انتقاد «مقتدی صدر» از دخالت آمریکا در امور عراق

رهبر جریان صدر عراق و رئیس ائتلاف «سائرون»،هرگونه دخالت نماینده آمریکا در امور عراق را تقبیح کرد.مطالب مرتبط

چین: آمریکا با فروش سلاح به تایوان در امور ما دخالت می کند

تهران - ایرنا - شبکه تلویزیون فاکس نیوز آمریکا به نقل از 'چی تینکای، سفیر چین در واشنگتن اعلام کرد که فروش تسلیحات توسط دولت آمریکا به تایوان، نمونه بارز دخالت این کشور در امور داخلی چین است.

قاسمی: ادعای دخالت ایران در انتخابات آمریکا ناشی از نوعی توهم ناشناخته است

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران به ادعای نهادهای اطلاعاتی آمریکا درباره تلاش تهران برای دخالت در انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا واکنش نشان داد.

نصیحت مقتدی صدر به ترامپ درباره پرونده خاشقجی

رهبر جریان صدر عراق به رئیس‌جمهوری آمریکا درباره ربوده شدن جمال خاشقجی پیام داد.

روسیه آمریکا را به دخالت در امور داخلی کلیسای ارتدوکس متهم کرد

وزیر امور خارجه روسیه آمریکا را مسئول جدایی کلیسای ارتدوکس اوکراین از مسکو معرفی کرد و این اقدام را تحریک‌آمیز خواند.

پیام مقتدی صدر به جریان‌های اهل سنت عراق

رهبر جریان صدر عراق در پیامی به جریان‌های اهل سنت کشورش از آن‌ها خواست سهمیه‌بندی و طایفه‌گرایی را در معرفی نامزد پست‌های دولتی رها کنند.

انتقاد دکتر ظریف از تداوم اعتیاد آمریکا به تحریم

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه کشورمان از تداوم اعتیاد آمریکا به تحریم انتقاد کرد.

فناوری های نوین نباید ابزار دخالت در امور کشورهای مستقل باشد

تهران- ایرنا- رییس هیات پارلمانی ایران در مجمع عمومی اجلاس بین المجالس جهانی IPU ژنو با اشاره به اصول منشور ملل متحد از جمله تعهد کشورها به عدم مداخله در امور یکدیگر، گفت: چنانچه فناوری های نوین ابزاری به منظور دخالت در امور داخلی کشورهای مستقل شود، محکو

فشار ترامپ برای تحمیل ژنرال الکتریک به عراق

بغداد – ایرنا – در حالی که شرکت بزرگ آلمانی 'زیمنس' برای عقد قرارداد با عراق برای حل مشکل برق این کشور به مراحل نهایی رسیده بود، دخالت آمریکا در آخرین لحظه در این قضیه، فرصت امضای این قرارداد مهم را از آلمان ها گرفته است.

اسد: برخی کشورها همچنان در امور داخلی سوریه دخالت می‌کنند

دمشق- ایرنا- 'بشار اسد' رئیس جمهوری سوریه گفت که برخی از کشورهای غربی و منطقه همچنان در امور سیاسی این کشور دخالت می کنند.

انتقاد شدید بنزما درباره اتهامات آدم ربایی

تهران- ایرنا- «کریم بنزما» مهاجم رئال مادرید ضمن رد گزارش های منتشر شده در خصوص دخالت وی در جریان ربودن یکی از آشناهایش به دلیل بدهکاری 50 هزار یورویی، از جبهه گیری رسانه ای علیه وی به شدت انتقاد کرد.

واشنگتن حق اظهارنظر درباره حضور ایران در سوریه را ندارد / آمریکا به آرزوی صفر کردن صادرات نفت ایران نمی‌رسد

سخنگوی وزارت امور خارجه بر خروج هر چه سریع‌تر آمریکا از سوریه و عدم دخالت در امور داخلی این کشور تأکید کرد و گفت که واشنگتن حق اظهارنظر درباره حضور ایران در سوریه را ندارد.

شورای اسلامی حق دخالت در امور اجرایی شهرداری را ندارد

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری در پاسخ به ادعای معاون شهرداری که شورای شهر اجازه پرداخت بخشی از هزینه محوطه سازی مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس را نداده است، گفت: شورای اسلامی شهر حق دخالت در امور اجرایی شهرداری را ندارد و تشخیص محل هزینه اعتبارات

دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورهای همسایه، قابل قبول نیست

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه تهران خواهان امنیت در منطقه حساس خلیج فارس است، گفت: دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورهای همسایه قابل قبول نیست.

مقامات امنیتی آمریکا ایران، چین و روسیه را به دخالت در انتخابات این کشور متهم کردند

مقامات اطلاعاتی و امنیتی آمریکا به تازگی نگرانی خود را از آن‌چه نقش روسیه، چین و ایران در انتخابات پیش روی ایالات متحده‌ آمریکا خوانده‌اند، اعلام و این کشورها را به دخالت در انتخابات این کشور متهم کردند..

پاسخ ایران به ادعاهای آمریکا مبنی بر دخالت تهران در انتخابات پیش روی این کشور

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: در حالی که رئیس‌جمهور آمریکا مدعی است از زمان روی کار آمدن او ایران سرگرم مسائل داخلی خود است و حتی توان فکر کردن به مسائل منطقه‌ای را ندارد، پس چگونه چنین کشورِی به زعم آنان "به خود مشغول و درون‌گرا" می‌تواند در انتخا

نظارت بر نیروهای مسلح بدون دخالت باشد

گرگان- رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان گفت: معتقد به حضور نظارتی بر نیروهای مسلح بدون دخالت در امور آنان هستیم.

ریابکوف: آمریکا به دنبال بهانه تازه برای تحریم‌های دوباره روسیه است

معاون وزیر امور خارجه روسیه معتقد است، متهم شدن یک تبعه روس به دخالت در انتخابات آتی در آمریکا تنها بهانه‌ای برای تحریم‌های دوباره علیه این کشور است و سیاست خصمانه واشنگتن در برخورد با مسکو شدت بیشتری خواهد یافت.

انتقاد تشکیلات خودگردان از تصمیم جدید آمریکا علیه فلسطینیان

تشکیلات خودگردان فلسطین روز پنجشنبه از تصمیم آمریکا مبنی بر ادغام دفتر نمایندگی فلسطین و رژیم صهیونیستی در سفارت آمریکا در بیت المقدس اشغالی انتقاد کرد.

عراق بار دیگر خواستار خروج آمریکا از خاک خود شد

بغداد – ایرنا – نائب رئیس اول پارلمان عراق روز سه شنبه اعلام کرد که حضور آمریکا در عراق غیرقانونی است و انتظار می رود که پارلمان جدید مصوبه ای برای بیرون کردن نیروهای آمریکایی داشته باشد.

ادعاهای مقامات آمریکادرباره دخالت ایران درانتخابات کنگره توهم است

سخنگو ی وزارت خارجه گفت: تلاش مقام های آمریکایی برای نسبت دادن دخالت و تاثیرگذاری در انتخابات کنگره آمریکا به ایران از اساس نادرست و ناراست بوده که احتمالا ناشی از نوعی توهم ناشناخته است.