مجوز مجتمع های بین راهی در گرو داشتن فروشگاه صنایع دستی

مونسان در مراسم اعطای گواهینامه نشان ملی مرغوبیت گفت: اعطای مجوز به مجتمع های بین راهی در گرو داشتن فروشگاه صنایع دستی است و در این مراسم همچنین از خبرنگار مهر تقدیر شد.مطالب مرتبط

صنایع دستی در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود

تهران - ایرنا - سرپرست معاونت صنایع دستی کشور می گوید: مذاکره با مدیران فروشگاه های زنجیره ای شهروند، رفاه و هایپر استار برای عرضه صنایع دستی در سال «حمایت از کالای ایرانی» در جریان است.

عرضه صنایع‌دستی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای/ مذاکره با مدیران ارشد هایپراستار

سرپرست معاونت صنایع‌دستی کشور گفت: «مذاکره با مدیران فروشگاه های زنجیره‌ای شهروند، رفاه و هایپر استار برای عرضه صنایع‌دستی در سال "حمایت از کالای ایرانی" در جریان است.»]]>

ایجاد اولین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی

ایجاد فروشگاه اینترنتی صنایع دستی خراسان جنوبی در فردوس راه اندازی شد.

صدور مجوز و نظارت در صنایع دستی، بسیار بلاتکلیف و مخدوش است/فعالان صنایع دستی درگیر سه‌گانگی و حتی چندگانگی سازمانی هستند

استادرضایی گفت: برای ثبت یک تعاونی صنایع دستی ناگزیر به مراجعه به نهادهای مختلف هستیم و این امر موجب تاخیر (گاهی شش‌ماهه و یا حتی یک‌ساله) در ثبت یک تعاونی می‌شود. ]]>

صادرات چمدانی صنایع دستی چینی به ایران

مدیرعامل اتحادیه تعاونی صنایع دستی تهران: در بازار نقش جهان اصفهان که مرکز صنایع دستی جهان است­ صنایع دستی وخاتم چین به وفور دیده می شود .

فروش صنایع دستی قرآنی در ماه رمضان

سرپرست معاونت صنایع دستی از نمایش آثار فاخر و نفیس، برگزاری کارگاه زنده تولید صنایع‌دستی و فروش تولیدات صنایع‌دستی در بیست‌وششمین نمایشگاه قرآن و عترت خبر داد.

نمایش آثار فاخر صنایع‌دستی در نمایشگاه قرآن

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: نمایش آثار فاخر و نفیس، برگزاری کارگاه زنده تولید صنایع‌دستی و فروش تولیدات صنایع‌دستی در بیست‌وششمین نمایشگاه قرآن و عترت انجام می‌شود.

نمایش ۵۰ اثر فاخر صنایع‌دستی در نمایشگاه قرآن

سرپرست معاونت صنایع‌دستی گفت: نمایش آثار فاخر و نفیس، برگزاری کارگاه زنده تولید صنایع دستی و فروش تولیدات صنایع دستی در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن و عترت انجام می‌شود.

90 درصد صنایع دستی هرمزگان به دست بانوان تولید می شود

بندرعباس- ایرنا- معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: هم اکنون بیش از 90 درصد صنایع دستی استان به دست بانوان تولید می شود.

گشایش بازارچه صنایع دستی در مشگین شهر

نخستین بازارچه سراسری صنایع دستی شهرستان مشگین شهر با هدف معرفی کالای ایرانی و با شرکت هنرمندان صنایع دستی از دوازده استان کشور آغاز به کار کرد .

تحقق شعار " هر روستا یک محصول" برای توسعه صنایع دستی

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: تحقق شعار " هر روستا یک محصول " برای توسعه صنایع دستی روستایی به ویژه عشایر و مرزنشینان و توجه به تولیدات مردم روستا از محورهای مد نظر بوده که در این امر طی سال گذشته نت

مشکلات بیمه‌ای فعالان صنایع‌دستی زنجان پیگیری می‌شود

سرپرست معاونت صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان گفت: مشکلات بیمه‌ای فعالان صنایع‌دستی زنجان در حال پیگیری است.

میزگرد قاچاق صنایع دستی در اصفهان| جمع‌آوری 13 میلیارد ریال صنایع دستی قاچاق در اصفهان

بازرس اتحادیه صنایع دستی اصفهان گفت: سال گذشته نزدیک به 13 میلیارد ریال اجناس قاچاق و صنایع دستی خارجی از سوی بازرسی اصناف و اتحادیه از میدان نقش‌جهان جمع‌آوری شده است.

اعتبار مالی توسعه صنایع دستی آستارا تامین شد

آستارا - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آستارا گفت: برای اجرای طرح یک روستا، یک محصول و توسعه صنایع دستی این شهرستان، سه میلیارد و 820 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافت.

موانع صادرات صنایع‌دستی؛ از نگاه سنتی به تولید تا خلأ برنامه‌ریزی

آمارها از رشد پایدار صادرات صنایع‌دستی ایران خبر می‌دهد اما به گفته هنرمندان به دلیل نبود حمایت‌های لازم و برنامه‌ریزی منسجم افق روشنی پیش‌روی تولید و صادرات صنایع‌دستی نیست.

زنجانی‌ها نشان ملی مرغوبیت صنایع‌دستی دریافت می‌کنند

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان، از دریافت نشان ملی مرغوبیت صنایع‌دستی توسط هنرمندان زنجانی خبر داد.

بهره مندی 150 هنرآموز از آموزشهای صنایع دستی

150 نفر امسال در بیرجند ، آموزش های لازم برای دوره های صنایع دستی را فرا گرفتند.

برپایی نمایشگاه صنایع دستی در نی ریز

صنایع دستی و اشیای تاریخی در نی ریزی به نمایش گذاشته شد.

اصفهان| رونق در روستاهای هدف صنایع دستی اصفهان

معاون صنایع دستی میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: روستاهای اصفهان در شرق، جنوب، شمال و غرب استان در زمینه صنایع دستی ظرفیت‌های زیادی دارند و می‌توان به آینده آن امیدوار بود.

184 طرح اشتغال بوم گردی و صنایع دستی در خراسان رضوی پذیرش شد

مشهد- ایرنا- معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از پذیرش و پرداخت تسهیلات به 184 طرح اشتغال بوم گردی و صنایع دستی در این استان خبر داد.