مجوز مجتمع های بین راهی در گرو داشتن فروشگاه صنایع دستی

مونسان در مراسم اعطای گواهینامه نشان ملی مرغوبیت گفت: اعطای مجوز به مجتمع های بین راهی در گرو داشتن فروشگاه صنایع دستی است و در این مراسم همچنین از خبرنگار مهر تقدیر شد.مطالب مرتبط

مجوز فعالیت هشت کارگاه صنایع دستی در قزوین صادر شد

قزوین - ایرنا - معاون صنایع دستی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: طی نیمه نخست امسال مجوز فعالیت هشت کارگاه در زمینه تولید هنرهای دستی در استان صادر شد.

مجتمع اشتغال هنرمندان صنایع دستی در ورودی تبریز ایجاد می شود

تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: نخستین مجتمع اشتغال هنرمندان صنایع دستی در زمینی به مساحت 6 هکتار در ورودی شرقی تبریز از سمت آزادراه پیامبر اعظم (ص) ایجاد می شود.

ایرانی ترین کالای ایران چیست/احیای صنایع دستی از یاد رفته در 7 استان کشور

معاون صنایع‌دستی کشور گفت: صنایع‌دستی یکی از برندهای جمهوری اسلامی ایران است و در چهل سالگی انقلاب باید چهره جدیدی از صنایع‌دستی ایرانی ارائه شود.

فروش صنایع دستی خراسان جنوبی به 34 میلیارد ریال رسید

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی از فروش بالغ بر 34 میلیارد ریال صنایع دستی در نیمه نخست امسال در سطح استان خبر داد.

تخصیص۹۰میلیاردریال اعتبارازمحل تسهیلات روستایی به مجتمع گردشگری

یاسوج- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه و بویراحمدگفت:۹۰میلیارد ریال ازاعتبارساخت مجتمع اقامتی،رفاهی وگردشگری شهرستان بویراحمداز محل تسهیلات اشتغال روستایی اختصاص یافته است.

3 اقامتگاه بوم گردی در نقده مجوز فعالیت دریافت کرد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نقده گفت: سه اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان طی نیمه نخست سال جاری مجوز فعالیت دریافت کردند.

تهیه دستورالعمل مبارزه با قاچاق کالاهای هنری

سرپرست اداره صادرات معاونت صنایع دستی از تهیه دستورالعمل مبارزه با قاچاق کالاهای صنایع دستی با بخش حقوقی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد.

مجوز 174 خانه مسافر در چهارمحال و بختیاری صادر شد

شهرکرد- ایرنا- معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: مجوز فعالیت 174خانه مسافر در این استان برای طرح توسعه گردشگری صادر شده است.

واحدهای غیر مجاز گردشگری تا اول آبان ماه فرصت اخذ مجوز دارند

گرگان- معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: واحدهای غیرمجاز فعال درحوزه خدمات گردشگری تا اول آبان ماه امسال فرصت دارند تا مجوز اخذ و بر اساس قوانین و مقررات فعالیت کنند.

نمایشگاه صنایع دستی و جوزغند در نراق گشایش یافت

خمین - ایرنا - دهمین نمایشگاه صنایع دستی و سوغات محلی (جوزغند) عصر روز سه شنبه با حضور استاندار مرکزی ، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی و جمعیاز مسئولان محلی در موزه مردم شناسی شهر تاریخی نراق دلیجان گشایش یافت.

خبرنگاران اردبیلی دوره های آموزش رایگان صنایع دستی می بینند

اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزش رایگان صنایع دستی برای اصحاب رسانه و خبرنگاران این استان خبر داد.

فعالیت تورهای بدون مجوز گردشگری در آذربایجان غربی ممنوع است

ارومیه- ایرنا- سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: فعالیت تورهای بدون مجوز گردشگری و تورگردانی در استان ممنوع بوده و با افراد متخلف برخورد قانونی می شود.

مدرسه‌ای برای آموزش صنایع دستی در پایتخت

معاون میراث فرهنگی استان تهران: مدرسه صنایع دستی ایران که در تهران برپا شده هم اکنون با ۱۱۰ هنرجو در رشته‌های مختلف فعال است.

ظرفیت گردشگری و صنایع دستی در اشتغالزایی جدی گرفته شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: با توجه با اشاره به ظرفیت های ویژه بخش گردشگری و صنایع دستی، می توان مشاغل بسیاری در این حوزه ها ایجاد و باید این موضوع جدی گرفته شود.

توزیع و فروش صنایع دستی سمنانی‌ها در قطار تهران-مشهد

صنایع دستی سمنانی ها در قطارهای تهران مشهد از اول آبان ماه به معرض نمایش و فروش گذاشته می شود در صورت استقبال از این طرح، کوپه ای دائمی برای این منظور در نظر گرفته خواهد شد.

صنایع دستی شیشه در شهرستان ایذه احیاء می شود

اهواز-ایرنا- فرماندار ایذه گفت: طرح احیای صنایع دستی شیشه در شهرستان های ایذه وباغملک به زودی اجرایی می شود.

دو نمایشگاه ورزش و صنایع دستی از ۱۶ مهر در قزوین

نمایشگاه ورزش و سلامتی همزمان با نمایشگاه صنایع دستی، گردشگری و تزئینات منزل از ۱۶ مهر ماه در قزوین برپا می‌شود.

مجوز بازدید گردشگران از دستکند های همدان صادر می شود

همدان-ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: تا پایان امسال بلیت فروشی برای بازدید گردشگران، از شهر زیرزمینی این استان صادر می شود.

صادر کنندگان صنایع دستی هند خواستار رفع مشکلات صادرات به ایران شدند

دهلی نو-ایرنا- نمایندگان شورای ترویج صادرات صنایع دستی هند در دیدار با 'انوپ واداهان'معاون وزارت بازرگانی این کشور خواستار رفع موانع و مشکلات موجود در صادرات به ایران شدند.

برگزاری جشنواره غذا و صنایع دستی از سوی همسران دیپلمات‌های وزارت امور خارجه

انجمن همسران دیپلمات وزارت خارجه با مشارکت همسران سفرای خارجی مقیم تهران جشنواره غذا و صنایع دستی برگزار می‌کنند.