کبودراهنگ، قهرمان رقابتهای دو و میدانی دانش آموزان دختر ابتدایی استان+گزارش

برترین های مسابقات دو و میدانی قهرمانی دانش آموزان مقطع ابتدایی استان معرفی شدند.مطالب مرتبط

دانش‌آموزان عشایر خراسان‌جنوبی در چه شرایطی تحصیل می‌کنند؟

رئیس اداره آموزش و پرورش عشایری خراسان‌جنوبی در خصوص دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل، گفت: در دوره ابتدایی دانش‌آموز عشایری بازمانده از تحصیل نداریم و تنها در مقطع متوسطه چند تن از دانش‌آموزان دختر، از تحصیل جا مانده‌اند.

دانش‌آموزان دختر اردبیلی تا 20 آذر ماه به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برنامه اعزام کاروان راهیان نور دانش‌آموزان دختر در مرحله نخست تا دوم آبان ماه ادامه خواهد داشت و پس از اربعین حسینی نیز در 13 آبان ماه و 20 آذر ماه به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند.

گردش علمی دانش آموزان قشمی در ایرنا

قشم - ایرنا - 20 دختر دانش آموز مقطع ابتدایی در شهرستان قشم روز دوشنبه به مناسبت هفته ملی کودک از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) بازدید کردند و با حرفه خبرنگاری آشنا شدند.

گردش علمی دانش آموزان قشمی در ایرنا

قشم - ایرنا - 20 دختر دانش آموز مقطع ابتدایی در شهرستان قشم روز دوشنبه به مناسبت هفته ملی کودک از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) بازدید کردند و با حرفه خبرنگاری آشنا شدند.

اندر حکایت خونگیری دانش‌آموزان سما تاکستان توسط ناشناس/مقصر کیست؟

فارس از ماجرای خونگیری دانش‌آموزان دختر مدرسه سما تاکستان توسط یک جوان ناشناس و اقدامات مسؤولان قزوین در این زمینه گزارش می‌دهد.

جزئیات خون‌گیری مشکوک از دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در قزوین

یک مسئول در هلال احمر جزئیاتی از خون گیری مشکوک دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در تاکستان قزوین ارائه داد.

نخستین مدرسه دانش آموزان دختر اُتیستیک در پایتخت افتتاح شد

تهران-ایرنا- نخستین مدرسه دانش آموزان دختر اُتیستیک( دارای اختلالات عصبی ) با نام «فرشتگان آسمانی» در منطقه 2 پایتخت با حضور معاون سازمان آموزش و پرورش استثنایی افتتاح شد.

کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر در راه مناطق عملیاتی شمالغرب

با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، دومین کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر شهرستان اردبیل امروز در قالب 7 دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شد.

دانش آموزان دختر بسیجی کلاله عازم مناطق عملیاتی غرب کشورشدند

گنبدکاووس – ایرنا – دانش آموزان دختر بسیجی کلاله پس از زیارت مقبره شهدای گمنام این شهرستان، بعدازظهر دوشنبه درقالب کاروان راهیان نور عازم مناطق عملیاتی غرب کشور شدند.

نخستین مدرسه دانش آموزان دختر اُتیستیک در پایتخت افتتاح شد

تهران-ایرنا-نخستین مدرسه دانش آموزان دختر اُتیستیک با نام «فرشتگان آسمانی» در منطقه 2 پایتخت با حضور معاون سازمان آموزش و پرورش استثنایی افتتاح شد.

برگزاری جشن آغازین آموزش قرآن دانش آموزان ابتدایی

جشن آغازین آموزش قرآن دانش آموزان اول ابتدایی برگزار شد.

استانداردهای تراکم دانش آموزان در استان تهران رعایت نمی شود

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: باید استانداردهای مربوط به کیفیت از جمله تراکم دانش‌آموزان رعایت شود که البته در استان تهران متاسفانه ما بیشترین تراکم کلاس‌ها را شاهد هستیم.

تنبیه بدنی دانش آموز دختر تکابی کذب است

مهاباد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش تکاب با تکذیب مطالب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر بد رفتاری و تنبیه دانش آموزان گفت: خبر تنبیه بدنی یک دانش آموز دختر در این شهرستان صحت ندارد و غیرواقعی است.

خون گیری مشکوک از دانش آموزان دختر یک مدرسه در تاکستان

قزوین- خون گیری مشکوک از دانش آموزان یک مدرسه در تاکستان موجب تحصن خانواده دانش‌آموزان شد.

حضور دانش آموزان اصفهانی در طرح «فرمانده دلها»

هدف از برگزاری اردوی فرمانده دلها آشنایی بیشتر دانش آموزان چهارم ابتدایی با محتوای درس فرمانده دلها می‌باشد که در کتاب فارسی آنها آمده است.

قصه پرغصه سوء مدیریت

فرماندار شهرستان تاکستان گفت: جوانی که عضویت وی از سوی هلال‌احمر تکذیب شده به بهانه غربالگری سلامت دانش‌آموزان دخترانه متوسطه اول مدرسه سما با سهل‌انگاری مدیر مدرسه و بدون توجه به قوانین و آیین‌نامه‌های حراستی مرتبط، به تست قند خون دانش آموزان دختر این مر

اعزام دانش آموزان ملکان و هریس به مناطق عملیاتی شمال غرب

جمعی از دانش آموزان دختر ملکانی و هریسی به مناطق عملیاتی شنال غرب کشور در دوران دفاع مقدس اعزام شدند.

تاثیر دوران کودکی در دردهای عضلانی بزرگسالی/هشدار نسبت به شیوه نشستن دانش‌آموزان در کلاس درس

وضعیت نشستن، یکی از عوامل مؤثر در ایجاد اختلالات اسکلتی- عضلانی محسوب می‌شود. پژوهشگران دانشگاهی، این موضوع را در دانش آموزان ابتدایی بررسی کرده و لزوم توجه بیشتر به آن را مورد تأکید قرار داده‌اند.

اعزام دانش آموزان قزوینی به اردوی راهیان نور

دویست دانش آموز دختر مدارس قزوین، به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

دانش آموز خنجی در استخر آب کشاورزی غرق شد

شیراز-ایرنا- یکی از دانش آموزان سال دوم پایه ابتدایی روستای کورده شهرستان خنج در استخر آب کشاورزی این روستا غرق شد و به علت خفگی در آب جان خود را از دست داد.