تحقیق و تفحص در مقوله قاچاق کالا و ارز نباید رنگ و بوی سیاسی داشته باشد

منتظری با تاکید بر اینکه تحقیق و تفحص در مقوله قاچاق کالا و ارز باید کاملاً مستند و بدون رنگ و بوی سیاسی انجام شود، یکی از آسیب‌های جدی این حوزه را عدم عزم جدی در مبارزه با پدیده قاچاق کالا در همه لایه‌ها عنوان کرد.مطالب مرتبط

گزارش تحقیق و تفحص از قاچاق کالا به صحن مجلس می‌رود

عضو کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه، گزارش هیئت تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز هفته آینده به صحن علنی مجلس می‌رود،گفت: به دلیل ادامه انجام مطالعات تطبیقی ارائه گزارش هیئت تحقیق و تفحص به مدت 3 ماه تمدید شده بود.

بوشهر|سامانه‌های جدید در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز طراحی شد

رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اصلاح لایحه قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در این قانون سامانه جامع تجارت، سامانه گمرک، شناسه کالا، حمل‌ونقل و جامع بیمه و ارز پیش‌بینی شده است.

گزارش تفحص از روند مبارزه با قاچاق شهریور به صحن مجلس می‌رود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گزارش هیئت تحقیق و تفحص بر روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز احتمالا در شهریور ماه در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

دولت نباید به بخش درمان نگاه درآمدی داشته باشد

اهواز-ایرنا- استاندارخوزستان با تاکید بر این که دولت نباید به درمان نگاه درآمدی و اقتصادی داشته باشد گفت: خوزستان اگرچه نیاز به بازسازی و نوسازی سیستم درمانی در‌ حوزه دولتی دارد اما این بخش نباید با بخش خصوصی رقابت کند.

تحقیق و تفحص از مجلس از اردیبهشت ماه معطل مانده است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از معطل ماندن تقاضای تحقیق و تفحص از مجلس انتقاد کرد و خواستار به جریان افتادن این تقاضا شد.

درخواست کامران برای انجام تحقیق و تفحص از مجلس

نماینده مردم اصفهان از هیات رییسه مجلس خواست که موضوع تحقیق و تفحص از مجلس را در جلسه هیات رئیسه مطرح کند.

بوشهر| لایحه دولت برای اصلاح قانون مبارزه با قاچاق به مجلس ارائه شد

رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب قانون کامل مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال 1392 گفت: این قانون در سال 1394 اصلاح شد و اخیرأ لایحه جدیدی از سوی دولت برای اصلاح برخی از بندهای این قانون به مجلس ارائه شده است.

تحقیق و تفحص از صنعت خودرو را ادامه می‌دهیم

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره نظارت بر بازار خودرو کشور گفت: قصدمان از تحقیق و تفحص رسیدن به یک طرح تحول در صنعت خودرو است تا این وضعیت نامطلوب را سر و سامان دهیم.]]>

چرا مجلس به تحقیق و تفحص از شهرداری تهران رأی منفی می‌‍دهد

تهران- ایرناپلاس- مجلس دوباره به طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران رأی منفی داد. در نخستین باری که این طرح رأی منفی گرفت، بسیاری دلیل آن را لابی سنگین شهرداری تهران در زمان قالیباف می‌دانستند. حال سؤال اینجاست که در زمان شورا و شهرداری کنونی چرا طرح تحقیق

ابتکار: نباید دیه زن و مرد تفاوت داشته باشد

خانم ابتکار گفت: نگاه قرآن به زنان کاملا عادلانه و بدون تبعیض است و کرامتی که برای زن قائل شده، مساوی کرامتی است که برای مردان در نظر گرفته، بنابر این نباید دیه برای زن و مرد تفاوتی داشته باشد.

بررسی ته‌لنجی‌ها و گذرگاه‌های رسمی و غیر رسمی در بوشهر

رئیس هیأت‌ تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از سفر هیأت متبوعش برای بررسی ته‌لنجی‌ها و گذرگاه‌های رسمی و غیر رسمی در بوشهر خبر داد.

با رای مجلس تحقیق و تفحص از واگذاری پتروشیمی باختر تصویب شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پتروشیمی باختر موافقت کردند.

گزارش نهایی تحقیق و تفحص از مسئولان دوتابعیتی در مجلس قرائت شد

گزارش نهایی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص تحقیق و تفحص از افراد دوتابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد، قرائت شد.

جلوگیری از احتکار و قاچاق کالا باید با جدیت دنبال شود

مشهد-معاون سیاسی استاندارخراسان رضوی گفت: باید در شرایط کنونی کشور موضوع قاچاق کالا، ارز و احتکار با جدیت پیگیری شود.

طرح تحقیق و تفحص از مجلس سریع‌تر تعیین تکلیف شود/ کمیسیون برنامه و بودجه ما را بازی داده است.

نماینده مردم اصفهان در تذکر شفاهی خطاب به نمایندگان گفت: زمانی که ما سؤال از رئیس‌جمهور یا استیضاح وزرا را در مجلس مطرح می‌کنیم باید حساب خودمان پاک باشد، تفحص از مجلس باید تعیین تکلیف شود.]]>

کالاهای اساسی که نباید گران شوند

دولت در بسته ارزی جدید خود که هفته گذشته اعلام کرد ۲۵ قلم کالا را به عنوان کالاهای اساسی مشمول ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی اعلام کرده که به گفته رئیس جمهور نباید این کالاها با افزایش قیمت مواجه شوند و دستگاه‌های نظارتی باید بر بازار آن‌ها نظارت کامل داشته باشد.

سوال از رئیس جمهور صلاح نبود/ تحقیق و تفحص ها نتیجه ندارد

قزوین- نماینده بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی گفت: سوال از رئیس جمهور صلاح نبود و در استیضاح برخی نمایندگان معامله می کنند و بیشتر تحقیق و تفحص ها بی نتیجه است.

زیان وارده به منابع دولتی؛ از عوامل اصلی تحقیق و تفحص از پتروشیمی باختر

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بررسی ضرر و زیان وارده به منابع دولتی و بیت المال در واگذاری پتروشیمی باختر از دلایل ضرورت تحقیق و تفحص در این زمینه است.

موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پتروشیمی باختر

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با انجام تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر به بخش خصوصی موافقت کردند.

مردم استان بوشهر‌ نباید در مظلومیت و محرومیت قرار داشته باشد‌

امام جمعه بوشهر گفت: مردم استان بوشهر شایسته خوبی و خدمتگزاری هستند و نباید در مظلومیت و محرومیت قرار داشته باشد.