جهانگیری فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت

معاون اول رئیس جمهور در پیام‌های جداگانه‌ای به همتایان خود در کشور‌های اسلامی، فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به دولت‌ها و ملت‌های مسلمان تبریک گفت.مطالب مرتبط

روحانی فرارسیدن سالگرد استقلال اردن را تبریک گفت

رئیس‌جمهور در پیامی با تبریک فرارسیدن سالگرد استقلال کشور پادشاهی اردن تاکید کرد: در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان نیاز به وحدت و همکاری دارند و امیدوارم با مساعی دو کشور، شاهد رشد و گسترش روابط فیمابین باشیم.]]>

معاون اول رئیس‌جمهور فرارسیدن روز ملی گرجستان را تبریک گفت

اسحاق جهانگیری در پیامی به «گیورگی کویریکا شویلی» نخست وزیر جمهوری گرجستان، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم گرجستان تبریک گفت.

معاون اول رئیس‌جمهور فرارسیدن روز ملی گرجستان را تبریک گفت

اسحاق جهانگیری در پیامی به «گیورگی کویریکا شویلی» نخست وزیر جمهوری گرجستان، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم گرجستان تبریک گفت.]]>

کشورهای اسلامی بیش از هر زمان نیاز به وحدت و همکاری دارند

رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرارسیدن سالگرد استقلال کشور پادشاهی اردن، تصریح کرد: در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان به وحدت و همکاری نیاز دارند و امیدوارم با مساعی دو کشور، شاهد رشد و گسترش روابط فی ما بین در ابعاد دو و چندجانبه باشیم.

ستاره‌های فوتبالیستی که «رمضان» را تبریک گفتند+تصاویر

بسیاری از ستاره‌های فوتبال جهان به مناسبت ماه مبارک رمضان، این ماه را با هشتگ ramadan# در صفحانت مجازی ۲به هواداران مسلمان خود تبریک گفتند.

در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان نیاز به وحدت و همکاری دارند

رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرارسیدن سالگرد استقلال کشور پادشاهی اردن، تصریح کرد: در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان به وحدت و همکاری نیاز دارند و امیدوارم با مساعی دو کشور، شاهد رشد و گسترش روابط فی ما بین در ابعاد دو و چندجانبه باشیم.

پیام تبریک معاون اول رئیس جمهوربه مناسبت فرارسیدن روز ملی گرجستان

معاون اول رئیس جمهور در پیامی به «گیورگی کویریکا شویلی»، نخست وزیر جمهوری گرجستان، فرارسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم گرجستان تبریک گفت.

ماه مهمانی خدا در لبنان

با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، تلاوت قرآن دورهمی در در اکثر نقاط شهر بیروت برگزار می شود.

مرا از سفاهت و جهالت دور کن/ شرح دعای روز سوم ماه مبارک رمضان+صوت

ماه مبارک رمضان یک رزق است، به طور کلی یک رزق بسیار با عظمت و معنوی است و باید حواسمان باشد نکند خدای نکرده در این ماه مبارک رمضان به جای اینکه از لحظات بهره‌برداری کنم جزء جاهلان و سفیهان باشیم.

انس با قرآن در ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ، رهبر انقلاب اسلامی توصیه های برای انس با قرآن نمودند که به صورت سخن نگاشت در KHAMENEI.IR منتشر شده است .

غذاها و خوراکی های ویژه ماه رمضان در پاکستان

اسلام آباد - ایرنا - مردم مسلمان پاکستان همانند دیگر کشورهای اسلامی در کنار عبادت و بندگی خدا با تهیه غذاها و خوراکی های مخصوص ماه مبارک رمضان، آداب و رسوم خاصی را برگزار می کنند.

ماه ضیافت الهی در پاکستان

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، جلسات قرائت قرآن و کمک به نیازمندان در پاکستان افزایش می‌یابد.

نسخه ای برای خودسازی معنوی

با فرارسیدن ماه مبارک رمضان،​ توصیه هایی از امام خمینی (ره) برای این ماه در کانال نوجوان منتشر شده است .

یادداشت|تکلیف انسان ها در ماه مبارک رمضان

ماه مبارک رمضان، ماه اقامه دین است ماه تکامل و تعالی معنوی انسان است. ماه تقویت معنویت اسلامی است. ماه خودسازی و عروج روح انسان است.ماه بازسازی و بازیابی خود است.

بهار قرآن در پاکستان

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، رسم حسنه قرائت جمعی قرآن و سنت کمک به نیازمندان در سراسر این کشور رواج پیدا می کند.

تبریک رمضانی باشگاه‌های مطرح جهان به مسلمانان؛ از رئال و بارسا تا منچسستر و یووه+تصاویر

باشگاه‌های مطرح جهان از جمله تیم‌های سرشناس لالیگای اسپانیا، لیگ برتر انگلیس، سری آ ایتالیا فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به بازیکنان مسلمانان و هوادارانشان تبریک گفتند.

فعالیت ۹۰۰ مبلغ ویژه ماه مبارک رمضان در سیستان و بلوچستان

زاهدان - مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: ۶۷۰ مبلغ مقیم، ۱۴۵ روحانی مستقر، ۸۰ مبلغ از دفتر تبلیغات اسلامی و ۵ مبلغه به مناسبت ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف استان اعزام شدند.

ماه مبارک رمضان در کشورهای مختلف جهان

رمضان در چین

پکن - ایرنا - مسلمانان در سراسر چین مانند بسیاری از کشورهای دیگر همواره با شور و اشتیاق خاصی به پیشواز ماه مبارک رمضان رفته و روزه داری و عبادت در این ایام از جمله برنامه های مخصوص آنهاست.

جهانگیری به نخست‌وزیر مجارستان تبریک گفت

معاون اول رئیس‌جمهور در پیامی انتخاب مجدد «ویکتور اوربان» به سمت نخست‌وزیری مجارستان را تبریک گفت.]]>