ظریف به تهران بازگشت

وزیر امور خارجه کشورمان عصر روز چهارشنبه پس از سفر چهار روزه خود به کشورهای چین، روسیه و بلژیک، وارد تهران شد.مطالب مرتبط

بازگشت ظریف از نیویورک

­دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به منظور شرکت در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده بود ، شنبه شب به تهران بازگشت .

ظریف به تهران بازگشت

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه پس سفر به نیویورک و شرکت در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد دقایقی پیش به تهران بازگشت.

ظریف به تهران بازگشت

وزیر امور خارجه کشورمان پس از سفر به نیویورک و شرکت در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد دقایقی پیش به تهران بازگشت.

ظریف وارد تهران شد

وزیر امور خارجه پس سفر به نیویورک و شرکت در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد امشب به تهران بازگشت. ]]>

پایان سفر ۲ هفته ای وزیر خارجه به نیویورک/ظریف به تهران بازگشت

وزیر امور خارجه ایران پس از سفر دو هفته ای به نیویورک به تهران بازگشت.

اتمام سفر دوهفته‌ای ظریف به نیویورک

وزیر امور خارجه کشورمان پس از سفر دو هفته‌ای به نیویورک و شرکت در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تهران بازگشت.

بازگشت شفر به تهران

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از سفر به کشورش و دیدار با خانواده به تهران بازگشت.

برانکو به تهران بازگشت

سرمربی تیم پرسپولیس به تهران بازگشت.

ظریف در دو 200 متر کلاس T13 برنز گرفت

تهران- ایرنا- «امید ظریف صنایعی» نماینده دو و میدانی ایران درماده 200 متر کلاس T13 بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا با کسب عنوان سوم این ماده به مدال برنز دست یافت.

آقای ظریف! شما وزیر خارجه ما هستید یا مسئول رفع مشکلات آمریکا؟

طرح این پرسش از آقای ظریف سخت و ناگوار است ولی از آنجاکه پای مصالح نظام در میان است و با این تلقی که جناب ظریف از تبعات‌سوء و فاجعه‌بار اظهارات خود باخبر نبوده‌اند،چاره‌ای جز آن نمانده است.

لاریجانی به تهران بازگشت

آنکارا- ایرنا- علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ایران که در راس یک هیات پارلمانی در سومین اجلاس بین المجالس اوراسیا در شهر آنتالیای ترکیه حضور یافته بود، پس از پایان این اجلاس به تهران بازگشت.

ظریف، وزیر خارجه ای در تراز جمهوری اسلامی ایران - محمدرضا بروجردی*

تهران – ایرنا - سخن گفتن درباره محمد جواد ظریف، امری سهل و ممتنع است. سینه اش مخزن اسرار بسیاری است و ناگفته های و ناشنیده های بسیاری دارد که قابل بیان عمومی و در مقابل انظار بیگانگان و اغیار نیست.

بازگشت طارق، نیومایر و گرو به تمرینات استقلال(گزارش تصویری)

تمرین امروز استقلال تهران با بازگشت بازیکنان خارجی برگزار شد.]]>

تعطیلی تمرینات استقلال بعد از بازگشت به تهران

تمرینات تیم فوتبال استقلال بعد از بازگشت این تیم به تهران چند روز تعطیل خواهد شد.

ظریف: آمریکا یک مذاکره کننده غیرقابل اعتماد است

تهران – ایرنا - محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که آمریکا یک مذاکره کننده قابل اعتماد نیست و ایران اشتیاقی به گفت وگو با آن کشور ندارد.

بازگشت ستاری از اوگاندا و کنیا

معاون علمی و فناوری رییس جمهور که در صدر هیئت تجاری فناور و دانش بنیان به اوگاندا و کنیا سفر کرده بود پس از رایزنی با مقامات و فعالان اقتصادی این کشورها به تهران بازگشت.

بازگشت ستاری از اوگاندا و کنیا

معاون علمی و فناوری رییس جمهور که در صدر هیئت تجاری فناور و دانش بنیان به اوگاندا و کنیا سفر کرده بود پس از رایزنی با مقامات و فعالان اقتصادی این کشورها به تهران بازگشت.

توضیح روابط عمومی وزارت خارجه درباره سخنان ظریف در مجلس

تهران-ایرنا- روابط عمومی وزارت خارجه با صدوراطلاعیه ای اعلام کرد:فحوای کلام دکتر ظریف در مجلس این است که تصویب نشدن کنوانسیون مقابله باتامین مالی تروریسم و عدم الحاق ایران به آن، مشکل آمریکا را که به دنبال بهانه برای جلوگیری از همکاری ایران و جامعه بین ال

۸ طرح اعتلای بسیج در دست اقدام/توضیحی درمورد پیامکهای ارسالی به نمایندگان/نظر ظریف درمورد پمپئو

ادامه تحلیل ها در پی تصویب CFT در مجلس، توضیحاتی در خصوص منبع پیامک‌های ارسالی FATF به نمایندگان مجلس، درخواست سفرای کشورهای اروپایی برای بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران، اذعان دشمنان به توان موشکی ایران، نظر ظریف درباره پمپئو و... از جمله گزیده اخب

گزارش تصویری تمرین استقلال / از بازگشت نیومایر تا نظارت شفر در اهواز

تمرین بازیکنان استقلال تهران شب گذشته با بازگشت مارکوس نیومایر که مدتی به دلیل مصدومیت حضور نداشت، پیگیری شد.]]>