کاخ سفید: امیدواریم دیدار ترامپ با رهبر کره شمالی طبق برنامه انجام شود

سخنگوی کاخ سفید در واکنش به بیانیه کره شمالی درباره دیدار ترامپ و کیم جونگ اون، گفت که امیدواریم این نشست طبق برنامه انجام شود.مطالب مرتبط

کاخ سفید: تیمی برای مهیا کردن دیدار ترامپ با کره شمالی عازم سنگاپور می‌شود

کاخ سفید در بیانیه‌ای روز شنبه اعلام کرد تیمی از آمریکا مطابق برنامه‌های قبلی عازم سنگارپور خواهد شد تا هماهنگی‌های لازم برای دیدار احتمالی رئیس‌جمهور آمریکا و رهبر کره شمالی را انجام دهد.

سکه یادبود دیدار ترامپ و «اون» ضرب شد

تهران – ایرنا – روابط عمومی کاخ سفید در آستانه دیدار برنامه ریزی شده دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، سکه یادبودی با تصویر این دو مقام در کنار هم، ضرب کرد.

ترامپ: احتمال دیدار با رهبر کره شمالی در موعد مقرر وجود دارد

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه از گفت وگو با کره شمالی برای برنامه ریزی دیدار با رهبر این کشور خبر داد و گفت که شاید این دیدار حتی در موعد از پیش تعیین شده برگزار شود.

ترامپ از احتمال لغو دیدار با رهبر کره شمالی خبر داد

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه از احتمال لغو و یا تعویق دیدار برنامه ریزی شده خود با «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی خبر داد.

بیانیه‌های کره شمالی، ترامپ را درباره دیدار با کیم دچار نگرانی و تردید کرده است

روزنامه آمریکایی گزارش داده که دونالد ترامپ که نگران «شرمساری سیاسیِ» ناشی از دیدار با رهبر کره شمالی است، از مشاوران خود درباره انجام یا عدم انجام این دیدار سوال کرده است.

ترامپ دیدار با رهبر کره شمالی را لغو کرد

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا در نامه ای خطاب به رهبر کره شمالی از لغو دیدار برنامه ریزی شده دو طرف در ماه آینده میلادی خبر داد.

ترامپ دیدار با رهبر کره‌شمالی را لغو کرد

رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که دیدار برنامه‌ریزی شده وی با رهبر کره‌شمالی برگزار نخواهد شد.]]>

ترامپ دیدار با رهبر کره‌شمالی را کنسل کرد/وال‌استریت افت کرد

روز پنج‌شنبه، پس از این که ترامپ، دیدار برنامه‌ریزی شده ۱۲ جون خود با رهبر کره‌شمالی، کیم جونگ اون، را کنسل کرد، سهام آمریکا افت کرد.

گزارش تسنیم | چرا ترامپ دیدار با رهبر کره شمالی را لغو کرد؟

لغو دیدار برنامه ریزی شده سران آمریکا و کره شمالی از جانب ترامپ چندان دور از ذهن نبود.

ترامپ: برنامه ملاقات با رهبر کره شمالی تغییر نکرده است

تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که هفته گذشته نشست با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی را لغو کرد، امروز در اظهاراتی تناقض آمیز گفت که همچنان به دنبال برگزاری این دیدار است.

سردرگمی مقامات کاخ سفید از مواضع دوگانه ترامپ برای دیدار با رهبر کره شمالی

اعزام تیم آمریکایی به سنگاپور باوجود لغو دیدار ترامپ با کیم

باوجود اینکه رییس‌جمهوری آمریکا دیدارش با رهبر کره‌شمالی در سنگاپور را لغو کرده، کاخ‌سفید همچنان تیمی را برای آماده‌سازی شرایط به محلی که قرار بود دیدار در آنجا انجام شود، اعزام می‌کند.]]>

رهبر کره شمالی آماده دیدار با ترامپ است

پکن - ایرنا - کره شمالی اعلام کرد 'کیم جونگ اون' رهبر این کشور علیرغم لغو نشست سران آمریکا و کره شمالی توسط رییس جمهوری آمریکا، همه تلاش هایش را بر گفت و گو با آمریکا و دیدار با ترامپ متمرکز کرده است.

هشدار سخنگوی پیشین کاخ‌سفید درباره دیدار ترامپ با کیم

سخنگوی پیشین کاخ‌سفید هشدار داد که رهبر کره‌شمالی در دیدار با رییس‌جمهوری آمریکا به هرچه بخواهد می‌رسد.]]>

کره شمالی متعهد به خلع سلاح و دیدار با ترامپ است

پکن-ایرنا-'مون جائه این'رییس جمهوری کره جنوبی که روز گذشته دومین نشست خود با 'کیم جونگ اون' رهبر کره شمالی را برگزار کرد، می گوید: رهبر کره شمالی همچنان متعهد به خلع سلاح هسته ای شبه جزیره و دیدار با دونالد ترامپ است.

سردرگمی مقامات کاخ سفید از مواضع دوگانه ترامپ

مواضع دوگانه دونالد ترامپ درباره دیدار با رهبر کره شمالی سبب سردرگمی مقامات کاخ سفید شده است.

ترامپ از احتمال لغو یا تأخیر دیدار با رهبر کره شمالی خبر داد

رئیس‌جمهور آمریکا پس از مواجهه با واکنش تند کره شمالی به ادامه برگزاری مانورهای نظامی در شبه‌جزیره کره، پیش‌دستی کرد و گفت که شاید دیدار با رهبر کره شمالی به تأخیر بیافتد و شاید هم کلاً لغو شود.

کاخ سفید: مساله دیدار ترامپ و اون در سنگاپور بررسی می شود

تهران - ایرنا - کاخ سفید روز شنبه اعلام کرد که تیمی از آمریکا هفته جاری راهی سنگاپور می شود تا جزئیات مربوط به نشست احتمالی بین رئیس جمهوری آمریکا و رهبر کره شمالی را مورد بررسی قرار دهد.

واکنش کره‌شمالی به لغو نشست ترامپ و کیم

کره‌شمالی در واکنش به لغو دیدار برنامه‌ریزی شده بین رهبر این کشور و رئیس‌جمهوری آمریکا، اعلام کرده است که پیونگ‌یانگ همچنان خواستار برگزاری دیدار رهبران این دو کشور است.]]>

آمریکا همچنان برای نشست با کره شمالی برنامه‌ریزی می‌کند

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد، آمریکا هنوز برای نشست ۱۲ ژوئن و دیدار رهبر کره شمالی با دونالد ترامپ برنامه‌ریزی می‌کند و اما از بیان این که این دیدار قطعا صورت خواهد گرفت یا خیر سر باز زد.