افشانی با حکم وزیر کشور رسماً شهردار تهران شد

در جلسه‌ای که هم‌اکنون در وزارت کشور در حال برگزاری است، محمدعلی افشانی با حکم وزیر کشور رسماً شهردار کشور شد.مطالب مرتبط

شهردار تهران با ظریف دیدار کرد

تهران - ایرنا - شهردار تهران امروز - یکشنبه - با وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کرد.

میدان مشق پایتخت از اول بهمن به روی مردم گشایش می یابد

تهران- ایرنا- شهردار منطقه 12 تهران با اشاره به جلسه روز یکشنبه شهردار تهران و وزیر امور خارجه اعلام کرد: محوطه میدان مشق پایتخت از ابتدای بهمن ماه به روی شهروندان گشوده می شود.

وزیر کشور نسبت به تعیین تکلیف شهردار رشت اقدام کند

عضو شورای‌شهر رشت گفت: انتظار داریم وزیر کشور در مهلت قانونی و مقرر نسبت به تعیین تکلیف شهردار منتخب رشت اقدام کند.]]>

میدان مشق پایتخت از اول بهمن به روی مردم گشایش می یابد

تهران- ایرنا- شهردار منطقه 12 تهران با اشاره به جلسه روز گذشته (یکشنبه) پیروز حناچی شهردار تهران و محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه اعلام کرد: محوطه میدان مشق پایتخت از ابتدای بهمن ماه به طور قطع به روی شهروندان گشوده می شود.

شهردار لهستانی قربانی انتقام سیاسی شد

تهران - ایرنا - شهردار یکی از شهرهای لهستان از سوی فردی که در زمان حکومت حزب متبوع این شهردار زندانی بوده، با ضربه های چاقو به شدت مجروح شد.

کریم بوستانی رسماً سرمربی استقلال خوزستان شد

کریم بوستانی رسماً به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تا پایان هجدهمین دوره لیگ برتر انتخاب و معرفی شد.

حضور 9 شهردار پس از انقلاب تهران در جلسه با حناچی

در نخستین نشست پیروز حناچی ، شهردار تهران با شهرداران پس از انقلاب از مجموع 14 شهردار، 9 شهردار در این جلسه حضور یافتند.

تاکید شهردار سابق تهران بر توجه به محلات کم برخوردار پایتخت

شهردار سابق تهران با تاکید بر نوسازی بافت‌های فرسوده گفت: باید اقدامات موثری در این حوزه صورت بگیرد ضمن اینکه توجه به محلات کم برخوردار نیز باید از اولویت‌های شهردار تهران باشد.

اعتراض شورا به ادبیات معاون شهردار تهران

تهران- ایرنا- «سکینه اشرفی» معاون شهردار تهران، پیشنهاد یک عضو شورای شهر را انشای بچه دبیرستانی توصیف کرد، ادبیاتی که موجب اعتراض اعضای شورای شهر تهران شد.

زلزله بیش از ۶ ریشتر برای تهران خطرناک است

شهردار سابق تهران گفت: شهردار باید به مساله بافت‌های فرسوده شهر توجه کند؛ چرا که اگر زلزله بیش از ۶ ریشتر بیاید، تهران از آن آسیب می بیند.]]>

رسماً گفتند فیلمنامه‌ات باید مبتذل باشد تا سرمایه‌گذاری کنیم

تهران-ایرناپلاس- سینماگران مستقل در کشور با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند، اما توانسته‌اند همواره به فعالیت‎های خود ادامه ‌دهند. محمودغفاری به‌عنوان یک کارگردان فیلم اولی و مستقل، از مشکلات و آینده پیش‌ روی سینمای مستقل می‌گوید.

وعده شهردار تهران درباره سخت‌وزیان‌آور شدن شغل آتش‌نشانی

شهردار تهران در حاشیه مراسم تشیع شهید احسان جامعی قول داد که پیگیری‌های لازم را برای قرار گرفتن شغل آتش‌نشانی در زمره مشاغل سخت و زیان‌آور انجام دهد.

شهردار تهران: تجمع های پیمانکاران هدایت شده است

تهران- ایرنا- شهردار تهران با اشاره به اینکه معاونت مالی در حال بررسی وضعیت بدهی های شهرداری و تعیین تکلیف آنها است گفت: شنیده شده بعضی از این تجمع ها با هدایت عواملی از شهرداری های نواحی و مناطق انجام می شود.

شهردار تهران: تجمع های پیمانکاران، هدایت شده است

تهران- ایرنا- شهردار تهران با اشاره به اینکه معاونت مالی در حال بررسی وضعیت بدهی های شهرداری و تعیین تکلیف آنها است گفت: شنیده شده بعضی از این تجمع ها با هدایت عواملی از شهرداری های نواحی و مناطق انجام می شود.

شهردار تهران:مشکلات آتش نشانان پیگیری می شود

تهران- ایرنا- شهردار تهران در مراسم تشییع پیکر «سید احسان جامعی» که یکشنبه هفته جاری در عملیات خاموش کردن آتش سوله مواد محترقه در جاده خاوران جان باخته بود ، از پیگیری مشکلات شغلی آتش نشانان خبر داد.

معاون شهردار تهران: حق مردم به شهر را تقویت خواهیم کرد

تهران-ایرنا-معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران گفت: باید تلاش کنیم حق مردم به شهر را در نگرش شهرداری تهران تقویت و اصلاح و از آن به عنوان سرمایه اجتماعی برای توسعه شهر استفاده کنیم.

اعتراض اعضای شورا به ادبیات معاون شهردار تهران

برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نسبت به ادبیات معاون امور برنامه ریزی و امور شوراهای شهردار تهران انتقاد کردند و آن را برخلاف جایگاه نظارتی فرادست شوراها دانستند.

واکنش شهردار تهران به پولی شدن 5 تونل شهری

شهردار تهران به خبر احتمال اخذ عوارض بابت تردد از 5 تونل شهری تهران، واکنش نشان داد.

شهردار تهران:مشکلات آتش نشانان پیگیری می شود

تهران- ایرنا- شهردار تهران از پیگیری مشکلات شغلی آتش نشان خبر داد.

شهردار تهران: شیوه جمع آوری زباله باید تغییر کند

تهران- ایرنا- شهردار تهران گفت: جانمایی مخازن زباله سر کوچه ها تبعاتی از جمله تجمع موش و کاهش سهم شهروندان در تفکیک زباله از مبدا را به وجود آورده است که باید در این شیوه جمع آوری تجدیدنظر کنیم.