رئیس سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع منصوب شد

با حکم فرماندهی معظم کل قوا رئیس سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع منصوب شد.مطالب مرتبط

امضای تفاهم‌نامه سازمان محیط زیست و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

با حضور عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست و محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سالن اجتماعات موزه حیات وحش پارک ملی گلستان قرارداد حفاظت نوین در پارک ملی گلستان امضا شد.

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات گمرک منصوب شد

رئیس کل گمرک ایران در حکمی هایده باقری پور را به عنوان سرپرست دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات گمرک ایران منصوب کرد.

رئیس سابق سازمان اطلاعات ونزوئلا در راس شورای تازه تاسیس امنیت ریاست‌جمهوری

رئیس سابق سرویس اطلاعات ونزوئلا که سال گذشته میلادی برکنار شده بود، به عنوان رئیس شورای تازه تاسیس امنیت ریاست‌جمهوری این کشور منصوب شده است.

هلاکت رئیس سازمان اطلاعات مزدوران سعودی

منابع یمنی از کشته شدن رئیس سازمان اطلاعات حکومت مزدور عبدربه منصور هادی بر اثر شدت جراحات وارده در حمله پهپادی اخیر به پایگاه العند خبر داد.

شکنجه اسماعیل بخشی صحت ندارد/ هیچ کس در دولت برای ۱۴۰۰ برنامه‌ ندارد

رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور گفت: وزارت اطلاعات گزارش داد که موضوع شکنجه اقای بخشی صحت نداشته و حق برای وزارت اطلاعات و نظام هست که از این شخص شکایت شود.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست فیروزکوه منصوب شد

تهران- ایرنا- کیومرث کلانتری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با صدور حکمی فرشاد فیروزنیا را به عنوان سرپرست این اداره در شهرستان فیروزکوه منصوب کرد.

دستور جهانگیری به دستگاه‌های دولتی برای دفاع از لایحه بودجه 98

سازمان برنامه و بودجه، تخلف وزارت خانه ها و سازمانهای دولتی، در عدم دفاع از لایحه بودجه 98 را به معاون اول رئیس جمهور گزارش خواهد کرد.

نشست مقامات نظامی عالی‌رتبه ترکیه درباره اوضاع ادلب

منابعی در ترکیه اعلام کردند که وزیر دفاع،نشستی با رئیس ستاد ارتش، فرمانده نیروی زمینی و رئیس سازمان اطلاعات ترکیه نزدیک مرزهای سوریه - ترکیه برگزار کرد.

جشن روز میانکاله

ایرنا - ساری - جشن روز میانکاله روز پنجشنبه با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، در منطقه حفاظت شده و شبه جزیره میانکاله برگزار شد. *8*

مرجان شاکری مدیرکل محیط زیست استان کرمان شد

مرجان شاکریدر حکمی از سوی عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، به سمت مدیرکلی حفاظت محیط زیست استان کرمان منصوب شد.

دیدبان حقوق بشر: سرپرست وزارت دفاع افغانستان بدلیل نقض حقوق بشر برکنار شود

سازمان بین‌المللی دیدبان حقوق بشر اعلام کرد که سرپرست وزارت دفاع افغانستان به نقض حقوق بشر متهم است و نباید عضو کابینه دولت این کشور باشد.

اسماعیل بخشی در دوره بازداشت وزارت اطلاعات شکنجه نشده است/ ضرورت تفکیک اقدامات ضدامنیتی با پیگیری مطالبات صنفی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: وزیر اطلاعات و مدیران ایشان ضمن ارائه گزارشی از روند اقداماتی که منجر به دستگیری و بازداشت آقای بخشی شد تاکید کردند که به هیچ وجه نامبرده در دوره بازداشت وزارت اطلاعات شکنجه نشده است. وزیر اطلاعات تصریح کرد که کار اطلاعاتی با

مدیرکل جدید دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب شد

وزیر کشور در حکمی سید اسماعیل موسوی را به عنوان مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب کرد.

مدیرکل جدید دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب شد

وزیر کشور در حکمی سید اسماعیل موسوی را به عنوان مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب کرد.]]>

تقدیر رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل از استاندار کرمانشاه

کرمانشاه - ایرنا - رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران در دیدار با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با زلزله‌زدگان این استان اظهار همدردی کرد و گفت: مدیریت آقای بازوند در این زلزله قابل تقدیر و تحسین است.

رئیس ستاد انتخاباتی ترامپ متهم به اشتراک اطلاعات با وابسته روسیه است

اسناد دادگاه فاش می‌کند، رئیس ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ اطلاعات انتخاباتی سیاسی را با یک عامل تجاری وابسته به سازمان اطلاعات روسیه به اشتراک گذاشته بود. این واضح‌ترین مدرک از احتمال همدستی کمپین ترامپ با روس‌ها حین انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ است.

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب شد

وزیر کشور در حکمی سید اسماعیل موسوی را به عنوان مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب کرد.

آخرین وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها برای دسترسی به اطلاعات + جدول

وزارت کشور، وزارت بهداشت و بانک مرکزی در صدر پر درخواست‌ترین دستگاه‌ها در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات قرار گرفتند.

ما به نقش ایران در سازمان ملل افتخار می کنیم

کرمانشاه - ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران، نقش ایران در ترقی سازمان ملل را بی بدیل دانست و گفت: ما به نقش ایران در سازمان ملل می بالیم و مفتخر هستیم.

ما به نقش ایران در سازمان ملل افتخار می کنیم

کرمانشاه - ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران، نقش ایران در ترقی سازمان ملل را بی بدیل دانست و گفت: ما به نقش ایران در سازمان ملل می بالیم و مفتخر هستیم.