افشانی با حکم وزیر کشور رسماً شهردار تهران شد

در جلسه‌ای که هم‌اکنون در وزارت کشور در حال برگزاری است، محمدعلی افشانی با حکم وزیر کشور رسماً شهردار کشور شد.مطالب مرتبط

مخالفت مجلس بر ماندن افشانی در شهرداری تهران

تنها امید اعضای شورای شهر تهران برای ماندن افشانی در شهرداری تصویب طرح دوفوریتی را برای استثنا بودن شهردار تهران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان بود که این طرح نیز با عدم استقبال نمایندگان مجلس منتفی شد و روز شمار برای رفتن آقای شهردار آغاز شد.

خانه‌تکانی افشانی در روز‌های پایانی ریاست بر شهرداری تهران

در حالی که به گفته مسئولان در دستگاه‌های مختلف، افشانی شهردار فعلی تهران مشمول قانون منع‌ بکارگیری بازنشستگان می‌شود، وی طی روزهای اخیر دست به تغییرات در بدنه شهرداری تهران زده است.

مجلس، فصل‌الخطاب ماندن یا رفتن افشانی

تهران- روزنامه آرمان امروز روز دوشنبه در گزارشی ادامه فعالیت افشانی شهردار تهران با توجه به قانون منع بکارگیری بازنشستگان و جلسه دیشب اعضای شورای شهرتهران با فراکسیون امید را بررسی کرده است.

احترام به قانون تا مرز میز شهردار تهران

۲۴ آبان ماه آخرین فرصت مدیران بازنشسته برای ترک محل خدمت شان است اما شورای شهر تهران و شهردار تهران همچنان در تلاس برای ماندن افشانی پشت میزش هستند.

شهردار منطقه 14 پایتخت منصوب شد

تهران-ایرنا- سیدمحمدعلی افشانی شهردار تهران با صدور حکمی حسین بحیرایی را به عنوان شهردار منطقه 14 پایتخت منصوب کرد.

تکلیف شهردار تهران را قانون گذار تعیین می کند

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: طبق صحبت های انجام شده با اعضای شورا و نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی نظر نهایی ماندن افشانی شهردار تهران را قانون گذار می دهد.

کمیته ویژه ای برای ادامه کار افشانی درشهرداری تهران تشکیل شد

تهران-ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مشترک امروز مجمع نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر کمیته ای مشترک برای ادامه کار سیدمحمد علی افشانی شهردار تهران تشکیل شد.

افشانی گفته است اجازه تضعیف شهرداری را نمی‌دهم

رئیس شورای شهر تهران درباره جلسه هم‌اندیشی با شهردار تهران گفت: در این جلسه افشانی درباره انتصابات صورت‌گرفته تاکید کرد اجازه نخواهد داد مدیریت شهری تضعیف ایجاد شود.

تکلیف شهردار تهران را قانون گذار تعیین می‌کند

سخنگوی شورای شهر تهران: نظر نهایی ماندن افشانی شهردار تهران را قانون گذار می‌دهد.

جزئیات جلسه نمایندگان مجلس و شورا برای تعیین تکلیف افشانی

نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه اعضای شورای شهر تهران و همچنین شهردار تهران عصر امروز جلسه‌ای را با موضوع قانون منع به کارگیری بازنشستگان و تعیین و تکلیف افشانی در شهرداری تهران برگزار کردند.

جزئیات دیدار شهردار تهران با رئیس مجلس از زبان افشانی

شهردار تهران گفت: دیدار من با رئیس مجلس درباره یک موضوع کاری بود و به موضوعی که در ذهن آقایان است ارتباطی نداشت.

خداحافظی افشانی از بهشت / شهردار بعدی تهران کیست؟

با اعلام معاونت حقوقی و پارلمانی ریاست جمهوری در خصوص قانون منع به کارگیری بازنشستگان، همه شهرداران منجمله شهردار تهران مشمول قانون اشاره شده است و طبق زمان‌بندی اعلام شده باید ساختمان شهرداری را ترک کنند.

نظر مجلس شورای اسلامی درباره بازنشستگی افشانی فصل الخطاب است

تهران- ایرنا- نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت در موضوع بازنشستگی افشانی (شهردار تهران) نظر مجلس شورای اسلامی فصل الخطاب است.

اصلاحیه قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل حال شهرداران نمی‌شود!

محمد علی افشانی شهردار تهران در حاشیه دیدارش با رئیس مجلس، درباره آینده اش در شهرداری تهران به خبرنگاران پاسخ داد.

نمایندگان تهران و اعضای شورا به دنبال راهی برای ابقای افشانی

تهران- ایرناپلاس- یک نماینده تهران در تشریح جلسه امشب اعضای شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران می گوید: اتفاق نظر حضار بر این بود که شهردار تهران با توجه به شرایط موجود شهرداری ابقاء شود و اکثر اعضای شورای شهر تهران هم با این نظر موافق هستند.

نمایندگان تهران و اعضای شورا به دنبال راهی برای ابقای افشانی

تهران- ایرناپلاس- یک نماینده تهران در تشریح جلسه امشب اعضای شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران می گوید: اتفاق نظر حضار بر این بود که شهردار تهران با توجه به شرایط موجود شهرداری ابقاء شود و اکثر اعضای شورای شهر تهران هم با این نظر موافق هستند.

هاشمی: از موضوع شنود بگذرید/ جایم در شورا راحت است

رئیس شورای شهر تهران درباره انتخاب شهردار جدید، نامه وزیر کشور و شائبه نصب شنود در دفتر معاونین شهردار توضیحاتی را ارائه کرد.

جلسه شبانه برای یافتن راه ماندن افشانی در شهرداری تهران

محمدرضا عارف گفت: باید تلاش کنیم از طریق هیات رئیسه مجلس و با استناد به استدلات آقای امینی اداره کل قوانین مجلس را متقاعد کنیم که شهردار تهران از این قانون مستثنی است.

واکنش افشانی به خبر «شنود مکالمات در شهرداری تهران»

شهردار تهران به اتهام شنود مکالمات در شهرداری تهران پاسخ داد.

واکنش معاون پارلمانی «افشانی» به اظهارات «عارف»

معاون پارلمانی شهرداری تهران گفت: نمایندگان تهران بر این عقیده بودند که اساسا طرح منع به کارگیری، شامل حال آقای افشانی نمی شود و از من هم خواستند تا درباره این موضوع حساسیتی نشان ندهم.