تحقیق و تفحص در مقوله قاچاق کالا و ارز نباید رنگ و بوی سیاسی داشته باشد

منتظری با تاکید بر اینکه تحقیق و تفحص در مقوله قاچاق کالا و ارز باید کاملاً مستند و بدون رنگ و بوی سیاسی انجام شود، یکی از آسیب‌های جدی این حوزه را عدم عزم جدی در مبارزه با پدیده قاچاق کالا در همه لایه‌ها عنوان کرد.مطالب مرتبط

تلاش می‌شود در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز تحول جدی صورت بگیرد

رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: اعضای هیئت تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ادامه رسیدگی‌ها به موضوع مبارزه با قاچاق کالا بازدید میدانی از منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی استان هرمزگان داشتند.

محدودیت های غیرمنطقی، قاچاق کالا را افزایش می دهد

قشم - ایرنا - رییس هیات تحقیق و تفحص قاچاق کالا و ارز مجلس شورای اسلامی گفت: نباید برای مناطق آزاد محدودیت های قانونی ایجاد کرد زیرا محدودیت های بیشتر، قاچاق کالا را افزایش می دهد.

مقابله با قاچاق کالا و ارز باید متحول شود

رئیس هیات تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بر لزوم در اولویت قرار گرفتن مبارزه با قاچاق کلان و سازمان یافته گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیاز به تحول اساسی دارد.

ایجاد محدودیت بیشتر باعث افزایش قاچاق کالا می شود

قشم - ایرنا - رئیس هیات تحقیق و تفحص قاچاق کالا و ارز مجلس شورای اسلامی گفت: نباید برای مناطق آزاد محدودیت های قانونی ایجاد کرد زیرا ایجاد محدودیت های بیشتر باعث می شود قاچاق کالا بیشتر شود، بلکه باید به توسعه مناطق اندیشید.

تاکید هیئت تحقیق و تقحص مبارزه با قاچاق کالا بر توجه به معیشت مرزنشینان

اعضای هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از ستاد و روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور، در سفر به هرمزگان بر لزوم توجه به معیشت و اشتغال مرزنشینان تاکید کردند.

اجرای طرح رجیستری گوشی همراه نمونه موفق مبارزه پیشگیرانه و نرم افزاری با قاچاق کالا است

هیات تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مجلس شورای اسلامی که برای بازدید از بندر شهید رجایی در بندرعباس حضور دارند جهت بررسی و پیگیری موضوعات مربوطه پیش از ظهر امروز در استانداری هرمزگان تشکیل جلسه داد.

تغییر عنوان طرح تحقیق و تفحص از استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی/ چرا اسپانسر در چینش و ترکیب سرخابی‌ها دخالت می‌کند؟

یکی از طراحان طرح تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس از تغییر نام این طرح به «تحقیق و تفحص از مجموعه‌های فرهنگی ورزشی زیر نظر وزارت ورزش و جوانان» خبر داد.

بازدید هیات تحقیق و تفحص مجلس از منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی

هیات تحقیق و تفحص مجلس از روند قاچاق کالا و ارز از منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی استان هرمزگان بازدید کرد.

بازدید هیأت تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق در گمرک شهید رجایی

نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با هدف بررسی مبادی ورودی و خروجی کالا از روند مبارزه قاچاق کالا و ارز از مبادی رسمی برای ارائه گزارش از بندر شهید رجایی بازدید کردند.

صوت جلسه رای گیری تفحص ازمسئولان دوتابعیتی موجود است/بازبینی کنید

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی گفت:صوت کامل جلسه بررسی تحقیق و تفحص از مسئولان دوتابعیتی موجود است؛ آن را بازبینی کنید.

نامه سرگشاده نماینده پیشین ایران در سازمان ملل به لاریجانی درباره تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها

محمدجعفر محلاتی، استاد دانشگاه و دیپلمات پیشین ایرانی که از وی در طرح تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها نام برده شده ، نامه‌ای سرگشاده خطاب به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی منتشر کرد.

پرونده 2 سالگی پارلمان دهم -1|"مجلس دهم"؛ ضعف جدی در تحقیق و تفحص + آمار و جدول

دوسال از آغاز به کار دهمین دوره مجلس می‌گذرد. در این مجلس 18 تقاضای تحقیق و تفحص در صحن علنی پارلمان مورد بررسی قرار گرفته که از این تعداد 13 پرونده به تصویب رسیده است.

بررسی تحقیق و تفحص از مطالبات مشکوک الوصول بانکی/وضعیت عملکرد پیام رسان‌های داخلی ارزیابی می‌شود

طرح تحقیق و تفحص از میزان مطالبات مشکوک الوصول بانکی در نشست روز یکشنبه هفته جاری کمیسیون اقتصادی بررسی می‌شود.

هفته آینده؛ گزارش تحقیق و تفحص درباره مدیران دوتابعیتی

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مسئولان دوتابعیتی در مجلس اعلام کرد: گزارش این کمیته درخصوص مدیران و مسئولان دوتابعیتی هفته آینده در صحن علنی قرائت خواهد شد.

بررسی گزارش مقدماتی هیأت تحقیق و تفحص از معادن کشور در کمیسیون صنایع مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی گزارش اولیه هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص صدور مجوز واگذاری معادن و نظارت بر برداشت از منابع معدنی و وصول و هزینه‌کرد حقوق دولتی در استان‌های همدان، مرکزی، کرمان، یزد و آذربایجان غرب

کشف محموله چهارمیلیارد ریالی قاچاق کالا

ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز چهارمحال و بختیاری محموله بیش از چهارمیلیارد ریالی قاچاق کالا را در محور شهرکرد به اصفهان کشف و ضبط کردند .

افزایش کشفیات قاچاق در فارس

کشف کالا‌های قاچاق در دو ماهه نخست امسال ۳۲ درصد افزایش داشته است.

کشف انبار کالای قاچاق

ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز چهارمحال و بختیاری انبار قاچاق کالا در شهرکرد را شناسایی کردند .

توسعه خراسان جنوبی نقطه اجماع جریان های سیاسی باشد

بیرجند - ایرنا - توسعه خراسان جنوبی یک اصل مقدم بر فعالیت های سیاسی است و مقوله توسعه استان باید نقطه اجماع و وحدت همه احزاب و جریان های سیاسی باشد.

تحقیق و تفحص کمیسیون عمران مجلس از مسکن مهر

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی طرح تحقیق و تفحص از مسکن مهر در این کمیسیون خبر داد .