ظریف به تهران بازگشت

وزیر امور خارجه کشورمان عصر روز چهارشنبه پس از سفر چهار روزه خود به کشورهای چین، روسیه و بلژیک، وارد تهران شد.مطالب مرتبط

ظریف تهران را به مقصد دهلی نو ترک کرد

تهران - ایرنا - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دقایقی پیش در صدر هیاتی سیاسی و اقتصادی تهران را به مقصد دهلی نو ترک کرد.

ظریف راهی دهلی نو شد

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دقایقی پیش در صدر هیاتی سیاسی و اقتصادی تهران را به مقصد دهلی نو ترک کرد.

ظریف در راه دهلی‌نو

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در بعدازظهر روز یکشنبه در راس هیاتی سیاسی و اقتصادی تهران را به مقصد دهلی‌نو ترک کرد.

ظریف:‌ دیپلماسی دغلکارانه آمریکا صرفا بازگشت به عادات قدیمی است

وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه ایالات متحده تصریح کرد «دیپلماسی دغلکارانه آمریکا بازگشت به عادات قدیمی است».

بازگشت به کار بازنشستگان منصفانه نیست

تهران - ایرنا – دادستان دیوان محاسبات کشور گفت: بازگشت افراد بازنشسته به موجب قانون و استفاده از پتانسیل های قانونی بود اما این بازگشت منصفانه نیست. اگر نیازی به حضور این افراد در همین پست بود چرا بازنشسته شدند.

کاریکاتور/ رونمایی از نسل جدید هارت و پورت!!

ظریف:‌ دیپلماسی دغلکارانه آمریکا صرفاً بازگشت به عادات قدیمی است / وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه ایالات متحده تصریح کرد «دیپلماسی دغلکارانه آمریکا بازگشت به عادات قدیمی است». / بیانیه وزارت خارجه: اظهارات پامپئو نشان عقب‌م

سفیر کره جنوبی در تهران رونوشت استوار نامه خود را تسلیم ظریف کرد

سفیر جدید کره جنوبی در تهران بعد از ظهر امروز با وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوار نامه خود را تقدیم محمد جواد ظریف کرد.

السنوار: راهپیمایی بازگشت تا لغو محاصره غزه ادامه دارد

تهران- ایرنا- رئیس جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با تاکید بر ادامه راهپیمایی بازگشت تا لغو محاصره غره گفت که تحرکات ملی فلسطینیان در قالب تظاهرات های حق بازگشت، از اجماع تمامی گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه برخوردار بوده و تاکنون اهداف راهبردی متعددی را م

بازگشت تیام به استقلال در هاله ای از ابهام

تهران - ایرنا - باشگاه استقلال در حالی اعلام کرد مذاکرات مفصلی را با مدیر برنامه های مامه تیام برای بازگشت دوباره او به تهران انجام داده است، که بنا به ادعای یک نشریه عربستانی مهاجم سنگالی آبی پوشان به باشگاه الکویت پیوسته است.

ظریف: آمریکا محبوس درسیاست های شکست خورده است

تهران-ایرنا-وزیر امور خارجه کشورمان به اصطلاح راهبرد اعلام شده از سوی وزیر خارجه آمریکا علیه ایران را بازگشت به عادت های گذشته خواند و افزود: آمریکا محبوس در توهمات و سیاست های شکست خورده ای است که از سوی گروه هایی با منافع خاص دیکته می شود.

موضع ظریف در قبال پمپئو مورد حمایت همه است

تهران - ایرنا - رییس فراکسیون امید مجلس در واکنش به سخنان مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا گفت: ظریف موضعی گرفت که مورد حمایت همه ما است و بیش از این نیاز نیست کسی به او پاسخ دهد.

سفیران جدید انگلیس و کره جنوبی با ظریف دیدار کردند

تهران-ایرنا-سفرای جدید انگلستان و کره جنوبی در ایران امروز با محمدجواد ظریف دیدار و رونوشت استوارنامه های خود را تقدیم وزیر امور خارجه کردند.

ظریف از برجام به مجلس گزارش داد

تهران - ایرنا - سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت : در جلسه غیرعلنی امروز مجلس محمد جواد ظریف، مسعود کرباسیان؛ علی شمخانی و سیدعباس عراقچی گزارشی از مذاکرات با اروپا و الحاق به FATF ارائه کردند و 11 نماینده مجلس نیز دیدگاه هایشان را گفتند.

ظریف و شمخانی درجلسه غیرعلنی مجلس حضور می یابند

تهران - ایرنا - عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه غیر علنی فردا یکشنبه مجلس حضور می یابند.

سفیر جدید کره جنوبی در تهران رونوشت استوارنامه خود را تقدیم ظریف کرد

سفیر جدید کره جنوبی در تهران بعدازظهر امروز رونوشت استوارنامه خود را تقدیم ظریف کرد.

ظریف عازم «دهلی‌نو» می‌شود

سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر امشب محمدجواد ظریف به هند خبر داد و گفت: گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی از جمله دستورکارهای این سفر است.

هماهنگ کننده سازمان ملل در امور لبنان با ظریف دیدار کرد

تهران - ایرنا - پرنیل کاردل هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد در امور لبنان با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.

روحانی وارد تهران شد

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری اسلامی ایران بامداد شنبه پس از شرکت در اجلاس فوق العاده سران سازمان همکاری اسلامی در استانبول، به تهران بازگشت.

انتقاد ظریف از دیپلماسی شکست خورده کاخ سفید در برابر ایران

ظریف تاکید کرد: دیپلماسی قلابی آمریکا چیزی جز تنزل به عادات قدیمی نیست.

عزم پلاتینی برای بازگشت به فوتبال بعد از تبرئه

تهران- ایرنا- دادستانی سوئیس «میشل پلاتینی» رئیس سابق اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) را که به اتهام تخلفات مالی از فعالیت در فوتبال محروم شده بود، تبرئه کرد. این اسطوره فرانسوی عزم خود را برای بازگشت به دنیای فوتبال جزم کرده است.