ظریف به تهران بازگشت

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه که در صدر یک هیات عالیرتبه سیاسی و اقتصادی و برای گفت وگو و رایزنی های برجامی با همتایان خود به چین، روسیه و بلژیک سفر کرده بود، بعدازظهر امروز -چهارشنبه- به تهران بازگشت.مطالب مرتبط

ظریف و پیچ و خم های برجام

تهران- ایرنا- خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها مسیر پر پیچ و خمی را برای دستگاه دیپلماسی رقم زد، در این میان محمدجواد ظریف به عنوان متولی اصلی سیاست خارجی می تواند با دیپلماسی اعتدالی به تقویت مناسبات با دیگر کشورها ادامه دهد تا تحریم ها بی اثر و چش

روحانی به تهران بازگشت

رییس جمهور پس از شرکت در پنجمین اجلاس سراسری کشورهای ساحلی دریای خزر به تهران بازگشت.

ظریف: فرزندانم در تهران ساکن و مشغول به کارند

ظریف گفت: فرزندانم به دنبال خاتمه ماموریتم در سازمان ملل تحصیلاتشان را فورا به اتمام رسانده و بیش از ۶ سال است که به ایران بازگشته‌ و همراه خانواده هایشان در تهران ساکن و مشغول به کارند.

دکتر روحانی به تهران بازگشت

تهران-ایرنا- رئیس جمهور که به منظور شرکت در پنجمین اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر به قزاقستان سفر کرده بود، یکشنبه شب و پس از شرکت و سخنرانی در این اجلاس، به تهران بازگشت.

ظریف: در کنار همسایگانمان خواهیم ایستاد

تهران-ایرنا - «محمد جواد ظریف »وزیر امور خارجه در واکنش به تحریمهای آمریکا علیه ترکیه گفت: ما در گذشته در کنار همسایگان مان ایستادیم و اکنون نیز چنین خواهیم کرد.

«بازگشت پرستوها» روی آنتن رادیو تهران می رود

«بازگشت پرستوها» به بهانه سالگرد بازگشت آزادگان به کشور روی آنتن رادیو تهران می رود.

ظریف عازم آکتائو قزاقستان شد

تهران - ایرنا - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در صدر یک هیات سیاسی و حقوقی به منظور شرکت در نشست وزیران خارجه کشورهای ساحلی دریای خزر راهی آکتائو قزاقستان شد.

وزیر خارجه کره شمالی با ظریف دیدار کرد

تهران - ایرنا –«ری یونگ هو» وزیر خارجه کره شمالی که برای دیدار رسمی در تهران به سر می برد بعد از ظهر سه شنبه با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کرد.

ظریف: دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد

تهران - ایرنا - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به ادعای دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مورد حمایت از مردم ایران، اظهار داشت که دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد.

وزیر خارجه کره شمالی با ظریف دیدار کرد

وزیر امور خارجه کره شمالی که در تهران به سر می برد، با ظریف همتای ایرانی خود دیدار و گفتگو کرد.

ظریف، درباره رژیم حقوقی دریای خزر گزارش می دهد

تهران- ایرنا- «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه، دوشنبه هفته آینده برای ارائه گزارشی در مورد اجلاس سران کشورهای عضو دریای خزر در قزاقستان و همچنین کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور می یابد.

ظریف: پیشنهاد آمریکا برای مذاکره تبلیغاتی است

تهران-ایرنا- «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه با شبکه قطری الجزیره تاکید کرد : پیشنهاد آمریکا برای مذاکره در سایه تهدیدها صرفا تبلیغاتی است و واشنگتن ابتدا باید تحریم ها را متوقف کند.

ظریف سه شنبه درباره رژیم حقوقی خزر توضیح می دهد

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه برای ارائه توضیحاتی درباره کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر سه شنبه آینده در این کمیسیون حضور می یابد.

روحانی به تهران بازگشت

رئیس جمهور که به منظور شرکت در پنجمین اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر به قزاقستان سفر کرده بود، یکشنبه شب و پس از شرکت و سخنرانی در این اجلاس، با استقبال رسمی معاون اول رئیس جمهور به تهران بازگشت.

ظریف به افزایش فعالیت های بین المللی دانشگاه ها اهتمام دارد

تهران - ایرنا - رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به دیدار و گفت و گوی روز گذشته هفت تن از روسای دانشگاه‌های سطح یک کشور با وزیر امور خارجه گفت: دکتر محمد جواد ظریف نیز همچون وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اهتمام ویژه ای برای افزایش فعالیت های بین المللی دان

رئیس جمهور به تهران بازگشت

رئیس جمهور که به منظور شرکت در پنجمین اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر به قزاقستان سفر کرده بود، یکشنبه شب و پس از شرکت و سخنرانی در این اجلاس، با استقبال رسمی معاون اول رئیس جمهور به تهران بازگشت.

ظریف: کشورهای متکی به قدرت خارجی، مثل ایران از سرمایه «مردم» برخوردار نیستند

در آستانه سالگرد بازگشت آزادگان به میهن جمعی از آزادگان قبل از انقلاب و جنگ تحمیلی وزارت امور خارجه با وزیر امور خارجه دیدار کردند.

ظریف: مردم مهمترین عامل قدرت ملی کشور هستند

جمعی از آزادگان قبل از انقلاب و جنگ تحمیلی وزارت امور خارجه در آستانه سالگرد بازگشت آزادگان به کشور در نشستی صمیمی با وزیر امور خارجه دیدار کردند.

بازگشت تیم بسکتبال سه نفره بانوان به ایران

تیم بسکتبال سه نفره بانوان کشورمان پس از کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های غرب آسیا بامداد امروز (یکشنبه) به تهران بازگشت.

دبیرکل سازمان همکاری‌های اقتصادی با ظریف دیدار و خداحافظی کرد

دبیرکل سازمان همکاری‌های اقتصادی (اکو) در پایان ماموریت خود در تهران با ظریف دیدار و خداحافظی کرد.