شامگاهی یکی از خبرنگاران آغاز و خیلی زود فراگیر شد و پس از اظهار شهردار تهران مبنی بر دروغ پردازی در این موضوع و واکنش هاشمی رییس شورای شهر تهران در این باره، برخی از اعضای شورای شهر تهران نیز در ای

شهردار تهران باید استعفا دهد

تهران- ایرنا- معاون قوانین مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب افراد بازنشسته یا بازخرید شده به عنوان شهردار ممنوع است و شهردار فعلی تهران باید استعفا دهد.

مراسم روز ملی پارالمپیک برگزار شد

مراسم روز ملی پارالمپیک در حالی برگزار شد که از میان مسئولان رده بالای وزارت ورزش، نماینده ای در مراسم شرکت نداشت.

مراسم ترحیم حجت‌الاسلام سید ابوالقاسم شجاعی برگزار شد

مراسم ترحیم حجت الاسلام سیدابوالقاسم شجاعی عصر امروز(چهارشنبه) با حضور تعدادی از چهره‌های سیاسی و فرهنگی در حسینیه فاطمیون تهران برگزار شد.

مراسم ترحیم والده محسن و پرویز اسماعیلی برگزار شد

مراسم ترحیم مادر محسن اسماعیلی عضو شورای نگهبان و عضو مجلس خبرگان رهبری، عصر امروز با حضور تعدادی از چهره‌ها در مسجد «قاسم بن الحسن (ع)» تهران برگزار شد.

مجلس تکلیف شهردار تهران را مشخص کرد

معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نامه رئیس شورای عالی استان‌ها با اعلام این‌که «انتخاب افراد بازنشسته یا بازخرید شده به عنوان شهردار ممنوع است» تاکید کرد که «شهردار فعلی تهران باید استعفا دهد».

ابهام زدایی از سخنان شهردار/تنها پادگان ۰۶ در تهران می‌ماند

شهردار تهران بارها درسخنان خود به ماندگاری پادگان‌ها در شهر اشاره کرده اما رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهرتهران می گوید :منظورآقای شهردار تنها پادگان ۰۶ است.

شهردار مشهد از شورا دو تذکر گرفت

مشهد- ایرنا- ابلاغ دو مورد تذکر به شهردار مشهد از سوی شورای این شهر روز دوشنبه در نشست شورای اسلامی شهر مشهد اعلام شد.

شهر رشت همچنان بدون شهردار

رییس شورای اسلامی شهر رشت : نشست انتخاب شهردار رشت پس از تعطیلات اربعین برگزار می شود.

سند توسعه استان تهران طی ۱۰ روز آینده ابلاغ می شود

تهران- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: سند توسعه استان تهران طی ۱۰ روز آینده ابلاغ می شود و پس از آن هر اقدامی در شهرستان ها باید بر اساس این سند و برنامه آمایش انجام شود.

شهردار منطقه 14 پایتخت منصوب شد

تهران-ایرنا- سیدمحمدعلی افشانی شهردار تهران با صدور حکمی حسین بحیرایی را به عنوان شهردار منطقه 14 پایتخت منصوب کرد.

احترام به قانون تا مرز میز شهردار تهران

۲۴ آبان ماه آخرین فرصت مدیران بازنشسته برای ترک محل خدمت شان است اما شورای شهر تهران و شهردار تهران همچنان در تلاس برای ماندن افشانی پشت میزش هستند.

«شهردار مشهد» و «معاون شهردار تهران»؛ دو گزینه احتمالی وزارت راه

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: «شهردار مشهد» و «معاون شهردار تهران»، دو گزینه احتمالی برای معرفی به مجلس جهت تصدی وزارت راه و شهرسازی هستند.

چرا عجله دارید تکلیف بازنشستگی شهردار مشخص شود؟

نایب رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که در مورد موضوع ماندن یا رفتن شهردار تهران، مجلس فصل‌الخطاب است.

شاید در ذهن برخی اعضا من به عنوان شهردار مطرح باشم

رئیس شورای شهر تهران گفت: یک هفته دیگر در خصوص ماندن شهردار تهران تلاش می کنیم و پس از آن پروسه بعدی آغاز می شود.

تکلیف شهردار تهران را قانون گذار تعیین می کند

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: طبق صحبت های انجام شده با اعضای شورا و نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی نظر نهایی ماندن افشانی شهردار تهران را قانون گذار می دهد.