کاخ سفید: امیدواریم دیدار ترامپ با رهبر کره شمالی طبق برنامه انجام شود

سخنگوی کاخ سفید در واکنش به بیانیه کره شمالی درباره دیدار ترامپ و کیم جونگ اون، گفت که امیدواریم این نشست طبق برنامه انجام شود.مطالب مرتبط

سرانجام سخت ترامپ

ساکن کاخ سفید نگران‌تر از همیشه به رهبر کره شمالی می‌نگرد؛ این بار وزیر خارجه آمریکا پیام داده که از خلع سلاح کامل کره شمالی کوتاه آمده است.

سرانجام سخت ترامپ

ساکن کاخ سفید نگران تر از همیشه به رهبر کره شمالی می نگرد. این بار وزیر خارجه آمریکا پیام داده است که از خلع سلاح کامل کره شمالی کوتاه آمده است.

اظهار امیدواری پوتین برای دیدار با رهبر کره شمالی

خبرگزاری دولتی کره شمالی خبر داد رئیس جمهور روسیه در پیامی، تمایل خود برای دیدار هرچه زودتر با رهبر کره شمالی را بیان کرده است.

ابراز تمایل پوتین برای دیدار با رهبر کره شمالی در آینده‌ای نزدیک

رئیس جمهوری روسیه اعلام آمادگی کرد که در آینده‌ای نزدیک با رهبر کره شمالی دیدار کرده و شخصا با وی در باره مسائل منطقه‌ای و روابط دوجانبه گفت‌وگو کند.

دعوت پوتین از رهبر کره شمالی برای سفر به مسکو

رئیس جمهوری روسیه آمادگی خود را برای دیدار با رهبر کره شمالی اعلام کرد.

جان بولتون در کاخ سفید با سفیر آنکارا در واشنگتن دیدار کرد

کاخ سفید از دیدار مشاور امنیت ملی ترامپ با سفیر ترکیه در واشنگتن درباره روابط دوجانبه و همچنین موضوع کشیش آمریکایی خبر داد.

کاخ سفید از بیان واژه «سگ» توسط ترامپ دفاع کرد

منشی رسانه‌ای کاخ سفید از بکارگیری واژه «سگ» توسط ترامپ برای نویسنده کتاب «عدم تعادل روحی: حساب شخصی کاخ سفید ترامپ» دفاع کرد و آن را غیرنژادپرستانه خواند.

اعتراض کاخ سفید به کتابی جدید علیه ترامپ

کارمند سابق کاخ سفید در کتاب جدیدش اسنادی مبنی بر نژادپرست بودن دونالد ترامپ منتشر کرده است؛ جالب اینکه کاخ سفید به این کتاب ـ که هنوز چاپ نشده ـ در واکنش نشان داده است!

اعلام آمادگی نخست وزیر ژاپن برای دیدار با رهبر کره شمالی

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن امروز (دوشنبه) از تمایل خود برای نشستی با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی با هدف بحث بر سر خلع سلاح هسته‌ای شبه جزیره کره و آینده روابط توکیو – پیونگ یانگ خبر داد.

با کیم جونگ‌اون دیدار خواهم کرد

نخست‌وزیر ژاپن برای دیدار با رهبر کره‌شمالی اعلام آمادگی کرد. ]]>

امیدواری کره شمالی برای نشست دوم کیم و ترامپ

یک منبع نزدیک به مسائل کره شمالی گفت که پیونگ یانگ امیدوار است نشست دومی میان رهبر این کشور و رئیس جمهور آمریکا برگزار شود.

بولتون: کره شمالی اقدامات لازم برای خلع سلاح اتمی را انجام نداده است

مشاور امنیت ملی کاخ سفید بر این باور است که کره شمالی هنوز گام‌های لازم به سوی خلع سلاح اتمی را برنداشته است.

افشاگری کارمند سابق کاخ سفید درباره "نژادپرستی و زوال عقل" ترامپ

یک کارمند سابق کاخ سفید در کتاب جدیدش مدعی شد، مدارکی از توهین‌های نژادی از سوی دونالد ترامپ وجود دارد و ترامپ در رویدادهای متعددی که بدون همسرش در آن‌ها حاضر شده، "همچون سگی بدون افسار" رفتار می‌کند.

کاخ سفید دنبال ساکت کردن نویسنده کتاب "روانی" است

به دنبال افشاگری‌های کارمند سابق کاخ سفید درباره مشکلات روحی و رفتاری دونالد ترامپ و همچنین انتشار یک فایل صوتی از صحبت‌های رئیس دفتر کاخ سفید از سوی او، کاخ سفید در حال بررسی استفاده از گزینه‌های قانونی به منظور ساکت کردن وی است.

مقام سابق کاخ سفید: همسر ترامپ منتظر فرصتی برای طلاق است

مدیر سابق دفتر ارتباطات عمومی کاخ سفید می‌گوید همسر ترامپ در رفتارهای اجتماعی خود، علناً بر ضد شعارها و سیاست‌های همسرش گام برمی‌دارد و منتظر روز تمام شدن دوره ریاست‌جمهوری ترامپ و تقاضای طلاق است.

دیدار گلستانی ها با رهبر معظم انقلاب + فیلم

400 نفر از مردم و مسئولان گلستانی دیروز در برنامه دیدار مردم 7 استان کشور با رهبر معظم انقلاب حضور داشتند.

ترامپ به دنبال منع کارکنان کاخ سفید از نوشتن کتاب خاطرات

رئیس جمهوری آمریکا به دنبال وادار کردن کارکنان کاخ سفید به امضای سندی است که براساس آن بدون اجازه قبلی ترامپ، کسی حق ندارد کتابی را از ماجراهای درونی این نهاد منتشر کند.

رفتار ترامپ علیه ترکیه شرم آور است

آنکاراـ ایرناـ دولت باغچه لی رهبر حزب حرکت ملی گفت: رفتار دونالد ترامپ علیه ترکیه به عنوان متحد این کشور در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی(ناتو) شرم آور است.

بازدید رهبر کره‌شمالی از مراکز پرورش دام و شیلات

رسانه‌های دولتی کره‌شمالی امروز (دوشنبه) گزارش کردند، رهبر این کشور مجددا از یک سری مزارع پرورش دام و آبزیان در نواحی شمال‌غرب بازدید به عمل آورد.

عمر «ازدواج‌ سفید» و آمارهایی درباره آن

یک مردم‌شناس و محقق با استناد به پژوهشی که درباره «ازدواج سفید» روی ۲۱۳ زوج و به شکل میدانی انجام داده است گفت: «عمر» ازدواج سفید در ایران بین یک تا سه سال است. ۴۵ درصد از افرادی که در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته بودند بین ۲۵ تا ۳۰ سال «سن» داشتند.