تحقیق و تفحص در مقوله قاچاق کالا و ارز نباید رنگ و بوی سیاسی داشته باشد

منتظری با تاکید بر اینکه تحقیق و تفحص در مقوله قاچاق کالا و ارز باید کاملاً مستند و بدون رنگ و بوی سیاسی انجام شود، یکی از آسیب‌های جدی این حوزه را عدم عزم جدی در مبارزه با پدیده قاچاق کالا در همه لایه‌ها عنوان کرد.مطالب مرتبط

پرونده های ملی قاچاق در تعزیرات افزایش 32 درصدی یافت

تهران- ایرنا- مدیرکل پیشگیری و نظارت بر قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تشکیل پرونده های مهم و ملی قاچاق کالا و ارز در 9 ماهه نخست امسال، 32 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش یافته در حالی که پرونده های قاچاق در سطح خرد کاهش داشته است

محجوب: درخواست تحقیق و تفحص از بانک ها بی نتیجه مانده است

تهران-ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: با وجود عملکرد ناصحیح برخی بانک ها، درخواست تحقیق و تفحص نمایندگان از بانک ها بی نتیجه مانده است.

چه تعداد ایرانی یارانه می‌گیرند؟

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها آخرین وضعیت این تفحص را تشریح کرد.

بررسی گزارش هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی مس ایران

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه عصر امروز، گزارش نهایی هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی مس ایران قرائت و بررسی شد.

انتخاب اعضای هیئت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از گمرک + سند

اعضای هیئت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از گمرک در نشستی که در کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور هیئت برگزار خواهد شد، انتخاب می‌شوند.

قاضی‌پور رئیس هیأت تحقیق و تفحص از گمرک شد/ کعبی و سعیدی نواب اول و دوم

نادر قاضی‌پور در نشست عصر امروز کمیسیون اقتصادی به عنوان رئیس هیأت تحقیق و تفحص از گمرک انتخا ب شد همچنین زهرا سعیدی و عامر کعبی به عنوان نواب اول و دوم انتخاب شدند.

انتخاب اعضای هیات تحقیق و تفحص ازگمرک و بنگاه های صندوق بازنشستگی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از انتخاب اعضای هیات های تحقیق و تفحص از گمرک و بنگاه های اقتصادی صندوق بازنشستگی خبر داد.

34 باند قاچاق کالا و ارز در خراسان رضوی متلاشی شدند

مشهد- ایرنا- دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گف: 34 باند قاچاق کالا و ارز ظرف 9 ماه گذشته امسال در این استان متلاشی شدند.

استراتژی کی‌روش درست است/ نباید در باد بازی با یمن بخوابیم

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: این بهترین شروعی بود که تیم ملی ایران می‌توانست در آسیا داشته باشد اما نباید فکر کنیم با این پیروزی همه چیز تمام شده است.

جای خالی کالا‌های خانگی ایرانی در عراق

ناظران اقتصادی معتقدند ایران به دلیل مقبولیت کالا‌های مصرفی اش در عراق می‌تواند بیش از پیش در بازار‌های این کشور حضوری فعال‌تر داشته باشد.

هشدار کارشناس سیاسی در آستانه تفاهم‌نامه همکاری اتحادیه اروپا و جمهوری آذربایجان: آذربایجان نباید ساده‌لوح باشد

جمهوری آذربایجان نباید ساده‌لوح باشد، در دهه 90 میلادی تصور می‌کرد که اگر معاهده قرن امضا شود، نفت و گاز به اروپا صادر خواهد کرد و آن‌ها نیز در بسیاری از زمینه‌ها از آذربایجان حمایت خواهند کرد، اما این اتفاق نیفتاد.

مبارزه با قاچاق کالا باید اجتماع محور و مردم محور باشد

احمد حسین زادگان گفت: اگر جلوی ورود کالای قاچاق را نگیریم، شعار حمایت از کالای ایرانی و اجرای سیاست های آن محقق نمی شود.]]>

ظریف: ما نمی‌توانیم زندانی گذشته باشیم

وزیر امورخارجه کشورمان با بیان این‌که «غیر ممکن است دولتی در آینده افغانستان بدون نقش طالبان باشد»، تاکید کرد که اما این گروه نباید نقش غالب داشته باشد.

بررسی گزارش هیأت تحقیق و تفحص از صنایع مس در کمیسیون صنایع مجلس

یک عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون صنایع مجلس از بررسی گزارش نهایی هیأت تحقیق و تفحص از صنایع مس ایران در این کمیسیون، خبر داد.

قزوین در مسیر ترانزیت قاچاق کالا

روزنامه ولایت چاپ قزوین تیتر نخست امروز خود را به قاچاق کالا اختصاص داده و به نقل از مسئولان از ضرورت تقویت امکانات برای برخورد با این پدیده سخن گفته است.

مسئولان نباید سفره شان را از مردم جدا کنند

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تاکید بر اینکه نباید بین مدیران و مردم در طرز زندگی فاصله وجود داشته باشد، گفت: مسئولان نباید سفره‌شان را از مردم جدا کنند.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: 12 میلیارد دلار کالای قاچاق سال 96 وارد کشور شد‌

گروه استان‌ها ـ رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: سال گذشته بیش از 12 میلیارد دلار کالای قاچاق وارد کشور شده و امسال سرمایه‌ها و منابع ما در حال قاچاق است. 

جریان های سیاسی نباید در حوزه تصمیم سازی شورا دخالت کنند

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: احزاب و جریان های سیاسی با هر گرایشی نباید دخالتی در حوزه تصمیم سازی شورای عالی انقلاب فرهنگی داشته باشند.

"حق مسکن" زایده‌ی بی‌حاصلِ دستمزد/ چقدر لازم است تا یک خانواده‌ی کارگری بتواند سرپناه داشته باشد؟

چون دستمزد، پایین است، حق مسکن هم پایین است؛ حتی اگر سهم آن در دستمزد بالا برود، بازهم افاقه نمی‌کند؛ در این شرایط، نگاه دولت به مقوله‌ی «حق مسکن» هرچه که باشد، انتظار چند ماهه برای تصویب و اجرای افزایشِ ناقابل حق مسکن نمی‌تواند کارگران را از هیولای اجاره

ظریف در مصاحبه با شبکه هندی : طالبان نباید در افغانستان نقشی غالب داشته باشد